×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105954

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull

#900 ne: 25-04-2008, 12:00:01
do ta pikturoja

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 25-04-2008, 12:48:50
 Ka apo nuk ka njerez ne ate moment  hmmmmm:

 Nese jo, nuk do beja asgje tjeter pervecese dashuri  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 25-04-2008, 14:07:46
Jam unë po ik hidhu tek ferra tjetër ti se është me pronar ky vendi ku je. LOL LOL LOL

Do rrija dhe do shijoja momentin me një shishe te ftohte BIRRE. :) :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 25-04-2008, 14:19:22
E mo mire dhe ti une prandaj pyeta a ka njerez apo jo ?  (?)iiiiiiiiii sa i keq  shkulfloket)
Kerkoj falje per shqetesimin, mos ki merak se do ta gjej nje vend tjeter. hihihihi))

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#904 ne: 25-04-2008, 14:21:38
KAq kollai do tia hedhesh ti eee.?? ;)  Nejse te kam fal por mos bertit shume se mi prishe mendimet. LOL LOL LOL

 • Postime: 1460

#905 ne: 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 25-04-2008, 14:27:27
KAq kollai do tia hedhësh ti eee.?? ;)  Nejse te kam fal por mos bertit shumë se mi prishe mendimet. LOL LOL LOL

Faleminderit qe me fale  :puth

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 25-04-2008, 14:39:30
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL

Shume shpejt ë  LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#908 ne: 25-04-2008, 14:41:08
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL
U prishc nga mendte ti LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#909 ne: 25-04-2008, 14:43:01
Shumë shpejt ë  LOL LOL
Jo moj cupke jo e ke ngaterruar me shperthimin e kanaces se BIRRES . LOL LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 25-04-2008, 14:45:32
Jo moj cupke jo e ke ngaterruar me shperthimin e kanaces se BIRRES . LOL LOL LOL

Nuk e dija qe te dyja kishin nje zhurme kaq te ngjashme  LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#911 ne: 25-04-2008, 14:48:04
Nuk e dija qe te dyja kishin një zhurme kaq te ngjashme  LOL LOL
Do kesh kohe ta mesosh nqs te intereson. :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 25-04-2008, 14:55:18
Nese me intereson ? Mbytsh veten ishalla  :puth

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 25-04-2008, 14:59:34
Nëse më intereson ? Mbytsh veten ishalla  :puth
Me keqkuptove qe mbytsh veten ishalla :) :puth

 • Postime: 1460

#914 ne: 25-04-2008, 15:01:50
Ku ka keqkuptim ka dhe mirekuptim  LOL LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 25-04-2008, 15:31:29
 E rendesishme eshte qe si perfundim u kuptuam  :P
 
 Me mire vone se kurre  :P  ;)

#916 ne: 25-04-2008, 21:01:12
do mbyllja veshet....dhe do kujtoja shume gjera.....dike ne te kaluaren time...qe here heres edhe pse e urrej ..me kthen nostalgji....ne kohen kur isha studente :(

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 25-04-2008, 21:02:23
meqe ra fjala cfare kuptove ti? Fundja c'lidhje ka ajo qe kuptove ti me kete teme? :D

#918 ne: 25-04-2008, 21:11:24
do merrja motren dhe do benim vrap LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#919 ne: 25-04-2008, 21:14:16
do shkruaja ne rere 2 iniciale

#920 ne: 25-04-2008, 21:15:34
kurse une 4 Iniciale...se jemi bere shume tani LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#921 ne: 25-04-2008, 21:21:27
do merrja motren dhe do benim vrap LOL
do merrja nje shokun tim e do dilja per vrap te kapja Capkenen dhe motren e saj. LOL

#922 ne: 25-04-2008, 21:23:06
Beqo e ke shokun LOL

u harrova je vete beqar..mund te te prezantoja motren mqs e kam beqare...se vete jam pak si shtatezane LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#923 ne: 25-04-2008, 21:24:36
a ka ndo1 shoqe ajo motra jote??   LOL

#924 ne: 25-04-2008, 21:26:11
ta pyes nje here....mbase del dhe per ty ndonje gje LOL

se motrat e tjetra i kam te gjitha te martuara LOL

Temat e fundit