Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 34 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106065

#825 ne: 23-03-2008, 21:30:59
do rrija....

 • Postime: 4261

#826 ne: 23-03-2008, 21:49:46
Do ti beja shoqeri kesaj :D

#827 ne: 23-03-2008, 23:47:31
dua te rri vetem me detit dhe te flas me te..te rrefehem te nxjerr dufin qe kam :(

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 23-03-2008, 23:58:06
do i sygjeroja Capit te qeronte koka peshku. lol

#829 ne: 23-03-2008, 23:58:55
nuk i ndyej duart me piselluqe une LOL akoma do vazhdoja te rrija vetem

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 24-03-2008, 00:07:47
DO beja ajrobi shtepiake. LOL

#831 ne: 24-03-2008, 00:12:55
do vrisja mushkonja

#832 ne: 24-03-2008, 00:55:51
do ti beja shoqeri kesaj, dhe te shfryhej tek une! e sigurt qe sdo refuzonte

#833 ne: 24-03-2008, 01:24:35
Kush shtyn dhe nje dite vetem.....prandaj jam merzitur..ci do pushimet ama..vetem te bejne melankolike

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#834 ne: 24-03-2008, 01:39:06
Do e beja qishen ehehehe

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 24-03-2008, 10:27:24
do shikoja perendimin e diellit

#836 ne: 24-03-2008, 17:41:41
do varrosja ato mushkonjat e vrara LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 24-03-2008, 22:05:23
...do  doja.. qe ky perendim te ishte i perjetshem.. ^o)

#838 ne: 24-03-2008, 22:39:46
do kapja ndonje mashkull si Olsi i Burazerti te Madh dhe do shijoja perendimin e diellit LOL

 • Postime: 12234

#839 ne: 24-03-2008, 22:43:38
Do i merrja nja 5 zocka dhe do e prisja lindjen e Diellit. :D LOL

#840 ne: 24-03-2008, 22:45:18
Akoma do rrija me ate mashkullin si Olsi tek Burazeri i madh dhe per nje perendim tjeter...

 • Postime: 12234

#841 ne: 24-03-2008, 22:46:13
Ti do rrije po ai do kishte shkuar,ose prej vendit te ngjarjes ose per lesh. :D

#842 ne: 24-03-2008, 22:47:47
Dhe do e pyesja Olsin...shpirto kush ishte me e mire Najada apo Juna LOL LOL

 • Postime: 1460

#843 ne: 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#844 ne: 24-03-2008, 22:49:53
Sdo ishte ne gjendje te te pergjigjej i shkreti. :D

#845 ne: 24-03-2008, 22:51:08
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL
Capin e shef ne enderr ai duke u perpelitur atje ne krevat..se me barkun tek goja Capi mezi po zbret shkallet e jo me te koklavitet me meshkuj LOL

 • Postime: 4261

#846 ne: 24-03-2008, 22:54:00
Aq keq je ? nuk po besoj fare :D

 • Postime: 1460

#847 ne: 24-03-2008, 22:55:09
Ka vene nje jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL

#848 ne: 24-03-2008, 23:11:23
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 24-03-2008, 22:55:09
Ka vënë një jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL
beson dora e gjinekologut LOL

#849 ne: 24-03-2008, 23:18:40
do ecja dhe do ecja e pastaj do ecja...perfundimish t do ecja.

Temat e fundit