Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 114467

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 29-11-2007, 16:54:28
sille ketu veten komshiun edhe baben e komshiut se ti numeroj te tera mu ne lule te ballit :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#776 ne: 29-11-2007, 16:55:16
Hahaha..ashtu pra tregoj dhembet iher si di ti :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#777 ne: 29-11-2007, 16:56:05
hahahha...Ncuk une erdha ne emer te tyre. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 29-11-2007, 16:58:21
Si je ti koposh ...para se gjithash (dmth para se te filloj me te te bo pistil) te te  :perqafim njehere se me ka marre malli ...

tani fillojme Lisa i harroje ato qe beri dy sekonda me pare dhe e merr Lefterin dhe e mbulon me kandila deti :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#779 ne: 29-11-2007, 17:01:54
Hahaha...ika une se nuk dua te shof masakra ketu :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 29-11-2007, 17:03:00
pule mos ki frike ti se nuk ka lepna knej :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#781 ne: 29-11-2007, 17:04:03
hahahha..Pistil thote...ncnncncnnc qysh nuk  ma e friken hic. :D


Une kete do e zhysja ne zall dhe  dhe do e gjuaja me hisla. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 29-11-2007, 17:13:13
po me eksiton :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#783 ne: 29-11-2007, 18:01:22
E di e di. :D

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#784 ne: 29-11-2007, 18:14:13
asgje sdo beje vetemte isha me ate qe une doja...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 30-11-2007, 11:54:21
..flirtoja me Diellin... :-[ :)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 30-11-2007, 15:52:02
Do i thosha diellit te ikte me vrap se mos e kapte dreamm. :P :P

#787 ne: 02-12-2007, 01:18:46
asgje.....pse duhet patjeter te bej dicka LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#788 ne: 02-12-2007, 01:38:39
Te ndertoj ate qe kam ndemend sa te marr lejen

#789 ne: 02-12-2007, 01:39:35
pse duke perenduar deti do e beje ti D: :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 02-12-2007, 01:43:22
Do pija cigare dhe kola.

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#791 ne: 02-12-2007, 02:16:43
Teme;eshte Cdo te benit buze detit ne shume mengjese magjepsese :D :D

#792 ne: 02-12-2007, 02:17:39
ahahahaha do  flija :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#793 ne: 02-12-2007, 02:21:59
Do te merrja ty cap ne skaf te te beja nje xhiro hmmmmm:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 02-12-2007, 16:45:49
Do i shkoja Bekimit nga mrapa do i bija i shpull mas qafe e do ti thoja "Duhani demtan shendetin" mjep dhe mu i kola ...po pate pepsi ma mire :D

#795 ne: 02-12-2007, 16:48:50
Do te merrja ty cap ne skaf te te bëja një xhiro hmmmmm:

ehehhe...se mo na con pertej detit :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#796 ne: 02-12-2007, 21:58:35
Do te rrija aty dhe do prisja te vij ndonje goce te me bej shoqeri :D

#797 ne: 02-12-2007, 23:48:53
ate bej rri..rri mba pemen me dore se do bien frutat LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#798 ne: 02-12-2007, 23:49:59
Hajdee shkunde ti se mos rastesisht po te bie ndonje moll nga pema :D

#799 ne: 02-12-2007, 23:53:48
une po iki te bej nje xhiro me skaf me ate Blu Sky

Temat e fundit