Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107637

 • Postime: 4261

#800 ne: 02-12-2007, 23:54:43
Ik ik bëj c'të duash ..:D vetem thash se mos je e interesuar per ndonje frut :D

#801 ne: 02-12-2007, 23:56:39
do iki te fle se neser jam qe ne 7 ne pune..cti them shefit pak postuar ke zeri yt...naten prej meje do bej nani

 • Postime: 4261

#802 ne: 02-12-2007, 23:57:50
Ik praa ...pafsh endrra me ngjyra :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 04-12-2007, 10:28:59
Do ulesha dhe do pija birra duke shijuar perendimin. :P 

#804 ne: 04-12-2007, 13:45:48
do ecja , do ecja, e do ecja po si nuk sosi ky breg uuu dhe mishkonjat kisha manget!

 • Postime: 1460

#805 ne: 04-12-2007, 14:06:35
Ec e ec anes bregut i palare
me kish hyre nji i ftohte i papare

Me corape te reja e i hekurosur
Pasqyra e valeve me tregonte te rreckosur

Anes bregut fari mezi me ndriconte
Kohet e fundit drita e Keshit me mungonte

I uritur e i etur
Piva uje deti(kush ishte ai hajvan qe ne te kripe kish tretur)

Si e mblodha mendjen mire e mire
Thash te mendohem per dashuri

Kur nje dallge kapricoze corapet mi lagu
Papritur mendimet mi shtangu

Kisha ecur aq shume ne erresire
Sa era e lanes me beri te ndihem mire........... :D


#806 ne: 04-12-2007, 14:15:27
ishalla sme del para ky i lari me uje deti, e me ere lane se do ma prishi panoramen!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 04-12-2007, 14:51:39
Citim nga: U  L  K..... ne 04-12-2007, 14:06:35
Ec e ec anes bregut i palare
me kish hyrë nji i ftohte i papare

Me corape të reja e i hekurosur
Pasqyra e valeve më tregonte te rreckosur

Anes bregut fari mezi me ndriconte
Kohet e fundit drita e Keshit me mungonte

I uritur e i etur
Piva ujë deti(kush ishte ai hajvan qe ne te kripe kish tretur)

Si e mblodha mendjen mirë e mirë
Thash te mendohem për dashuri

Kur një dallge kapricoze corapet mi lagu
Papritur mendimet mi shtangu

Kisha ecur aq shumë ne errësirë
Sa era e lanes me bëri te ndihem mirë........... :D...zgjohu nga enderra o dreq....
..ke harruar ate shprehjen: "Ka edhe me keq"... :D


..do kendoja me vete.."Singing in the rain"... :D


 • Postime: 4261

#808 ne: 04-12-2007, 14:54:58
do ta kendoja bashk ke kete siper ate kengen :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 07-12-2007, 01:58:29
Do kisha more i fet buke 500-she  (800-she thuj se ishte rrit cmimi :D) me i cop djath kackavall i koqe ve te zime ne ca speca te skuq ...do isha knoq per ner :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 07-12-2007, 02:01:26
hahaha edhe une per te ngrene do flisja lisa.lol
do thosha nje peshk te madh ne zgare me sallate edhe buke edhe na nje pije bobo te shtonte jeten po bashke me lisen sidoqofte po si ipja nga pjesa ime   :D

#811 ne: 17-03-2008, 13:27:30
do freskoja idete, shume konfuse ndihem.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 18-03-2008, 11:55:22
asgje.. ^o)

#813 ne: 18-03-2008, 12:14:19
do doja te isha me ty shpirt, buze detit dhe te ecnin pa folur, te te ndjeja prane meje dhe te me ktheje nga vetja dhe syte tane te flisnin me shume se fjalet. dhe te me perqafoje, te me shtrengoje dhe si dikur te belbezoje - je jeta ime...cmund te bej pa ty! me mungon shpirt ajo kohe! dhe kur kthehemi atje nuk jemi me ata...perse ? valle deti na hodhi magjine! jo zemra ime ne jemi bashke dhe do jemi gjithmone! te dua dashuria ime! ec ne shpi tani! LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#814 ne: 18-03-2008, 12:38:22
Sa romantike je moj dreç :P lum buza e detit per ty.. :D

une do te ndizja nje cigare, ndersa ajo nje puro.... :D

#815 ne: 18-03-2008, 16:52:00
do ti fusja duart tek ty....do te perkedhelje fort lehte..do te ndieja eren qe mbart pas nje dite kaq te gjate..do shtrihesha siper teje..do hapja krahet....dhe do pushtoja pikerisht gjene me te bukur ne perendim


reren e ngrohte :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 21-03-2008, 13:37:37
shoqeri..detit :)

#817 ne: 21-03-2008, 15:08:30
sot do doja te isha atje, vetem dhe te ulesha ne breg dhe te perhumbesha ne pafundesine e tij! dhe te thithja fort jodin e tij

#818 ne: 21-03-2008, 16:15:26
mos e thith shume se te ze :D

 • Postime: 12234

#819 ne: 23-03-2008, 18:20:26
Do beja magji. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 23-03-2008, 18:25:29
..do prishja magjite e bera.. :D

 • Postime: 12234

#821 ne: 23-03-2008, 18:28:32
hahhaha....Do ishe magjepsur ne minute. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 23-03-2008, 18:39:18
do freskoja mendjen.. :D

 • Postime: 12234

#823 ne: 23-03-2008, 19:32:10
Prape do e trulloja. :D

 • Postime: 4261

#824 ne: 23-03-2008, 21:07:12
Do ta mbysja kete siper ne uje :D

Temat e fundit