Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107512

#850 ne: 24-03-2008, 23:24:03
sa do dilje tek residenca presidenciale aty tek plazhi ma ha mendja mua :) do me takoje mua dhe do benim ndonje dore gallate..do shanin meshkujt :)

#851 ne: 24-03-2008, 23:32:30
jo zemer sot do ecja vetem! do mbysja dhimbjen brenda dhe vetem do ecja ashtu sic me mesuan!

#852 ne: 24-03-2008, 23:42:00
mire po te le vetem....por mos u mendo gjate....sepse sdi si te ta them....por nje dite do e kuptosh....


 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 03-04-2008, 14:48:57
do prisja...te humbte dielli tej ne horizont... ^o) :) :S

 • Postime: 4261

#854 ne: 03-04-2008, 14:51:38
Do te loznim letra me kete siper :D

#855 ne: 09-04-2008, 21:05:41
do beja nje dore poker me Charlin LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 09-04-2008, 21:09:51
Do rrifja Capkenen. LOL LOL

#857 ne: 09-04-2008, 21:11:40
po ti ske cben dhe merresh me njerezit me te vegjel se ty LOL

mos na rrif shume....se do na lesh shenja LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 09-04-2008, 21:14:56
o ja zhysja koken kesj ne det qe te kapte ndonje ngjale me goje.LOL LOL

#859 ne: 09-04-2008, 21:16:53
ore ngjalen sille ketu ti. LOL po...ma na e zhyt shume koken se nuk marr fryme kollaj


une do hiqja bluzen LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 09-04-2008, 21:34:46
 hmmmmm:
po të isha vetëm do ja fusja vrapit për ne shtepi.
po të isha i shoqëruar, do ikja avash avash ne shtepi.  LOL

#861 ne: 09-04-2008, 21:48:27
do hiqja pantallonat

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 10-04-2008, 15:54:52
do  beja nje resume...te diteve te fundit :)

#863 ne: 10-04-2008, 17:22:43
kam shume nevoje pikerisht per nje shetitje te tille ne keto mom!

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 10-04-2008, 17:36:50
Do te beja  .... kuptohet

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 10-04-2008, 19:36:21
 hmmmmm:
do beja 1 foto

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 10-04-2008, 21:43:19
Paparaci cikito,fotot beji nga krahu tjeter.Mundohu te mos me marresh mua,se do tju hedh ne gjyq per prishje te momenteve intime

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 10-04-2008, 22:03:24
 hmmmmm:
mire atehere... po kthehem nga ana tjeter dhe po pres lindjen e diellit. dithsesi ne fotografi duket njesoj. :D pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 1460

#868 ne: 10-04-2008, 23:13:13
do doja te rrija me dike qe me ka munguar shume.

#869 ne: 11-04-2008, 09:33:27
 do doja te isha ulur ne breg dhe thjesht te mendoja...reflektoj a. te gjeja brenda vetes pergjigjet e munguara

#870 ne: 11-04-2008, 18:11:37
do......nuk mbaj mend ca do beja

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 11-04-2008, 19:57:56
do e shijoja momentin,,,

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 22-04-2008, 23:39:38
do luaja me ujin,me guaskat, me reren, me mendimet...

 • Postime: 12234

#873 ne: 22-04-2008, 23:41:57
Do i tregoja Dreamkes se nga eshte veriu enga jugu. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 22-04-2008, 23:44:33
do i tregoja Trouble qe veriu dhe Jugu jane dy pole krejtesishttt te kunderta :D

Temat e fundit