Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107506

#950 ne: 01-05-2008, 19:34:58
mire shiko por mos kopjo :) LOL LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 01-05-2008, 19:36:44
po si arrite aq thelle??
une as 5m nuk kam vajtur... >< ><

#952 ne: 01-05-2008, 19:41:24
me ...ehhehe sekret sta them LOL

po iki une per pak...se ngola per buke :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 01-05-2008, 19:42:59
kujdes rruges, ke lek me vete?

#954 ne: 01-05-2008, 19:44:07
kam kam rrofsh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 01-05-2008, 23:23:06
do mesoja te peshkoja :D

 • Postime: 12234

#956 ne: 01-05-2008, 23:44:09
Do i  kapja te gjitha peshqit e detit. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 02-05-2008, 11:55:13
 Oooooooo sot do rrija buze detit e te qetesoja mendjen se me
 po me le shendene me duket.  :D

 • Postime: 1460

#958 ne: 02-05-2008, 11:56:48
Shyqyr qe nuk jane te gjithe ne kete menje se do i binte te mos kishte vend per asnjeri ne breg te detit pastaj :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 02-05-2008, 11:59:59
Vetem sot Ujk vetem sot mos ki merak.

#960 ne: 02-05-2008, 14:13:21
do te puthja ty ne buze......dhe te thoja....ehehe ca dite e bukur sot per te kapur peshk :)

 • Postime: 1460

#961 ne: 02-05-2008, 14:37:58
Peshku ne det e tigani ne zjarr
Capkenes sot i paska ik truni per zarar LOL

nuk as e para e as e fundit
Rendesi ka te i biesh ne qafe "mundit"

 LOL LOL LOL

#962 ne: 02-05-2008, 14:43:52
Flm per vargjet qe thure o mik
ta dish se keto gjera jane pa rrezik
e nese truri per zarar me ka shkuar
do e gjej ndonje gemushe...per ta rremuar LOL

 • Postime: 1460

#963 ne: 02-05-2008, 14:47:20


Qejfi me behet sinqerisht
Asnjehere nuk e kam vuajtur moralisht

Keshtu qe jepi drejtim sic di vete
E vargjeve te mia ndihua ate lezet

Ujku nuk ta thote me te keq
Ndaj mos e ngacmo kete muhabet se me mua nuk e ndreq

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 02-05-2008, 15:07:24
 do pikturoja pamjen magjepsese :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 02-05-2008, 17:10:31
do shaja kapitenin e tragetit qe sapo ma zuri pamjen.  :@

#966 ne: 02-05-2008, 18:35:07
....e nese do ishim bashke nje shqelm ne mes shalve pak do e kishe!!!. por rri i qete se nuk do jemi qe kshu si perhere shpetove.....

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 03-05-2008, 20:26:45
do vendosja mbojtese celiku ne vend te keq...
paska njerrez te rrezikshem, do na lene pa familje...

 LOL LOL

#968 ne: 04-05-2008, 01:58:45
jo ciko jo ty do të jepja noi lepirse se je i vogël. me tjetër kend e kisha. nejse sot veç te ishte pa do i falja shumë nga vetja, diku aty ne breg te detit.

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 04-05-2008, 18:49:09
ca ngjyrë do ma maresh lepiresen??

do prisja për lepiresen qe më ka premtuar mishel. ^o)

#970 ne: 04-05-2008, 19:18:45
do kapja do rrifja ndonje...qenkam me nerva sot bohhh :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 04-05-2008, 19:19:46
do kapja do rrifja ndonjë...qenkam me nerva sot bohhh :D


do ndihmoja Capkenen ne misionin e saj :D

#972 ne: 04-05-2008, 19:20:51
rrofshmeshkuj do rrifja ahahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 04-05-2008, 19:22:14
rrofshmeshkuj do rrifja ahahaha

sigurisht..ata i kemi kundershtaret e mirefillte :D :P

#974 ne: 04-05-2008, 19:22:53
ata moj ata...thuaj dhe shyqyr qe jane LOL

Temat e fundit