×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106011

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#975 ne: 04-05-2008, 22:47:47
ata moj ata...thuaj dhe shyqyr qe janë LOL


se me ngriu gjaku...
thash te ikja naten se diten me shihnit...
tani sikur u qetesova pakez    LOL LOL


po te shikoja keto te dyja do ja mbathja me te katra  LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 04-05-2008, 22:48:30
e ke kot :D LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#977 ne: 04-05-2008, 22:49:50
aaamaaan lutesi)) lutesi))


do kerkoja meshire

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 05-05-2008, 14:44:21
Do shtrihesha ne breg e do shijoja perendimin me kembet gjysem ne uje.

#979 ne: 05-05-2008, 17:43:26
do shetisja dhe me kembe do ngrija pirgje rere te lagura.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 05-05-2008, 21:24:30
asigje ^o)

#981 ne: 05-05-2008, 22:04:18
te mblidhja guacka me djalin dhe tia hidhnim peshqeve ne akuariumin e mishelit. tre peshq jane ne fakt se kater i asgjesoi kafsha. i hodhi ne shesh dhe i shtypte me kembe ,i pelqente kur i shihte tek perpeliteshin. po keta te tre si nget me se i jam betuar qe do ja bej akuarimin cope e cike. LOL

#982 ne: 05-05-2008, 22:50:28
do kapja ca peshqe tia jepja djalit te kesaj shoqkes :D

#983 ne: 05-05-2008, 22:57:19
po pra tia qisi trute dhe atyre. apo nuk ngordhi njerin qe e kisha fiksim. si kadife ishte. leji peshqit se gjynah. une do dilja per krahu me kete dhe  te benim thashethuqe dhe te degjonim dallget tek perplaseshin 

#984 ne: 05-05-2008, 23:00:20
do na turren ca tipa me siguri nga pas LOL qe jane fshehur pas shkurreve se vdesin te degjojne cthote femrat


me vjen keq per peshkun,une arlinin tim e percellova ne uj te nxehte  para 1 viti ne BG,qe atehere hoqa dore nuk mbaj me kafshe

harrova ngrohesin e ujit nje dite....ne aukarium kur erdha peshku me kembe perpjete


#985 ne: 05-05-2008, 23:05:19
moj po ti dhe im bir nje mendje keni. ky ka qejf kur i hedh ne pllaka dhe i shkel me gjithe forcen. mjere une thuaj. moj per shetitje ftojme grensin ne dhe jemi ne rregull

#986 ne: 05-05-2008, 23:08:49
e marrim pse jo..ai vdes per ne ta marr vesh qe do dal buze detit kushedi sa do gezohet ishallla gezimi i madh se le ne vendehh une zemer pa dashje e poqa,aq me pikoi ishte peshk ngjyre portokalli me ate shtyva 2 vjet i ziu ai cpa nga une:D

shife neser po e lexoi grensi kete postim sa do lumturohet

#987 ne: 05-05-2008, 23:21:23
do na luj mendsh djali hahaha. po duhet ti veme rend. njehere ty njehere mua te na bej komplimenta

#988 ne: 05-05-2008, 23:22:38
ahahah me shkrive

do fleme se mu poq pasticja mua....plus po me qorrotiten syte verdalle

#989 ne: 05-05-2008, 23:28:44
ik ik se une i bera ca ore gjume  bregut te detit

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 06-05-2008, 13:27:23
..do flisja ne telefon :D :P

 • Postime: 1460

#991 ne: 06-05-2008, 17:30:06
Nuk para ka vale buze detit :P

#992 ne: 06-05-2008, 17:38:58
do shkruaja ne reren e laget- baby remember my NAME!!!

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#993 ne: 06-05-2008, 18:34:24
do shkruaja - vetëm ma thuaj se nuk do e harroj.  :D

#994 ne: 06-05-2008, 18:43:54
do shetisja bregut të detit me ate qe nuk do ma harronte kurre emrin!

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 06-05-2008, 18:45:59
dalim bashke!
emrin tend do e bej tatuazh, keshtu nuk do e harroj kurre  :D

#996 ne: 06-05-2008, 18:48:07
a me mu e ke a? hahaha jam e xanun or ti.

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#997 ne: 06-05-2008, 18:49:46
do trishtohesha shume qe nuk ma vari misheli...  zemrathyer:

#998 ne: 06-05-2008, 18:52:13
ta vara ne qafe nje kurore me margarita po tashi gric bythen se do dal me hamshorin tim hahahahaha

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 06-05-2008, 18:53:25
do kerkoja per 1 mishel brune   :D

Temat e fundit