Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 118836

#825 ne: 23-03-2008, 21:30:59
do rrija....

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#826 ne: 23-03-2008, 21:49:46
Do ti beja shoqeri kesaj :D

#827 ne: 23-03-2008, 23:47:31
dua te rri vetem me detit dhe te flas me te..te rrefehem te nxjerr dufin qe kam :(

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 23-03-2008, 23:58:06
do i sygjeroja Capit te qeronte koka peshku. lol

#829 ne: 23-03-2008, 23:58:55
nuk i ndyej duart me piselluqe une LOL akoma do vazhdoja te rrija vetem

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 24-03-2008, 00:07:47
DO beja ajrobi shtepiake. LOL

#831 ne: 24-03-2008, 00:12:55
do vrisja mushkonja

#832 ne: 24-03-2008, 00:55:51
do ti beja shoqeri kesaj, dhe te shfryhej tek une! e sigurt qe sdo refuzonte

#833 ne: 24-03-2008, 01:24:35
Kush shtyn dhe nje dite vetem.....prandaj jam merzitur..ci do pushimet ama..vetem te bejne melankolike

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#834 ne: 24-03-2008, 01:39:06
Do e beja qishen ehehehe

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 24-03-2008, 10:27:24
do shikoja perendimin e diellit

#836 ne: 24-03-2008, 17:41:41
do varrosja ato mushkonjat e vrara LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 24-03-2008, 22:05:23
...do  doja.. qe ky perendim te ishte i perjetshem.. ^o)

#838 ne: 24-03-2008, 22:39:46
do kapja ndonje mashkull si Olsi i Burazerti te Madh dhe do shijoja perendimin e diellit LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#839 ne: 24-03-2008, 22:43:38
Do i merrja nja 5 zocka dhe do e prisja lindjen e Diellit. :D LOL

#840 ne: 24-03-2008, 22:45:18
Akoma do rrija me ate mashkullin si Olsi tek Burazeri i madh dhe per nje perendim tjeter...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#841 ne: 24-03-2008, 22:46:13
Ti do rrije po ai do kishte shkuar,ose prej vendit te ngjarjes ose per lesh. :D

#842 ne: 24-03-2008, 22:47:47
Dhe do e pyesja Olsin...shpirto kush ishte me e mire Najada apo Juna LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#843 ne: 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#844 ne: 24-03-2008, 22:49:53
Sdo ishte ne gjendje te te pergjigjej i shkreti. :D

#845 ne: 24-03-2008, 22:51:08
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL
Capin e shef ne enderr ai duke u perpelitur atje ne krevat..se me barkun tek goja Capi mezi po zbret shkallet e jo me te koklavitet me meshkuj LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#846 ne: 24-03-2008, 22:54:00
Aq keq je ? nuk po besoj fare :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#847 ne: 24-03-2008, 22:55:09
Ka vene nje jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL

#848 ne: 24-03-2008, 23:11:23
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 24-03-2008, 22:55:09
Ka vënë një jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL
beson dora e gjinekologut LOL

#849 ne: 24-03-2008, 23:18:40
do ecja dhe do ecja e pastaj do ecja...perfundimish t do ecja.

Temat e fundit