Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 04:44:02

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 04:44:02
O njerez pershendetje..

Imagjinoni cdo te benit buze detit kur dielli eshte i kuq ne perendimin e tij...
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-07-2006, 04:50:47
sa romantik ambjenti ketej  pa pa pa
Thjesht do beja xhiro :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 04:53:38
edhe nje xhiro mire do te te bente por ............  do te te ngarkonte me shume jod :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 04:56:00
Une do mbylla syte dhe sdo mendoja per asgje....po qe se do isha me dike prane do preferoja te flisnim ne qetesi !
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-07-2006, 04:56:58
cfare jodi more LOL ecja ne uje LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Belinaa ne 07-07-2006, 04:57:53
do te deshiroja qe te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 05:03:40
çfarë jodi more LOL ecja ne ujë LOL
...une do ti fusja....koken posht ujit... mishelit...por vetem gjysem ore ,se do ta lija pastaj...te shetiste e qete... hmmmmm:
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 05:07:26
nese do isha vetem do mbyllja syte dhe do mendoja qe po jetoj nje mrekulli,dhe qe jam e lumetur.keshtu me ka than dikush
nese do isha me personin e zemres do e puthja pa limit....ne pafundesi
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-07-2006, 05:10:05
...unë do ti fusja....koken poshtë ujit... mishelit...por vetëm gjysëm ore ,se do ta lija pastaj...te shetiste e qete... hmmmmm:

se mos ta zhysja une ty  LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 05:14:20
Mnedoj qe nje moment te tille do e shijoja vete ne radhe te pare se akoma nuk ka ardhur ajo dite qe dikush ta meritoje te ndaje keto momente kaq magjike me mua.
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 05:23:33
e shoh qe ne shqiptaret vuajme shume per fantazi dhe per momente te tilla
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 05:45:43
Dola nje dite te bukur buze detit...
perendimi i kuq te eksitonte....
c'eshte kjo gje e kuqe thashe ....
o dreq me vete thashe ...
qenka nje xham qe kemben po ma kafshonte.... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 07:05:16
ua ua ua cfare teme  

Ah te isha ne Divjake tani,  po 24 ore buze detit do rrija.

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 07:35:20
ne divjake te hane mushkonjet mi goce

nuk e di se cfare momenti romantik  do ndiesh aty nen ate presion psiqik qe te bejme mushkonjat.

nuk te vjen as te ulesh e as te kalosh ....


ja paske kaluar vertet bukur
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 07:42:20
Une do ti thosha diellit,,po ti tani e gjete per te ikur kur edha une LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2006, 07:43:42
Kete Steriotipin do e kete picku mushkonja ne ndonje ved te keq, e i ka mbetur mendja aty me duket
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 07:44:37
ne divjake te hane mushkonjet mi goce

nuk e di se çfarë momenti romantik  do ndiesh aty nën atë presion psiqik qe te bëjmë mushkonjat.

nuk te vjen as te ulesh e as te kalosh ....


mos  sheteso  hic ore    
une jam e vendit e me njohin ato  ...e keshtu nuk me pickojne..... :D :P


ja paske kaluar vërtetë bukur

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 07:47:03
ja kete pamje te kisha sa do kenaqesha.........s i te thuash logoja ime :)
imagjinoni vetem momentin kur dielli prek fillimin e tokes ne syrin tone....ate zhurme shurdhe....oh zot ca ndjej ne ato momente..........
vetem atehre mendoj qe jeta eshte e bukur,nuk do lodhesha kurre me nje pamje te tille,here-here do doja ta shijoja e vetme,here-here do te doja te kisha nje njeri te zemres aty prane per ti thene se cfare ndjej une ne ato momente se vetem atehere mund te tregoj me te vertete ndjesite magjike qe me pushtojne
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 07:49:29
ky ujku i epirit duhet ta kete pesuar nje eksperience te keqe me pickimet   se mushkonjat se ndonje gje tjeter vetem ne (sirtarin e tij gjendet ky sekret i lashte) sa vet epiri LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 07:52:42
Ana vertet te shoh shume romantike ...


eshte nje pamje shume e bukur.

 jam i ri ketu sa nuk kam akses as te bej edhe nje mesazh privat me kupton besoj  ;)


Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2006, 07:53:53
Aha e paske pas endrren ne sirtar plako e te qenka kujtuar si padashje LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 07:54:56
 
Ana vërtetë te shoh shumë romantike ...


është një pamje shumë e bukur.

 jam i ri këtu sa nuk kam akses as te bëj edhe një mesazh privat me kupton besoj  ;)mesa kuptoj i dike te gjitha proceset e forumit

se besoj se je fare i ri ketu hmmmmm:  ;)
po nejse jam ca si shume romantike  :)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 07:58:36
Plasen cokollatat ketej...
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 08:00:29
dje ishte hera e pare qe u rregjistrova ketu ndoc beso ndac jo
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 08:05:44
eeeeeeeepo mire te besoj......
ej kush do me baje nje xhiro nga filipinet :P :D ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 08:08:29
ta  baj un e bab
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 08:10:15
ikim bajme muajin e mjaltit atje se nuk me ke cuar akoma muaj mjalti :@ :@
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 08:24:43
mjaltin e hengri ariu LOL
dhe qypin e lepiu macoku jot. LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
po deshe naj muj bakllavaje ec  i her knej ka une ok? :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 08:30:33
du divorc...shpejt,do martohem me leonardin ke  :@

LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 08:33:51
ikim bajme muajin e mjaltit atje se nuk me ke çuar akoma muaj mjalti :@ :@
..po e more veten moj anna..se paradite nuk ishe mire me duket...po qenke bere mire me duket..shyqyr.. :perqafim
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-07-2006, 09:05:38
O njerëz Përshëndetje..

Imagjinoni çdo të benit buzë detit kur dielli është i kuq ne perendimin e tij...
pupupupu cfare pyetje  :D :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 09:54:07
pupupupu çfarë pyetje  :D :P


Pupupu ca pergjigje ahaha
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: kid ne 07-07-2006, 21:12:45
gjithashtu do beja edhe shetitje dhe fotograti te prendimit te diellit ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 13:32:32
Hmmmmmmmmmmmm...Buz e detit do e marja Xha Milon aty balle nga nje dopjo raki dhe  do  ndegjoja  tregimet e tija per cuperinat e veta... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 10-07-2006, 14:04:10
ahahahah, 2 dopjo raki mo? sthua 3 shishe raki. Xhaja do pinte raki sa te behej klarinete dhe do flinte gjume derisa ta kapte lindja e diellit.
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 10-07-2006, 14:13:21
buze detit buze detit
do mendoja per gocen e xhevdetit
qe shume me pelqen
por edhe shume genjen
eshte rrenacake
ka tipare luftarake
eshte dhe shume dredharake
nganjehere e ngaterroj se ka nje moter binjake
xhevdeti mua nuk me do
se nje djale me leke kerko
por se di qe e ka gabim
se ashtu jeta nuk ka kuptim
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SmiLey ne 10-07-2006, 14:25:05
s'jane gjera qe tregohen ketu :P se s'ka as te drejte autori, jo per gje LOL :d
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-07-2006, 09:16:51
Do mblidhja ca gaforre e do ja coja ndonjeres LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-07-2006, 15:34:39
Vallaj do futesha per not ne det.....apo nuk eshte dhe uji vale ne ate ore te mbasdites.....per qef tim .....se ca do ndodhte ne uje nuk mbaj une pergjegjesi :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 19:53:28
Do shkruaja sms. LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 06:00:08
do i fusja nje te dredhur
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-07-2006, 06:06:18
Aha sot do ikja se kam frike se mos me zere shiu si dje dhe pardje  LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 12-07-2006, 06:16:40
jo un do rrija sepse do ishte mrekulli(besej se nuk eshte e mundur) qe ti kishe detin,perendimin megjepes edhe shiun e veres,qe mua me cmen :) :) :)
do ishte mrekulli :)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 06:28:59
shiu ne perendim te diellit dhe ne nje dit vere esht fantazi fare
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-07-2006, 07:31:12
Ore po si mund te duket dielli ne nje dite me shi more se na shkrite  :O LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 07:35:54
pse re ske par no nji her shi me diell ti?
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-07-2006, 10:28:39
Po kur martohen jevgjet  :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: valdoente ne 13-07-2006, 10:31:40
Cfare do te beja hmmmmm:Do te merrja laptopin me vete dhe do te bisedoja me shoqerine  LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-07-2006, 10:37:23
Po pse moj xhan prap me shoqerine do i shfrytezoje ato momente  :S

Mendohu edhe njehere se mbase te vjen ndonje ide me e mire... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-07-2006, 15:55:31
Une do merrja sleeping bag edhe do flija gjume! :D LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 16:09:27
vrim ne qielllll
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2006, 09:12:57
Do hyja ne det dhe s'do ma ndiente per nejri nja dy ore... :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 09:24:15
0 anna ti do beje nje vere ne qielll,kurse une nje
vere ne rere dhe ... LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2006, 09:38:21
o njerez mos na e beni vrima vrima perendimin tani  LOL LOL LOL

se mirni ne qafe ciftet romantike qe nuk e kane mendjen aty ........... :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 09:42:27
ku aty?!

pse i keqkupton gjerat ti stereotip!

nuk ke bere ndonjehere  vrima ne rere e pastaj tunele ...etj LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2006, 04:30:28
ku aty?!

pse i keqkupton gjërat ti stereotip!

nuk ke bërë ndonjëherë  vrima ne rere e pastaj tunele ...etj LOL

Jo mor plak se nuk merrem me te tilla vrima une  :D :D :D


Ka probleme me te medha si psh VRIMA    e ozonit LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 04:35:52
O plako eshte vrime shume e gjere ajo,kujdes mos bie brenda :D
mua per vete me pelqejne vrimat e ngushta LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2006, 04:41:45
me duket se ky perendimi te ka hutur fare plako  :D  se me duket se po i bie muhabetit vetem ne nje vrime LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 04:56:40
eh mo stereotip vellai,ke te drejte me ka hutuar ca po si tha i pari per vrimat:

nga nje vere kemi dale
per nje vere punojme
e tek  nje vere do shkojme hmmmmm:

universi vete shkon drejt nje vrime asaj te zezes LOL LOL LOL LOL
 
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Cami ne 15-07-2006, 08:02:14
cdo te beja une heeeeeee e di vetem une dhe ajo............. do isha cmendur fare po te kisha qen me te
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 08:10:30
ec mo se shyqyr zotit spitale psiqiatrik ka akoma shqiperia;do te conim o ne vlore o ne elbasan :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2006, 08:21:03
Me duket se kete vit  vetem buze pishine e liqeni kemi per te pare.... :S
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 08:25:50
nuk thua shyqyr dhe aq ti!
mua me duhet te punoj gjithe gushtin! :(
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2006, 08:29:22
po fundjavave behet fjale.....

se dhe ne puna na i ka lidhur kembet :(
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 08:31:29
ti paske fundjave po une 2 dite pushim kam gjithe gushtin :( :(
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 13:39:09
do rrija do veshtroja perendimin e diellit , atje kur me detin bashkohet....te ndjeja valet e embla tek kembet lehte te mi lagnin dhe te behesha pjese e gjithe asaj mrekullie....kete do bej, thjesht do e shijoja kete moment ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 13:50:46
do rrija do veshtroja perendimin e diellit , atje kur me detin bashkohet....te ndjeja valet e embla tek kembet lehtë te mi lagnin dhe te behesha pjesë e gjithë asaj mrekullie....këtë do bëj, thjesht do e shijoja këtë moment ;)
...shiko se me duket e lene pergjysem..plotesoj e deri ne fund..mos ke ndrojtje..hapju shoqerise..thuaje ate qe mendon dhe ashtu si e mendon..mishel :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 13:54:31
aman ore si e gjete??!!! te pelqen te degjosh vazhdimin>>> kam hall vetem se do te te skuqen veshet....do ndihesh nje perzierje ne stomak dhe kembet do te te dridhen.dhe ka rrezik te leshohesh ne toke ..dheeee do hy ne mekat me pas...kuptoveee???? :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 13:59:01
aman ore si e gjete??!!! te pëlqen te degjosh vazhdimin>>> kam hall vetëm se do të te skuqen veshet....do ndihesh një përzierje ne stomak dhe kembet do të te dridhen.dhe ka rrezik te leshohesh ne toke ..dheeee do hy ne mëkat me pas...kuptoveee???? :P
...lere fare se ato perzierjet ne stomak si kam qef...se per te tjerat se kam problem.. hmmmmm:
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 14:00:00
eh de per kete e kisha edhe une..... :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2006, 14:04:52
une do beja kala LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 14:05:41
eh de për këtë e kisha edhe unë..... :P
..ja pra ..ma gjete piken e dobet..po habitem se si te shkoj mendja.. :S
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 14:06:47
unë do bëja kala LOL
..po do luftosh me turqit..?..erlehta..?
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 14:08:22
erlehta....kala ne breg te detit se ke keq ti moj......

Wili...kjo ndodh sepse une te njoh me mire se c'njeh veten,... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 14:13:17
erlehta....kala ne breg te detit se ke keq ti moj......

Wili...kjo ndodh sepse unë te njoh me mirë se c'njeh veten,... :D
...bah...çeshte kjo ..njohje mishel...?...mos jemi komshinj e nuk di gje..? :S
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2006, 14:13:40
..po do luftosh me turqit..?..erlehta..?


e pse te mos luftoje  .....kam qejf te behem komuniste LOL (ne kohen e turkut) LOL LOL


erlehta....kala ne breg te detit se ke keq ti moj......

Wili...kjo ndodh sepse unë te njoh me mirë se c'njeh veten,... :D


po moj mishel...pse te paguaj hotelin une  sa frengu ..pulen LOL  
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 14:17:13
papapa sa dhjakonare je moj...s'te shpeton qindarka nga dora moj e uruar...hahaha

Wili asnjehere nuk i dihet.... :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 14:23:45
papapa sa dhjakonare je moj...s'te shpeton qindarka nga dora moj e uruar...hahaha

Wili asnjëherë nuk i dihet.... :P
...o mishel..po me habit ..neser do ti shoh me vemendje ..te gjitha komshijet...sidomos nja 2 te reja qe kane ardhur keto dite..bah sa pune me nxore..me ate fjale.. hmmmmm: :S
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 14:31:01
MISHEL MA BEJ mua,me pelqeka ky sadizmi yt!

ej mos je gje trans ti se shume cuditshem kercenoke! LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2006, 09:55:32
Sot ma kishte enda te ulesha buze detit e te pija ca birra te ftohta :)

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 10:46:46
paska nje menedje me mu ky siper :)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-07-2006, 10:49:46
Ik e shoqeroje kete mikun se po na dehet me birra e po e merr detin ne kembe pastaj. Jo per ndonje gje po kush i con ndonje birre te fundi kanalit te otrantos pastaj LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 10:58:33
jo se eshte me mire vine te ftohta aty poshte :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: presllava ne 19-07-2006, 14:37:41
do ulesha ne rere dhe  do te shijoja perendimin
e diellit bashke me te dashurin tim (pastaj nese do kishin na nji menje te keqe
gjera qe ndodhin)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 19-07-2006, 14:38:51
Po me menje te keqe nuk ka shansa ta shikoni perendimit se.... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2006, 17:59:29
Do groposja Lefterin :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-07-2006, 18:03:22
Do groposja Lisen 10 cm larg Lefterit. Apo jo, me mire 20 cm... LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2006, 18:08:36
hahahahhahahahaha nuk ta ben zemra te me lesh prane Leftos :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-07-2006, 18:57:11
hahahahhahahahaha nuk ta bën zemra te me lesh pranë Leftos :D

Jo, jo, dua te shoh nese Leftoja do t'i pershkoje dot ato 20 cm apo jo... Se 10 cm s'ma ha mendja t'i kete problem. LOL

Pa sa per ty, keshtu te bej edhe ty te vuash! :D

Une per vete do te isha me nje leng frutash ne dore, i shtrire mbi shezlong me nje cader dielli mbi krye, duke ngritur here pas here syzet e diellit per te pare nese keni bo gjo apo hic! :P LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2006, 20:08:05
LOL LOL  edhe nen dhe do e beja sus Lefton une :D

Eshte per te qeshur por une tani nga dritarja qe vijon ne ballkon shikoj bregdetin dhe diellin qe bie ......per te qeshur eshte se jam akoma ne forum :D
Luj venit thuj se te iku perendimi kot :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2006, 10:32:47
jo se është me mirë vine te ftohta aty poshtë :D

Ore po e din qe nuk pihet edhe vete aty poshte... :D  merr dhe ujkun e ecni se e kam bere porosine vazhdoni edhe po qe se une nuk vij. ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2006, 10:34:04
do ulesha ne rere dhe  do të shijoja perendimin
e diellit bashke me te dashurin tim (pastaj nëse do kishin na nji menje te keqe
gjëra qe ndodhin)

Te keshilloj qe mos zhytesh me koke  :D LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Prijs ne 29-07-2006, 04:25:15
nuk ma ha mendja se zhytet me koke ajo,maksimumi me goje
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 06:49:14
Ore ndac me goje ndac me koke rendesi ka qe te mos vritet e shkreta se pastaj nga perendim magjik do i kthehet tragjik.  :D  :engjell:
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 07:13:37
ore po e pate kaq merak ti, i japim nje dore ndihme se   shoqeria per ca duhet per llogje :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 07:19:15
Merak  hmmmmm:

jo mor jo.... :D    ec me thuaj nga cila gremine ta hedh   :engjell:
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 07:36:53
ca gremine thua,se po te vuri ne dore ajo,te fut ne humnere e hajt te dalesh me ti :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 07:42:21
Ore po si do hyme do dalim bre... :D ;)
 vecse pak me te lodhur LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 07:53:32
a thua,po pse ore dy veta ne, do na marre shpirtin humnera.
do ndihmojme njeri tjetri,kur lodhet njeri vazhdon tjetri te ngjise humneren :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 10:16:15
Mos dalshi ishalla. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:18:59
O plako do shoh perendimin une nuk kam ndermend te perendohem aty brenda.  :D LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 10:20:04
do dalim se pastaj mbaron karburanti
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:23:52
Une them qe te mos mbetet bosh atje brenda te hedhim Bekimin.  :D :engjell:

Keshtu qe vazhdon ai dhe i ben derman humneres.  LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 10:24:53
Humnera tmerrohet nga tipa si Bekimi. :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:27:53
Prandaj po te propozoj per deshmor mor djale qe ta tmerrosh humneren dhe te mos guxoje te zere ne goje perendim dielli me...  :D ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 10:30:41
Kam force terheqese lal. :D Ki kujdes.
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:36:36
 Mire e ke plako   hmmmmm:   propozoj te te veme ne nje vend ku forca tende terheqese te behet 0 se kush rri dhe merret me humneren dhe ankesat e saj.  :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 10:42:05
Ok. Largojuni tash, se mos u marr me vete.
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 10:42:42
ore nuk behemi tre ne se vetem bashkimi ben fuqine :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: gurbeqari ne 29-07-2006, 10:49:58
ju   pershendes  nga   zemra     te  gjithve    
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:51:42
lere pershendetjen nga zemra, LOL LOL LOL po hidhu e tij ne det me te tjeret. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 10:53:10
Jo se eshte i ri ende ne forum. Prit te futet icik thelle, pastaj shkon ne det vetem ky. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2006, 10:55:35
O Bekim mesoi se mos eci vetem drejt se pastaj shkon dhe na gjen ate helikopterin para Italianeve... :D LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-07-2006, 10:56:30
ore lere detin se na duhet per tek humnera,mos ia prishni mendjen :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 11:05:39
Steritip, e gjen ai, mos dysho ne aftesite e robit. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-07-2006, 14:12:08
MISHEL MA BEJ mua,me pelqeka ky sadizmi yt!

ej mos je gjë trans ti se shumë çuditshëm kercenoke! LOL LOL LOL


te te bej cfare "prijsi"????...... :Dmos u ngaterro edhe aq shume ne pune te brendshme ti hahah
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 14:15:30
shpjegohu nje çik me mir moj çupe ça do te thuash ti me kto te brendshmet? :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-07-2006, 14:21:22
pune te brendshme,,,,midis personave TILI...jo te brendshme qe vishen nuk kane lidhje njera me tjetren..... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 14:50:35
Do haja buke  :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 14:52:12
 :X :X :X :love: :love:
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 14:59:13
Qe mos bej shume llafe.....ja  :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 15:14:29
edhe ja.............  :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 15:15:40
ehe........vazhdo.. ......dhe ja.... :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:08:37
po mire moj çupe se e morem vesh nje here qe te ka mare malli per.........


tu takuar me te dashurin.ska nevoje te vesh njeqind foto ketu :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:25:32
Sa romantike kjo leprushja mo Tili. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 18:26:22
ke inat ti? LOL LOL  :P :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:29:35
inat i madh.edhe une dal ne breg te detit sa here te dua po vetem se eshte uji i piset :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:30:08
Jo mi lale. Rrofsh ti, qe me solle ca kujtime neper mendje. :D :perqafim
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:33:04
ja filloi dhe ky romantiku tjeter tani :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: kid ne 29-07-2006, 18:34:39
vallaj keto 2 netet e kaluara nuk kemi pasur kohe per te shijuar perendimin e detit, se kemi qene duke zbrazur plackat nga trageti...mbasi te stabilizohemi do dalim si grup i bashkuar buze detit, per te pire nje pije mbi nje anije  ;)
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:36:58
Si s'jemi romantike fare more Diiko. Une do merrja laptopin e do rrija ne Forum per vete. :D

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:41:03
ja dhe tipi im. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:41:41
pse moj romanticitet i thua te maresh laptopin dhe te rrish ne bregdet? :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:41:51
E gjeta Cufon me në fund. :P (Bekos kjo, lol)

O AlbNertil, me cilat 'syra' lexove? Kthehu lexoje prapë, shpejt!!! :D

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:45:11
uuuuuuuu po me fal se si pata vene syzet. :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:47:19
Ajajaja - bir nona sa i qut qe dukesh me ato syze. :P

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:51:30
pse moj ke inat ti? :D :D :D

syzet tregojn qe je personalitet i shtetit ose ............
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:52:26
E sheh si i kane dal syte e??? Naaa, si te elefantit. :D LOL LOL

hiqi syzet lal se le nomin kut. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:56:54
po pastaj si te shkruaj?apo i kam dhe numer te vogel un.-2,5 i kam. :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:59:51
pse moj ke inat ti? :D :D :D

syzet tregojn qe je personalitet i shtetit ose ............

ose cfare, qorr? :D

Inat s'kam fare, te shofesh syzet e mia ti sa THEKTHI me tregojne.... ;)

Bekim, ma le cunin rehat se edhe pse korcar, qenka cun i mire. :D

Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:02:25
Ofofof u bo ky cun i mir. :D Ca mbet per ne tjeret thuaj. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:09:39
ju te tjeret merni valixhet dhe futini vrapit.pisa.LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 19:40:03
Korcaro,po kam thene une qe je i mire ti  :perqafim

bekim,pastaj te perqafoj ty  :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:45:15
Me fal lale, por nuk du me perqafu faqe ku gjenden gjurme te Tilit. :D LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 19:48:11
hajde ketu hajde  :perqafim se dhe ty te kam xhan  :perqafim
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 19:49:32
po mua :S :S :S :S
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 19:50:09
edhe ty  :perqafim  perq
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:50:59
Më fal lale, por nuk du me perqafu faqe ku gjenden gjurme te Tilit. :D LOL LOL

ore pis ajo po ta ben qefin qe mos qash ti ben si tip interesant :D :D :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:52:50
Lepuroshe :perqafim :perqafim . Jo per gje, por je e vetmja goce qe po duron budallalliqet e ketyre dyve. :D LOL LOL

Tilo, mos me jep lekcione kulture ti mu, se je katunar me gomar. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:56:47
ti je katunar pa toke per vete me thua mua per gomarin :P :P
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:00:32
Te pakten, naten flej rehat, e nuk kam nevoj te degjoj te palliturat e gomarit. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 20:02:40
rri ti se gomari i ben pune atij,shkon ne qytet te ngacmoje gocat :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:04:08
Me siguri te ka joshur gjersa po reklamohej me gomar neper qytet LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 20:06:04
ju ja fusni kote LOL ai e ka gomarin me antifurt dhe impiant stereo LOL LOL kur del per fshatarka ve sinon hoxhen LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:12:50
kete jave ia ndrova kasetofonin.mora nje me cd.bleva dhe nje cd te altin shires. :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:16:16
LOL LOL LOL LOL LOL Po Artan Kolen nuk e ke re? :D LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:18:31
po pse re viti i ri eshte sot qe te blej dy cd ne nje dit un?LOL LOL LOL LOL
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:22:16
Prit te shoh kalendarin njeher. :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:28:59
he sa esht data? :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:31:20
Mu me del data 7 i muajit 30. :D

Tamam e kam re?
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:34:47
Korcaro kujdes fjalorin,se je korcar  :D :D :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:37:23
Ja dhe ky tjetri  :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:39:11
Shtttttttttttttttttt jo kur te jem une nga keto gjera  :D
Titulli: Re: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 28-08-2006, 16:21:54
Buze detit dola e dielli ish ne te pernduar
Prane teje ishe ti por nuk gjeje vend per tu nderruar

Me pahir ne det te futa
Ti mberthifje sikur uje kishe nen tuta

Dalengadale veten e more
Kur te mbaja hopa kembet shrengoje

Papritur u leshove si e marre
Kur ula koken deti ngjyre kish marre

Mbrapa u terhoqa me kujdes
Aty ku ishim ne nje tufe me peshq u mpleks

S'ka gje te thashe me dashuri
Njeriu ne tilla raste mund te ze dhe shoqeri

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Titulli: Re: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2006, 15:27:04
Ky ujku te frymezon ndonjehere po ndonjehere ama....

Megjithate me ate qe recitoi mesiper ma shpifi per ca minuta perendimin e diellit...  :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2006, 16:14:33
Ujku na e bere detin kos :D


Une buze detit .........do merrja buke me djath e domate me vez te ziera e do haja per qef tim :D   Ohhh c'me zuri urija prit te cohem njehere :D
Titulli: çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-09-2006, 11:45:09
Buze detit behet gjera shume te bukura
Tek perendon dielli vajzat duket te urta

I shikon tek meditojne
Vec per dashuri enderrojne

Zhurma e dallgeve mendjen ua trazon
Deshirat dhe pasionin ne infinit ua con

Eshte shume romantike te jesh me nje vajze buze detit
Ndersa dielli perendon ajo te puth me embelsi sipas lezetit

Ti mund ta trajtosh si nje serene
Te tilla jane femrat mendjen deti ua ngren

 :D    :D     :D     :D     :D      :D        :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:09:12
buze detit tani do deshiroja te isha...
dhe ty nje grusht turinjve ta ngjishja,,,, hmmmmm:Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:11:19
buze detit tani do deshiroja te isha...
dhe ty nje grusht turinjve ta ngjishja,,,, hmmmmm:
E thua me dashuri apo urrejtje mishel..trego te verteten..te pakten njehere se nuk behet nami.. hmmmmm:
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 18:11:40
Ujku gabim e ke ja une jam vajze malesh psh :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:15:12
wili...nuk e kam me ty ndaj rri rrehat boll i mblodhe turinjte ashtu, e kisha me i rob tjeter....nuk bo pjese ke forumi ai robi..o jashte :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 18:15:51
Malesh je moj xhane  po te te con erlehta ty ne buze te detin      


e te shijosh freskine e detit dhe dashurine e djalit  :)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 18:18:08
ehhhh lum si une do ve ne perdorim ato 10 pale rrobebanjo qe me rrine ne sirtar :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:19:03
lisa po tu ngjit kjo...o bobob o e papame, po lere moj vajzen rehat, o i gjen burre o pellcet... :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:19:18
wili...nuk e kam me ty ndaj rri rrehat boll i mblodhe turinjte ashtu, e kisha me i rob tjeter....nuk bo pjese ke forumi ai robi..o jashte :D
Po e di mishel qe nuk e ke me mua. :-[.megjithese mendohu mire..per te qene e sigurte fare, hmmmmm:
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:22:54
po po ta dije nuk dop beje kaq shume pyetje...po hajt mo...ca do me dit ti pa he njehere...te te them qe e kam me nonji ketu....naaaa kaq ta bosh dhomin nuk ta them...hahahah :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 18:26:39
kur te me pyesin pas 5 vjetesh po si u njohet ju te dy " mu qep njera ne forum e gjall ne bote se na ndahej po te mos martoheshim......i binte me mire te vinim kurore se te merreshim me te " :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 18:32:24
uuuuuuaaaaaaaaa    uuuaaaaaaaa  uuuuuuuaaaaaaaaaa   kur te martohesh do thush e gjeta veta :)

Lisa nuk tallem une .  Kur do vish ne Shqiperi ti :)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:34:31
po po ta dije nuk dop beje kaq shume pyetje...po hajt mo...ca do me dit ti pa he njehere...te te them qe e kam me nonji ketu....naaaa kaq ta bosh dhomin nuk ta them...hahahah :D
mbaje shume sekret mishel,mos ja thuaj njeriu. :S.se keshtu e kemi lene bashke ;) hmmmmm:
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 18:36:22
hhah erlehta me kenaqe per Zotin .....ne maj do vij une ......ma bej gati ti mua ...vi ta marr e te mbaroj pune :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-09-2006, 18:40:49
ne kaq perendim te bukur do isha me bulin edhe 5 grate e tij :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 18:44:34
hhah erlehta me kenaqe per Zotin .....ne maj do vij une ......ma bej gati ti mua ...vi ta marr e te mbaroj pune :D


Ne maj  sa larg mi :   Hajde per vitin e ri :9
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 18:44:50
ne kaq perendim te bukur do isha me bulin edhe 5 grate e tij :D
ahhahhahaaha..... oree mos  mi shto gratë se vetem  nje e  kam :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-09-2006, 18:53:23
ik re ti se ashtu thua ti po deri tani me ke sjell ne shpi nja 3... ku ta di une sa me ke :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:00:31
Grua mos  te  lutem mos ...c'jane keto fjele  :)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 19:03:55
erlehta me kismet me kismet :D nga nentori ...po  aman mi se nuk dua te me shikoje me trike leshi :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:05:18
mbaje shume sekret mishel,mos ja thuaj njeriu. :S.se keshtu e kemi lene bashke ;) hmmmmm:

po ti pra je tu e perhap.... :D meqe ra fjala cafre te mbaja sekret une???? ^o)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:08:37
Ehhh mire tani..kaq u duhej..u mor vesh nje nga sekretet me sekrete qe kam patur sekret deri tani..te lumte mishel me le pa martuar se ti per vete je martuar...ja ke hedhur si i thone fjales hmmmmm:
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:12:17
une ja kam hedh gjithmone,,,dmth si i thone nje fjale, gjithmone kaluar kam qene.... :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-09-2006, 19:14:29
buli te lutem, mos te zihemi ne fytyre te njerezve se eshte turp
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:17:11
edhe  une  them  ashtu ...:D kur  te  vi ne shtepi bem  cfare te deshirosh LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-09-2006, 14:51:15
Ik re ti, pse s'ke pak gra ti???
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 10-09-2006, 14:53:54
C'qenke zgjuar kaq heret ti sot???? :D :D LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 10-09-2006, 14:58:10
Ik re ti, pse s'ke pak gra ti???


me sa di  une  e  kam  vetem  nje  ..:P dhe ajo  je  ti  ...:D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 10-09-2006, 18:06:54
Ashtu i them edhe une grus time, por ajo e di qe eshte genjeshter :D LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 10-09-2006, 20:35:46
Paske grua te zgjuar ti dreqo :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Cami ne 10-09-2006, 21:33:24
sikur te isha me nje person tjeter me te cilin kam qejf une e di se qfar do kisha ber nuk e merrni dot me mend
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 03:20:13
Pervec seksit ose muhabet nuk keni ca beni tjeter.......se per gjume ose eshte shume ftohte ose shume vape :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 11-09-2006, 10:18:47
Pervec seksit ose muhabet nuk keni ca beni tjeter.......se per gjume ose eshte shume ftohte ose shume vape :D
..po..po..ashtu eshte Lisa..por Cami i ka rene larg e larg muhabetit.. hmmmmm:
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 14:59:37
Ore nuk eshte tema e seksit ketu por e perendimit te Diellit buze detit. ;)

Megjithese i jap te drejte Lises me ato qe kish thene se ne fakt cfare dreqin mund rte besh tjeter LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:09:22
Kjo Lisa qe kur e gjeti ate Gjakovarin, mendja aty i rri.... :D LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 15:14:53
Ore po ta kisha gjetur nuk do isha ketu duke biseduar me ty une ......normalisht do isha duke e sh'frytezuar :D Po ce do do pres dhe ca te shikoj dhe Divjaksin e erlehtes :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 15:17:07
Aha nuk ta keshilloj se nuk eshte gje perendimi me divjakasit... ;)

Mendoja se kerkoje shume nga vetja jote... hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: ;)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:18:05
Po me Lefton ca u bo???? Apo e konsumove ca si teper te shkretin???? :D LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 15:27:38
Lefton na me ik e merre se nuk ta kom prek me dore nje dite e mora ne shtepi me iku me vrap si vajze e vogel.......

stereotipi kerkoj shume......varet si e perkufizojme nga cilat aspekte....po qe duhet te japi prova duhet :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:29:46
U te shplafte panuklla ti he.... po cme duhet ai derziu mua... jepja Gonxhes, se i kish mbet fiksim. :D LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 15:32:58
aman vetem Gonxhe Bojaxhise mos ja jep se gjynah mavria :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:36:30
Pse e nget te shkreten, lere rehat atje ku eshte. :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 15:38:23
Or esa here tju them qe nuk eshte buze detit ajo eshte ne tjeter vend  :)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:42:15
Kur na the mo??? :D :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 15:45:10
e o mire zere su jua u kam thene... ;) :D

Oj po keta nuk te lene shkas nuk te lene LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:46:30
Mire mire, leri shkaset ti, po na trego ku eshte ajo qe nuk eshte buze detit??? :D :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 15:51:14
Plako eshte ne nje vend aq te qete sa nuk pipetin as miza...  Tashti nuk them se eshte vend romantik po per erresire nuk eshte keq...

Ah po krevati eshte tek keshtuqe mundohu te rehatohesh vete.  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 15:53:03
Lefton na me ik e merre se nuk ta kom prek me dore nje dite e mora ne shtepi me iku me vrap si vajze e vogel.......hahah.... LOL nuk te lejon  ai o Lisa sepse ka shum  turp nga  gocat :D o Lefto kurr do behesh burr njehere.. see nuk po kam  fetyre te dal moo LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:55:15
Ik re, se Leftoja eshte i pazavendsushem. Ti as listen nuk arrin tja lexosh dot deri n'fund. :D LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 15:56:54
Jo mo ai ka freke vetem nga Lisa nga askush tjeter....na xixe ma ka syrin :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:58:11
Ti je ajo shtriga qe ha burra moj???? :D :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 15:58:24
Ik re, se Leftoja eshte i pazavendsushem. Ti as listen nuk arrin tja lexosh dot deri n'fund. :D LOL


Psee oree mos  je  edhe ti en ate  liste qe e  din  kaq  mire  LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 16:04:35
Une ja printova listen. :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 16:05:55
nuk e kam  ditur  se  punon  ti  per ate ...  hmmmmm: me qe ra fjala te paguan mire oree :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 16:08:38
Me perqindje. :D Gjer tashti, gjysmen e tefterit. :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 16:10:29
Ok Ok ...vetem kujdes se kur ta shtypesh listen ndonjehere po gabon  po e fut  edhe  veten  aty ...LOL e pastaj  ....kush e di  qka  mendon  populli :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 16:12:40
E kam harru emrin tim, mos u merzit per ate. :D
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 16:15:57
psee oree ku e  le ...ne  disko ee LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 16:18:03
ore nuk eshte kjo tema  ;)
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 16:25:57
O Sterio, nuk thuhet 100 her c'behet prane detit... mos u bo sikur nuk kupton. :D LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2006, 16:28:06
Ore aty me ka ngec ora mua.......... te perendimi :D

Se cfare behet e morem vesh po tani duam te degjojme pozicionet e perendimit te diellit. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Cdo te benit buze detit ne nje perendim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 16:37:32
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 10:59:01
Nje paqartesi kam una te stilet e diellit d.m.th te pozicinet.
- Si quhet kur eshte i mbuluar me re hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 11:18:50
Ah per ate te reve eshte pozicioni me kompleks... ;)

shiko filmin Zezaku ne Tunel  dhe do e kuptosh thelbin e situates. :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 14:59:55
Po kur bie shi me diell, si i behet puna??? :D LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:08:28
Plako kur bie shi me diell atehere hyne ne loje gabelet se ata i kane qejf keto lloj tipe fenomenesh.  :D

Mgjth pozicionet prap mund ti pershtatesh si te ta doje qejfi duke pare filmin e mesiperm me shartim me filmin Nete te Bardha.  LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:11:55
LOL LOL Pse mo, ne gaxhijte do rrime kembekryq kur te bjere shi me diell??? :D LOL LOL

Sa episode ka ky filmi mo???? Po nuk pati te pakten 10, qe te perfeksionosh pozicionet, varja fare me mire. :D LOL LOl
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:22:06
Episodi i 11 eshte kamasutra ne shqiperi, Por fatkeqsisht eshte pa ze dhe ka shume akte dhune :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:25:34
Plako ate episod duhet ta shohim ata qe jane mbi moshe dhe te pjekur seksualisht dhe menderisht ;)

Si thua ti i ploteson njeri kushtet ketu?  hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:29:18
S'di cte te thom. Pak si te tkurrur me duken keta trimat e forumit. Jo per ndonje gje po nuk kam pa njeri me shpate ne dore deri me tani hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:31:48
Plako trimi i modh nga palla duket po ketu akoma luajne me palla prej druri me duket pasi jane akoma ne mesimore. LOL LOL LOL LOL LOL

Po ka kohe deri sa ta shijojne perendimin e diellit ka kohe. ohoho:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:35:52
Per mua e kishte ti Ujko??? :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 16:02:38
Për mua e kishte ti Ujko??? :D LOL

Ej me deshire eshte ajo pune, ose me sakte si ta ndjesh LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 16:04:02
Jo thash mos doje tripa me palle prandaj. :D LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 18:41:05
ehhhhh....as vete nuk e di pa e provuar tamam..tamam..po them se nuk do beja ndonje gje te keqe..po te isha me ndonje goc... ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:18:16
Per mua eshte magjepes vetem kur ti kem nja 3 goca reth,nuk ka rendesi afer detit apo liqenit,ne perendim apo ne lindje te diellit.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 17-10-2006, 20:40:14
Sa pa pretendime eshte ky cuni or ti.... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 20-10-2006, 00:52:46
Do merrja kitaren dhe do kendoja, ashtu si ma ka endja, edhe pse e kam zerin ca te trashe. :D LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2006, 02:23:09
Magji........ :D..Normal me 3 copa me vete... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 20-10-2006, 02:56:02
Nuk i ke pak??? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 20-10-2006, 06:12:54
do mblidhja guacka :D me ato guacka do zbukuroja kavanozin ku do fusja veshken q do me jepte Leftoja......:D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 20-10-2006, 15:55:12
do vija nje tabele buze detit ,do masja 20 hapa dhe do beja qitje me pistolete
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 17:14:06
une sdo rrija buze detit por do kridhesha njehere ne uje  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-10-2006, 17:25:25
Veres pooo ....Sorelina  ashtu  do  veproja  .:D mirpo  tani  joo  see mezi po e nxej vetveten :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2006, 19:04:47
do mblidhja guacka :D me ato guacka do zbukuroja kavanozin ku do fusja veshken q do me jepte Leftoja......:D LOL

Lefton duhet te fusesh ne ndonje ,,korner,, se eshte pune e veshtire me ta fal une veshken.... :D

Beko pak jan 3 plako pak.... ;) :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 19:55:52
Do ja fusja nje gjumi..qe do kenaqesha deri ne mengjes hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 19:57:41
Do te te hanin gaforret gjithe naten ore LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:04:58
Jo sorelina..se nuk do i lije ti...se nuk do shkoja pa ty.. :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:06:35
jo ore nuk do me linte mendja mua te vija  :perqafim
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:20:56
Po pse ore kaq shpejt te nderroj mendja ty...po ne jemi ne mes te rruges tani.. hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:25:40
epo kot si thone mendje :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:27:34
epo kot si thonë mendje :D
Hajde tani se do ja kalojme mire ..mos te lere mendja se do pendohesh pastaj.. hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:31:16
shko mo djalo shko se nuk pendohem jo  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:34:23
shko mo djalo shko se nuk pendohem jo  :D
Mire sorelina si te duash..po kthehem edhe une..po kur te mbushet mendja ty nuk do kete perendim kaq magjepes dielli sa eshte sot hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:36:41
po ik mo se mos te ngelet dhe ty pishmen pastaj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2006, 20:37:33
Willi kesaj nuk i mjafton vetem perendimi,kjo do te shoh edhe lindjen.... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:39:14
po ik mo se mos te ngelet dhe ty pishmen pastaj :D
Po jo sorelina pa ty nuk shkoj edhe sikur te mos perendoje kurre dielli..se nuk ka kuptim dielli sa ke ti per mua..aty buze liqenit..bashke ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:41:52
Willi kësaj nuk i mjafton vetëm perëndimi,kjo do të shoh edhe lindjen.... :D
+
Pa lindjen nuk ka perendim Lefter
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:42:32
Po jo sorelina pa ty nuk shkoj edhe sikur të mos perendoje kurrë dielli..se nuk ka kuptim dielli sa ke ti për mua..aty buzë liqenit..bashke ;)

Willi je i sigurt per ate qe thua  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2006, 20:45:37
hahaha..Plaen cokolatat knej..... :D..Willi mos i beso ksaj  se te le me gishta ne goje.... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:59:51
Willi je i sigurt për atë qe thua  :D
Po as mos e ve ne diskutim Sorelina kete gje..me beso..megjithese e di qe nuk do me besosh. :S.kam frike hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 21:02:45
po normalisht se sot si besohet as gjese qe ke veshur :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 21:04:52
po normalisht se sot si besohet as gjese qe ke veshur :D
Ehhhh..ne fakt ashtu thuhet..prandaj rrine me teper zhveshur se veshur sot..me duket.. hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 20-10-2006, 22:25:57
Lefton duhet te fusesh ne ndonjë ,,korner,, se është pune e vështirë me ta fal unë veshken.... :D

Pse si thu ti do jet e veshtire me te fut une ty me ndonje cep.....:D Nuk mendoj ;)
Pastaj na me qafir se vete the qe ke me ma fal i veshke ....po pse me bo robi per i veshke.....:D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-10-2006, 02:00:43
Cfare do bente plaku buze detit? Do hiqja poturret e do rija me benevreke per qef e do ngacmoja cupkat njomishte qe kalojne afer meje.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 21-10-2006, 19:43:29
Çfarë do bënte plaku buzë detit? Do hiqja poturret e do rija me benevreke për qejf e do ngacmoja cupkat njomishte qe kalojne afër meje.

O xhaje po ku ke moshe ti per te ndejt buze detit :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 21-10-2006, 22:05:05
Çfarë do bënte plaku buzë detit? Do hiqja poturret e do rija me benevreke për qejf e do ngacmoja cupkat njomishte qe kalojne afër meje.

Te keshillojh te mos shkosh se do te han mushkojat :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-10-2006, 06:57:46
Sorrelinke moj, ka moshe ka moshe xhaja per te dal tek breket e detit, po he. Skam sosur akoma une. Hajde leme nje takim ne pa ta shoheç si vij me vrap.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-10-2006, 06:59:50
Erlehtaaaaa, mbeska e xhaxhait, po si je, nga shtepia si i ke, ate bandillin qish ma ke?  Te keqen une ty moj sa me kishte marre malli.

Mbeske, mos ki merak se nuk me gjen gje mua nga mushkonjat, se plaka me ka blere nje ilac qe mos ndjej gje nga mushkonjat dhe sikur te me hane, ilaci quhet Viagra.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: futjakot ne 27-10-2006, 07:37:42
(http://graphics.stanford.edu/courses/cs348b-competition/cs348b-01/ocean_scenes/ocean3.gif)

do gjuaja peshk........do me ndihmoni te kapi peshkun  :D :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 01-11-2006, 18:10:25
Erlehtaaaaa, mbeska e xhaxhait, po si je, nga shtëpia si i ke, atë bandillin qish ma ke?  Të keqen unë ty moj sa me kishte marrë malli.

Mbeske, mos ki merak se nuk me gjen gjë mua nga mushkonjat, se plaka më ka blere një ilac qe mos ndjej gjë nga mushkonjat dhe sikur te me hane, ilaci quhet Viagra.LOL
Te te rroje plaka LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: ibraim ne 01-11-2006, 19:30:47
do prisja te vinte ajo, ajo qe me la te pres e me plaku aty :P
po c'ti bej nese vjen se ?? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 01-11-2006, 21:15:50
o Ibrahim po vetem te vije eshte puna se tjerat rregullohen lehte.. hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: futjakot ne 05-11-2006, 09:29:32
 :perqafim do shkruaja emrin brenda ne det..... :perqafim

(http://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/alfabeto_1.gif)(http://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/alfabeto_12.gif)(http://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/alfabeto_20.gif)(http://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/alfabeto_9.gif)(http://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/alfabeto_14.gif)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 09-11-2006, 12:01:53
do lozja me kotelen time
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 09-11-2006, 14:27:03
E do bubin tim te lozesh ca dhe me të? :D LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 09-11-2006, 14:50:31
mund ti di emrat e kafsheve tuaja :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 10-11-2006, 15:08:23
Un i them bubi. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 10-11-2006, 15:30:12
.....Do haja kikirika me pulbardhat  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 11-11-2006, 18:15:15
Do ja kerkoja Lises...kikiriket hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 12-11-2006, 17:48:03
do ti jepte Lisa me kenaqesi ...pastaj do i fusja nje dore muhabet me  kete mazllemin.......
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 12-11-2006, 18:45:54
Do mbytesha :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 12-11-2006, 18:53:07
bekimo te tregon lali bajlozin ty qe te cuditesh,te vesh me vrap tek kirurgu
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 13-11-2006, 03:32:44
kete teme ta zhvendosim andej nga dashuri dhe pasion  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 13-11-2006, 09:02:05
Do mbytesha :D
Edhe une pas teje.. hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: kengaime ne 13-11-2006, 11:16:46
Do shpetoja Capkenen dhe Willin te mos mbyten  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2006, 11:25:21
Do ti jepja nje dore kesaj goces qe te mbyteshe me ata dy te mbyturit e tjere. :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Syrgjyn ne 13-11-2006, 11:39:04
Do t'i ktheja mendjen këtij sipër qe te nxirrte nga deti dhe te shpetonte Kengen Time, qe ajo te shpetonte Capkenen dhe kjo e fundit Willin.

Kuptohet, me frymemarrje goje me goje... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2006, 13:32:12
Nqs se ti do shpetoje willin ato te dyja i shpetoj une Syrgjyno. ;) :D ma mbushe mendjen  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2006, 20:01:52
Do t'i ktheja mendjen këtij sipër qe te nxirrte nga deti dhe te shpetonte Kengen Time, qe ajo te shpetonte Capkenen dhe kjo e fundit Willin.

Kuptohet, me frymemarrje goje me goje... :D
Me mire po preferoj te mbytem |:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2006, 23:58:11
Syrgjo kesaj lidhja nji guri ne kembe.... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-11-2006, 10:25:32
Me mirë po preferoj te mbytem |:D

edhe kete e bejme capkene vetem me thuaj si e do te mbytesh... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-12-2006, 14:40:34
Eh çdo bëja po të isha Buze deti tani me dike.............. hmmmmm:Do e ta zhysja te pinte dhe te dendej me ujë dhe pastaj do e pyesja do të te sjell një gote ujë e dashur per te shpelare gojen ng auji i kripur. :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ibraim ne 12-12-2006, 18:28:18
do prisja të vinte ajo, ajo qe me la te pres e me plaku aty :P
po c'ti bëj nëse vjen se ?? :D

ende jam ka e pres... ende nuk ka ardhur :(  ^o)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-12-2006, 18:33:24
a thua ta kete patur me verte ky sadisti steriotipi??? bobobo e mjera ajo femer qe do e kishte ate" fat"....hic s'ia kam zili.

ne buze te detit ahh c'do beja ehhh :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 12-12-2006, 19:38:14
Edhe une ashtu do beja, Mishel. :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-12-2006, 19:40:27
e qarte e qarte bekim...hahha :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 13-12-2006, 14:17:14
Do vrisja mushkonjat :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 13-12-2006, 15:08:50
momentalisht....... .do ja kisha fut i derro gjumi....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 13-12-2006, 15:23:54
Do t'ja kisha prish gjumin kesaj siper ashtu dale ngadale... :P..Eshte perendi magjepes apo jo? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 13-12-2006, 18:21:23
dhe une do vrisja mushkonjat te mos shqeteson ciftin lart :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 13-12-2006, 19:52:21
une do numeroja mushkonjat qe do vriste Capkenia.. hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 13-12-2006, 20:01:36
kurse une do rrija ne qetesi ne breg te detit dhe do prisja qe "eramalit" te bashkohej me ate te fushes dhe te me dergonin nje puhize te lehte,,,, :P :P :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 13-12-2006, 20:07:50
po pse o mishel ..sa muaj do prisje.. ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 13-12-2006, 20:13:11
une nuk pres me shume me presin  :D :D :D
por ne breg te detit cfare nuk pret njeriu kupton ti ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 13-12-2006, 20:17:29
po ne fakt nga maja e malit..shihet me mire se cfar behet ne breg te detit dhe sidomos ne fushe.. ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 13-12-2006, 20:28:44
varet nese eshte relievi i tille edhe mundet por nese eshte vetem reliev bregdetar s'ke ku ma gjen malin...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 13-12-2006, 20:33:29
e gjen te shkembi kavajes ne durres.:P:P:P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 18:08:05
po qe s'më kishte shku ne menje...fiks e ke gjet :D


edhe pse e kisha per mal une hajt mo edhe shkembi e ben punen...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 14-12-2006, 18:52:06
po ti sikur ishe ne breg te detit aty buze saj me duket,ne nje perendim dielli  ..cke qe ke marre malet dhe po kerkon edhe shkembinje tani..mishel..? hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 18:58:17
po ti ca halli ke une elektron i lire jam o njeri shkoj nga me shkohet
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 14-12-2006, 19:01:34
jo jo..nuk kam asgje me ty personalisht me kupton(me ty si njeri them o njeri)por me shkrimin tend ... hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 19:14:07
e mire mire... :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 14-12-2006, 19:49:17
e mirë mirë... :P
epoooo mire qe e kuptove qe e kam mireeeeeeee hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 19:53:35
nuk me pelqen te bej debati per ceshtje  e lagu s'e lagu ...ne fund te fundit ne det per ta  lagur vehet... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 14-12-2006, 20:09:59
nuk me pëlqen te bëj debati për çështje  e lagu s'e lagu ...në fund te fundit ne det për ta  lagur vehet... :D
per ta lagur dhe bere qull biles ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2006, 20:28:18
Do  te beja magji..... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 20:39:22
me  qka seee :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:43:35
me gjithe o lefto na thuaj me cfareeee :D :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2006, 20:46:57
Me shkop mishel me shkop..... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:52:59
parashtroje pra lefto....si me shkop cdo katranosesh... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 21:01:45
ku po e merr  at  shkop ...vetem nese ta jap  une  nje e kam :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2006, 21:37:04
Charlie,cke more ti?...Mbaje ate shkop se te hyn  ,,ty,, ne pune... :D..Se  kendej vyne me qen ,,magjik,,... :D...Mishel don tahs para popullit apo kur te shkojn femija ne gjume? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 15:01:02
per bese Lefto edhe  shkopi im  eshte  shum magjik ...:D pa  he provoje  ihere :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:40:56
Do i fryja fyellit. :D LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:47:18
Do i prishja magjine atyre te tjereve :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:48:11
Do i beja magji kesaj lart. :D LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:04:59
LOL une do e prishja :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 22:20:46
Do i fryja fyellit. :D LOL LOL

he te dalte nje fyell mu ne balle ty a.kok qepë. :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:23:41
he te dalte një fyell mu ne ballë ty a.kok qepë. :D :D :D


LOL LOL 

sa i keq LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 23:18:52
po he re.po me budallalliqe ky.LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:20:40
Do hithja tilken ta hanin oktapodet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 23:23:46
mua te ma hane bekimin oktapodet.LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:24:46
ca do te beja  ...do te hidheja ne det dhe  do  lahesha :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:25:18
mua te ma hane bekimin oktapodet.LOL LOL LOL LOL LOL

LOL vallaj kete se mora vesh LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2007, 11:26:38
Do merrja ca birra me vete, ca fije per te dhez nje zjarr dhe ca zocka per reth,qe te m'i ndegjonin perallat qe iu tregoj une. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-04-2007, 11:54:54
Une do kisha marr lap topin me vete edhe do shkruaja ke zeriyt. :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: OXSA ne 25-04-2007, 14:00:54
une i tregoi vetem asaj goce qe vjen me mu ne buzë detit. :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 01:10:28
Une do vrisja mushkonjat..se i kam shume bezdi LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-04-2007, 07:30:24
do doja te isha me dike qe ma ka enda dhe ti thoja ato qe brenda vetes kam akumuluar. me dike qe me mungon shume. me dike qe me deshi sa vete jeta. me dike qe me fali lumturine e cdo casti te jetuar se bashke. do doja te isha dhe njehere mbas kaq kohesh te rijetoja ato momente magjike buze detit aq te dashur per ne. ato momente qe kurre me nuk do kthehen dhe pse deshira ime i kalon kufijte e jetes. shkon tutje atje ku shpirti prehet i qete dhe buzembremje ka gjithmone. me mungon dhe pse fjala me kthehet prapa.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 07:40:32
Do te doja...te mesoja notin se kam nje jete te tere se mesova qe se mesova dot ngela si bretkose ne breg te detit..


Ti lart...mos shkruaj me gjera te tilla se ne ketej qe jetojme vetem pa DIKE po kullojme nga syte lot lot
(mgjs e kishte shkruar shume bukur )
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-04-2007, 08:32:36
Do te doja...te mesoja notin se kam një jetë te tërë se mesova qe se mesova dot ngela si bretkose ne breg te detit..

Ti nuk di not .... hmmmmm: Do te ia mesoja notin  Capkenes :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 11:02:14

Ti nuk di not .... hmmmmm: Do te ia mesoja notin  Capkenes :D

Se di si e ke metoden e mesimit po qe si kjo ne avatar me mire po mbytem vete LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Mbret.... ne 26-04-2007, 11:19:39
Do te rrezitja sepse jam ne ngjyr po si te isha RUS
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 26-04-2007, 12:30:20
Do kendoja serenata korcare, sipas qefit tim. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 26-04-2007, 13:00:27
une do beja dashuri me njeren nga keto te forumit,duke degjuar serenatat korcare te kenduara nga Bekimi :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-04-2007, 14:56:43
Se di si e ke metodën e mesimit po qe si kjo ne avatar me mirë po mbytem vete LOL LOL


Jo Capkene këtë stil e kam hequr nga perdorimi ..se shef qe i kam ra vije :D ....kam  tjera stile ne  dispozicion mos ke dert tii  ...:D 
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 26-04-2007, 18:04:38
unë do bëja dashuri me njërën nga këto te forumit,duke dëgjuar serenatat korcare te kenduara nga Bekimi :D :P

LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: BabyDance ne 26-04-2007, 18:16:06
do doja te isha me dike qe ma ka enda dhe ti thoja ato qe brenda vetes kam akumuluar. me dike qe me mungon shumë. me dike qe me deshi sa vete jeta. me dike qe me fali lumturine e çdo çasti te jetuar se bashke. do doja te isha dhe njëherë mbas kaq kohësh te rijetoja ato momente magjike buzë detit aq te dashur për ne. ato momente qe kurrë me nuk do kthehen dhe pse dëshira ime i kalon kufijte e jetës. shkon tutje atje ku shpirti prehet i qete dhe buzembremje ka gjithmonë. me mungon dhe pse fjala me kthehet prapa.

 :S sa prekese pse ashtu ?

Do doja buze detit te vrapoja me ate qe ma don zemra...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Mbret.... ne 26-04-2007, 19:02:15
zemra jote me don mu  :D :P :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 08:43:00
une do merrja nje shishe raki rrushi,pak gjis,dy koqe hudher,nje kulaq buke misri,laptopin me vete dhe muhabet me ju te forumit. :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:51:21
Une do vrisja mushkonjat qe do bezdisnin Stalionin duke pire raki LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 08:57:05
Unë do vrisja mushkonjat qe do bezdisnin Stalionin duke pire raki LOL LOL
hahahahahahahaah sa kom qesh me kete..e hudh poshte ate qe thash pak llafazane..looooooo ool

mua per fat te mire nuk me besdisin mushkonjat..kam frik se do filloja te beja une ate pune nese te pickonin ty..lool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:04:56
ahahahahaahha une do cmendja Stalionin duke llafosur LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:07:21
jo se mos ki merak se do ta bllokoja gojen me shishen e rakis.loooooool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:10:06
ahaha apo sjam piranece e madhe une LOL

kjo eshte e 102 gjeja qe duhet ta thoja LOLL OL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:27:01
te rrish me mua besoj se edhe 102 gjeja te reja do te dalin.loool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:29:37
ahahaaaahha ik se me grive se qeshuri LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:33:38
me fal por un skom makin mishi te te grij siq thua ti, une vetem shkrij looooooool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:36:37
jam shtrire pertoke LOLL OL dhe po gajasem me te madhe...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:40:19
shyqyr qe nuk vuanke nga zemra,se me qen une do me kishit nxjerr ne top news .lool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:44:52
nuk vuaj sepse e lexove ate temen e re qe ka hapur Berni kush  ben seks 30 min ne dite nuk vuan nga zemra ahahahha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:48:20
hahahahahaahah me qen ashtu siq thot Berni une spo dal nga krevati.lool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:50:10
ahahahah me qene ashtu si thote berni...u grine baterine e vibtratorin tim ahahahahhaha LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 09:55:47
hahaha nese eshe e vertet qa thot Berni uuuuuu une nuk pasna me vdek kurr :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 09:56:32
grin baterin e vibratorit por shkrin baterin e motorrit.loool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:57:47
grin baterin e vibratorit por shkrin baterin e motorrit.loool


Ika se nuk me mbajne me zorret nga e  qeshura LOLL OL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 10:00:48
ik ik se ika edhe une..byeeeeeee Funnnnny girl. :perqafim
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:05:17
ahahahahahaha Dale dale se harrova

do merrja karikuesin e baterive per vibtratorin po te isha buze detit LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 10:07:14
lool ske nevoj per bateri se ka bateri alla shqiptarqe.looooooo oool
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:10:47
ehehhe lol jam ne gjermani ska ketu bateri nga ato qe thua ti LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 27-04-2007, 10:12:20
merr makinen me vete qe ti karikosh me baterin e makines..lool

ika ika c.yaaaaaaaa
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 10:13:11
kisha kalu nje muaj perqef me cepkenen  :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:14:01
euuuuuuuuuu plasen dashurickat ketej LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 11:50:58
papapapaaa  hmmmmm: qenka terbuar kjo Capkenja hmmmmm:(boll ka qene ne fakt po qekur ka shkuar ne gjermani paska lajthitur fare)..te rafte nje pike aty tek ai vibratori :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-04-2007, 12:31:30
C'do kisha bere un? hhmm..ne rradhe te pare do kisha mbledh ca veta me vete dhe do kisha marre ca shishe birre dhe nje majtafon, do kisha ndezur nje zjarr, do kisha pjekur icik mish ne hell.. Pastaj do isha zhyt njehere ne det dhe aq  :D


P.S. pse ca kujtuat ju se do jua tregoj te gjitha une? LOL  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 12:34:19
papapapaaa  hmmmmm: qenka terbuar kjo Capkenja hmmmmm:(boll ka qenë ne fakt po qëkur ka shkuar ne gjermani paska lajthitur fare)..te rafte një pikë aty tek ai vibratori :D

Wili ...ke zili LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: SmiLey ne 27-04-2007, 12:39:23
meqe perendimi qenka magjepes :P do ta perdor te magjeps ndonje :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 12:45:32
Ishte e forte kjo Smyle LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 13:22:48
Wili ...ke zili LOL LOL
PJO Capkene :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2007, 00:12:21
mesiguri do kisha qen tu honger fara lule dielli dhe si dembele qe jam ti mbledh e ti hedh levozhdat ne plera ...tu i varros me kembe ne rere :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 28-04-2007, 06:21:24
una tani sa u ktheva nga nje vend,por ishte buze lumit  :D
dhe fatkeqesisht isha me shoqerine dhe nuk ishte perendim  :(
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:33:10
UUuuuuuu ca sdo beja LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:34:44
si p.sh ..cka me shume :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:41:57
Do vrisja mushkonja he do me shume ti :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:43:02
vetem kaq di ti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:45:59
Di une di :D po he sna the se cdo beje ti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:49:03
ca di ti tjeter ...une bej shum gjera atje ...:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:51:32
Haha edhe une LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2007, 08:56:20
Do kapja qenin e vogel dhe do e zhytja ne det se ai e ka frike shume ujin..dhe une e kam fiksim kur ben perpjekje per te dale.. LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 09:02:27
Je mesuar te notosh ti ? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2007, 09:04:31
Do pakesha pas bishtin te qenit dhe do e perdorja si komerdare(plus une rri ne thellesi deri tek gjunjte lahem atje ku lahem bebet aahaah LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 30-04-2007, 09:13:10
Une do grisja kalendare. :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-04-2007, 09:28:01
Une do ecja..buze detit .
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 02-05-2007, 11:45:56
Unë do ecja..buzë detit .
une do shtihesha aty,buze detit..duke e pritur kete lart..qe te ulej e te pushonte,kur te lodhej duke ecur :perqafim
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 13:22:20
Do te duhej te prisje gjate Wili, sepse tashme e kam gjetur stacionin tim...kapishhhh   :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 02-05-2007, 13:35:41
Do te duhej te prisje gjatë Wili, sepse tashmë e kam gjetur stacionin tim...kapishhhh   :D :D
e di qe do prisja ..por jo aq gjate sa mendon ti,sepse do merziteshe duke pritur ne stacion :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 13:43:42
Jo re Wili jo se  e kam ca me vale te gjata ke ky stacioni...kam zbrit e jam tu nejt pe kokerr te qejfit  :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 02-05-2007, 13:46:39
Jo re Wili jo se  e kam ca me vale te gjata ke ky stacioni...kam zbrit e jam tu nejt pe kokerr te qejfit  :D :D
po mire o mishel,me thuaj nje gje ,cfar po pret tek ai stacioni aq gjate se me cmende? hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 13:50:15
ai stacioni eshte leshi me tresh o Wili..si nuk kupton nga shprehjet figurative... LOL LOL osht menyre te thoni mor njeri...e kuptoveeeee :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 02-05-2007, 13:55:16
ai stacioni është leshi me tresh o Wili..si nuk kupton nga shprehjet figurative... LOL LOL është mënyrë te thoni mor njeri...e kuptoveeeee :D
ehuuu mishel,po ku kam mend te kuptoj aq holle une moj?..mos rri shume ne stacion se te iken treni pastaj dhe ngelesh aty..mire? :perqafim
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 22-05-2007, 14:56:21
Do luaja me shpirtin tim  :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 22-05-2007, 20:33:43
Booo nje dore topa djegsi me shoqerine do ishte fantastike
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 24-05-2007, 04:10:15
Booo një dorë topa djegsi me shoqërinë do ishte fantastike

He se do lush sa do te merzitet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-05-2007, 13:42:55
Po te isha me njerin do ti tregoja vendin ku kam bere operacion apanesitin,po te isha me shoqerine nje birre e ftohte oj te piri moj nene(mgjs pas birres se pare duhet te vij e dyta)ene te haj cik keshtu meze tipike shqiptare...

Po te isha vetem do vrisja mushkonjat LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 24-05-2007, 13:58:50
He se do lush sa do të mërzitet :D

nuk thashe futboll moj derbardhe thash topa djegsi :DNe det dhe perendim....duke e njohur mjaft mire veten time mendoj se do kerkoja per ndonje triko ...booo sa mberdhifse qe jam :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Cami ne 24-05-2007, 14:11:59
nuk do te mund ta pershkruaja
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:12:23
Poezi do beja  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 24-05-2007, 14:14:00
Poezi do bëja dhe DASHURI me Shumice :-[  :D
une do dilja mendsh.. :D.kam frike.. hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:15:44
LOL LOL LOL  ohhhh cme shkrive LOL LOL djall je fare LOL

Po ti i dale mendsh je :D ska c'te te dalin me LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 24-05-2007, 14:16:25
Po të isha me WILIAMS do ti tregoja vendin ku kam bërë operacion apanesitin,po të isha me shoqërinë një birre e ftohte oj te piri moj nene(mgjs pas birres se pare duhet të vij e dyta)edhe te haj çik kështu meze tipike shqiptare...

Po të isha vetëm do vrisja mushkonjat LOL LOL
cke me mua moj Capkene qe me merr neper goje? :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:18:05
Mir mir,bej qejf ti sa te vije Capkenja,se pastaj ta mbledh ajo ty LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 24-05-2007, 14:23:31
Mir mir,bëj qejf ti sa të vijë Capkenja,se pastaj ta mbledh ajo ty LOL
ku ta marr e te vije..se jam merzitur per te. :engjell:.sepse me ka hyre ne shpirt as vete nuk e di. :perqafim.do zoti e me ndihmon ta harroj sa me shpejt hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:26:20
Po te hyri ne mendje e ne zemer ajo nuk te del me :D LOL se edhe mua me ka hyre ne zemer  :-[ :D  :)  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 24-05-2007, 14:36:54
Po të hyri ne mendje e ne zemër ajo nuk te del me :D LOL se edhe mua më ka hyrë ne zemër  :-[ :D  :)  :perqafim :perqafim
po pse nuk thua ti moj lepurushe se paska rrezik te jeni bashke te dyja ne zemren time ju..e shoh une qe kam rendese si teper nga ana zemres keto kohet e fundit hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2007, 08:37:29
cke me mua moj Capkene qe më merr nëpër goje? :D :P
Mos modifiko shkrimet e te tjereve,ok xhanen se do hash sharje kot qe ne pike mengjezi nga ana ime !


P.S mos e cyt gjarprin se te pickon LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 25-05-2007, 11:18:15
uuuu deshka me e fut te Top Newsi ke te qe mora vesh une tani.
Ndaloni plazhin menjher se paska dal Gjarperi Buz Detit.hahah
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2007, 11:20:26
ahahaahah ahahahahha Stalono te rente e mira ishalla more vesh LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 25-05-2007, 11:24:42
uuu me duket se mua nuk me pickoka.. paskem gjakun e omel. :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2007, 11:26:52
uuu me duket se mua nuk me pickoka.. paskem gjakun e omel. :)
e ka cik dreqi e ka..po pickim e ka te keq :D

hajt ika une tani pak se do ha fasule per dreke ahahahahahaa
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 25-05-2007, 11:29:15
o bobobo kur te vij kjo qenka duke e qelbur Forumin. te pakten mos ha shume grosh. :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2007, 12:09:59
Jo mi jo..hengra peshk me patate te skuqura dhe nje punding me luleshtrydhe dhe qershi nga pas ahahaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2007, 13:37:19
Do tja zhysja koken kesaj poshte aq shume ne uje qe te mos i vinte nder mend te kalonte buze detit me.  :P :P :P :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-05-2007, 14:36:40
Kurse une do shikoja keta te dy si do mbysnin njeri tjetrin ne breg te detit.... :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 25-05-2007, 19:38:54
kurse une do e shihja kete siper (nga para e mbrapa,nga poshte e lart). ;).gjate kohes qe kjo do i shikonte ata siper saj.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 19:44:08
Unë   ne një perëndim magjepes,do ja lidhje ne gurë të madh të madh të madh këtij Willit ne këmbë dhe do të shikoja se si shkon   Willi per lesh. :D LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 25-05-2007, 19:46:59
Unë   ne një perëndim magjepes,do ja lidhje ne gurë të madh të madh të madh këtij Willit ne këmbë dhe do të shikoja se si shkon për  Willi lesh. :D LOL LOL
kam frike se nga kemba ime ai litari do perfundonte (si pa kuptuar)ne qafen tende dhe hopaaaaa pelltuq e ne det.. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: kengaime ne 25-05-2007, 19:53:44
Euu sa romantike keta djemte tane ketu  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:21:40
Une po te isha vetem do shaja me ze te larte,se sdo me degjonte njeri LOL  :D :P :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 28-05-2007, 12:57:02
do haja fara....
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 28-05-2007, 18:42:45
do haja fara....
hengsh veten. :engjell:.more vesh..? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-05-2007, 21:23:58
Do shikoja Wilin qe do e kishin ngul tek noi hu per te tremb sorrat....dhe gjithashtu do i gjuaja me grimca rere... :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-05-2007, 05:24:13
do kisha ndez nje majtofon me kong harem deri ne kup te qiellit ....qe te afroheshin shume te tjere e te mos mbetesha me vetem po te kerceja deri ne mengjes .....
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 29-05-2007, 09:56:13
Do shikoja Wilin qe do e kishin ngul tek noi hu për te tremb sorrat....dhe gjithashtu do i gjuaja me grimca rere... :D :D :D
oooo mishel nuk bej per te trembur sorrat une se jam shume i bukur. :P.nga gjitha anet.. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 10:48:15
Do haja fara kungulli LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 11:19:44
Ha se farat e kungullit ta forcojn memorjen me shume ...se ashtu e ke te dobet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 11:26:28
Verdalle ti vish memories time,se e kam shkemb te forte e kam ahahahhha LOL LOL

Apo te hipi nepsi ty per fara kungulli LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 11:30:21
Ahh mos me kujto ...se vdes une per fara :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:09:54
Se mos mbytesh na ama te keqen LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:14:13
Me shpeton ti pastaj :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:19:57
Une kam frike per veten,do te shpetoj ty LOL LOL

i thote elefanti mizes,me shpeto se kam frike LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:22:40
Nga se ke frikë ti me shum oree ...:D nga mua apo nga farat apoo nga deti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:23:59
nga farat kam frike pra LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:31:08
Mi ler mua ato se i ha  une  :D ti laju pra ne det ...se shef cfare perendimi magjepes eshte :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:33:49
Jo nuk shof,se ketu po bie shi :(
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:38:57
Ska dert ...ik ne banjo dhe laju ne  vaske :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:40:41
ska vaske ketu jam ne pune..ketu ka vetem cesma ahahahhaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:44:30
Ani ik fute koken aty praa LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 12:51:49
Vazhdoni muhabetin ju se deti po iken fare. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:55:13
ua Sterio.....qenke aty buze detit ti ne kete perendim magjepses LOL LOL

ika ama se po me marrin zvarr neper korridor...do degjohemi kismet me vone nga darka po ishalla gjalle akoma :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 16:45:08
Sterio..po te hane mushkonjat lale LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 16:46:58
Me fal capkene qe te prisha intimitetin me chrlien por e pashe qe po shqepeshit me farat e njeri tjetrit dhe nuk ju ngacmova. :D :P LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 16:49:38
jo me jo..ska gje se une dhe charlie e kemi bere publike tani qe hame fare buze detit LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 16:50:47
Mirë moj te dy buzë detit hajeni se ajo për te ngrënë është.  :P :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 16:52:52
Une fakikisht tani qe po e mendoj gjate po te isha buze detit do futesha ne det per cik freskollek :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 14:23:19
o capkene na e mushe detin me lloj lloj farash. hic ambientaliste sje.  une do doja te isha pikerisht tani buze detit . me kete qiell te vrenjtur. me kete ere te fresket. do doja te isha me dike dhe te ndieja valet e detit tek kembet e zbathura na lagnin. te shihja rere teksa kalonim linim ne te hapat tona. eren qe loz me floket e mi dhe ne te dy shtrengoheshim ne krahet e njeri tjetrit dhe te flisnim vetem gjuhen e trupave. eh fantazi e mjere!!!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-05-2007, 14:40:59
Mos e zgjat me se ma bere trupin pucpuriza pucpuriza apo skam punuar sot me nje produkt te ri qe tym leshonte kudo e me krijoi alergji neper trup :(
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 31-05-2007, 10:49:49
o capkene na e mushe detin me lloj lloj farash. hiç ambientaliste sje.  unë do doja te isha pikërisht tani buzë detit . me këtë qiell te vrenjtur. me këtë ere te fresket. do doja te isha me dike dhe te ndieja valet e detit tek kembet e zbathura na lagnin. te shihja rere teksa kalonim linim ne te hapat tona. eren qe loz me floket e mi dhe ne te dy shtrengoheshim ne krahet e njëri-tjetrit dhe te flisnim vetëm gjuhën e trupave. eh fantazi e mjerë!!!
...tamam si ate dite qe ishim bashke me duket mishel.. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-05-2007, 12:58:12
eh more wili tamam ashtu. vetem se beja keto qe thashe me siper kurse ti veshtroje me endje. mbi hu. hahaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 31-05-2007, 20:06:08
eh more wili tamam ashtu. vetëm se bëja këto qe thashë me sipër kurse ti veshtroje me endje. mbi MUA.. hahaha
tamam siper teje isha ,mire e ke pershkruar,por mbaje pak veten se e moren vesh te gjithe tani. :-[.hajde e duroj :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-06-2007, 10:44:40
do doja te isha ne buze te detit dhe te shikoja perendimin e diellin atje ne pafundesi.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-06-2007, 10:47:09
wili mos modifiko shkrimet e te tjerve. se del keq ti jo une
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2007, 11:00:25
po pra...ai kete huq ka marr tani nje me dy na modifikon postimet..pika sikur vdiqem per ate...

O cuno ik kap ndonje gru martohu ate bej :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2007, 19:57:25
Mire e ka Capkenja,kape ndonje e marthu.Se do shkosh huq ne kete Bote. :D

Edhe kush guxon te ,,midifikoje,, ketu ne kete lagje ku una jam Shefi? :D..Rrjepi une rrjepi... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2007, 19:59:56
Rrjepi shefi..nxirrja kocken mire LOL LOL

une po te isha buze detit..do kapja ndonje mushkonje dhe do ta hidhja jashte.. LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-06-2007, 23:09:49
Do zija peshk LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2007, 23:13:34
Me cka do ta kishe zene ate peshk seee :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-06-2007, 23:14:55
Me dore ore LOL  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2007, 23:17:44
Lum si tii LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-06-2007, 23:21:15
PO ore  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2007, 23:24:55
A po te rreshqasin nga dora seee ..:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-06-2007, 23:26:43
Jo se si le une :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2007, 23:31:12
Lum si ti prap LOL


i paske ne  qejf peshqit ti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-06-2007, 23:35:44

Lum si peshqit ore :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2007, 23:37:27
Po praa ...qe nuk i len ti qe te ikin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2007, 12:34:27
Do beja magji. :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2007, 14:30:44
do mesoja notin ......
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 03-06-2007, 16:14:31
Ende nuk e mesove notin ti moo :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 21:54:48
po meson gjitha llojet e notit Capkenja,po ti nuk e ke kuptuar mire muhabetin.. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-06-2007, 10:46:53
o wili....he fole ti se ste rrihet pak ty LOL LOL

po mesoj vetem ate notin me kembe e duar...e ke vete parasysh LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 07-06-2007, 13:40:21
o wili....he fole ti se s'të rrihet pak ty LOL LOL

po mesoj vetëm atë notin me këmbë e duar...e ke vete parasysh LOL LOL
po moj po. :D.une e kam parasysh mire, ;)se shikon ti qe po mundohem edhe ti sqaroj njerezine..? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-06-2007, 15:02:53
Wili..per koke tende se sot jam me shume nerva se aparati ka pesuar difekt teknik dhe spo arrijme dot te bejme eksperimente...po ishalla qellofsha ndonje dite me te bute dhe do ta rrjep koken si te zogut more vesh....LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2007, 16:34:39


po mesoj vetëm atë notin me këmbë e duar...e ke vete parasysh LOL LOL

hahaha....fute nganjeher edhe koken LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 07-06-2007, 17:59:48
per koke time po te isha buze detit.dhe po te shikoja aty prane SmiLey do tja fusja. :P.fort. :P.ate koken ne uje dhe do e mbysja fare.Nuk i dihet kam shpresa se do ta ze ndonje dite buze ndonje deti.. hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:11:53
Do kendoja nje kenge....te rrapi o ne mashkullore LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 14:31:00
Te rrapi ne mashkullore
Ce tundi cercizi me dore

Gjithe turqit u tmerruan
Nga pas veten e shikuan

Do ju s'kuq me boje te kuqe
Sucin do jua bej si lulekuqe

Lerini djemte e mij te shkojne
Se ata nuk luftojne por zhvirgjerojne

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:32:42
LOL LOL LOL LOL LOL

ja kompozitori i nderuar LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 14:34:50
Epo te fusnin  edhe Cecon te kjo teme ketu s'me kish shkuar mendja. LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:37:15
ahahahaha ahahahaahha po cti bej Ukut une qe si rrine telat e mendjes ne vend ...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 14:38:28
Po po madje thone qe dhe ate Subashin e vrane buze liqenit te Viroit duke u lepire pas nje baresheje
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:39:48
auuuuuuuu sa te cthurrur e ke rrjeten e imagjinates mo Uku LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 14:39:51
U te lepifte Capkenia ty hahahahahah LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:42:26
Sterio pse te te lepij ate e jo ty..apo cun lagje me i hap rrugen i pari LOL LO
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 14:44:49
Epo mire ec te dyve bashke  :D :D :D :D Po buze detit ama duke perenduar dielli. LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:46:21
Ha nderrove mendjen si haxhi pishmani tani !


Jo me shoku se kam ke te lepij..apo do te te sjell foto :D

P.S si duket ti dhe Uku ngaqe jeni cuna lagjeje....ju kapka e njejta simptome eksitimi LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 14:49:02
Kush te paska thene ty moj qe nai paskan salduar celesat papagall ne te dyve moj :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:49:59
Sterio me ka thene :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 14:51:01
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

E pra se edhe une ate pyetje do beja. :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 14:52:41
Mesa shof une kjo epidemi paska rene te i gjithe forumi se nuk je ti e para qe e thua :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:54:15
Kush ka qene para meje e mban mend ? Kot sa per muhabet femrash me kupton ti !
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 14:58:54
Nuk eshte nje por ka shume e shume. Pervec dikujt ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 15:02:43
Po kete dikujt dua te di une..apo nuk lejohet LOL LOL LOL

e paske shume per zemer..si  duket LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 15:04:47
Eshte info e rezervuar per minorenet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 15:10:18
Une jam 23 vjece..mendoj se sjam adoloshente :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 15:13:06
Je per kopshtin pa dreke. :D :D :D
Se dukesh qe i ke heq edhe bebelinot. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 22:30:38
Ku e pe ti apo shalet e mia shef gjithe diten...

Pf jam aq e qut sa ta kap vete ne dore situaten...cudia me e madhe 3 dite zgjat vjen uku vete ma tregon pastaj :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-06-2007, 02:30:25
Do beja gallate me Capkenen :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 12-06-2007, 09:04:40
ahahaha ahahahahhaha ahahaha Capkenja do te tregonte gjithe diten barcaleta te pista...se ato mbaj mend une :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-06-2007, 15:16:20
Do ti fusja nje dru Capkenes qe ta mbante mend sa here qe ti binte rruga te kalonte buze detit. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2007, 01:36:17
kurse une do shihja sterion tek rrihte capkenen per 7 pale qejfi. se vdes per nje cike sadizem. por i ushtruar tek te tjeret te kuptohemi!     
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 16-06-2007, 03:16:46
Do flija, ate do beja.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-06-2007, 10:57:09
Sterio,une per vete nuk shkoj ne det vetem ne liqen se e kam larg ketu detit...sa per drurin...kujdes se na fute friken...ahahaha LOL LOLBuze detit do beja sikur do vrisja mushkonja LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2007, 11:01:13
ERDHI EDHE TRIMJA HAHA  SU NISE TI ME
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2007, 11:05:45
i rane gomat gomarit prandaj nuk u nis. :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2007, 11:12:41
e zeza sa pafat! gjithesi i kafe ke hajvani do e kesh prej meje
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-06-2007, 11:16:46
Jo jo ....perkundrazi po pres aroplanin e kam fluturimin sot ne darke....dhe do shijoj qiellin atje duke fluturua ahahahaha


Mishel tek kush Hajvan do me japesh kafen LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2007, 11:19:10
te tajwani moj. po ashtu i them une. mu ne zemer te tiranes moj!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-06-2007, 11:21:11
ca ore do e leme takimin...(moj mos ma thuaj ketu se kushedi del ndonje ate dite e me pret tek tajwani LOL LOL ahahahahaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2007, 11:27:23
po jo mi se sna ni kush. Vetem ty po ta them hahaha. hajde takohemi te marten ne oren 19.00 tek hyrja nga La voglia. Une do jem me nje gazete intervista ne dore. Dhe do jem poshte atij lisit hije rende. Tashi per te veshmen duhet me u menu. Haha ka ndonje paqartesi ketu
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-06-2007, 11:33:19
Ne rregull une do vij me nje qese te madhe nga pazari do kem bere ate dite blerje per gjithe javes..jam bjonde me lesht te kuq nga poshte si fije i ke parasysh...ate modelin e ri qe ka dale tani si e ka zajmine bjonde me lesht te zi....do kem veshur rroba te blera ose tek Gabi ose tek tregu i cameve...foton ma ke pare.....besoj se do njifemi se une ste di as nr e tel.....do merremi vesh me shenja konvecionale...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2007, 21:01:00
Do ta merrja Capkene me vete dhe do ti   tregoja përralla :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 17-06-2007, 19:13:29
..jam bjonde me lesht te kuq nga poshtë si fije i ke parasysh...atë modelin e ri qe ka dalë tani si e ka zajmine bjonde me lesht te zi....
....kur e paske ndrruar ngjyren e leshit?.. nga poshte moj?..bahhh  c'far fantazie ke moj..
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2007, 12:54:08
Une do kruaja koken duke degjuar perrallat e Charlit..


P.S Wili fola per qimet e flokut e ke parasysh gjysma e kuqe e ca fije poshte te zeza..mgjs kujt ia  shpjegoj  une LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 21:26:09
Unë do kruaja koken duke dëgjuar përrallat e Charlit..


P.S Wili fola për qimet e flokut e ke parasysh gjysma e kuqe e ca fije poshtë te zeza..mgjs kujt ia  shpjegoj  unë LOL LOL
...ti marrsha gjitha te mirat une ty moj,se me luajte mendsh mua per kete dynja them :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 10:07:35
Do i fusja nji t'lame per qef te .... e pastaj corri-corri n'shpi se mos ha noj plevit
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 12:36:59
do lyeja trupin me 1000 e 1 dizifektant qe te shpetoja gjalle nga ky perendim ne buze te detit. haha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 12:40:50
une do perpiqesha te isha nje nga 1001 dezinfektantet e misheles ,ai qe do e shpetonte  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 12:29:57
do laja kemben LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2007, 19:56:05
DO SHIKOJA KETE SI I LANTE DHEMBET...  :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 28-06-2007, 23:12:53
ahhhh cfar do beja. hmmmmm:.po jo ishalla nuk realizohet ajo qe mendoj se mjer njera dhe tjetra >< ><
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:09:18
Do lahesha ..:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:15:29
Do mbysja charlin :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:16:35
S'ke zemer te me mbysesh mua ti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:19:38
A kam thuaaa :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:20:58
Me pas kee ...po e ke te embel dhe te but :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:24:38
E kripur, pasi ne uje te kripur do ndodhi LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:29:32
Haha...aq te embel e ke sa qe edhe ujin e deti e bene te embel ti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:31:14
Lutu ne mos e provofsh se do mallkosh veten pastaj LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:32:31
Kend ore ...ujin apo zemren tate :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:35:12
Ujin ore se per zemren ske shance :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:37:14
Ehh...kurr nuk i dihet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:42:29
Hahah i dihet ore si jo :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:43:44
Oree do zhytesh edhe bashk me mua ne deti apo si eshte pune :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:44:44
Opo ty do te mbys une ore nuk ndryshoj mendim :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:46:29
Hahah...ok atehere hajde po ta mbajti :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:49:29
U na fute friken  :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:53:14
Nuk ben te kesh frik ...:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:55:12
Anullim loje pra edhe nje here nga e para LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 14:57:21
Ska kthim mbrapa tashi ..:P :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 14:58:37
Rri se i thashe gaforreve te ta pickojne gjuhen LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 15:02:19
Ku jane gaforret oree ...une nuk po sho askund ...:D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 15:06:55
Aty ore buze detit nuk i shikon ti
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 15:10:13
Jo oree ...po ku ti shof qe ne jemi ne  mes te detit :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 15:22:40
Do haja hala peshku LOL LOL

ose jo do preferoja te beja dashuri LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-06-2007, 15:37:38
Po ha Peshkun moj goce pse je kaq pa pretendime. LOL LOL LOL

P.s Mos e ha te madh shume se nuk e mban dot ti sepse je e vogel jo per gje. :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 15:38:57
Smu ndave mo burre i dheut..edhe duke ngrene peshk erdhe per te me pare buze detit :D

Une e thashe..do beja dashuri ne rere....
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 15:41:36
Me kend do beje dashuri ti oree ee :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 15:43:04
Me qejfin tim do  beja...he do vish dhe ti te shohesh si bejme  dashuri LOL LOL


Alla allah nuk gucon robi te bej dashuri...se do te vij nje turm nga pas per te te pare...allah allah therrisnin turqit :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2007, 15:54:04
Po erdha dhe une aty ...pastaj do futem edhe une ne rend :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 15:55:10
Me mire do iki une..rri vetem buze detit te te hajne mushkonjat po deshe !
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-06-2007, 19:03:25
do pres te vije capkenja
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 19:26:35
Nuk do prisja kend, thjesht do rrija ne heshtje dhe do meditoja , mbase dhe do thurja disa vargje poezie...thjesht per te shprehur ate cka brenda vetes kam!

Nuk do doja askend prane te kisha...pervec vetes!!!! Urdher i formes se prere...se mos guxo kush dhe me prish intimitetin me veten...  :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: prijsi ne 29-06-2007, 19:37:03
ja na doli romantikonia e vetmuar ketu....
pse mi dreq cte duhet perendimi ty per ti shprehur vetes noji gjo...se bo ti dot para gjumit
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 19:49:26
JA MA PRISHI INTIMITETIN KYJA...PO IK O NJERI I MIRE, LERME VETEM HAHAHAHHA.....DO DOJA VERTET TE ISHA NE NJE BUZMBREMJE PRANE DETIT...DHE VETEM TE ECJA...PA MENDUAR KURRFARE GJEJE, TE HUMBISJA NE ASGJENE!!....DHE TE PERJETOJA DISA MOMENTE , CASTE MAGJIKE....EHHHHHH
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:04:38
buze detit ne nje perendim magjepes do pija nje cigare per qef  :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 20:15:46
Duhani demton rëndë shendetin  :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:19:40
shkruan te paketa  :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 20:22:58
Po ti pse sja ve veshin? :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:24:21
se ato jane rrena prandaj

Duhani te ngordh shkruan aty p.sh
mua sme ka gjet gje akoma :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 20:27:04
Uroj te mos gjej  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:31:48
Amin :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 20:52:42
AMIN......ISHALLA S'NA GJE GJO SE KAM ME BO VETEN TE VDEKUR ME ME GJET GJO NGA DUHANI!!!! :D :D :D

EHHH BUZE DETIT...  :( :( :(
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:54:33
mo e vrit menjen shum jo se nuk te gjen gjo
se ne tre vet vetem dy vdesin kshu qe mos e vrit shum :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 21:05:16
SE SHEF SA JAM HOLLU NGA TE MENUMET  :D :D :D :D


HAJT PER HAJER NA QIOFTE!!! NE TOLLUM E KEMI PO HAJT MO
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 21:11:02
qenke dobesu shum
jam tu pa foton qe ke von ktu ne avatar
papapapapa sa shum qenke dobesu moj goc
nese hajt per hajer qoft  hehehehe :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 21:27:13
 :D :D :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 21:33:20
Do beja muhabet me kete gocen lart :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 21:35:12
kush te tha ty qe po te ishit te dyja ne nje perendim magjepes?
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 21:36:23
Ma tha zoti ne vesh LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 21:45:41
O TILI CA HALLI KE TI SE KU SHKOJME NE... :D :D

HAJDE CAPKENE ME RREFE SI KE QENE CA KE BO MIRE CA KE BO!!! :D :D


HEJ O TILI PO TI CA HALLI KE (SE U KUJTOVA UNE) QE JAM E SHNOSH APO E DOBET...SE MOS DO ME MBASH NE KRAHE  LOL LOL LOL ECI VETE UNE E RE...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SmiLey ne 29-06-2007, 21:54:58
.. do t'i kisha gjujt njonit m'cok kaptines LOL :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 21:58:34
Mire me mire..po tani erdha nga puna(faktikisht kam nisur nje te dyte..ndihmoj nje grua plake ne shtepi me psonis me gatuar me bere punet e shtepise :D )
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2007, 21:59:45
ahhh po te isha une ne vend te atij qe do e gjuje ta tregoja une pastaj ty..cokun :D
.. do t'i kisha gjujt njonit m'cok kaptines LOL :P
..ahhh te bente vaki e te isha une ai qe do e gjuje,se ta tregoja mire cokun pastaj :D hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SmiLey ne 29-06-2007, 22:02:19
Mirë me mirë..po tani erdha nga puna(faktikisht kam nisur një te dytë..ndihmoj një grua plake ne shtepi me psonis me gatuar me bërë punët e shtepise :D )

me duket se ke pi ndonjë dopio me plaken ti :P se tema s'thotë çfarë bërë sot e as sesi ndjehesh moj, po lexo mirë :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SmiLey ne 29-06-2007, 22:04:43
ahhh po të isha unë në vend të atij qe do e gjuje ta tregoja unë pastaj ty..cokun :D..ahhh te bënte vaki e te isha unë ai qe do e gjuje,se ta tregoja mirë cokun pastaj :D hmmmmm:

me sa duket po vdiske nga marazi o i shkrete, se 2 here e ke shkrujt kerkesen tate LOL vdeksh ishalla duke enderru ;) :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2007, 22:07:25
po SmiLey,i kam qef ato femrat qe guxojne e gjuajne nje mashkull,per koke time i vdes komplet po ti shoh(edhe po qene burre e grua bashke) ><
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 22:22:43
Smyle jam tek birra e dyte po e pi vetem :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2007, 22:24:18
Smyle jam tek birra e dytë po e pi vetëm :D
hajde hy ne teme tani..fillojme..cfa r ke veshur tani? hmmmmm: :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 22:38:02
breke Wili....per ngjyren do postoj tek tema tjeter :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 22:44:39
Capkene ke fillu me vesh breke????!!!!  :O :O


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 23:07:12
cte bejme..eshte 12 temp ketej :D ftofemi mi shoqe :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2007, 18:42:49
cfar te ftohesh moj. :S.?..ti je ftoh ne b. :-[.e thua. :P.ehhh..mire mire.. :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-07-2007, 21:23:22
O Wili une e ftofur ne b..kurse ti ne mendje...apo ke harruar kete detaj..ska gje ta kujton Capi ty prandajme ke ketu :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 14:09:39
do beja dashuri :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eagle2 ne 31-07-2007, 17:07:15
dashuri. do beja dashuri
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 17:35:35
do merrja nje kuti me kokoshka e do shikoja Channel X duke e bo keta te dy. Hahaha beach cinema. A do vi kush tjeter. Se tashi fillo filmi.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2007, 17:47:02
Una do i marr ca fara me vete se kokoshkat me mbesin neper dhembe :D po po patjeter qe do te bej shoqeri :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 17:52:54
dashuri. do bëja dashuri

Edhe une gjithashtu. Por do ndizja nje zjarr ne fillim dhe do merrja me vete nje shishe me vere bashke me dy gota kristali, si edhe ca luleshtrydhe me krem, dhe do pinim e do hanim ato tuj pare yjet e duke rene nata dhe pastaj buze zjarrit do te binim ne krahet e njeri-tjetrit dhe do te benim dashuri.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 17:57:47
charli merr edhe ca fara se u shtune protagonistet. u bone 4. shiko keta qekan edhe me zjarr bubulak. shpejto charlo!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2007, 18:03:09
Erdha mi erdhaa ..sa me  ngut e paske moo :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 18:07:26
jo une mo pafidhe. po keta aktoret. qyqa charli ja hengu veshin capkenja atij eagel. po ctu desh more dite zi. hahaha ajo si me qene ulkonje. charli po ai cifti tjeter si i ka punet!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 18:16:00
charli merr edhe ca fara se u shtunë protagonistet. u bone 4. shiko këta qekan edhe me zjarr bubulak. shpejto charlo!

Me shkrive ti moj. Po, po, edhe me zjarr bubulak jeme neve, ke inat ti?! LOL Si po duket filmi moj pavidhe?! :P :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 19:27:49
mire mi po me trembet charlin iku ai! se une kocke e forte mezi me/ ndizet motorri i qejfit. hahaha. kujdes se mos ju kercet noi shkendi zjarr he te keqen! hahaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2007, 09:41:30
allla alla cte mbajne ne goje keta rob kot se koti..o mishel ne do benin dashuri me partner te ndryshem moj jo me njeri tjetrin..


nuk gucon robi te shpreh ate qe ka brenda cna gjen me kete popull

Elegance ti ruhu nga ai zjarri se moj duke u shkalafitur e ke parasysh mund te djegesh ndonje cep fustani :)

Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 01-08-2007, 15:21:52
He moj Capkene, e bere ti?! Po ti Mishel, pe?! Si tu duk shfaqja?! :D :P

Dhe goca pa merak se e para nuk i kam edhe aq frike shkendijat e zjarrit se s'do t'i rrime edhe aq prane atij. Tjeter, ne do te krijojme vete zjarrin tone qe do te jete edhe me i flakte, me i madh, me i nxehte (ypp xhixhi fare) sesa ai zjarri me dru. LOL Dhe sa per fustanin, ca fustani moj Capkene?! Heren e fundit qe kontrollova, dashuria behet pa rroba fare, gollomesh. LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-08-2007, 15:27:06
avash moj se do djegesh veten e burrin. e qysh do bejme pa ju te dy pastaj hahaha        do shihja kete me azgonin si merrnin flakte te zjarrta.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 01-08-2007, 15:41:49
avash moj se do djegesh veten e burrin. e qysh do bëjmë pa ju te dy pastaj hahaha        do shihja këtë me azgonin si merrnin flakte te zjarrta.

Po mire pa mua si do te besh, pa le pa burrin tim. Ku e njeh ate ti moj...?! :P (Joking...)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eagle2 ne 01-08-2007, 16:01:46
mund te shikoni kur ne bejme dashuri.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 01-08-2007, 16:06:57
mund te shikoni kur ne bëjmë dashuri.

Tashme, jane rreshtuar disa spektatore Eagle, per ty, mua dhe Capkenen. 3 Cifte jane prononcuar. ;) :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eagle2 ne 01-08-2007, 16:07:53
ka plot cifte qe jane gati lol por kane turp
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-08-2007, 17:17:18
pse u bone 3 cifte? ca thu mi. po une 2 lashe! qyqa kane fillu me u shtu ciftet si kerpudhat mas shiut. haha.    eleganca nuk punojme dot pa ate azgonin tat. po jepi forca goce!  D: D: D:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eagle2 ne 01-08-2007, 17:29:59
ka plot cifte qe duan te behen pjese. More shampain please!!!!!!!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 10:54:46
U dogja una nga zjarri bjerni nje kove uje amani keni perndi :)

Si ciftohen ketej njerezit tak fak...me te shtyp butonin :)


eagle ne si perfundim me ke perfunduam :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 11:08:58
po ne channel X nuk ka rendesi me ke ciftezohesh. Hahaha.   Capi e marove fare eagle.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 11:11:37
u na mi na une skam ashtu si keni ju DIGiTAL e shumta mund te terheq nga interneti gjera te tilla....


pastaj ky nga trupi nuk ngjaka keq keshtu ska si ta mbaroj une LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 11:17:39
jo mi ti vetem e ftillon. do shikoja capin tek i mesonte eagle-t stilet japoneze
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 11:24:00
moj...paske lexu shume postime te miat ti

p.s nuk me punon emaile mua e more ate emailin tjeter qe te cova...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 11:27:02
po ta ktheva reston.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 11:29:25
se kam pare ja ta hap :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 02-08-2007, 12:10:18
Avvvvv gjithe shqiptaret vetem per sex mendojne ... une do te ndizja ca zjarr dhe leshoja ca muzike ndersa e famshmja ime do te me bente ca belly dancing prane meje gjersa muzgu te binte, pastaj do hapnim ca shapmanje ... a nuk eshte romantike?
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 12:33:57
jo eshte egoizem. asaj ti binin kockat kurse ti te kenaqeshe. hemmm
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 12:50:42
po pra ahahahaha sa  i bie qylit ky djali  ahahaa
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 02-08-2007, 13:01:15
JO nuk eshte aspak, une pastaj i revanshohem asaj ne cilendo menyre qe ajo do ... prandaj ia vlen eee  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 13:11:31
pikerisht. mbasi ti kete rene energjia po i lyp edhe me! individualist. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 02-08-2007, 13:14:47
come on, ajo sapo ka filluar te nxehet  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 13:19:15
aha. epo shko e nderroi vaj e filtra. hahaha
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 00:38:13
jo është egoizëm. asaj ti binin kockat kurse ti te kenaqeshe. hemmm

Me vjen keq Brentiani, por une mbeshtes mendimin e Mishelines. Ti te kenaqesh duke pare ate qe tund belin, vithet, siset, etj. e te kenaqesh me sy e me ndonje gje tjeter e ajo te lodhet e te shkundet hmmmm?! LOL Pse keshtu?! Not fair, sorry. :jojo

Nejse, ju shtuan ciftet dhe tani ju shtuan edhe zjarret ketij bregut te detit. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 03-08-2007, 00:40:02
le une si spektatore sa po kenaqem. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 01:18:17
le unë si spektatore sa po kënaqem. :D

E kam parasysh, e kam. ;D


S'ta ka fajin lulka, joooo. :d
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 03-08-2007, 01:23:09
M'fal Elegance, por me duhet te insistoj per te fituar nje belly dancing ne driten e zjarrit, eshte teper exotic dhe me ndez shume, e famshmja e di kete pune mire ngaqe e di sesi do t'i pervishem une punes pastaj LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-08-2007, 23:17:38
Do haja molle LOL LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Loni2007 ne 11-08-2007, 16:22:06
Do e sodisja me kenaqesi, dhe do beja edhe ndonje foto.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 11-08-2007, 16:27:27
do ta puthja dhe ledhatoja ngadale, ngadale, ngadale ne te gjithe pjeset e trupit..doren time do ta kaloja me embelsi ne floket e saj...dhe do te prisja deri sa ajo te me lutej per te vazhduar me tej kete udhetim te mrekullueshem....pa tjeter duke shtuar shpejtesine dhe duke u bere me i eger :engjell:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 13-08-2007, 10:42:23
do shtrihesha ne kurriz e do sodisja perendimin e diellit e do thoja ja shkoj another day in paradise lol
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 13-08-2007, 13:27:06
Do puthesha fort me te dashurin tim :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: charm ne 13-08-2007, 16:02:44
do ta perjetesoja ne telajo,per te vulosur çastin,ne menyre qe t mos zhduket
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 10:15:27
do haja cumcakiz
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 10:53:53
Do prisja perendimin e diellit dhe me pas do shetisja bregut te detit…do doja te isha vetem. Te ulesha ne breg dhe ne valet e detit te shihja pasqyrimin e vetvehtes si dhe mundesine per te reflektuar!!!!!    :S :S :S
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 10:59:46
shoqe te keqen e gjuhes moj qe ke nxjerr..do i hip ndonjeri nepsi per qershi keshtu :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2007, 11:19:52
kush foli per gjuhe ketu. :@ jo per gje po po ma prish kete atmosfere kaq romantike. :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 11:42:35
jo mi jo senuk eshte sezoni tani!!!!  :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2007, 11:46:56
Mire e ke po une tani e filloj. :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 11:48:49
epo ti je nje specie i vecante... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2007, 14:35:10
me mire nje specie e vecnte sesa nje specie ne zhdukje. :P :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 14:41:28
Ivvv qka nuk do te kisha bere seee :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 15:05:02
do beja dashur ne rere ska gje me te bukur me bukuroshin tim qe e kam si yll..oh zot vetem kur te pushton ai cfare ndjesie te jep :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 15:20:18
kjo bath bath po i kokerr di.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 15:21:04
ahahahah ahahahaha po nje moj di nje se jam bo nje dore njeriu :D

edhe pasite kisha bere dashuri do i thoja amores..hec bejme dhe nje here nga e para se se mbaj mend fillimin :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 15:23:16
 ha ha te humbi kapitulli!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 15:25:40
filli filli :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 15:27:16
kurre mos ia gjec fundin
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-08-2007, 15:28:34
llafi yt ne vesh te perendise ishalla moj cupe :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 10-09-2007, 21:54:03
Vallaj kete vere zbor i bera detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 11-09-2007, 07:31:06
Vallaj këtë vere zbor i bëra detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D

Mire ja ke bere, lum si ti, te kam zili. Une vetem ne pishine e ne liqen jam lare kete vere, por me shume tek e para sesa e dyta dhe maks nja 12 here total kam shkuar. :'( Juve andej nga Evropa beni jete se ne s'dime c'eshte qejfi. :P :(
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 19:24:12
do gjuaja peshk :D :P
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-09-2007, 20:57:04
edhe une do gjuaja peshk me Sterion :D (e kam fiksim kete sport )
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 13-09-2007, 14:44:06
Do shikoja djellin tek pasqyronte ne ujin e kalter te detit derisa te perndonte fare e mos te dukej me.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 15:54:44
do meditoja..... :engjell:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2007, 15:56:19
Do te beja magji. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 13-09-2007, 17:16:39
Do te bëja magji. :D

Ti cdo femre te botes i ke bere magji deri me sot, kujt apo cfare tjetre do i beje magji ti me qafsh?! LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 20:41:39
perseri do meditoja...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 07:46:10
monolog me veten!
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 09:20:27
do therrisja dhe dike..te shijonim bashke ate mrekulli.. hmmmmm:
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 10:24:12
Do haja fare bashk me kete siper :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 10:37:45
heshtje....
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 11:26:28
Heshtja flet vet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 13:11:36
do kendoja me veten refrenin tim te preferuar..
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 15-09-2007, 15:32:15
do vrisja mushkonjat
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 15:45:13
do shijoja ne max ate cast... :) ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 15:46:04
Edhe une... :D

Pastaj do kerceja samba. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 15:50:52
hahahahahahahahaha a di te pakten???  hmmmmm:

do shifja trouble duke kercyer... :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 15:53:23
Si nuk e di moj,vendin e pare kampas gjethmone neper gara. ;)


Une sdo kerceja pa partnere. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:01:54
do mendoja"" ke do kish partnere trouble" hmmmmm: ;) ;)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:02:40
Do tregoja direkt ,,ty,,. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:09:12
 
do merja mesime "samba" from trouble...  :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:30:07
Do e mesoja samba deri ne agimin e Diellit. :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 08:27:59
do shijoja dhe lindjen e diellit.. :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: kengaime ne 16-09-2007, 13:06:28
Mua me ndodhi sivjet te pres perendimin e diellit buze detit. Ajo qe bera ishte se, sodisja ate bukuri dhe bera disa foto.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 20-09-2007, 22:46:55
Vallaj shume romantike eshte te te gjej perendimi buze detit...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2007, 13:44:50
ahhh do fiksoja syte ne horizont..e do rrija vec per qefin tim...
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 18:03:49
Do doja te isha ne nje perendim dielli dhe te humbisja ne hicin e qiellit te paskajshem...te humbesha ne mendime dhe kujtime..pse jo ne endrra!!!

Te imagjinoja ate cka shume fort ma kerkon zemra...ate enderr qe nuk di nese vertet do ta prekja ne ate buzembremje.

Nuk di vertet nese do me plotesohej ndonjehere kjo enderr sa e bukur dhe e larget!!!! :(...Kjo enderr qe me mbush, dhe me me ben te ndihem e plotesuar!!!!!! :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: notorious ne 21-09-2007, 18:29:15
un do ruhesha nga leshterikët...

p.s. më bone kurioz për ç'ëndërron... hudhe i shkrim ta lexojm
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 18:39:15
Pompa do beja.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 18:59:36
Notorious mos je gje prift te keqen....Ti ke ndonje ide si do e kaloje per vete...lere kuriozitetin se edhe macen e shpuri per qerpic... :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: notorious ne 21-09-2007, 19:13:03
jo mi xhan... ç'ne prift un, di që prifti ta mer kalan nga mrena po i tregove ondrrën...

kurse un i shreti... ta kërkoj troç a t'futem apo jo (n'kala kuptohet)

megjithse kushedi ç'ëndërron ti që se tregon...

e krijova një ide por spo ta them... plas tashi :)   
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 19:21:37
nuk plas kollaj une zogu....Me behet qejfi qe qeke gjo e zgjut e e kapke situaten qe n'ajer...po kujdes mos te bi nga duret , he te keqen se te thyhet jo po gje... :D :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-09-2007, 21:36:05
asgje...do rrija...e heshtur.. :)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 02:16:56
Nese do isha i rethuar me nja 7-8 zocka,do beja striptiz te gjalle. :D T'i kenaqin syte te shkretat. :D :D LOL
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 02-10-2007, 18:10:28
...do kendoja me vete refrenin tim te preferuar... :-)
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 17:16:53
Nese do isha me ty....se di do te shaja... :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:17:36
do ja fusja gjumit :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 17:20:47
do haja fara
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:26:00
mas gjumit do i fusja nje shalqin :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:30:08
Do beja vrap.
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 18:08:38
sa te shkosh ti buz detit lodhesh ene ske me fuqi me bo vrap re :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 13:18:21
at qe kam ber dhe kam per ta ber cdo ver, pra bej dashuri me te dashurin o me dike tjeter qe me ka terhequr fare gjat dites ne plazh dhe e bejm ne mbremje
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 14:25:19
duhet me u njoft me ty gjat veres kshu :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 15:21:56
ke lek me shum se i dashuri im, po, sepse perpara se te beja dashuri me ty nga ti kerkoj te te me gostit jasht ne nje restorant ku vetem nje pije e thjesht kushton 20€
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 15:25:16
oj goc ne plazh ne durres ke me shku ne lokalet me te bukra
se sa kushton nje pije ti mos e vrit menjen se e rregulloj ate pun me kamarjeret un
mjafton qe te zgjas vetem nje nat :D :D
jo me shum se ska lezet :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 15:27:49
at e thash si kusht!! nje pije duhet thjesht te kushtoj 20€, e me sa dij nje restorant i till ne Shqiperi nuk ekziston
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 16:27:54
dmth qe ti sdin gje
se e rregulloj ğunen me kamarierin un qe ta shkruj sikur esht pija 20€, :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 18:21:10
ty siper te thash se ne do shkonim atje ku un zakonisht shkoj, nuk fus kembet aty ku nuk me rrin pran 3 sherbyes
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 18:24:55
po ik ere se ndrova mendje
aq lek sa do ti per nje nat
un mar nji per nje muj :D :D :D
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 18:26:28
 po themi se je i bukur, do te te gostit un ateher. :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 23:56:13
cfar do beja une do beja shum qka sidomos po te kisha noj goc te bukur  aty prane meje
Titulli: Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 04:33:50
do ta puthja dhe ledhatoja ngadalë, ngadalë, ngadalë ne te gjithë pjeset e trupit..doren time do ta kaloja me embelsi ne floket e saj...dhe do të prisja deri sa ajo te me lutej për te vazhduar me tej këtë udhëtim te mrekullueshem....pa tjetër duke shtuar shpejtesine dhe duke u bërë me i eger :engjell:
'

WOW SA ROMANTIK KY CUNI! Te Lumte Cheke. Lum ajo qe do te te marre ty! :)
 :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 11:33:16
Thjesht do shijoja peisazhin. kaq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 05-11-2007, 12:34:50
do shetisja me qenin tim ..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 00:16:12
do shetisja me qenin tim ..

LOL LOL LOL arsyeja pse s'kam dashnore, apo??


un do beja sex oral
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:29:46
Te njejten si kjo siper kisha bere edhe une :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 17:28:55
do perqafohesha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2007, 17:33:08
Do rifja Capin.
LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 17:36:14
provoje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2007, 17:37:33
S,ma mban. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 17:39:35
frikacak gjithe ai djale ka frike nga nje 5 mc mbi toke hahahaa
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 17:42:47
Do te beja hara-kiri. :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 17:51:45
Do te bëja hara-kiri. :D :D

..do thosha lutjen e fundit per TROUBLE :D


hi there trouble :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 17:52:37
Do i kisha ra pishmanit. :D(per hara kiri po mendoj  :D)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 22:30:03
...do shijoja cdo sec. te atij perendimi... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-11-2007, 11:12:45
do shtrihesha mbi rere .....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-11-2007, 11:41:17
..do ja fusja nje not... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 26-11-2007, 14:52:49
Do e thaja tere Detin. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 26-11-2007, 15:01:20
Do te pija nje gote shampanje, te shoqeruar me ushqim afrodiziak, psh: midhje...... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 26-11-2007, 16:09:31
Une po vazhdoj te bej rrealitet endrren e filluar prej vitesh  e pa rrealizuar per shkak te politikes, buze detit atje ku kam enrrat e mia sa mire.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-11-2007, 16:30:40
Do hidhja kallamin e do prisja te ngelte ne grep ndonje SIRENE :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-11-2007, 16:31:32
Do ta ndotsha detin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-11-2007, 19:34:25
..tema eshte per gjera qe arrini te beni o cuna... :D

jo per mrekullira... :D

...nje shetitje me Bill Clinton sdo kish qene keq.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-11-2007, 19:44:31
do puthesha...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 26-11-2007, 22:38:21
vetem aq?  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-11-2007, 22:53:30
Do ecja vetem, do reflektoja dhe do gjeja brenda vetes thesaret e strukura dhe do ja dhuroja vetem dikujt!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 27-11-2007, 12:33:46
Do merrja skafin dhe te dashuren time do e qoja ne mes te detit dhe do rrinim 2-3 ore aty duke shijuar gjithqka  te dashuren  detin qiedhin dhe skafin tone.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 27-11-2007, 14:02:37
Ketu ne shqipni harroje plako se eshte e ndaluar me ligj te besh xhiro me skaf  LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-11-2007, 14:04:17
do beja gili vili
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-11-2007, 14:06:23
Mire kur te mbarosh se beri gili vili, mos harro te besh edhe vili  gili. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 28-11-2007, 13:57:08
ne ate moment do desha te isha me njeriun e zemres,me ke tjeter...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 28-11-2007, 14:44:13
Do haja fare :D


p.S. eurogina cfare firme karakteristike paske :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 28-11-2007, 17:24:26
Firma eshte Greqisht po ajo e ka shkruajtur shqipe.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 28-11-2007, 21:26:12
qenka nje llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 28-11-2007, 22:24:34
qenka një llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL

heehehehe SHTTT
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 28-11-2007, 22:41:06
Nje te jemi pergjithmone
neve s'do na ndaj njeri
zemra ime te dhuroj shpirtin dhe trupin
          te perqafoj
per te gjith ata qe se kuptojne se qdo te thote
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 22:54:01
Te ishim bashke, te strukesha ne ty si zog, te ndjeja rrahjet e tua, duart e tua teksa me qarkonin, buzet e embla te me puthnin lehte gushen, frymarrjen tende ne vesh! oh sa mall kam!!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 28-11-2007, 22:57:59
   Hello,  Mishel me pelqeu shume shume shume e bukur
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 23:09:08
Thnks.  mbase fjalet qe kishe shkrojtur ti me frymezuan disi. por deshira mbetet e tille, jeton ne brendesine tone dhe shpesh ngre krye e rebelohet dhe ti mundohesh ta qetesosh duke i thene - mbase, ndoshta....nje dite do ta perjetosh gjithe kete! ehh
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 00:37:14
do hapja nje grope te madhe ..... (?) hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 01:17:04
Një te jemi pergjithmone
neve s'do na ndaj njeri
zemra ime te dhuroj shpirtin dhe trupin
          te perqafoj
për te gjith ata qe se kuptojnë se çdo të thotë

yessss.......e shkrujta me germa greke tani
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 03:40:41
do hapja një grope te madhe ..... (?) hmmmmm:

Me bojn syt mu apo kjo eshte Lisa prej verteti??? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:15:56
ehe ehe po mos bertit .....

(e kush tjeter hap gropa ketej pervec meje :D )
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:18:20
Tamom tamom

Po ku ke qen mi Liske se na thave syte...Gjith dynjoja pyste per ty.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:23:36
qyqe me verte me.... ma bone qefin tashtina  se shef vesh me vesh me shkoj goja  :D


une kom qen  :S ;)  :D lene nuk po e them :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:28:21
C'mi bo ato turinj si petulla fukarai mi?? :D

Po tregome mi, se nuk i them kujt jooo. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:37:15
hahhahahah .......e pra vetem une ti dhe zeriyt :D

P.S kot me te pyt se mu bo fiksim ...ca ndryshimi kane petullat e fukarait me ato :D te te pasurve 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:42:18
 :S   <----Petulla fukarai
 :-*  <----Petulla pasaniku
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 29-11-2007, 04:42:47
yessss.......e shkrujta me germa greke tani
Sido qe ta shkruash kane kuptim te plote te pershendes bukuroshe.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 04:43:41
hehe blusky edi flm ja kushtoj zemres time prandaj
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:52:30
:S   <----Petulla fukarai
 :-*  <----Petulla pasaniku

 ;)= po keto ca petullash jane apo keto jane shendetlie :D

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 05:03:57
 (?) (?) (?) (?)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 05:24:12
ku di gjo ti amon ke pyes edhe une :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Brentiani ne 29-11-2007, 16:17:31
.. do gjuaja ndonje peshk  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 16:20:26
do merrja Bekimin per dore dhe do ta fusja te gropa qe sapo kisha hapur pastaj do ta mbuloja deri ne gryke dhe me rere do ti krijoja nje trup si sirene me gjoks te madh e te bukur :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:31:04
Qe nga kur ti me Bekimin per dore mi ...kaq shpejt e harrove Lefton eee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 16:32:52
une te harroj Lefton kam ruajtur ne sirtar gjera me te medha per Lefton ....ka me vujt me shume ai nuk lahet me kaq pak :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:34:09
Hahah...mos mi si i thua keto fjale :D ca te beri kshtu
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 16:35:19
po si nuk po e sjell koken majmuni se ja gadis une
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:37:05
Hahah...hajt se sonte do ti them me pru koken dhe ia godasim bashk :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 16:46:15
Me ndjelli kush? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:47:22
Haha..o Lisa hec tashi ktu thuaja ktij ato fjale qe me thoje mua ca caste me heret :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 16:48:48
nuk guxon. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:52:28
Nuk me merr mendja qe ka frik ajoo  nga ty :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 16:53:09
Jo nga une.por nga komshiu im. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 16:54:28
sille ketu veten komshiun edhe baben e komshiut se ti numeroj te tera mu ne lule te ballit :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 16:55:16
Hahaha..ashtu pra tregoj dhembet iher si di ti :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 16:56:05
hahahha...Ncuk une erdha ne emer te tyre. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 16:58:21
Si je ti koposh ...para se gjithash (dmth para se te filloj me te te bo pistil) te te  :perqafim njehere se me ka marre malli ...

tani fillojme Lisa i harroje ato qe beri dy sekonda me pare dhe e merr Lefterin dhe e mbulon me kandila deti :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 17:01:54
Hahaha...ika une se nuk dua te shof masakra ketu :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 17:03:00
pule mos ki frike ti se nuk ka lepna knej :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 17:04:03
hahahha..Pistil thote...ncnncncnnc qysh nuk  ma e friken hic. :D


Une kete do e zhysja ne zall dhe  dhe do e gjuaja me hisla. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 17:13:13
po me eksiton :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2007, 18:01:22
E di e di. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: çika e maleve ne 29-11-2007, 18:14:13
asgje sdo beje vetemte isha me ate qe une doja...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2007, 11:54:21
..flirtoja me Diellin... :-[ :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-11-2007, 15:52:02
Do i thosha diellit te ikte me vrap se mos e kapte dreamm. :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 01:18:46
asgje.....pse duhet patjeter te bej dicka LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 01:38:39
Te ndertoj ate qe kam ndemend sa te marr lejen
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 01:39:35
pse duke perenduar deti do e beje ti D: :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 02-12-2007, 01:43:22
Do pija cigare dhe kola.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 02:16:43
Teme;eshte Cdo te benit buze detit ne shume mengjese magjepsese :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 02:17:39
ahahahaha do  flija :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 02:21:59
Do te merrja ty cap ne skaf te te beja nje xhiro hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 02-12-2007, 16:45:49
Do i shkoja Bekimit nga mrapa do i bija i shpull mas qafe e do ti thoja "Duhani demtan shendetin" mjep dhe mu i kola ...po pate pepsi ma mire :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 16:48:50
Do te merrja ty cap ne skaf te te bëja një xhiro hmmmmm:

ehehhe...se mo na con pertej detit :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 21:58:35
Do te rrija aty dhe do prisja te vij ndonje goce te me bej shoqeri :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 23:48:53
ate bej rri..rri mba pemen me dore se do bien frutat LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 23:49:59
Hajdee shkunde ti se mos rastesisht po te bie ndonje moll nga pema :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 23:53:48
une po iki te bej nje xhiro me skaf me ate Blu Sky
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 23:54:43
Ik ik bëj c'të duash ..:D vetem thash se mos je e interesuar per ndonje frut :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 23:56:39
do iki te fle se neser jam qe ne 7 ne pune..cti them shefit pak postuar ke zeri yt...naten prej meje do bej nani
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 23:57:50
Ik praa ...pafsh endrra me ngjyra :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 10:28:59
Do ulesha dhe do pija birra duke shijuar perendimin. :P 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 13:45:48
do ecja , do ecja, e do ecja po si nuk sosi ky breg uuu dhe mishkonjat kisha manget!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-12-2007, 14:06:35
Ec e ec anes bregut i palare
me kish hyre nji i ftohte i papare

Me corape te reja e i hekurosur
Pasqyra e valeve me tregonte te rreckosur

Anes bregut fari mezi me ndriconte
Kohet e fundit drita e Keshit me mungonte

I uritur e i etur
Piva uje deti(kush ishte ai hajvan qe ne te kripe kish tretur)

Si e mblodha mendjen mire e mire
Thash te mendohem per dashuri

Kur nje dallge kapricoze corapet mi lagu
Papritur mendimet mi shtangu

Kisha ecur aq shume ne erresire
Sa era e lanes me beri te ndihem mire........... :D

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 14:15:27
ishalla sme del para ky i lari me uje deti, e me ere lane se do ma prishi panoramen!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 04-12-2007, 14:51:39
Citim nga: U &nbsp;L &nbsp;K..... ne 04-12-2007, 14:06:35
Ec e ec anes bregut i palare
me kish hyrë nji i ftohte i papare

Me corape të reja e i hekurosur
Pasqyra e valeve më tregonte te rreckosur

Anes bregut fari mezi me ndriconte
Kohet e fundit drita e Keshit me mungonte

I uritur e i etur
Piva ujë deti(kush ishte ai hajvan qe ne te kripe kish tretur)

Si e mblodha mendjen mirë e mirë
Thash te mendohem për dashuri

Kur një dallge kapricoze corapet mi lagu
Papritur mendimet mi shtangu

Kisha ecur aq shumë ne errësirë
Sa era e lanes me bëri te ndihem mirë........... :D...zgjohu nga enderra o dreq....
..ke harruar ate shprehjen: "Ka edhe me keq"... :D


..do kendoja me vete.."Singing in the rain"... :D


Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 14:54:58
do ta kendoja bashk ke kete siper ate kengen :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:58:29
Do kisha more i fet buke 500-she  (800-she thuj se ishte rrit cmimi :D) me i cop djath kackavall i koqe ve te zime ne ca speca te skuq ...do isha knoq per ner :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: labiku ne 07-12-2007, 02:01:26
hahaha edhe une per te ngrene do flisja lisa.lol
do thosha nje peshk te madh ne zgare me sallate edhe buke edhe na nje pije bobo te shtonte jeten po bashke me lisen sidoqofte po si ipja nga pjesa ime   :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 17-03-2008, 13:27:30
do freskoja idete, shume konfuse ndihem.....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2008, 11:55:22
asgje.. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-03-2008, 12:14:19
do doja te isha me ty shpirt, buze detit dhe te ecnin pa folur, te te ndjeja prane meje dhe te me ktheje nga vetja dhe syte tane te flisnin me shume se fjalet. dhe te me perqafoje, te me shtrengoje dhe si dikur te belbezoje - je jeta ime...cmund te bej pa ty! me mungon shpirt ajo kohe! dhe kur kthehemi atje nuk jemi me ata...perse ? valle deti na hodhi magjine! jo zemra ime ne jemi bashke dhe do jemi gjithmone! te dua dashuria ime! ec ne shpi tani! LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 18-03-2008, 12:38:22
Sa romantike je moj dreç :P lum buza e detit per ty.. :D

une do te ndizja nje cigare, ndersa ajo nje puro.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 18-03-2008, 16:52:00
do ti fusja duart tek ty....do te perkedhelje fort lehte..do te ndieja eren qe mbart pas nje dite kaq te gjate..do shtrihesha siper teje..do hapja krahet....dhe do pushtoja pikerisht gjene me te bukur ne perendim


reren e ngrohte :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2008, 13:37:37
shoqeri..detit :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 15:08:30
sot do doja te isha atje, vetem dhe te ulesha ne breg dhe te perhumbesha ne pafundesine e tij! dhe te thithja fort jodin e tij
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2008, 16:15:26
mos e thith shume se te ze :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:20:26
Do beja magji. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:25:29
..do prishja magjite e bera.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:28:32
hahhaha....Do ishe magjepsur ne minute. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:39:18
do freskoja mendjen.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 19:32:10
Prape do e trulloja. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2008, 21:07:12
Do ta mbysja kete siper ne uje :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 21:30:59
do rrija....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2008, 21:49:46
Do ti beja shoqeri kesaj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 23:47:31
dua te rri vetem me detit dhe te flas me te..te rrefehem te nxjerr dufin qe kam :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2008, 23:58:06
do i sygjeroja Capit te qeronte koka peshku. lol
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 23:58:55
nuk i ndyej duart me piselluqe une LOL akoma do vazhdoja te rrija vetem
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 24-03-2008, 00:07:47
DO beja ajrobi shtepiake. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 00:12:55
do vrisja mushkonja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 00:55:51
do ti beja shoqeri kesaj, dhe te shfryhej tek une! e sigurt qe sdo refuzonte
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 01:24:35
Kush shtyn dhe nje dite vetem.....prandaj jam merzitur..ci do pushimet ama..vetem te bejne melankolike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 24-03-2008, 01:39:06
Do e beja qishen ehehehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 10:27:24
do shikoja perendimin e diellit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 17:41:41
do varrosja ato mushkonjat e vrara LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2008, 22:05:23
...do  doja.. qe ky perendim te ishte i perjetshem.. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 22:39:46
do kapja ndonje mashkull si Olsi i Burazerti te Madh dhe do shijoja perendimin e diellit LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 22:43:38
Do i merrja nja 5 zocka dhe do e prisja lindjen e Diellit. :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 22:45:18
Akoma do rrija me ate mashkullin si Olsi tek Burazeri i madh dhe per nje perendim tjeter...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 22:46:13
Ti do rrije po ai do kishte shkuar,ose prej vendit te ngjarjes ose per lesh. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 22:47:47
Dhe do e pyesja Olsin...shpirto kush ishte me e mire Najada apo Juna LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 22:49:53
Sdo ishte ne gjendje te te pergjigjej i shkreti. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 22:51:08
Citim nga: Ujku&nbsp; i&nbsp; Epirit ne 24-03-2008, 22:49:12
Dhe ai do thoshte Çapkenia  LOL LOL LOL
Capin e shef ne enderr ai duke u perpelitur atje ne krevat..se me barkun tek goja Capi mezi po zbret shkallet e jo me te koklavitet me meshkuj LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 22:54:00
Aq keq je ? nuk po besoj fare :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 24-03-2008, 22:55:09
Ka vene nje jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 23:11:23
Citim nga: Ujku&nbsp; i&nbsp; Epirit ne 24-03-2008, 22:55:09
Ka vënë një jastek poshte bluzes, po kush i beson se  LOL
beson dora e gjinekologut LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 23:18:40
do ecja dhe do ecja e pastaj do ecja...perfundimish t do ecja.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 23:24:03
sa do dilje tek residenca presidenciale aty tek plazhi ma ha mendja mua :) do me takoje mua dhe do benim ndonje dore gallate..do shanin meshkujt :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 23:32:30
jo zemer sot do ecja vetem! do mbysja dhimbjen brenda dhe vetem do ecja ashtu sic me mesuan!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 23:42:00
mire po te le vetem....por mos u mendo gjate....sepse sdi si te ta them....por nje dite do e kuptosh....


Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 14:48:57
do prisja...te humbte dielli tej ne horizont... ^o) :) :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2008, 14:51:38
Do te loznim letra me kete siper :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-04-2008, 21:05:41
do beja nje dore poker me Charlin LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-04-2008, 21:09:51
Do rrifja Capkenen. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-04-2008, 21:11:40
po ti ske cben dhe merresh me njerezit me te vegjel se ty LOL

mos na rrif shume....se do na lesh shenja LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-04-2008, 21:14:56
o ja zhysja koken kesj ne det qe te kapte ndonje ngjale me goje.LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-04-2008, 21:16:53
ore ngjalen sille ketu ti. LOL po...ma na e zhyt shume koken se nuk marr fryme kollaj


une do hiqja bluzen LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 09-04-2008, 21:34:46
 hmmmmm:
po të isha vetëm do ja fusja vrapit për ne shtepi.
po të isha i shoqëruar, do ikja avash avash ne shtepi.  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-04-2008, 21:48:27
do hiqja pantallonat
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 10-04-2008, 15:54:52
do  beja nje resume...te diteve te fundit :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 10-04-2008, 17:22:43
kam shume nevoje pikerisht per nje shetitje te tille ne keto mom!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: nardlushnja ne 10-04-2008, 17:36:50
Do te beja  .... kuptohet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 10-04-2008, 19:36:21
 hmmmmm:
do beja 1 foto
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: nardlushnja ne 10-04-2008, 21:43:19
Paparaci cikito,fotot beji nga krahu tjeter.Mundohu te mos me marresh mua,se do tju hedh ne gjyq per prishje te momenteve intime
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 10-04-2008, 22:03:24
 hmmmmm:
mire atehere... po kthehem nga ana tjeter dhe po pres lindjen e diellit. dithsesi ne fotografi duket njesoj. :D pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-04-2008, 23:13:13
do doja te rrija me dike qe me ka munguar shume.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 11-04-2008, 09:33:27
 do doja te isha ulur ne breg dhe thjesht te mendoja...reflektoj a. te gjeja brenda vetes pergjigjet e munguara
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2008, 18:11:37
do......nuk mbaj mend ca do beja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 11-04-2008, 19:57:56
do e shijoja momentin,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 23:39:38
do luaja me ujin,me guaskat, me reren, me mendimet...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 23:41:57
Do i tregoja Dreamkes se nga eshte veriu enga jugu. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 23:44:33
do i tregoja Trouble qe veriu dhe Jugu jane dy pole krejtesishttt te kunderta :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 22-04-2008, 23:47:04
do te luaja me nje gaforre :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 23:47:13
Do i tregoja Dremakes qe sepse qe jane te kunderta terhiqen kaq shume. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 08:16:44
pse jo te shetisja dhe te thithja jodin e mbremjes
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: belushi ne 23-04-2008, 16:26:28
do te beja shoqeri :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 17:04:53
do i hidhja grepin ndonje femre.... :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 18:47:36
do blija 1 akullore.   LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:08:52
do shifja mos kishte ndonje free dhe te me bente shoqeri :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 20:11:46
do shifja mos kishte ndonjë free dhe te me bënte shoqeri :D

c'kemi


po jam une mi...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:15:29
ahahah prit se mu dogj pilafi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 20:17:28
do prisja capkenen te vinte..  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:22:10
u dogj pilafi...cdo ha per darke se pertoj te gatuaj persri ..po ia fus nje te ngreni ke turqit fare sot :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 20:23:26
u dogj pilafi...çdo ha për darke se përtoj te gatuaj persri ..po ia fus një te ngreni ke turqit fare sot :D

ajde se po ta jap une darken sonte, ok? :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:24:39
jo rrofsh...nuk para ha ne vende te huaj..kam etike :D


flm ideja eshte kush gatuan perseri..jo per gje po pertoj :D


mgjs sdo ishte keq...te beja ndonje gje te zelecme..ato sallatrat i kam dhe qejf:D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 20:30:43
Do e rishikoja grepin nese kish kapur ndonje femer apo jo. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:44:15
do..puthja reren dhe do shkruaja

Te kam perjete.......perje te...oh sa te dua I....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 20:45:34
Do drejtoja dallget qe ti fshinin Capkenes ate qe do shkruante ne rere. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:57:46
une prape do shkruaja me shkronja te medha

Elbasani forever
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 21:07:25
do shkruaja para turbina
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 21:08:49
do shkruaja


Sloe Centrale(emrin e projektin qe punoj ahahah )
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 21:24:23
do shkruaja - ca te shkruaj? :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 23:05:01
do qendroja ulur dhe do nxirrja nga skutat me te thella te memories castet me te bukura qe kam kaluar prane detit. do mbyllja syte ti perjetoja qofte dhe pak....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Hektori ne 23-04-2008, 23:33:28

  Do uluroja pa menduar se do me ndegjoj dikush
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-04-2008, 23:36:02
shoqeri Diellit :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 24-04-2008, 17:41:31
do i gjuaja me kundratank diellit, keshtu do ju zgjoja te gjithe.
 LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 11:55:16
do te prisja ty si dikur!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: nardlushnja ne 25-04-2008, 12:00:01
do ta pikturoja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 12:48:50
 Ka apo nuk ka njerez ne ate moment  hmmmmm:

 Nese jo, nuk do beja asgje tjeter pervecese dashuri  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:07:46
Jam unë po ik hidhu tek ferra tjetër ti se është me pronar ky vendi ku je. LOL LOL LOL

Do rrija dhe do shijoja momentin me një shishe te ftohte BIRRE. :) :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 14:19:22
E mo mire dhe ti une prandaj pyeta a ka njerez apo jo ?  (?)iiiiiiiiii sa i keq  shkulfloket)
Kerkoj falje per shqetesimin, mos ki merak se do ta gjej nje vend tjeter. hihihihi))
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:21:38
KAq kollai do tia hedhesh ti eee.?? ;)  Nejse te kam fal por mos bertit shume se mi prishe mendimet. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 14:27:27
KAq kollai do tia hedhësh ti eee.?? ;)  Nejse te kam fal por mos bertit shumë se mi prishe mendimet. LOL LOL LOL

Faleminderit qe me fale  :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 14:39:30
Citim nga: Ujku &nbsp;i &nbsp;Epirit ne 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL

Shume shpejt ë  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:41:08
Citim nga: Ujku &nbsp;i &nbsp;Epirit ne 25-04-2008, 14:23:49
U prish ky kaq e pati LOL LOL LOL
U prishc nga mendte ti LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:43:01
Shumë shpejt ë  LOL LOL
Jo moj cupke jo e ke ngaterruar me shperthimin e kanaces se BIRRES . LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 14:45:32
Jo moj cupke jo e ke ngaterruar me shperthimin e kanaces se BIRRES . LOL LOL LOL

Nuk e dija qe te dyja kishin nje zhurme kaq te ngjashme  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:48:04
Nuk e dija qe te dyja kishin një zhurme kaq te ngjashme  LOL LOL
Do kesh kohe ta mesosh nqs te intereson. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 14:55:18
Nese me intereson ? Mbytsh veten ishalla  :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:59:34
Nëse më intereson ? Mbytsh veten ishalla  :puth
Me keqkuptove qe mbytsh veten ishalla :) :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 15:01:50
Ku ka keqkuptim ka dhe mirekuptim  LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 15:31:29
 E rendesishme eshte qe si perfundim u kuptuam  :P
 
 Me mire vone se kurre  :P  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:01:12
do mbyllja veshet....dhe do kujtoja shume gjera.....dike ne te kaluaren time...qe here heres edhe pse e urrej ..me kthen nostalgji....ne kohen kur isha studente :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 21:02:23
meqe ra fjala cfare kuptove ti? Fundja c'lidhje ka ajo qe kuptove ti me kete teme? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:11:24
do merrja motren dhe do benim vrap LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 21:14:16
do shkruaja ne rere 2 iniciale
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:15:34
kurse une 4 Iniciale...se jemi bere shume tani LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 21:21:27
do merrja motren dhe do benim vrap LOL
do merrja nje shokun tim e do dilja per vrap te kapja Capkenen dhe motren e saj. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:23:06
Beqo e ke shokun LOL

u harrova je vete beqar..mund te te prezantoja motren mqs e kam beqare...se vete jam pak si shtatezane LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 21:24:36
a ka ndo1 shoqe ajo motra jote??   LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:26:11
ta pyes nje here....mbase del dhe per ty ndonje gje LOL

se motrat e tjetra i kam te gjitha te martuara LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 26-04-2008, 19:23:56
hajt ishalla   LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2008, 19:31:14
do ferkoja lehte mbi bark reren e njome..dhe eksituese LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: labiku ne 29-04-2008, 18:02:48
di fusja nje koqe gjumi per 24 ore
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 18:55:41
do vija per ta pare edhe te nesermen.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 20:53:36
dje qe isha buze detit me ore te tera...vetem kam  shijuar qetesine e valeve.. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2008, 21:40:35
do ja prishja kesaj qetesine LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-04-2008, 09:06:53
Sot do rrija vetem, duke shijuar freskine qe sjellin dallget e detit, mbi fytyren time.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-04-2008, 13:28:00
I paske fiksim lengjet e kripura LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2008, 13:38:44
do haja.....oh sa me hahet sot LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-04-2008, 13:50:36
Citim nga: Ujku &nbsp;i &nbsp;Epirit ne 30-04-2008, 13:28:00
I paske fiksim lengjet e kripura LOL

Meqenese jam shume e embel vete me duhet sa kripe per ta balancuar :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-04-2008, 14:12:07
Hani e pini e kusur mos i leni
Se po u vonuat ju iken treni

Kripa ne gjelle ka lezet
Sidomos kur ka proteina ka dhe bereqet

Hajt mo fat e mbaresi
Hajeni e pijeni "gjellen" sa te keni fuqi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2008, 14:13:10
tashi ...ehehhe...ohohoho ....me prek pak..aty me poshte..jepi lehte..kujdes kur e heq....te thashe me kujdes.......

po mo ma rrip gjithe lekuren e trupit LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-04-2008, 14:15:57
Sot nuk ja vleka me dale ne buze te detit se qeka plot me tranvestit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-04-2008, 14:53:17
Citim nga: Ujku &nbsp;i &nbsp;Epirit ne 30-04-2008, 14:15:57
Sot nuk ja vleka me dalë ne buzë te detit se qeka plot me tranvestit

Te marte e mira Ujk me shkrive  perq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 15:14:53
te bridhja me dike per qejf te shpirtit. ehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-04-2008, 15:20:28
Une per vete kam zene nje hije Pishe e po pres mos humb rrugen ndonjera :P

Se nga bregu mesa shof une qenka e njejta situate LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 15:31:42
une se humb e sigurt se me kane mberthyer mire LOL LOL apo e kishe per nai tjeter! gjthsesi. do me shijonte ajo shetitje buze detit me ate qe kam shume per zemer...dhe qe me ka.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:10:45
do..germoja ne rere dhe do vazhdoja te germoja LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:18:26
do..germoja ne rere dhe do vazhdoja te germoja LOL LOL


do e ndihmoja www.....  te hapte puse nafte.  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:20:15

do e ndihmoja www.....  te hapte puse nafte.  LOL LOL
jo re te me fusje ne pus ti mua pastaj LOL

jam e qut une....ik se do germoj vete
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:21:26
do germoja vete cik me tutje...  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:22:57
mire me tutje germo........po mus u fut ke pjesa ime :)

jam e keqe une.....edhe harrova pirgun e reres se mos ia hedh gropes sime :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:24:59
do mundohem.  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:30:14
oooo ska me mundime ketu..o e ben o se ben nje gje

harrova te pyes...cfare qyteti je ne Greqi ?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:32:31
ne greqi... sa hap gojen, djathtas.  LOL LOL

ne lamia rri une.

do shkoja te shikoja sa e ka hapur gropen www....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:34:58
mire shiko por mos kopjo :) LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:36:44
po si arrite aq thelle??
une as 5m nuk kam vajtur... >< ><
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:41:24
me ...ehhehe sekret sta them LOL

po iki une per pak...se ngola per buke :)

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:42:59
kujdes rruges, ke lek me vete?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 19:44:07
kam kam rrofsh
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2008, 23:23:06
do mesoja te peshkoja :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2008, 23:44:09
Do i  kapja te gjitha peshqit e detit. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-05-2008, 11:55:13
 Oooooooo sot do rrija buze detit e te qetesoja mendjen se me
 po me le shendene me duket.  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-05-2008, 11:56:48
Shyqyr qe nuk jane te gjithe ne kete menje se do i binte te mos kishte vend per asnjeri ne breg te detit pastaj :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-05-2008, 11:59:59
Vetem sot Ujk vetem sot mos ki merak.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2008, 14:13:21
do te puthja ty ne buze......dhe te thoja....ehehe ca dite e bukur sot per te kapur peshk :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-05-2008, 14:37:58
Peshku ne det e tigani ne zjarr
Capkenes sot i paska ik truni per zarar LOL

nuk as e para e as e fundit
Rendesi ka te i biesh ne qafe "mundit"

 LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2008, 14:43:52
Flm per vargjet qe thure o mik
ta dish se keto gjera jane pa rrezik
e nese truri per zarar me ka shkuar
do e gjej ndonje gemushe...per ta rremuar LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-05-2008, 14:47:20


Qejfi me behet sinqerisht
Asnjehere nuk e kam vuajtur moralisht

Keshtu qe jepi drejtim sic di vete
E vargjeve te mia ndihua ate lezet

Ujku nuk ta thote me te keq
Ndaj mos e ngacmo kete muhabet se me mua nuk e ndreq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 15:07:24
 do pikturoja pamjen magjepsese :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 02-05-2008, 17:10:31
do shaja kapitenin e tragetit qe sapo ma zuri pamjen.  :@
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 18:35:07
....e nese do ishim bashke nje shqelm ne mes shalve pak do e kishe!!!. por rri i qete se nuk do jemi qe kshu si perhere shpetove.....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 03-05-2008, 20:26:45
do vendosja mbojtese celiku ne vend te keq...
paska njerrez te rrezikshem, do na lene pa familje...

 LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-05-2008, 01:58:45
jo ciko jo ty do të jepja noi lepirse se je i vogël. me tjetër kend e kisha. nejse sot veç te ishte pa do i falja shumë nga vetja, diku aty ne breg te detit.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-05-2008, 18:49:09
ca ngjyrë do ma maresh lepiresen??

do prisja për lepiresen qe më ka premtuar mishel. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2008, 19:18:45
do kapja do rrifja ndonje...qenkam me nerva sot bohhh :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2008, 19:19:46
do kapja do rrifja ndonjë...qenkam me nerva sot bohhh :D


do ndihmoja Capkenen ne misionin e saj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2008, 19:20:51
rrofshmeshkuj do rrifja ahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2008, 19:22:14
rrofshmeshkuj do rrifja ahahaha

sigurisht..ata i kemi kundershtaret e mirefillte :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2008, 19:22:53
ata moj ata...thuaj dhe shyqyr qe jane LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-05-2008, 22:47:47
ata moj ata...thuaj dhe shyqyr qe janë LOL


se me ngriu gjaku...
thash te ikja naten se diten me shihnit...
tani sikur u qetesova pakez    LOL LOL


po te shikoja keto te dyja do ja mbathja me te katra  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2008, 22:48:30
e ke kot :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-05-2008, 22:49:50
aaamaaan lutesi)) lutesi))


do kerkoja meshire
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 05-05-2008, 14:44:21
Do shtrihesha ne breg e do shijoja perendimin me kembet gjysem ne uje.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 17:43:26
do shetisja dhe me kembe do ngrija pirgje rere te lagura.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 05-05-2008, 21:24:30
asigje ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 22:04:18
te mblidhja guacka me djalin dhe tia hidhnim peshqeve ne akuariumin e mishelit. tre peshq jane ne fakt se kater i asgjesoi kafsha. i hodhi ne shesh dhe i shtypte me kembe ,i pelqente kur i shihte tek perpeliteshin. po keta te tre si nget me se i jam betuar qe do ja bej akuarimin cope e cike. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 22:50:28
do kapja ca peshqe tia jepja djalit te kesaj shoqkes :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 22:57:19
po pra tia qisi trute dhe atyre. apo nuk ngordhi njerin qe e kisha fiksim. si kadife ishte. leji peshqit se gjynah. une do dilja per krahu me kete dhe  te benim thashethuqe dhe te degjonim dallget tek perplaseshin 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 23:00:20
do na turren ca tipa me siguri nga pas LOL qe jane fshehur pas shkurreve se vdesin te degjojne cthote femrat


me vjen keq per peshkun,une arlinin tim e percellova ne uj te nxehte  para 1 viti ne BG,qe atehere hoqa dore nuk mbaj me kafshe

harrova ngrohesin e ujit nje dite....ne aukarium kur erdha peshku me kembe perpjete

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 23:05:19
moj po ti dhe im bir nje mendje keni. ky ka qejf kur i hedh ne pllaka dhe i shkel me gjithe forcen. mjere une thuaj. moj per shetitje ftojme grensin ne dhe jemi ne rregull
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 23:08:49
e marrim pse jo..ai vdes per ne ta marr vesh qe do dal buze detit kushedi sa do gezohet ishallla gezimi i madh se le ne vendehh une zemer pa dashje e poqa,aq me pikoi ishte peshk ngjyre portokalli me ate shtyva 2 vjet i ziu ai cpa nga une:D

shife neser po e lexoi grensi kete postim sa do lumturohet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 23:21:23
do na luj mendsh djali hahaha. po duhet ti veme rend. njehere ty njehere mua te na bej komplimenta
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 23:22:38
ahahah me shkrive

do fleme se mu poq pasticja mua....plus po me qorrotiten syte verdalle
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 23:28:44
ik ik se une i bera ca ore gjume  bregut te detit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2008, 13:27:23
..do flisja ne telefon :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-05-2008, 17:30:06
Nuk para ka vale buze detit :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 17:38:58
do shkruaja ne reren e laget- baby remember my NAME!!!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 18:34:24
do shkruaja - vetëm ma thuaj se nuk do e harroj.  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 18:43:54
do shetisja bregut të detit me ate qe nuk do ma harronte kurre emrin!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 18:45:59
dalim bashke!
emrin tend do e bej tatuazh, keshtu nuk do e harroj kurre  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 18:48:07
a me mu e ke a? hahaha jam e xanun or ti.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 18:49:46
do trishtohesha shume qe nuk ma vari misheli...  zemrathyer:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 18:52:13
ta vara ne qafe nje kurore me margarita po tashi gric bythen se do dal me hamshorin tim hahahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 18:53:25
do kerkoja per 1 mishel brune   :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 18:58:11
bravo . do shtrengohesha ne krahet e tu shpirti im dhe te shihja ne sy dhe embel do te thoja TE DUA JETA IME
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 19:00:15
do e drithja nje here    :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 19:05:32
cdo beje mo?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 07-05-2008, 18:39:21
do drithja 1 cigare tarabosh mi... 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Hektori ne 07-05-2008, 20:09:11

  Do e beja ulurimen e tarzanit nje here
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 07-05-2008, 20:12:59
Do e leshoja muziken dhe do mbushja   vendin me zocka. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2008, 20:15:13
do shijoja perendimin... :)
me pas do ndizja nje zjarr te madhhhhh dhe do rrija deri ne mengjes duke pare reflektimin e valeve  shumengjyreshe... :)


Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2008, 21:01:38
do e shijoja dhe kaq.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 21:14:01
do i fikja zjarrin dreamm LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-05-2008, 21:44:00
do prisja capin te mbaronte pune me shuarjen e zjarrit dhe do ja fusnim nje dore vence....muhabet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 23:15:52
si nuk erdhi prape ai roboja elbasanlli sot ne msn

do i kete marr me gjithe mend sms e mia dje

qyqa......keshtu eshte kur pihet robi.....sdi cflet....


kush duron tani sa ti bjeri nervi atij.....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-05-2008, 00:18:53
do prisja capin te mbaronte pune me shuarjen e zjarrit dhe do ja fusnim një dorë vence....muhabet
mjere ai qe do priste sa te fikej zjarri :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 09:28:37
sot qenkam pak si melankolike...do deshiroja te isha dhe ne reren e detit te dashurohesha derisa mos kishim fuqi te visheshim hahahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 14:26:47
do sillesha rreth e rrotull me nje camera ne dore...te kapja ca caste magjike :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 14:35:23
E vetmja gje qe do beja sot, te merrja ca rreze dielli.
Shpresoj mos me kapi dreamm me kamera se jam pa rrobabanje  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 14:45:35
tja kapja kameren dreamit dhe tja hidhja ne det. goce jemi per qejf te shpirtit ketu jo publikut. dhe ti siper je pa rroba banje nga mesi e lart, apo nga mesi e poshte? apo cupllak? une do i mbyllja syte me cte mundja ketij mos ta shifte stefin se kam hall se i ngrihet kobra dhe i shqyen cti dali para hahahahahahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 14:47:54
castet magjike.moj.. :P..perendimin..ama nëse merrte camera ndonjë gjë ashtu si padashka...do i jepte nuance xhirimit :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 14:51:40
epo dil gjetiu se ne i kemi me njolle jo me nuanca. hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 08-05-2008, 19:13:08
do iki se u be vone...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 09-05-2008, 13:54:09
do ecja vetem dhe do mendoja.-perse cdo gje qe lidhet me ty me dhemb kaq shume? nuk dua te jem kshu,por eshte me e forte se une! ah paskam menduar me ze te larte!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 09-05-2008, 14:23:19
do shijoja vetem momentin kur Dielli do puthte Detin... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 14:57:21
Do shetisja ne ate perendim te mrekullueshem, ku dallget e lehta dhe te fresketa me preknin kembet dhe une do vashdoja keshtu duke menduar ...menduar...mendua r......per ty.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2008, 23:37:35
do shtisja buze detit dh e do kerkoja guacka... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 10-05-2008, 23:57:35
do  vrisja mushkonjat
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 10-05-2008, 23:59:50
do  vrisja mushkonjat

hahhahahah ti o dreqe vetëm duke vrarë buzë detit ke ngel..here cuna..here mushkonja ..ik mi vrit diku tjetër.... :D :P :P


unë do sodisja rrotull...edhe vale..edhe rere..edhe guaska...edhe mushkonja.. :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 00:01:47
po do i vrisja se te pickojne moj,dhe pasi ti kisha vrare do kisha kap ate sy bukrin tim e nje dore ashtu gili vili ne rere sdo na bente keq LOL

i thone me marr racionin e bukes para ngrenie LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 00:41:14
me qafshi ato guackat kur ti mblidhni mi jepni mua. se me duhen per akuariumin. he tju keqen
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 00:44:47
shif kush mbledh guacka...une kam dal per nxefje buze detit :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 00:52:40
pervec meje. tipi dhe dreamm. hajt luj dhe ti se do ti them mishkos mos ta tregoj me perrallen me nena dhine hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 11-05-2008, 20:48:57
do merja 1 birre per shoqeri.... :-x :-x
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 20:59:55
përveç meje. tipi dhe dreamm. hajt luj dhe ti se do ti them mishkos mos ta tregoj me perrallen me nëna dhine hahahaha
me ka marr malli per mamadhine e djalit tend moj
kushedi sa do jete rritur trimi qe nga koha e mamadhise

po te deshi qejfi na e nxirr ne vere ta njofim se une coc bie shpejt ne dashuri me djemte e shoqeve :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 23:55:16
jo mi goc se ste ngop dot djali im ty hahaha. do doja te kendoja me ze te larte edhe pse e stonuar . pune e madhe ndihem e tille sot
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 10:46:27
do gjuaja peshkapula. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 20:18:18
..kushedi..ndonje marrezii :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 12-05-2008, 20:24:26
vrime ne uje..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 21:50:20
ate qe do me dukej e drejte per tu bere
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 14-05-2008, 23:24:33
do kujtoja te shkuaren...do prisja naten te flisja me yjet..do perqafoja forttt dike ne parajsen e larget..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2008, 10:48:56
Do beja kala prej rere buze detit. :P Aty do afrohej ndonje zocke kurioze dhe do i hidhja grepat. LOL PAstaj te gjitha gjerat e tjera e sigurt e qe do i beja nen perendimin e diellit. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 15-05-2008, 12:06:32
Patjeter qe ajo zocka do pranonte direkt pa bere numra e ?  :D

Do ulesha buze detit me nje shishe votka ne dore e do behesha tape duke kujtuar momentet e bukura, tashme te humbura.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2008, 14:55:07
Patjetër qe ajo zocka do pranonte direkt pa bërë numra e ?  :D

Do ulesha buzë detit me një shishe votka ne dorë e do behesha tape duke kujtuar momentet e bukura, tashmë te humbura.
Ti si mendon?  :D

Me thuaj tipin e vodkes se po me pelqeu do vij edhe une me ty buze detit qe ta pijme bashke. :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2008, 15:30:41
plane....te vidhja ndonje banke :d :d..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 15-05-2008, 15:38:53
Ti si mendon?  :D

Me thuaj tipin e vodkes se po me pëlqeu do vij edhe unë me ty buzë detit qe ta pijme bashke. :P :P

Une preferoj votka smirinof, eshte e forte por me limon te shtrydhur brenda eshte njesh.
Ti cfare preferon ? se nese do vish me mua e marr dhe nje shishe per ty une, ashtu sipas preferences tende. ( me thuaj )
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2008, 15:46:52
Unë preferoj votka smirinof, është e fortë por me limon te shtrydhur brenda është njesh.
Ti çfarë preferon ? se nëse do vish me mua e marr dhe një shishe për ty unë, ashtu sipas preferences tënde. ( më thuaj )
  Finlanda eshte ok per mua edhe Stolichnaya me pelqen mgjth eshte pak e ashper :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 15-05-2008, 20:07:20
plane....te vidhja ndonjë banke :d :d..


do me besh edhe mua pjestar te bandes? eurodollare) eurodollare)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2008, 20:08:47

do me besh edhe mua pjestar te bandes? eurodollare) eurodollare)

pse jo...por shefi jam vete :D :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 15-05-2008, 20:11:11
pse jo...por shefi jam vete :D :D :P

 :urra: :urra:
ta marr edhe gjyshen??
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2008, 20:12:58
:urra: :urra:
ta marr edhe gjyshen??

edhe lagjen po deshe... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 15-05-2008, 20:14:23
po ta mar gjithe lagjen do na bjeri nga 20 dollare per njeri.
ta mar? hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2008, 20:22:06
s'bej fjale per banken italo-shqiptare :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-05-2008, 21:10:34
do shkruaja ne reren e lagur.                                                me fal qe te Dua kaq shume!!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2008, 21:45:28
  Finlanda është ok për mua edhe Stolichnaya me pëlqen mgjth është pak e ashper :P


ehheh dhe Gorbacov nuk eshte keq ahaha LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 15-05-2008, 21:55:49
do ti thoja ne vesh atij robit qe do ishte me mua. tani me kruaj pak se shume po me ha. nese sdo e kish bere ende
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 09:16:13
  Finlanda është ok për mua edhe Stolichnaya me pëlqen mgjth është pak e ashper :P

OK atehere dhe nje shishe per ty dhe nga darka takohemi buze detit  :D
mos u vono  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 11:07:18
OK atëherë dhe një shishe për ty dhe nga darka takohemi buzë detit 
mos u vono 

Te prita po nuk erdhe. :P

Shishen e piva me nje tjeter. :P

Sot takohemi tek vendi ku e lame dje. :D

Po nuk erdhe do ta pi prap vodken me nje femer tjeter. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 11:21:23
PO ku me prite more i uruar  :D ne akoma nuk kishim lene gje :D
Takimi eshte per sot dhe do ta pijme bashke shishen. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 11:24:51
PO ku me prite more i uruar   ne akoma nuk kishim lënë gjë
Takimi është për sot dhe do ta pijme bashke shishen.

Specifikohe diten e takimit, oren e takimin dhe llojin e vodkes qe do pijme. :P

 :D :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 11:29:44
Takimi eshte sot ne oren 7 qe te shijojme dhe perendimin sic e lame.

Shishja ime eshte smirinof, e jotja ishte finlanda apo jo ?

Do ti blej une shishet ashtu sic premtova  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 11:32:04
Harrove vendin e takimit :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 11:35:42
O dhe ti tani, buze detit pra e kemi lene  :D aty do takohemi  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 11:37:44
Mire me prit aty se po nuk erdha une e sigurte qe do vije nje tjeter. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 11:49:40
Ti mos ki merak se edhe po nuk erdhe nuk prish ndonje pune te madhe  :D une njesoj do pi, njesoj do behem tape, ti thjesht shoqerues do ishe  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2008, 12:12:28
do kerkoja premtimet e harruara ne guaska perlash ne fund te detit.. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 12:46:12
ehhh dream na zhyte ne te thella
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 12:47:19
Do njoftoja policine te hiqte njerezit e pire me vodka nga plazhi. :P :P

 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 12:51:15
do shetisja por bregu qenka gjithe lesht e rik-ut . pff mu ngjit neper kembe. sikur  ta depilonin dmth pastronin sdo ish keq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 14:41:52
Do njoftoja policine te hiqte njerëzitë e pire me vodka nga plazhi. :P :P

 

Nuk do kishte vend per policine, sepse nuk jam aspak e rrezikshme  :D
Si perfundim do akuzoheshe ti per akuzime te pa baza kundrejt nje qytetari qe eshte duke ndenjur ne terezin e ne qejfin e tij  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 14:45:07
Nuk do kishte vend për policine, sepse nuk jam aspak e rrezikshme  :D
Si përfundim do akuzoheshe ti për akuzime te pa baza kundrejt një qytetari qe është duke ndenjur ne terezin e ne qejfin e tij  :P
  Si perfundim cdo beje buze detit ti?  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 14:52:02
Do rrija te shikoja si qortoheshe ti nga policia per ato akuza te pa qena  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 14:57:46
Cdo beja buze detit... hmmmmm: Do e zhdepja Stefin ne dru. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 14:59:03
Stefi nuk do dru mor bir por tjeter gje :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 15:02:57
Shih erdhi ky plaku i motshem. Po pse o gjerat troc i do te thuhen ti ooo .P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 15:32:06
do ecja dhe do ecja e do ecja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:15:30
do vendosja per nje gje qe jam e pavendosur ne keto momente.
Mendo .... mendo ....mendo....vendos po ose jo. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 16:17:54
Do gjuaja per nje sirene,

Se mos boj gafe te mbesi te grepi im se ia ndava kembet ne mes  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 19:08:15
kujdes mos kap nai peshkabuce se shume jane tu dale andej nga adriatiku. une do vazhdoja te ecja vetem po te me ndalte njeri hovin.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 21:31:18
do beja  greve ne seks ahhaaaa
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 16-05-2008, 21:35:11
do merja 1 kamer dhe do prodhoja kaseta porno   LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 22:05:11
ua ka ikur koha kaseta....tani cdo gje perhapet me bluthoothin  ahaaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 16-05-2008, 22:19:50
epo une jam me te vjetren.   :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 22:22:12
ahha do ti blene pleqte videot LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 16-05-2008, 22:23:32
po nuk eshte e veshtire qe te gjej treg.   :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 22:27:11
nejse une...pasi do kisha ben greve ne seks....do mblidhja veten dhe do drejtoja njerin drejt hotelit+vazhdimin e dini vet LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2008, 23:36:47
...Veteflijim :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 23:38:02
rri moj se na duhesh
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 23:55:44
do doja te isha me dike dhe te loznim kala dibrance here te ma hipte here ta hipshja. uuuu sa bukur
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2008, 11:35:17
Do ja lypja ndonje sirene te vetmuar. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 17-05-2008, 12:05:21
do do.............haja kokoshka
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2008, 16:05:52
do flisja me heshtjen...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 18-05-2008, 19:35:54
do sillja ca re shiu   LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 23:13:21
do thyeja heshtjen e dream dhe do i beja shoqeri zhurmuese
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2008, 12:07:51
Harakiri...bashke me këtë sipër :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-05-2008, 12:08:45
Joooooooooo pse keshtu, kaq bosh paska qene bregu i detit LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 14:08:03
Nuk do rrija ne breg por brenda ne uje duke notuar ne ate perendim te mbrekullueshem.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2008, 14:27:35
Do hyja te lahesha ne Stefin... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 14:50:06
Shpresoj mos me mbysesh  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2008, 14:57:34
Pse duhet? :P :P

Ka gjera te tjera per te bere aty. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 15:13:47
ehe ke te drejte  :-[ :-[ :-[
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 19-05-2008, 21:27:07
do prisja te vinte titaniku.   :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2008, 21:57:30
do prisja të vinte titaniku.   :D :D

sa e gjate paska per te qene pritja joteeee :D :D

ca do beja...do pikturoja me mendje profilin e dikujt...ne gjysmemuzgun e kuqerremte..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 19-05-2008, 21:59:29
sa e gjatë paska për te qenë pritja joteeee :D :D

ca do bëja...do pikturoja me mendje profilin e dikujt...ne gjysmemuzgun e kuqerremte..


jo mi, ja vjen tani me trenin e ores 11   :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2008, 22:32:53

jo mi, ja vjen tani me trenin e orës 11   :D


ok..pershendet Rozen dhe Xhekun me ate rast :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 19-05-2008, 22:37:37
do hiqja sytjenat e plazhit ti laja........se me jane mbushur me rere
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2008, 22:44:00
do hiqja sytjenat e plazhit ti laja........se me janë mbushur me rere


 LOL LOL

se mos ti merr uji.. :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 19-05-2008, 22:45:02
po mi mori do dal topless une nuk vuaj shume nga natyra..i bie shkurt..ngaqe skam shume cte fsheh :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 20-05-2008, 08:52:30
po mi mori do dal topless unë nuk vuaj shumë nga natyra..i bie shkurt..ngaqë skam shumë ç'të fsheh :D

Atehere rri lirshem perhere mos e vrit mendjen, pse vetem po ti mori lumi  LOL

Do vendosja nje tavoline ne preg te detit ku dallget te me kalonin poshte kembeve, do shtroja nje darke romantike, dhe do prisja sa te vinte padroni i zemres time.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 10:19:12
ku di une cdo beja. po tani qe kujtohem ne fakt nje gje do e beja. do i jepja makines dhe do ia prishja romanticitetin te gjithve cte me dilnin para! haha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 18:17:37
do i cpoja gomen e makines se mishelit LOL

Ckemi yllo,nga une prej demi LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 19:44:38
nga une dele po su vele! te paren do ngrija zgupthi kete fecken
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 20-05-2008, 20:02:07
ndonje barricade rreth e rrotull do beja :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 20:07:29
ty nuk do te prekja jo se ti pshesh me kos ha. po keto zockat do doja ti shihja mbi kofano
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 20-05-2008, 20:34:00
...do bertisja me te madhe emrin e pare qe do me vinte nderment...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 00:25:41
pas perendimit...do ja fusja nje gjumi per shtate pale qejfe :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 21-05-2008, 00:28:43
Do te beja not gjersa te lodhesha mir e mire,e me pas vlen ajo e dreamm,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 10:18:27
thjesht do prisja naten te vinte dhe bregut te detit per ty do enderroja!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 21:37:36
nje foto
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 21:47:30
do ndertoja keshtjelle rere ku do mbyllja zhgenjimin me te madh! TY
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:10:39
do thaja recipetat qe lava para ca kohesh LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:11:27
do ja merja kur te mos e kishte mendjen :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:29:24
cfare do merrje kujt dhe si LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:36:07
sekret profesional LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:38:45
ta qita sekretin mes sheshit po fol vete LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:41:13
 LOL LOL LOL LOL

qite
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:42:16
ti recipetat e mia do vidhje ske turp LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:44:01
me pelqeu ngjyra mi.... LOL LOL
dhe meqenese sapo u thane, po i bej dhurate  :D :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:47:50
ehh ngjyre pink jane te shkretat

sa per info nr 0 jane me mbushje LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:50:16
po mire atehere po i mbaj per vete LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:52:56
ca do futesh brenda ne to ti........se po na corodit me keto kerkesat e tua LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:54:21
pse duhet te fus dicka brenda...???   LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:56:52
jo jo LOL po po i more veri ne pune LOL

nejse mi kthe cik recipetat po pate mundesi se kam nje takim me njerin ke ajo kafja perballe.......dhe nuk iki dot keshtu laskuriq LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:58:15
ja prit sa te heq ato qe futa brenda   LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:00:25
aaaaaaaaaa ska keshtu.........ca jane keto llafe

mbaji maji...me mire po iki lirshem ne takim LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 23:02:50
si te duash  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:04:57
nejse une buze detit do takohesha me ate bukuroshin

do kisha veshur nje kanatjere te holle ku mund te transparoja dukshem cfare kisha poshte LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:18:48
do strukesha si trumcak nen kemishen tende te kafte... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:19:30
do strukesha si trumcak nën kemishen tënde te kafte... :)
jam me kanatjere une jo me kemishe LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:20:58
jam me kanatjere unë jo me kemishe LOL

 LOL LOL

s'e kisha per ty ne ket rast.. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:22:06
epo moj........dhe ai cne me kemishe..jemi buze detit

robte rrime rehat..pa gjena me menge te gjata LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:25:12
epo moj........dhe ai cne me kemishe..jemi buzë detit

robte rrimë rehat..pa gjena me menge te gjata LOL

epo duro nje cike....po bie nata...fresk andej :D
njehere me kemishe..pastaj me kanatjere..pastaj.. kushedi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:27:22
eheeh ...........nuk duroj une

e kam kete huq LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 23:45:16
do shetisja vetem dhe nuk do doja askend afer. lotet i kam te shenjte!!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:47:22
do shetisja vetëm dhe nuk do doja askënd afër. lotet i kam te shenjtë!!

http://www.youtube.com/watch?v=bN16Wmn3Uys&feature=related
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-05-2008, 15:38:15
Do ulesha ne shezlong buze detit dhe do pija birra deri ne perendimin total te tij. :)

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 15:42:17
Do shoqeroja duke pire birra Steriotipin  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 15:48:31
do kerkoja rrobat e banjes...qe i hodha kuturi gjate nje procesi LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-05-2008, 15:52:39
Do te pranoja shoqerine tende me kenaqesi por kur te perendonte dielli duhet te ikesh se ndryshe nuk mbaj pergjegjsi per pasojat. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 15:54:32
do........ecja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 16:29:55
Do ulesha ne breg te detit ,do shihja pulbardhat tek preknin dhe loznin me valet e detit. ne mendje do me endeshe ti ,si me i bukri kujtim ne kete zallamahi!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 17:19:07
do haja buke
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 22-05-2008, 19:34:38
"Yoga" :) :)  ( mendje-shpirt-trup)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 22-05-2008, 20:24:17
do ribeja ate qe bera diten e hene...vete i shtati(5 femra, nje duhet gjithmone reserve :D), birra vere, mish ne zgareetj etj etj........
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 21:05:28
uuuuu trim i modh ti me 5 copepo..e medhaja grisin breket e reja themi ne
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 21:22:27
kurse ne themi pordha madhe gris brekun e vet. e njejta gje pak a shume.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 23-05-2008, 10:34:20
s'do lija gjo pa bo :P :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 23-05-2008, 10:44:14
uuuuu trim i modh ti me 5 copepo..e medhaja grisin breket e reja themi ne
Capi! vete i shtati, dtth une plus 7 te tjere, nga te cilet 5 femra..........sa te shpejta paskeni qene more vajza... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 12:24:32
ahh keshtu ndryshon puna,po prape i  bie raporti 2,5 femra per cdo mashkul LOL
 kam 2 dite qe vras mendjen,po ketu gjysmat si i mbushet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2008, 13:26:00
do degjoja "Summerlove"  :) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-05-2008, 21:04:02
la bouche - cocojumbo
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2008, 12:07:23
Do gjuaja... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 12:36:43
kam bërë shumë plane..këtë vere kur te jem buzë detit Jon andej nga Saranda........nate n....ehehe më ka premtuar  amorja se do bëjmë shumë gjëra...jo me kot do jetë si tip muaj ....mjalti :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 14:37:57
...do thurja endrra..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-05-2008, 15:18:45
Do gjuaja, bashke me Steriotipin  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2008, 15:24:20
Stefi kjo eshte zona ime ti ik ne ndonje kenete e gjuj LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-05-2008, 15:29:42
iiiiiiiiiiii sa i keq ky ore, ke frike se nuk ke c'te gjuash me nese jam une aty e ? LOL  ke te drejte  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 15:37:46
do te perqafoja ty......dhe do thurnim plane si dy adoleshtente mbi jeten tone....ashtu duke u puthur ne magjine e yjeve....ti do me futesh poshte kraheve dhe do peshperites...oh sa te dua


jane pikerisht keto momente qe me mungojne me ty....elbasanlli i keq :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2008, 16:45:33
iiiiiiiiiiii sa i keq ky ore, ke frikë se nuk ke ç'të gjuash me nëse jam unë aty e ? LOL  ke te drejtë  LOL
Nuk eshte puna aty por kisha hall se mos gjuanim njeri tjetrin e na ikte dem gjuetia. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 21:41:36
do merja torten dhe do shkoja atje ti fryja qirinjve :-)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 21:54:16
do shkruaja

gezuar ditelindjen cikito :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 21:54:55
thanks capkenja do shkruaja ne rere  :D  perq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 22:57:30
do merja torten dhe do shkoja atje ti fryja qirinjve :-)

happy birthday :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:21:16
do merrja gocat e forumit ti jepja ndonje kafe

mirembrema dreamm
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elated ne 26-05-2008, 23:29:12
Do shkepuejsa nje copez, si kujtim apo souvenir do varej nga rrethanat.  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:36:08
do ti lutesha diellin....te lutem beje kete nate te gjate...sepse kam nevoje vetem te me perkedhel ai :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: guest11984 ne 27-05-2008, 00:15:19
do peshkoja...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 07:17:06
do  notoja per qejf
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 09:54:27
Nuk është puna aty por kisha hall se mos gjuanim njëri-tjetrin e na ikte dem gjuetia. LOL LOL LOL

Po jo ore jo mos ki merak se nuk bejme per njeri - tjetrin ne  LOL

Une gjuaj per qefin tim, e ti per qefin tend, po patem nevoje per ndihme ia kerkojme njeri - tjetrit po prape........ndihme n  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2008, 11:05:28
Po jo ore jo mos ki merak se nuk bëjmë për njeri - tjetrin ne  LOL

Unë gjuaj për qejfin tim, e ti për qejfin tënd, po patem nevojë për ndihmë ia kërkojmë njeri - tjetrit po prapë........ndihmë n  :D
  I ke rene ndonjehere nga Kina ti Stefi? LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:07:20
i bika direkt e ne thela kjo hahahaha. une hic do prisja te dilja nga noti dhe do rrija ne breg.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sensitiv ne 27-05-2008, 11:52:52
 Varsisht se kush eshte ne breg te detit, do me dhuroj ai eprson inspirimin se qfar do beja. Me siguri qe do i ofroj momentet e ambientit!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 12:03:24
  I ke rënë ndonjëherë nga Kina ti Stefi? LOL LOL LOL

Po c'kine thua ti ore, obobobooooo nuk guxon tjetri te beje nje shaka se shiko c'behet ketu  :-[ plasin sheshit dyshimet  :-[
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 12:21:00
jo mi jo plasin kucudhatat.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 13:17:46
jo mi jo plasin kucudhatat.

hahahahahaha....

do haja cokollata  ( hands off ppl. :D)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 13:21:43
jo mi jo plasin kucudhatat.

Po jo mi jo cfare cokollatash une vetem po e ngacmoja me shaka uffffffffffffffffff aaaaaaaaaaaaaaaaaa nuk te beson njeri ketu moj jo.

Ps:Mishel per ate pyetjen qe me bere ne MP, jo nuk kemi shkuar tek akuadromi te pakten ne periudhen qe kam qene une.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 27-05-2008, 13:35:52
ahhhhhhhhhh gjdo te beja nuk mundem  ta pershkruaj me fjal  :-[
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 14:13:56
do  kerceja nen ritmet e nje muzike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:16:52
Asgje te vecante...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:25:14
Do beja hara kiri. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2008, 14:30:46
Po c'kine thua ti ore, obobobooooo nuk guxon tjetri te beje një shaka se shiko c'bëhet këtu  :-[ plasin sheshit dyshimet  :-[
  Na moj na se shaka bera edhe une, nuk te lyp kush direkt ketu e per kete pune na kane bere edhe mp adminat. :P :P
Ishte thjesht vazhdimi i lojes. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 15:53:29
Varsisht se kush është ne breg te detit, do me dhuroj ai eprson inspirimin se qfar do bëja. Me siguri qe do i ofroj momentet e ambientit!


nice thought :) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 17:27:19
do coja ndonje gaz....te me clirohej zorra LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 18:02:55
ke fillu me u bo kaps me duket? hahaha une do shetisja dhe kaq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 18:26:06
ke fillu me u bo kaps me duket? hahaha unë do shetisja dhe kaq
po e ke parasysh..lere spo e them vape andej dhe bllokohet robi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 18:33:48
do merrja shnoren dhe do e puthja ne pranin e perendimit magjepses  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 27-05-2008, 18:35:07
Do te qendroja pa levizur per nja 20 min,,dhe do tia futja not  pastaj,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 20:57:49
do e beja nje gare te vogel noti me oqeanin  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 22:27:32
mistreco leji shnoret se ska lezet tashi u bone me gru. hahaha e bleve i hale me lek. une do shetisja me kete palloshin hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 08:46:55
  Na moj na se shaka bëra edhe unë, nuk te lyp kush direkt këtu e për këtë pune na kanë bërë edhe mp adminat. :P :P
Ishte thjesht vazhdimi i lojes. :D

Hahahaha rrofsh Steriotip qe ma sqarove se nuk e kisha kuptuar  LOL LOL

Thjesht do shijoja perendimin e shtrire buze detit.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 09:06:02
do merrja nje shishe vere te kuqe dhe kush te donte le te vinte per shoqeri
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 09:12:58
Per vere te kuqe me ke mua Mishel.
Ja po te shoqeroj une, por ne ate perendim jo se nuk kemi c'te bejme bashke mbasi te na kete zene vera  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 09:14:00
do gjuaja per ndonje femer

gjithe keto qe kane dal buze detit nje do e kap une
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:15:05
You should be so lucky :P
Une asgje vec do shijoja dike...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 09:29:42
o stefi pse duhet me doemos me i dhone drejtim masanej eee. ti si ta kesh moj moter zoti te ka pajis me jo pak por 10 gishta. une do pija ate vere se vallaj me shijon pafund.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2008, 11:38:12
Hahahaha rrofsh Steriotip qe ma sqarove se nuk e kisha kuptuar  LOL LOL


E ndieva per detyre te te sqaroja sepse po ngordhje aty buze detit duke me pritur. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 11:50:46
do organizoja nje survey :D :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 12:32:43
Do e pyesja Dreamken a i ka bere ato miljonat. :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 13:01:29
do gjuaja dreamm se qenka veten

ujku mjegull do  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 13:45:53
Do e pyesja Dreamken a i ka bërë ato miljonat.  LOL

punet e mira behen avash  :P...


do gjuaja dreamm se qenka veten

ujku mjegull do  :P

ne avatar jane 2...ku vetem.. :D..do gjuaja oktapode.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 13:46:40
Do u shenderroja ne oktopod. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 14:04:13
bobo smu nda oktapodi sot.une hic do mbaroja shishen e veres deri ne pike te fundit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 14:19:03
do i bija .... ciftelis :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 17:08:24
gernetes une LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 17:18:03
sa mir qe i bim te 2 ee do bejm nje grup  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 17:30:50
grupi "Lemeria" LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 18:08:42
jo me mire grupin dik dik me dritat fik.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:02:37
do beja xhiro me makine
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 22:03:28
do bëja xhiro me makine

do vrojtoja keta qe bejne superxhiro me makine :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:04:30
do beja nje super xhiro me super kembet :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:20:24
do vrojtoja këta qe bëjnë superxhiro me makine :D


kurse une do ndalja.....

do hapja deren e makines dhe do i thoja Nadjes....ju ftoj per nje kafe


do vije ti Nada me mua ?

Kot me te pyetur....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 17:44:32
Do i bija kitarres dhe do behesha tap me birra me krriklla dhe do beja sherre :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:44:53
Do i bija kitarres dhe do behesha tap me birra me krriklla dhe do bëja sherre :P


do rrifja pianecet  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:46:23
do ecja drejt detit.....dhe ndoshta nuk do kthehesha me
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:48:33
capkene tu thaft goja mi dreq cjan kto qe thua i ka jeta kto ndarje do sdo do i pranosh nuk esht ajo zgjidhja un do te merrja ty buze detit dhe do te ftilloja  hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:49:35
capkene tu thaft goja mi dreq cjan këto qe thua i ka jeta këto ndarje do sdo do i pranosh nuk esht ajo zgjidhja un do të merrja ty buzë detit dhe do të ftilloja  hmmmmm:
dale re se ste kam thene fundit

e do ikja drejt Italise per nje jete me te bukur :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:51:11
e dija ahhaa me skaf apo me not  :P po deshe para se te ikesh ne it do vish me mu dhe Mishin ne nje plazh nudo  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:53:10
kam qene ne plazh nudo sme terheqin me
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:02:01
e mir mir seriozlliku ne kulm ktu
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:04:56
sme vihet se ta shpifin femrat puuuuuuuuu me ate pamje ashtu prej lere lere
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:08:03
po cke ti mi se nai gjethe e kan ato sa per fresk ose mulim  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:18:56
ketej rrine si  i ka bo nona
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:19:52
do pija nje birre me chapkenen  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:20:37
do pija një birre me chapkenen  :D :D
bujrum
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:21:18
ca birre pi ti, ta porosit  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:26:24
krombacher..i nderroj perdita
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:27:33
keq shume keq zonja birrepirese :D,.
une psh pi vetem heiniken  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:29:45
keq shumë keq zonja birrepirese :D,.
unë p.sh. pi vetëm heiniken  :D
jam bo si cun harrAM


me mire rri pa seks sesa pa birre
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:31:05
jam bo si çun harrAM


me mirë rri pa seks sesa pa birre

po ne dimer si ja ben pa birre, apo pije me ngjyre?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:36:34
po ne dimer si ja bën pa birre, apo pije me ngjyrë?
pi birre
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:37:39
pi birre

mos ja fut kot, nuk pihet birra ne dimer.
te sygjeroj vere... mmm
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:39:58
mos ja fut kot, nuk pihet birra ne dimer.
te sygjeroj vere... mmm
fjermanet nuk pyesin...e perdorin ne vend te ujit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:41:12
fjermanet nuk pyesin...e përdorin në vend te ujit

epo... gjak e djam  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2008, 18:47:09
do kacaviresha ne supin tënd, do strukesha afër teje,
do shijoja deri ne seconden e fundit humbjen e diellit ne ujin blu.. ^o) ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 18:57:09
po mi ec gati jam hidhu ke supi im si nje majmune e vogel  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Elated ne 30-05-2008, 23:03:45
do coja ndonjë gaz....te me clirohej zorra LOL

Capkene moj Capkene
Duke lexuar disa shkrime melankolike te antareve, e vetemja mënyrë te shpjegoj ritmin ishte porsi muzika e një harp'e. Kur arrita ne shkrimin tënd, e lexova dy here. 'metevertete e ka shkruajtur këtë'? Dhe kjo, sikur dikush, papritur, i ra xhestit.
'barrambampam!' :P
Sa e veçantë qe je.  ohoho:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 23:30:28
Do merrja trendafilin dhe do shetisnim :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 23:40:28
Do beja nje xhiro ne det me ... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 23:46:38
Me mua apo me ate :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 23:51:15
Me te dy..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 23:52:32
Hahha me njeri veq ...zgjedh e merr :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2008, 00:01:10
Ehe zgjidhja eshte e lehte ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 31-05-2008, 00:01:33
Ta shofim .... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-05-2008, 00:15:47
Do dridhja nje duhan, dhe do degjoja me kenaqesi pellitjen e gomarit tim, qe iu befte Miloja.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2008, 00:23:24
 LOL LOL shum e mire kjo
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2008, 13:21:27
do meditoja ^o)...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 31-05-2008, 13:23:48
do mendoja per jeten per te ardhmen time , per njerzimin  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2008, 13:32:51
do mendoja për jetën për të ardhmën time , për njerzimin  :P

 LOL LOL

qekur keshtu LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 31-05-2008, 13:34:54
duke nisur qe tani bota ka nevoj per mua do if utem fes  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2008, 14:03:08
do ftoja  forumistet for a barbeque... :D

( mos harroni..pijet me vete :P :P)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 31-05-2008, 14:05:31
po pastaj mas pijes un me ket siper do luanim kukamcefthi  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 31-05-2008, 14:35:04
Une do beja SeX me partneren sy dy kafshe te natyres
Ku ka me mire se SeXi ne natyre :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 31-05-2008, 21:22:29
ja neser do vete te shoh cdo bej hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 31-05-2008, 21:25:05
vallahi... me këtë vape, nuk do prisja te perendonte dielli...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 31-05-2008, 21:27:21
do hudhesha me not ne uj  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 01-06-2008, 11:36:18
c'te me vinte ne mendje :D :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2008, 12:38:47
do pija hashash.....kam degjuar qe te con ne ekzstaze..........s i se kam provuar mor haju qe tani LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 01-06-2008, 12:41:25
provoje mi Capi dhe pastaj te dalesh me corape te kuqe  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-06-2008, 14:50:07
tu u shungllu ne dill
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 01-06-2008, 16:03:10
po le gjurmet e kembve ne reren e lagesht dhe po pi nje cigare e meditoj ah sìkur..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 01-06-2008, 18:16:59
do do .... luaja voleyball  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: nisa ne 01-06-2008, 18:56:38
po te isha vetem do mendoja ashtu c'te me vinte nder mend...
e po te isha me zemren time do ndaja ate romanc bashk me ate  perq :XX :love: dhe do te doja qe te mos perfundonte aj moment asnjeher
ja kalofshi mir te gjith se ika :pafshim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: pfalz ne 01-06-2008, 19:12:19
do perpiqesha ta fiksoja kete moment  me nje foto
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 09:37:43
Thjesht do shijoja ngjyren dhe freskine e atij momenti  :-[
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 13:44:32
................... .............
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-06-2008, 14:05:15
Do u shisja akullore plazhisteve :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 14:05:29
do haja pilaf  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-06-2008, 14:12:34
ate qe sbera dje! te notoja larg shume larg aq sa te humbisja ne pafundesine blu!!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 14:13:17
mishi e mir se te gjej ke emisioni njerez te humbur  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 02-06-2008, 14:17:06
 :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 14:18:18
do merja kallamin dhe do peshkoja per ndonje siren  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 14:19:39
Me kembet ne uje do kujtoja me kenaqesi nje person virtual.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 14:26:04
stefi mos po meno nai gjo tjeter  me komet ne uj  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 14:33:26
Jo mistrec jo, thjesht nje person qe ka egzistuar vetem ne menyre virtuale.
Ate gjene tjeter me kembet ne uje nuk ka nevoje ta imagjinoj  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 14:37:17
ehe mos ka qen polumbar ky personi  :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 14:54:12
C'fare nuk ben vaki ! :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 15:05:17
kala rere.. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 15:22:26
Do bashkohem edhe une me ty  :D

Ps: Avatar tjeter ? hahahahaha kjo je ti tani ?  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 20:56:16
Do bashkohem edhe unë me ty  :D

Ps: Avatar tjetër ? hahahahaha kjo je ti tani ?  ;)

wellc. :engjell: ;)

..do lutesha qe ai cast te mos mbaronte kurre :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 22:11:21
wellc. :engjell: ;)

..do lutesha qe ai çast të mos mbaronte kurrë :)


po kemi edhe pune te tjera per te bere, nuk do meremi vetem me perendimin e diellit.  :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 00:08:24
do beja nje keshtjelle prej rere dhe do mbyllja brenda saj dashurine tone...qe te mbetej e perjetshme.....mes detit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 08:45:26
Do notoja, do notoja,do notoja, ne pafundesine e atij uji te mrekullueshem, do cliroja trupin tim nga cdo lloj ndjenje e dhimbje qe kam ne shpirt, e pastaj do dilja e cliruar nga gjithcka per te vazhduar nje dite te re.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2008, 10:01:40
do bëja një keshtjelle prej rere dhe do mbyllja brenda saj dashurinë tonë...qe te mbetej e perjetshme.....mes detit
  E pastaj do vinte nje dallge e do ta bente lesh e li ate keshtjellen prej rere dhe do ta treste dashurine tuaj te "perjetshme" LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 10:08:42
  E pastaj do vinte një dallge e do ta bënte lesh e li atë keshtjellen prej rere dhe do ta treste dashurinë tuaj te "perjetshme" LOL LOL LOL
pikerisht ta merrte deti dha te mbante perhere atje..te perjetshme :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 13:51:43
Te shetisja dhe kaq . te ndjeja dallget tek perplasen ne kembet e mia.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: marsiola ne 03-06-2008, 15:00:42
do te doja te isha me te dashurin tim dhe te benim dashuri ashtu si dime ne

pse fantastike si thoni ju
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:01:47
shum fantastike mi ec se un jam kloni i te dashurit  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:16:25
i gjithanshem je o mistrec..... do vizatoja nje zemer ku brenda do shkruaja A... & Mishel .
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:18:12
epo cti bej kshu jam un sa anej knej sa te marr shpi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-06-2008, 19:19:29
nje perplasje me flladin  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 05-06-2008, 11:58:42
do beja dashuri.. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2008, 12:00:03
Te paska kap smundja ty eee :D....une asgje s'do beja.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 12:12:29
do luja ping pong
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2008, 15:20:10
Do ulesha dhe do beja nje liste me emrat e femrave qe do kaloja javen. LOL LOL  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-06-2008, 15:23:19
Do ulesha dhe do bëja një liste me emrat e femrave qe do kaloja javen. LOL LOL  :P

ke psh do vije ne liste LOL

mua te paren te henen se vdes per te henen LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 05-06-2008, 20:51:44
do beja ski  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-06-2008, 23:24:08
do rrija te relaksohesha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2008, 10:07:28
ke p.sh. do vijë ne liste LOL

mua te parën te hënën se vdes për te hënën LOL
Do kerkoj zyrtarisht te shtohet edhe nje dite tjeter jave per ty qe mos mbetesh jashte liste. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2008, 11:44:16
do xhelozoja Diellin...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 12:12:38
Do kerkoj zyrtarisht te shtohet edhe një ditë tjetër jave për ty qe mos mbetesh jashtë liste. LOLsme del nje dite LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-06-2008, 14:37:02
do caja detin me not
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 06-06-2008, 16:27:22
do mbytesha ne det  :S :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 16:29:28
Do shpetoja mistrecin...osht i ri dreqi me myt veten :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 06-06-2008, 16:42:30
do mbytesha se sdua te jetoj me  :( :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 16:43:56
Bo gajret bre se nuk u ba qameti... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2008, 16:49:51
Do te shijoja perendimi se bashku me kete siper meje :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 16:50:34
UUUUHHHH sa lezet do ishte :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2008, 16:52:53
Lezet dhe knaqesi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-06-2008, 23:09:03
do caja detin me not
te dali peshkaqeni ty.....e can mire detin ti :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:31:19
do me bente shoqeri ai! nuk hane brenda llojit ata
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:32:54
do lahesha me mishin se tani esht uji i ngroht  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:39:12
apo pas shiut vaj eshte uji. vetem mos me zhyt se e kam bezdi ujin ne fytyre
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:45:18
nuk te zhys mi se e kam merak vet ohh ca qejfi afrohu icik  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:51:27
avash se na e fute ujin ne goje hahaha skam nevoje per gargare hahaha. ja afer me ke ,ej kujdes komet se na ngaterrove hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:01:32
po i kam kujdes sa mi paske parakolpin marshalla  :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:10:43
po ti tashe e pe hahahaha. qeke jarem jarem ti. hahahaha ec leji llafet hajt bej gare kush shkon me shpejt te kanali i otrantos hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:12:45
jo me mi bejm gar kush shkon i pari ke kanali i Lanes  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:14:05
jo me mir bejm gar kush shko i pari ke kanali i LANES  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:17:19
prape une shkoj se e kam afer fare hahahaha fitova
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:21:37
jo mi e kam un afer sa jam posht ures me lap top ahahahahhaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:26:48
ahaha kujdes nga ndonje ujitje sporadike e ndonje kalimtari hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:28:41
prandaj thash un pse filloi shiu  :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:30:33
hahaha tu lagen balluket eee
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:33:29
u laga kok e kemb un po kyy shiu mbaka era birr  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:35:17
paska lene saracinesken hap robi zotit hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:40:35
po pra ene i thash duro sa te iki un jo tha se maj dot si duket kishte pi shum  :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:42:56
epo e shtune sot pine dynjaja shume neper pube. te kush zone e lanes je te urgjenca? hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:48:45
po afer jam po ckusur kam un ta coj ate ne urgjenc ai me beri uj  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:56:54
epo cun me seder ti,haj luj bej not tashi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2008, 12:16:53
Do shihja femra :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 14:30:14
do lagesha ne shi. shi vere qe te ben topil.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 08-06-2008, 14:33:11
do haja kos me pilaf
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 19:16:57
do lagesha ne shi. shi vere qe te bën topil.

 :D
ne kohe shiu nuk duket perendimi mi... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 13:33:13
po edhe une nuk do shihja...do lagesha.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 13:35:55
Do rrija e shtrire me trupin gjysem ne uje, te ndjeja dallget te perplasen mbi mua.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 13:37:03
Do beja cicin  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:37:21
 
Do rrija e shtrire me trupin gjysëm ne ujë, te ndjeja dallget te përplasen mbi mua.
Do me lejoje te te bëja shoqeri :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 13:40:31
Nje here tjeter zemer se sot po me bejne shoqeri mendimet e mia  :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:41:46
Do te deshiroja ta dija se cfare po medon kjoo :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 14:00:32
Me mire jo, se pastaj do humbesh edhe ti ne thellesine e mendimeve te mia  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 14:02:44
Nuk ka dert ...me le te futem edhe une me mendimet tua :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 14:02:56
do puthja zemren time Mishin fooort :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 14:09:23
eve une ty....foltttt  :D sybukur))
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2008, 15:08:23
do rrija per qejfin tim. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:33:38
Une do bezdisja pak sterion  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 15:44:52
Do te lahesha :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 16:06:13
 vrap.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 10-06-2008, 18:34:53
vrap.
te vi dhe une me ty se po me behet dhe mua vrap
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Bekimi ne 10-06-2008, 18:37:37
Gjume
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:42:13
Mendo per jeten dhe mos degjo asnjeri,,,,  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 13:01:58
Die ne mbazdite isha po lahesha po ishte shum i ftoht uji...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 16:00:40
Do shijoja perendimin dhe do mendoja per njenjat qe kam per dike,,,ndoshta te shtohen dhe me shume,,, :D :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 16:08:48
do beja ujin e holl  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 08:55:11
Iiiiiiiiiii ste vjen zor  :P prandaj na qelbet deti ne nga tipa si puna jote  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:54:48
Hahah e ka qelbe edhe ketu se lere detin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2008, 12:51:14
Unë do bezdisja pak sterion  :P
do i thosha stefit qe nuk me bezdis po ne ato momente do me ngrinte adrenalinen. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 13:39:14
do i thosha stefit qe nuk me bezdis po ne ato momente do me ngrinte adrenalinen. :P

E rendesishme eshte qe nuk te besdis, ato te tjerat i marrim parasysh  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 13:42:20
Do shetisja vetem
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 13:44:06
Jo jo se do te beja une shoqeri, nuk do ishe vetem  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 13:45:16
ti je me sterion mi ske si te me besh shoqeri
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 13:47:05
Me sterion isha dje sot do te shoqeroj ty, apo nuk do ?  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 13:48:40
epo jam i zen sot me vjen keq  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 13:51:31
Ik zhduku atehere  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 13:53:53
ik zhduku vet mi un e kam fajin qe ke ngel vetem  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-06-2008, 14:07:13
po mua kush do me shoqeroj  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 14:08:23
Unaaaaaaaa  :P :P ec nema doren dhe bejm nje shetitje anes detit te palar anes drites te papar  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-06-2008, 14:27:33
une jam e ngrene deri ne gryke...gjej noi vjershe tjeter per HIMN  :D :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 15:48:27
Asgje,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2008, 16:04:26
Do i sygjeroja trendafilit te bente ndonje gje me mua. :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:07:24
Do ti thoja Sterios mos te pretendoje shume,,,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2008, 16:08:58
jo me shume sec do me japesh. :P  Tani buze detit ne ato momente ka pretendime por ec se folim rruges. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:10:47
Sa per kafe vi ,,,tjeter gja jam e nxon tani,,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 12-06-2008, 16:12:13
E se ku me shkon menja per keq,,ehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:13:22
 LOL LOL,,,,foli pak pra,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2008, 16:14:01
Sa për kafe vi ,,,tjetër gja jam e nxon tani,,, :P
Hajde hajde se nuk i them jo as kafes, se gjithmone kafja eshte zanatfilla. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-06-2008, 16:14:33
Epo kafe ne plazh nudo  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:15:49
Hajde hajde se nuk i them jo as kafes, se gjithmonë kafja është zanatfilla. :P
Une e kam zanatfillen ndryshe,,, ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 12-06-2008, 16:17:56
Qysh nised dihet e si mbaron kurr si dihet,ehehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:22:10
Big fat nooo,,,ashtu mbaron me ate,,ppfff,te can koken,,,kot,,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 17:17:43
Do ta merrja kete siper dhe do te benim muhabet :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 10:35:11
Sdo beja asgje.!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 10:41:52
Ndersa une do meria kete siper ;) dhe do benim banjo do pinim dhe nga nje kokteil :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 10:43:16
Do shijoja spektaklin e shkreptimave qe po bien tani ne keto momente
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 13-06-2008, 12:04:34
do regjistroja kete siper ne organizaten e "Ku Klux Klan-it" :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 15:21:11
Bahhhhhhh zezaket vertet as per pune nuk do ti doja :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Emira ne 13-06-2008, 15:47:34
Ti ke shume gjera te perbashketa me zezaket Ujk, mos me zhgenje...edhe ata vdesin per SEX  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 15:51:27
Pse moj nuk te punon ty qe flet keshtu.
Nese ke preferenca ngjyre nuk eshte faji im me beso. Pastaj ngjyre e bardhe ka me shume sy  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 13-06-2008, 16:10:15
Do thoja : Sa hipokrite jane njerezit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 19:23:03
Do pergedhelja dike,,, :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 14-06-2008, 20:41:30
do vija kufjet dhe do degjoja 'papi chulo'  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-06-2008, 20:16:05
do pija vodka redbull :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 20:17:58
Te befte mire ty,,,e pime bashke,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 20:18:53
Shife kete shife :D hec ik ne shtepi se eshte bere vone :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-06-2008, 20:19:31
do shijoja perendimin me dike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 20:22:21
Shife këtë shihe :D hec ik ne shtepi se është bërë vonë :D
ik per vete sepse do rri te shijoj perendimin une,,, :P,,,ndosha do shoqeroj Progresin nese me lejo,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 20:26:47
HAhahah ahh ca je ti ca jee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 20:28:41
eehhh e di ti ca jam,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-06-2008, 20:30:20
ik për vete sepse do rri te shijoj perendimin unë,,, :P,,,ndosha do shoqeroj Progresin nëse me lejo,,, :D
Po te lejoj  :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 20:31:34
eeehhh hajde pra afrou pak,,,,se larg po me dukesh,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-06-2008, 20:34:53
eeehhh hajde pra afrou pak,,,,se larg po me dukesh,,, :D
Afer jam me shikon  :perqafim vije koken tek supi im
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 20:36:48
eehh sa lezet ketu,,, :D,,,,do marr ciften e do dal per gjah ja man mor shoke ja man a man,,,,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 08:50:43
Kujdes me ate ciften moj, se jam dhe une duke pire kafe per qef te shpirtit tim, e mos me godet padashje moj   :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:10:51
eehh jo i kam ne drejtim te ketij qe kam perkrah,,, :D
Une sot do shijoja perendimin dhe mezi do pres oren 8,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:12:26
Eeeeeeeeeeeeee pse cfare ka ne oren tete ? hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:13:24
"Kur me vjen burri nga stani ferr ferr ferr me ben fustani",,, ;) :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:21:13
 LOL LOL mbaje moj fustanin mbaje do do te fluturoje para se te te vije burri e do na flliqesh pastaj  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:23:57
eehhh jo jo e kam mbajt qe nje jave,,,dhe do duroj deri ne darke,,,, :D
Une hic rri dhe mendoj per lepurushin tim,,, hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 16-06-2008, 11:32:34
greve urie :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 11:39:57
dream me ka marr malliiiiiiii
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2008, 12:39:10
Do i fusja nje not dhe me pas do prisja buze detit se mos vinte ndonjera. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 12:43:41
vi une nese me pranon,, :D,nqs jo do pres progresin se tani vjen ai,,, :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 12:45:12
do tallja lesht me njeren
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 12:52:14
edhe une me njerin sepse me duket njeri kot,,,nganje here ka nevoj per mua hereve te tjera ppfff,,,dhe ky iku per lesh,,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2008, 12:53:07
Do pija nje Birre Korona me Kripe e limon. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2008, 13:17:17
Do freskoja mendjen
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 14:12:07
do pucja mishin fot :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2008, 14:28:57
edhe una...  :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 15:12:12
do merrja mishin perdore dhe do hanim akullore  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2008, 15:14:43
Do i ofroja ndonje goce akulloren time ta lepinte. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-06-2008, 15:16:49
hahahaha kushedi cdo peshkoje. mirtreco une e du akulloren 4 *4
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 15:19:48
po mi full option  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 09:31:19
asgje nuk do beja,,,,pres pres dhe vetem pres.... :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 17-06-2008, 10:41:08
sdo doja ta shijoja ate perendim te magjishem vetem.. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 11:35:18
dream cke mi se vi un  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:15:10
Nuk do shkoja hic buze detit,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:20:44
Do ja beja gropen njeres. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:22:29
jo mua ishalla,,,c'te bera ore???,,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:24:54
Po  nqs bjen ti merre e jotja eshte gropa. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:26:00
nuk bie,,,jo,,,une hic do i bleja nje pije ketij te mesipermit,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:30:55
Une do e pija me gjeth qejf. :D..Edhe poi te ishte Domestos. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:32:05
c'na kujton dhe domestos tani eehh,,, :D,,,te pelqen redbull ose c'te duash ti,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:34:11
Dua Sex on the Beach,a ke? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:36:53
Eshte pije ajo apo jo???,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:37:49
Coctail... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:38:43
Do ta mundesojme pijen lefter  :D ja sa te bej nje lajmerim ne gazete :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:39:25
ok,,se kujtova dicka tjeter une,,,po nejse aty me rri mendja,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:41:03
Po edhe une per ate thash koktel dmth perzierje e pijes.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:42:13
e di e di,,,po nuk eshte koha tani,,,po bie shi ketu,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-06-2008, 12:42:31
Futi lengje bio ne brendesi se behet kokteil i pavdekshem  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:44:01
Je hy kot ti ketu lale,,, :D,,nuk di vec eksitim,,,shko tek tema e seksit,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:49:10
e di e di,,,po nuk është koha tani,,,po bie shi këtu,, :D

Po ra edhe bore ska dert ti me sjell mua  nje Sex on the beach ketu. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:50:29
Ja ku e ke,,,prit pak sa te perze burrin nga krevati,, :D sybukur)) sybukur))
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-06-2008, 12:57:15
Je hy kot ti këtu lale,,, :D,,nuk di veç eksitim,,,shko tek tema e seksit,,, :D

Atje jo se ajo rubrike se ka me emrin ashtu, ajo quhet tashme pornografi mondane. LOL

E sa per te eksitumen time mos ma qaj hallin se i kam vrimat ketu ku jam si koshere blete :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:59:14
eehh ishte nje shaka,,sic duket nuk i kupton ti ato,,, :D
sa per vrima,,,,i ka c'do njeri nuk eshte ndonje gje e vecante,, :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:59:59
Atje jo se ajo rubrike se ka me emrin ashtu, ajo quhet tashmë pornografi mondane. LOL

E sa për te eksitumen time mos ma qaj hallin se i kam vrimat këtu ku jam si koshere blete :D

 LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-06-2008, 13:00:40
eehh ishte një shaka,,siç duket nuk i kupton ti ato,,, :D
sa për vrima,,,,i ka ç'do njeri nuk është ndonjë gjë e veçantë,, :P

Nga mali jam une edhe si kuptoj shakate "ngadonjehere"  LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:04:22
Ja ku e ke,,,prit pak sa te perze burrin nga krevati,, :D sybukur)) sybukur))


Gutu me shpejt se spo kam durim. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:05:34
,,,iku i shkreti,,,me te ne dore,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:12:56
Nga iku? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:13:58
Ne pune tek shefja,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:15:16
Cfare pune ben te shefja se? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 17-06-2008, 13:15:41
Do e merrja Trendafilen nga shefja dhe do shetitnim,,ehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:17:30
Hi Oqean,,, :perqafim
Shefja jam vet dhe ai eshte manageri<,,,kupton tani???,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 17-06-2008, 13:19:32
ahaha ok ,,ani super paske mendu,,

Ps: :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:21:04
une do e shijoja perendimin me Oqeanin,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 17-06-2008, 13:25:17
Une nuk muund t'ia prish Trendafiles., :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:25:52
Hi Oqean,,, :perqafim
Shefja jam vet dhe ai është manageri<,,,kupton tani???,,, :D


Edhe une jam me profesion mengjer, me puneson mua? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:27:45
Unë nuk muund t'ia prish Trendafiles., :D
As une ty,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:28:38

Edhe unë jam me profesion mengjer, me puneson mua? :D
Je i pa punesuar ti ee??,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:32:41
Ku te gjej ndonje pune  te majme si te ty,i lo te gjitha punet. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:34:26
ok ,,,po deshe kam nje pune te cilen po kerkoj njerez per postin e assistantit,,nqs te pelqen,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:42:42
Ska problem vetem te jem aty afer. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:44:00
Pas nje muaji jane intervistat,,,mund te vish???<<,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:50:30
A sben ma heret ? :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:52:55
manageri i ben planet,,,une vetem marr urdherat e tij,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:54:36
Se besoj qe ti punon me urdhera,ben ti dicka per mua ben. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:57:13
po bej mos u be merak,, ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 13:58:18
Do i beja magji kesaj. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:59:39
"Djalo ti me ben magji,,,dite dhe nat emendoj per ate,,," :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-06-2008, 14:12:21
do lexoja gazeta
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:15:52
Do lexoja revisten qe sapo bleva,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-06-2008, 14:16:46
do mendoja per dike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:19:55
Edhe une mendime mendime dhe vetem mendime,,, pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) lodhje: lodhje:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:20:25
do mendoja per mishin e ime  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 17-06-2008, 14:22:17
Ne kujtime,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:23:33
Per zemren time,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 17-06-2008, 14:27:27
,eheh  yes.Te perfshijn edhe ty se si ve dot mur mendimeve,,ehe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 17-06-2008, 16:59:55
Nese do isha veten do ulesha dhe do sodisja dallget jeten gjithesine dhe do  i thoja vetes


Mos qaj me vogelushe,lotet jane te shenjte ti falesh per gjera qe nuk jane te perjetshme..edhe dhimbja nuk mbetet e perjetshme.....


dhe do ecja anes detit duke u kujtuar ne fjalet qe me thoje

"Mos ik te lutem prej meje,nuk do mund te te dashuroj nje tjeter vajze si ty "
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 17:07:21
sa melnakolike njona  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 17-06-2008, 21:00:15
Tashme jam larg teje ...do shkruaja ne rere  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 21:57:15
do festoja golin e italise  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 22:20:07
une,, pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) :'( :'(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 14:19:36
Do beja cicin  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:23:17
Do ta kisha rrutlluar ter zallin qe gjendet aty ihaaaa :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 19:59:04
Do haja qershi. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 19-06-2008, 20:44:47
na hipe nepsin per kohe darke  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 22:57:02
Pse te kish shkuar mendja per trangull ty keshtu? LOL :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 19-06-2008, 22:59:37
Qershite i kam me 600 leke te vjetra kilen, dhe Kastratrangullin me 300 leke kilen.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 08:34:57
Une do ta lusja Xha Milon te me jepte qershit me gjysem cmimi,,se i paska te shtrenjta,, :D,,,kurse ca ishte ajo tjetra,,,shtenjtoje pak se behesh milioner,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 08:48:41
Do freskoja trupin.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:43:52
Do perqafoja ate qe ka hapur temen,,,eehhh zoti e di kush eshte ai?,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 10:16:12
"I promise you I am always there when your heart is filled with sorrow I will try and make it go away",,"I will carry you when you need a friend we will talk and make everything go away cos you will find my footprints in the sand",, :( :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:09:35
Shi shii ...me ke je aty qe i thua keto fjale ore ti :D :D


Une do te shkoja ta shifja se me ke eshte kjo buze detit :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:10:29
eehh me ate qe jam ne avatar,,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:11:55
Me ngjan shume ai mua oree ...:D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:12:48
eeh tani e kuptove dhe ti pas dy ditesh,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:14:11
Wooww ...nuk e njihja veten :D haha :D mos e heq me kete avatar eee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:15:00
jo deri neser,,,pastaj shohim do vin foto te reja,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:16:36
Kjo me eksituse duket :D vetem se mos te vij ndonje edhe me :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:18:18
ee pra ;)
Une hic do i jepja pak mend burrit,,dhe do i thoja mos te bie ndermend per mua vetem kur me sheh ne foto ashtu,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:19:17
Hahahah...une do ta merrja kete dhe do ta beni kokrren e qejfit  :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:23:22
"Kush ne vend timin ledhaton tash floket e tua kush me embel ty te thote sa shume te dua?" "E di se gabon se ti mua me harron do te vije koha me u pendu por do te jete vone me u dashuru",, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:26:33
Hahhaa...ore jemi buze detit ketu dhe po shijojm perednimi ...lere keto llafe tii : :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:28:52
hhaah,,hajde te shkojme per nje xhiro ne det,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:29:33
Di te notosh ti ? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:30:17
un te hedh ne dificit per ate pune,,lloj-lloj,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:31:06
Me shterngo mua sepse une nuk di :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:32:23
ehh si i hedh pune veti une?,,hajde hajde se te mbaj une,,nuk te leshoj ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:33:27
Hahaha e praa ..:D si mendove ti se do me ikesh eee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:34:23
jo jo,,,vetem per 5 min do iki,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:35:56
Hiq me merr me vete se mbytem une pastaj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:38:39
hajde pra,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:40:15
Me kap mir eee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:41:10
ndryshe nuk di,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:41:49
Po pra kshtu si ne avatar tendin dua :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:43:50
eehhh,,,rehatllyk,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:45:16
Po praa dhe me romantike duket kshtu :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:47:09
Po degjoj kete "U fejove u fejove zemren time e lendove tjeter kujt ti shtepine ja gezove",,,me pelqen kjo kenge,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 12:06:38
Kur te kuptosh qe me ke humbur...do te dhemb zemra..po cdo gje ne jete nuk eshte e perjetshme ....keshtu dhe dhimbja nuk do jete e tille.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-06-2008, 12:13:03
Do bëja SeX me rraca të ndryshme femrash dhe mundesisht ne Jaht me pishine
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 12:14:05
Do bëja SeX me rraca të ndryshme femrash dhe mundesisht ne Jaht me pishine
opo ruhu mos te ze SIDA
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-06-2008, 12:15:59
opo ruhu mos te ze SIDA
Kam imunitet une ti shoqe :D , vetem nese mblidhet parlamenti dhe ma rrezon imunitetin me ze AIDS
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 13:35:24
do haja buk me gjal dhe djath
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:17:34
Do gjuaja peshkapula. LOL :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:18:05
Do gjuaja peshapula. LOL :P
cfare lloji jane keto LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 17:18:44
Do vija capkenen si Karrem qe te kapja ndonje pulbardhe LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:19:28
çfarë lloji janë këto LOL
Insekte te egra si puna jote. LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:20:59
Insekte te egra si puna jote. LOL
une jam flutur LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:21:55
unë jam flutur LOL
Pa te dala krahet vemje quhesh. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:23:28
Pa te dala krahet vemje quhesh. LOL LOL
sa mire e ke mesuar bilogjine,me siguri te ka interesuar ajo e anatomise LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:25:02
sa mirë e ke mësuar bilogjine,me siguri te ka interesuar ajo e anatomise LOL
E kam pas fiksion sidomos kur vinte fjala per anatomine e femrave. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:29:30
E kam pas fiksion sidomos kur vinte fjala për anatomine e femrave. :P
dhe sigurisht dole nxenes i shkelqyer :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 17:32:27
do beja cicin dhe do shifja me dylbi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:33:28
dhe sigurisht dole nxënës i shkelqyer :D
  I le te tjeret ta vleresojne kete fakt. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:33:22
ine hic mendjen te burri do ta kisha,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:51:49
ine hiç mendjen te burri do ta kisha,, :D

tek burri apo diku tjeter ? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:53:01
burri moj shi shi edhe ti aa? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:55:07
thash mos do ti kishe tek CH  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:58:44
haha jo jo...mos thuj hic :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 15:19:26
do rrija ulur afer bregut e do prisja :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 15:22:13
 pritjaaaaaa) pritjaaaaaa),,prit sa te duash,,, hihihihi)) ciao)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-06-2008, 15:22:34
do haja nai k.oqe dardhe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 21-06-2008, 15:44:57
do i fusja nje te puthme kesaj. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 15:47:03
do i shikoja kete ciftin :D,,dhe do mesoja noj gjo :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-06-2008, 15:47:44
une dy te puthme ketij malukatin
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 21-06-2008, 15:55:22
trendafilo,ke burrin tat ti qe te meson,pastaj eh huuuu ne nuk te mesoj asigjo ty se jan gjona intime. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:04:32
 LOL,,do te mesoj noj gja une ty ee? :D,,une hic do shijoja pamjen,, :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 21-06-2008, 16:11:04
pa he iher,cfar do me mesoje mua? :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 21-06-2008, 16:12:38
do i thoja vetes.." I am here..U are there..one of us is in the wrong place" ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:15:48
pa he iher,cfar do me mesoje mua? :)
eehh nuk behen punet buze deti,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 16:19:03
Behen behen pse nuk behet edhe me lezet biles :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:20:25
me ty po,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 16:21:03
Me mua se me ke tjeter :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:23:59
me ty pra :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 16:24:58
Po praa ;D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:25:41
eehh
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 16:26:29
Me mua ska ehh ose po ose jo ehh skaaa :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 16:28:01
eehhh pjo :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 21-06-2008, 20:49:22
do pucja mishin fort  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 22:20:04
eehh une asgje,,vetem shijo perendimin dhe mendo per dike,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:26:43
Do te merrja kete dhe do ta shjonim lezetin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:29:50
ca lezzeti?,,se nuk shoh gje une :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:30:40
E ke tek avatari ate lloj lezeti :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:35:08
aha vec ate lloj do kemi?,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:41:05
Pastaj do shofin si do te na merr kohaa :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:42:21
ok ok :D,,,une do shkruaja emrin tim dhe te xxx ne rere :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:43:47
Une do ti ndohmoja ta shkruane emrat :D dhe do ti futja ata emra ne nje zemer :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 21-06-2008, 23:44:36
ca s'do boja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:45:07
Do ta rrafja kete siper icik :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:48:36
une do te rrafja ty,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 21-06-2008, 23:50:34
do ndimoj trendafilin per te rrafur charlin
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:51:47
Do ju kisha zhytur koken ne uje me zor :D te dyjave :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 21-06-2008, 23:53:35
1 kunder 2?? sma mer mendja do ta kishim zhyt ne ty ne puset haaahah
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:54:33
Po jeni te vogla ju oree ju kap kollaj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:55:04
Do ju kisha zhytur koken ne ujë me zor :D te dyjave :D
shi shi ky me ke kapet?,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 21-06-2008, 23:56:05
Po jeni te vogla ju oree ju kap kollaj :D

nuk flitet kurr para kohe,pa provu gjo

mir? se si dihet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:56:17
He re ca doni ee ...doni qe te ju mbys ne uje faree apo cfare :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:58:46
eehh si thua ti E?,,ta heqim qafe kete :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: eurogina ne 22-06-2008, 00:00:30
eehh si thua ti E?,,ta heqim qafe këtë :D

e heqim qafe po ktij si besohet
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 00:01:12
Ke ta heqni qafe ju ore ...jeni te vogla ju qe te me heqni qafe ...ju heq une taniii me te vertet :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 00:01:27
trim mbi trimat ky :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 00:02:38
E shef si ja di hallin vetes ajo eurogina ...kujdes pra edhe ti ee :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 00:08:17
pse ore ajo nuk u dorezua? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 00:11:36
trendafile mos ke frig nga charlie se ai do te mbyt ty si nga avatari yt se ndryshe nuk e besoj dot  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 00:59:22
..do prisja naten..te me mbulonte
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 22-06-2008, 01:03:30
iha sa bukr dreamm,, :D

Do te pregaditesha per te ik me qetesi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 01:05:14
hmmmmmmmmmm aty e din veq ai persni se qka do i kisha ber hhee
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 01:17:50
seks on the beach :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 08:09:52
mbaje mendjen te xingla-minglat se nuk hedh gje ne drite...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 08:21:42
Do tia fusia nji gjumi se vdiqa nuk me hapen syt gjum: :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:54:33
do mbuloja zuzunen se mos ftohet  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 22:56:29
nuk do te kisha fjetur as nje minut
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:58:53
do i beja shoqeri qershise  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 22:59:59
ahhhah do kishim pir nga nje cigare me cikito
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 23:00:47
LOL rrofsh e kam lene
po ti pije nje cigare, une po mar nje birre  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 23:02:41
hahh ok me mir do ta kish shkuar bashk nga ne cigare me mua nuk te ben asgje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 15:31:01
Do shtrihesha buze detit qe dallget te perplaseshin ne trupin tim per te me hequr kete vape qe kam tani.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 16:50:32
Ate qe bera dje....u lava dhe nuk me dilej nga deti, dhe bera dashuri aty ne mes te detit///ne ate perendim uhhhh sa shijonte...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 23-06-2008, 16:52:16
do mbytesha  :( :( :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-06-2008, 22:30:40
do beja not dhe do pija vodka redbull :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 22:33:26
do e merrje detin me vrap mo...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 22:36:40
Do pushoja se besuari............ se dashuria egziston
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 22:38:57
a ke nai gjo me te gezueshme me bo ti mi....puuuu kjo ka me u myt nga pesimizmi...


Do notoja dhe do kenaqesha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:52:27
Do te shetisja i qete :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:58:14
dhe une nga ana tjeter pa me shqetsuar njeri :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 22:58:26
Do beja vrapin e fundit bashke me ty..........per te vazhduar e qete rrugen time vetem
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 22:59:30
do i thosha agimit....  je kot fare...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 23:03:26
Ka ardhe koha per ndryshim.........be hu gati te perballesh stuhine qe se pret prej meje........

sulmi me i mire eshte terheqja ne lufte
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:04:30
Ka ardhë koha për ndryshim.........bë hu gati te perballesh stuhine qe se pret prej meje........

sulmi me i mirë është terheqja ne lufte

dhe mbrojtja me e mire eshte sulmi  :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 23:05:22
Ka ardhë koha për ndryshim.........bë hu gati te perballesh stuhine qe se pret prej meje........

sulmi me i mirë është terheqja ne lufte


Ende nuk u pajtuat ju oreee  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 23:06:46
Jo........sdua te degjoj me peshperitjen tende ne buzet e mia..u lodha ..........dua te iki te jetoj vetem........pa tyti nuk meriton asnje nga kjo bote qe me rrethon....as mendimin tim as kohen as sakrificat e mia


dhe do ecja buze detit........duke pare pulebardhat
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:07:33
Peace people peace is the word,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 23:08:21
Hec pajtohuni ore mos bëni si kalama :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 23:08:34
Naten........do degjohemi serisht ne rrefimet e dhimbjes  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:11:21
Hec pajtohuni ore mos bëni si kalama :D
Jojo: Jojo:,,,i divorcuar te shkofte jeta :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:11:58
Jojo: Jojo:,,,i divorcuar te shkofte jeta :D
LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:15:30
eeehhhh pra LOL,,cikito do nje pije nga une ti??,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:16:13
eeehhhh pra LOL,,cikito do një pije nga unë ti??,, :D

me gjith qejf, por me nje kusht, paguaj une :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:17:01
i kemi falas se e njoh une pronarin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:18:29
i kemi falas se e njoh unë pronarin :D
aaaaaaa  po harrova  :D :D

nuk merzitesh nqs te bej nje propozim te vockel? :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:19:54
varet nga propozimi,,,vetem propozim martetse se ndryshe nuk pranoj/// :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:24:20
varet nga propozimi,,,vetëm propozim martetse se ndryshe nuk pranoj/// :D

po sigurisht, dhe shiko...
behet fjale per 100% seriozitet.
do krijojme nje familje shembullore nqs do jesh dakort edhe ti...
te premtoj se do te bej te ndihesh gruaja me e lumtur ne bote  :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:25:30
eehhh ti rrofsh si ma din rendesine,,, :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:26:44
dhe jo vetem kaq...
te tjerat do dalin ne siperfaqe avash - avash  perq :X :X
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:27:38
 :XX :XX hipno)) :hehe)) :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:29:23
eeehhhhhhh tani do e shijoja ne pranie e jetes time trendafilit...
do e shoqeroja me puthje pasionante  :love: :love: :-* :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:30:36
 LOL,,shi shi kujdes ti nata e pare  e marteses duhet me lezet c'do gje :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:31:52
 LOL LOL

e teprova zemer??
 ok po e le ne doren tende, bej cte duash jam i gjithi i yti  :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:33:27
eehhh sa turp me vjen nuk jam mesuar keshtu une jo,,, LOL.. :-[
ti duhet me ja nis apo nuk din?,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:34:56
 LOL

epo une e mora rrembyer....
prit sa te pyes pak si behet qete-qete  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 12:12:32
do qetsohesha pak
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 12:15:09
Do beja banjo nudo se kam shum vap :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 12:17:12
kujdes moj goce se merr ftohje nga te dy anet,,, :D
Une hic rri dhe mendoj sesi ndodhi kjo??,, :S :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 12:22:40
 LOL LOL Jo moj jo nuk ftohem...Ti mos u mendo sum e tham nji er ate :perqafim Une do pija nja dy birra KORONA :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 12:57:26
LOL LOL Jo moj jo nuk ftohem...Ti mos u mendo sum e tham nji er atë :perqafim Unë do pija nja dy birra KORONA :P

Do shoqeroja zuzunen me keto birrat se po ma ben zili tani me kete vape ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 25-06-2008, 13:35:49
..u dashka te marr mesime mbi jeten mesa shoh.. ^o) :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 14:09:11
Do notoja i vetem :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-06-2008, 14:10:59
Do i coja ketij ndonjeren qe i ka hy vapa ne zyre LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 14:13:21
une hic do,, :potelefonoj :potelefonoj :potelefonoj :engjell:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 14:16:36
Me mua eee  :potelefonoj :potelefonoj
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 15:39:38
Do pija vodka me akull. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 16:12:36
do me japesh edhe mua nje dopio Tipi...apo s'bohet llaf

se e kam te nevojshme jo per gje  :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 16:16:15
do hidhesha me kok
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 16:16:58
do me japësh edhe mua një dopio Tipi...apo s'bëhet llaf

se e kam te nevojshme jo për gjë  :S
Hajde meqe e paske te nevojshme se ndryshe shishen bosh do te te jepja. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 16:31:36
vetem fute llapen mrena se ta lepijne mushkonjat...


Erdha po une dua gjithe shishen ose taksirat e ke me ble nje shishe hajde luje sucin...se kshu si jam te pi edhe ty me gjithe shishe.. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 16:37:30
do mbytesha :( :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 16:41:14
vetëm fute llapen mrena se ta lepijne mushkonjat...


Erdha po unë dua gjithë shishen ose taksirat e ke me ble një shishe hajde luje sucin...se kshu si jam te pi edhe ty me gjithë shishe.. ^o)
bobo po ti ne kete gjendje do koline se ste ben derman shishja.:P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 16:45:34
po ti po qan hallin tim tashi apo te xhepit????

hajt se e le shpejt unë maksimumi nai shishe dhe jam te breguthjesht do te dali pune tjeter pastaj  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 16:47:44
mishi mos po shum se te bo dem mi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 16:51:57
ska gje,...mabj une...ehh sa mbaj
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 16:53:33
ehe po cne qe po pi ti ke nai hall  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 16:55:16
po ti po qan hallin tim tashi apo te xhepit????

hajt se e le shpejt unë maksimumi nai shishe dhe jam te breguthjesht do të dali pune tjetër pastaj  ;)
  bobo cfare stresi .LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: marsiola ne 25-06-2008, 16:59:53
ah sa do t edoja te isha tani atje me zemren ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: marsiola ne 25-06-2008, 17:02:30
te isha me zemren  dhe te beja dashuri

papushim

nje teme e bukur

une vdes te jem buze detit ne perendim

deti dobesia ime

lere tani s ejam edhe ne zyre dhe kam shuem vape

kur lexoj ket temn se si me vjen

 :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2008, 17:03:15
Do mbytesha pas ketyre gjerave qe bej  :(

po para se te mbytesha do i kerkoja dikujt falje

Me fal,se jam shume torrollocke qe nuk i hap syte mire kur veproj  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 25-06-2008, 17:16:05
i ka kapur keq vapa gocat  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 17:17:37
Nje uje me akull mire do beje. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 17:20:54
Do mbytesha pas këtyre gjerave qe bëj  :(

po para se te mbytesha do i kerkoja dikujt falje

Më fal,se jam shumë torrollocke qe nuk i hap sytë mirë kur veproj  :(


E mi mjaft mjaft///se le kokrren e namit....

nuk ka vdek njeri , te gjithe gjalle jemi!!!!!


hajde te te   :perqafim se mezi te kam..dhe ulu ktu te pime kete arken qe na ka sjelle Tipi me birra


i solle ti mo...apo po freksohesh me akuj???
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 25-06-2008, 17:25:22
O Mishel te pini nje arke me birra, do e kaloni naten ne mal, deri sa tju kaloj pija :D Une me 3 gota te medha birre iki skic  :D

Sa per temen, do haja pjeshka ne buze te detit, te shijojn shume  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:27:28
nuk e di ca mund te beja se jam shum keq tani hmmmmmmmmm
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 25-06-2008, 17:30:30
Po ca keni o njeres qe jeni kaq keq, mos dashuroni shume se dashuria e madhe ju prish nga mend...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:31:45
nuk e kam nga dashuria shoku thjesht jam ca nervoz me dike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 17:42:59
O Mishel te pini një arke me birra, do e kaloni naten ne mal, deri sa tju kaloj pija :D Unë me 3 gota te mëdha birre iki skic  :D

Sa për temën, do haja pjeshka ne buzë te detit, te shijojn shumë  :PBerni ne jemi ne det e atje po u deve mshoja detit dhe behesh FIL...

edhe qe ty te zeka pija aq kollaj skam cte them...bej cte besh e mos pi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:47:29
do filloja pun skafist  :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2008, 18:51:30
do haja  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 18:55:22
do e mbysja kete. :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 18:58:09
do shetisja...dhe nuk di...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Justice ne 25-06-2008, 19:18:30
Do mendoja per...ehh per noone.............. ..hihhihi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 19:21:57
Do ecja vetem..dhe ne heshtjen idiote do perhumbesha edhe pse asgje nga ajo vjen...asnje pergjigje nuk kthen....pergjigjet jane brenda meje...por une nuk di ti lexoj sepse nuk jam ne gjendje te llogjikoj!!!!!


C'dreqin katranosa??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-06-2008, 19:56:49
do shikoja mos gjeja ndonje ..dhe do mbytesha ne det bashke me te(por vetem 5 minuta) :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 19:57:50
asgje ,,,vetem mendime,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-06-2008, 19:58:48
po po.e marr me mend :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 25-06-2008, 19:59:14
Do peshkoja :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 20:01:07
Do ta mbysja këtë sipër duke e zhytur ne uje  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:01:42
shi shi vandami ne terren,,, LOL :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 25-06-2008, 20:03:58
Do ta mbysja këtë sipër duke e zhytur ne ujë  :D

Kete do ta hidhja ne det e do ta shikoja tek e hanin peshkaqenet te gjalle. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:04:41
 LOL,,i shkreti,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 20:06:18
Këtë do ta hidhja ne det e do ta shikoja tek e hanin peshkaqenet te gjallë. :D

Ty te lidhja per grepi dhe do te beja ushqim per peshkaqen :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 25-06-2008, 20:08:23
Une do te lija te te pickonin gaforret :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 20:10:48
Une ty do ta lidhje per nje guri te rende dhe do te hedhja ne uje deri te dilnin syte nga vendi duke pi uje :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: erlehta ne 25-06-2008, 20:56:57
Po pastaj ku do shkoje  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:59:40
zoti e di,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 25-06-2008, 21:10:07
Ja ua tregoj une, deti u largua nga bregu 30 metra tani mbetet te behet kos dhe te ngopen disa individ te veqante :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 21:12:51
flet per vete ti apo,,,,????,,, :D
une do mendoja per dike qe mu ka thare zemra qe ta shoh,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 25-06-2008, 23:10:01
Unë do ta lusja Xha Milon te me jepte qershit me gjysëm çmimi,,se i paska te shtrenjta,, :D,,,kurse ca ishte ajo tjetra,,,shtenjtoje pak se behesh milioner,,, :D

Ahahahahahah, qershite do ti ul 80% per ty, kurse ato te tjerat, ty do te ti jap falas, do bej sevap tu befsha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 23:11:49
do gjuaja ndonje zogez. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:13:03
uuuhh thanx sa i mire qe je,,,por tani sa i bleva do dhe nuk me nevojiten me,,, LOL :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 23:15:23
 ^o) ^o) ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 12:00:37
ne nje dite si e sotmja ne shqiperi..nuk do dilja nga deti :D..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 12:44:01
Njesoj si dreamm nuk do dilja nga uli.

Ps: ciao dreamm ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 12:45:24
Do ta shqetesoja kete siper :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 12:47:04
Jo jo ti nuk me shqeteson do me beje shoqeri ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 12:48:41
Aty ne uje ihh sa qejf :D


Do ti shkembeja ca llafe me kete siper
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 12:52:28
Do ti shkembenim ca te qeshura me kete poshte :D

Ps: mua me del poshte prandaj LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 12:54:14
Hahah pse me paske hyp ne qafe tani ti ee :D


Do te flisnim gjera me pull te kuqe me kete siper :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 12:58:19
Po po fol keshtu fol se po te pa trendafili te mbyti ore LOL

Do ti shkembenim disa barcaleta me kete :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 13:03:18
Hahah jo re jo mos ke dert ti se ka besim ajo tek une :D


Do te fusja ne uje dhe do laheshim :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 13:05:46
Patjeter qe do laheshim ;)

Do notonim deri sa te na mbaroheshin forcat :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 14:05:45
Njesoj si dreamm nuk do dilja nga uli.

Ps: ciao dreamm ;)

persh.stefi :)

do kullosja syte :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 14:09:22
do shkoja thelle dhe do i kerkoja nai peshkaqeni te me bente shoqeri.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 14:12:57
Patjetër qe do laheshim ;)

Do notonim deri sa te na mbaroheshin forcat :D
c'behet nga kjo ane???,,,se mos hani ndonje gje pa mua dhe u mbys me nepse,,,,,, LOL :puth,,,une do shoqeroja keta te dy,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 26-06-2008, 14:58:39
O Goca keni filluar te dashuroni njera tjetren LOL

Do luaja futboll
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 15:00:10
Ne njera-tjetren jo po ne mua ore kopuk se shef :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 16:12:29
hic me CH,,,sa ja rrit mendjen veti dhe ti pa pa pa,,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:46:06
do flija te kompesoja veten...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 19:09:56
do i nxirrja inatin njeres ...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 19:18:24
do doja te shetisja dhe kaq... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2008, 19:20:14
chasin waves.. ^o) :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 19:21:35
dream perktheje icik mi se sdim te gjith english
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2008, 19:22:56
dream perktheje icik mi se sdim te gjith english

ndiqja valet... :D

hi mistrec nervoz..ok? :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 19:24:56
po nervoz ka nja ca dit sec kam as vet se di
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 19:30:34
po vertet cke..pse kaq i nevrikosur???

 :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 19:31:42
sepse ti sme kujton kur sjam ktu ja pse asnje se merr malli per mua
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2008, 20:20:37
do shnderrohesha ne sirene :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 20:22:19
jo po si peshkaqen  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2008, 20:28:11
peshkaqenet jane armiqte :P

do shijoja puhizen e detit :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 27-06-2008, 20:33:37
Do ta shqetesoja kete siper :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 20:52:38
do zhytesha ne detttt
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 20:58:49
do hidesha per her te fundit tek kjo tem  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:03:53
do notoja drejt  teje det o det i kaltri det hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:04:42
do prisja qe dielli te zhyteshe ne det.  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2008, 00:21:58
do thurja endrra..te pakten ato  me perkasin vetem mua ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:22:49
do i prishja enderrat per qejf kesaj. :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:36:14
do shkoja thelle ne kerkim te nje peshkaqeni te vetmuar
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:38:28
mos u zhyt shume se mbytesh. :D      Ne shezlong do rrija vetem ne shoqerine  nje vodka me limon and akull.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:46:52
ska gje ndihme ste kerkova. do notoja sa te me hanin krahet.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:47:54
Mendo edhe për kthimin eee ;)   Do vazhdoja te pija vodka with ice. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:54:56
kush tha qe kam plan te kthehem? do vazhdoja te notoja pa kthyer koken pas
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2008, 01:09:33
do kaloja naten aty,,buze detit... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 01:10:25
se mos te hanin ufot :D   te pakten me thirr edeh mua. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 12:40:34
do mendoja per shume gjera por njerin me shume,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 12:50:43
neser do vete ohoho ca qejfi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 28-06-2008, 20:58:10
do notoja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-06-2008, 21:10:28
Do lahesha ne det dhe do rrija nja 2 or ene uje te hiqja vapen e madhe qe eshte
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 21:11:27
une hic mendime pa fund si gjithmone,,,, :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2008, 21:19:06
Do ti bashkohesha kesaj ne mendime :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 21:26:11
ske pjese ne koken time ti ree,,del nga andej :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-06-2008, 21:27:41
do lahesha ne pishina
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2008, 22:34:48
do lahesha ne pishina
po jemi ne det pra:D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-06-2008, 00:22:16
do beja ate qe bera te dielen e kaluar...sex in the beach hahahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-06-2008, 10:15:50
SHum endrra shikon ti mi goce...hahaa                                       Une do pija birra me ato te dyja ketu :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 11:14:07
Une do shoqeroja zuzunen dhe do shkonim per gjah,,, :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 29-06-2008, 17:01:31
do kisha deshire qe ai cast te mos mbaronte kaurre, pa se cfare do beja as e kam idene :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-06-2008, 23:19:25
do luja voleyball
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 29-06-2008, 23:23:31
do dergoja sms.. ne anen tjeter te globit :P LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 29-06-2008, 23:51:36
Do vazhdoj endrren time  hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-06-2008, 08:25:03
do rrija :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 08:52:55
do mendoja per njerin qe e kam jet,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 09:05:08
Trendafil ne ate peisazh qe me ke derguar do kaloja jeten :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 09:06:24
do merrja Stefin dhe do ta coja atje ku don ajo :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 09:07:32
Pastaj do kalonim pushimet bashke ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 09:08:45
nese te lejon burri,,,, :D,,do jete veshtire ti mbushesh mendjen :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-06-2008, 09:52:11
Aaaaa dhge une dua te vi me juve per pushime do me merni  hmmmmm: Une do pija ndonji redbull me keto te dyja siper :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 09:54:15
po po te marrim dhe ty mos u merakos sepse do dalim per gjah andej nga buze deti,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-06-2008, 10:16:13
Apo ska dhe gjah te mir moj moter mmmmmmmm :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:19:40
ee pra ashtu mendoj dhe une,,,,ose ka aty ose nuk ka askund :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 10:23:48
Dhe une andej jam kujdes se po kapeni per mua :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:26:20
 LOL,,,nuk je gje qe te kapemi ne ty ,,,,kemi tipa te tjere,,per ata dalim andej,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-06-2008, 10:27:04
E pra une ju pres qe te vini ketu te dyja :perqafim edhe Charlin :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:28:48
oj,,kujdes nga gropa se ka pasoja ok?,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 30-06-2008, 10:28:59
Do i merrja keto 3 gocat charlit, e do dilja xhiro :D LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:30:27
 LOL,,,,i shkreti ti nuk mundesh te na perballosh si ai :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 10:32:51
nëse te lejon burri,,,, :D,,do jetë vështirë ti mbushesh mendjen :D :perqafim

Pse moj nuk na lejon burri ? ia mbushim mendjen atij ne mos ki merak ti ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Berni ne 30-06-2008, 10:37:52
LOL,,,,i shkreti ti nuk mundesh te na perballosh si ai :D :perqafim

Kush te tha ty se nuk ju perballoj dot LOL Charlin me nje karamele e genjej une e iken vete  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 11:19:11
more ate e kam provuar edhe une por nuk ben efekt ok?,,,, LOL....duhet te provosh dicka tjeter :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 12:04:50
Do pikturoja peisazhin
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 12:43:43
asgje,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:12:18
do beja ate qe bera dje stilin geshere ne det, vetem qe kish pak dallge dhe na veshtirsoi performancen hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:13:17
do beja seks akrobatik  :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:15:44
apo ste ndihmon uji hahahahaha vec kujdes se te ngre ne siperfaqe dhe jep spektakel pa pare
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:16:56
Jo mi se jam ber mjeshter i seksit ne uj ia dil hilet  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2008, 18:24:31
do bëja atë qe bëra dje stilin geshere ne det, vetëm qe kish pak dallge dhe na veshtirsoi performancen hahaha
eeee mishel kujdes me ate stilin se ka pasoja :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 18:39:45
rrofsh do ta kem parasysh
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 30-06-2008, 20:02:19
do i bia ciftleis  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2008, 22:36:55
duke pare...duke bere :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 01-07-2008, 13:18:53
Duke lozur me valet e detit  hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 01-07-2008, 13:37:35
Do hidhesha me koke ne uje pa u menduar dy here :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-07-2008, 14:13:32
Do te prisja ty te vije
ashtu me dallget qe shtyhen ngadale

ti do vije drejt meje

do me shikoje thelle ne sy do lexoje cfare shkruhet ne to valle
do perqafoheshim thelle pa mbarim
duke perjetuar muzgun e  dashurise
te premtonim per gjera pa mbarim
te flija ne krahet e tu.........


sa do e doja nje dite :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 19:28:35
...do pyesja veten..shume gjera ^o) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-07-2008, 20:21:21
ate qe do gjeja ne breg do ta fundosja ne fund te detit hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 23:17:01
atë qe do gjeja ne breg do ta fundosja në fund te detit hmmmmm:

se mos perfundon ti i fundosuri :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 23:19:01
do kerkoja peshkaqenin e shengjinit. se me ecen muhabeti me kafshet e egra jo per gje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 04-07-2008, 00:39:03
Do kerkoja bjonden  e lene ne harrese :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:40:48
Do i bija kitares. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 04-07-2008, 01:03:38
Do beja keshtjelle me rere te lagur :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 01:11:39
do vazhdoja te shetisja me peshkaqenin,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 13:39:03
hic
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-07-2008, 13:41:25
Do pija nji kafe :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 13:47:42
do shkoja mbas ishujve dhe do prisja peshkaqenin hahahahha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:36:30
do leshoja peshkaqenin ta hante kete. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:40:04
Do ndjeja me sy mbyllur freskun e dallgeve dhe ciklat e ujit qe binin ne fytyren time, dhe keshtu do humbja ne mendime.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:41:19
Do i shkoja kesaj e do ta tundja fort duke i thene ec ti ndajme bashke mendimet. :P :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:45:10
Jo do i thoja mendimet nuk i ndaj me ty une por po te duash mund te me ftosh per kafe :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:49:05
Do i thosha shifemi tek kafja e Remes. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:52:03
une do punoja frigoriferin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:52:34
Hahahahaha prape te kafja e rremes ne LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:53:01
do notoja per qejfin tim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:54:29
Hahahahaha prapë te kafja e rremes ne LOL
Mos jemi takuar edhe here te tjera atje ? :P   E mirë zgjidhe ti vendin por mbaje sekret për te tjeret. ;) :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:56:32
unë do punoja frigoriferin :D

Pse moj nuk ta rregullon tekniku ty LOL

Ps: Pse u zhveshe moj cpate :D te hypi vapa eeeeeeeee LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:57:25
po mi buze detit jemi tani,, LOL,,me tregoni kush eshte rrema?? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:58:21
Mos jemi takuar edhe here te tjera atje ? :P   E mirë zgjidhe ti vendin por mbaje sekret për te tjerët. ;) :P

Ok do ta zgjedhe vete me mire dhe do ta mbaj sekret edhe per ty LOL ti hajde me kerko LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:59:27
po mi buzë detit jemi tani,, LOL,,me tregoni kush është rrema?? :D

Rrema e ka emrin nje lokal vari ........beeeeeeeeep, ketej nga ne :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 15:01:11
 LOL,,,me trego se c'fare eshte beeepppp??,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:03:28
Ok do ta zgjedhe vete me mirë dhe do ta mbaj sekret edhe për ty LOL ti hajde me kërko LOL
Degjo ti ik rri atje tek vendi se uen per shen pollog aty do jem mos kij merak. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:04:52
LOL,,,më trego se çfarë është beeepppp??,, :D

LOL fjale turpi moj LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 15:05:43
 LOL,,cila moj se ka shume fjal me beeppp? :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:06:21
Degjo ti ik rri atje tek vendi se uen për shen pollog aty do jem mos kij merak. LOL LOL LOL

MIre se edhe une diten e shempallushit do shkoj atje keshtu qe takohemi LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:07:06
LOL,,cila moj se ka shumë fjal me beeppp? :D

Po me provokon ti apo si eshte puna LOL nje e keqe fare LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 15:09:27
 LOL,,jo moj cne,,buze detit jemi shiko njeriu lloj lloj malugati LOL :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:10:35
MIre se edhe unë ditën e shempallushit do shkoj atje kështu qe takohemi LOL
  Sa qejf qe e keni shen pallushin ju moj aman et gjitha gjeret i lini per te asistuar ne shenpallush. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:11:26
Do ecja dhe do mundohesha te harroja dike  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:12:53
Do te sygjeroja te hyje brenda ne det e mos dilje me keshtuqe do harroje dhe do te harronin shpejt. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:15:13
  Sa qejf qe e keni shen pallushin ju moj aman et gjitha gjeret i lini për te asistuar ne shenpallush. :P

Hahahaha e c'rendesi ka dita rendesi ka kafja qe do pime bashke LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:18:47
LOL,,jo moj cne,,buzë detit jemi shiko njeriu lloj lloj malugati LOL :puth

Ylli meqe qenkemi te dyja ne plazh hajde te pime nga nje kafe ne te dyja se kush rri e pret Sterion ne diten e shen pallogut LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:20:23
nuk e di do rrija vetem
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:21:28
Do te sygjeroja te hyjë brenda ne det e mos dilje me kështuqë do harroje dhe do të harronin shpejt. LOL LOL

jo se nuk dua ti jap kenaqesine te tjereve

nejse une do degjoja kenge me MP tim bombe 2 GB dhe sdo e caja koken per asgje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:21:52
me vodhen peshkaqenin heee . hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:22:51
capi rrime bashke zogu!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:23:20
do rrija me dream se ajo me kupton
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:23:47
capi rrimë bashke zogu!
ta prish une ty :)

Apo sme iken keto dite per pushime ti..boh do me mungosh :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:25:42
edhe ti zemer..shume dhe kujdes andej nga adriatiku se kane dale peshkaqenat. hahahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:27:10
do mendoja per ca budalliqe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:32:25
edhe ti zemër..shumë dhe kujdes andej nga adriatiku se kanë dalë peshkaqenat. hahahahaha
nuk do dal per plazh ne Shqiperi hic kam alergji prej klimes LOL

jo mi jo,e shumta do me kafshoj peshkaqeni elbasanlli asgje me shume :D po do ia limoj dhe dhembet atij
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 17:26:48
do beja shurren
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-07-2008, 19:13:55
do mendoja thelle
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:26:55
Do haja mish, do pija vere dhe do puthja vajza... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:27:41
mendime pa fund,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:31:33
Do puthja vajza, do pija vere e do te haja mish.. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:47:15
te befte mire ty por une prap vetem mendoj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 20:21:51
do puthja ne kerthize këtë lartë  :D  :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:22:59
uuh hot,,,,hot,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 20:28:38
do vrapoja lakuriq.... :D, për te kapur anijen para se te me ikin... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:31:28
hey kujdes nga gaforret :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 20:44:01
hey kujdes nga gaforret :D

vetem po me hullen nga anija, por mendoj se nuk do me hellin, kur t'me shohin.... :D :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 20:45:53
vetëm po me hullen nga anija, por mendoj se nuk do me hellin, kur t'me shohin.... :D :D :D

varet nga kapiteni.... nqs eshte burre me 'rr' do te te lidhi prej spirance  :D :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:46:43
 LOL,,,jam une kapitene,,direkt ne det te leshoj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 20:48:18
LOL,,,jam unë kapitene,,direkt ne det te leshoj :D

po pastaj z'do ket kampion ne anije...me leshove, duhet te me biesh edhe mrapa.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:49:13
hah dreq sa mire ma lexo mendjen :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 20:53:37
deti...
ne fakt at dite ishte duke ra shi, kur isha, por prap se prap u lame...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:55:36
uau une ketu buze detit jam dhe nuk e shoh ate pamjen asgje kundi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 20:56:59
po por, ti je ne anen tjeter te botes.... :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:58:52
hah larje te kendshme pra :perqafim :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 21:42:25
do pija birren se mos me ngrohet, dhe do beja not guri  :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 22:25:18
hic o do rrija per qejfin tim. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 05-07-2008, 00:10:51
do pija nje cigare dhe do meditoja! pastaj do mendoja kush ma vodhi peshkaqenin tim?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 05-07-2008, 22:09:31
do pija një cigare dhe do meditoja! pastaj do mendoja kush ma vodhi peshkaqenin tim?
po ti moj cfare kerkon me peshkaqenin :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 22:21:48
nese do isha me "Ty"..sdo me binte fare ne mend per muzg..as perendim..as diell as hene :D :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 06-07-2008, 00:02:23
po ti moj çfarë kërkon me peshkaqenin :D
po e kam timin moj! me jepet me kafshet e egra LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 06-07-2008, 00:11:10
veq vet kisha nejt,shiqimin te humbr diku tek dielli,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 00:36:53
Do mendoja thelle per dicka,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2008, 19:49:32
po e kam timin moj! me jepet me kafshet e egra LOL LOL
zoti te ruajt pre gjeve te buta LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 13:28:58
Do mendoja thelle e thelle sa i rendesishem eshte nje person ne jeten time,,,, :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-07-2008, 20:10:00
.............
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-07-2008, 20:14:21
do ja fusja . ;).nje. ;).te zhytyr deri ne fund te detit :engjell:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 21:49:11
do ja fusja . ;).një. ;).te zhytyr deri në fund te detit :engjell:
mos u mbyt se na duhesh :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2008, 21:54:00
do gjuaja femra te vtmuara :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 21:59:32
do gjuaja femra te vtmuara :P
te tipit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 22:01:09
te tipit
te tipit... pik pik 2 kumbulla 1 fik LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 22:02:55
te tipit... pik pik 2 kumbulla 1 fik LOL LOL


pike me pike edhe cike
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 01:04:17
ate qe bera sot...enderrova me sy hapur mbi nje shkemb ne ishull dhe prisja....valet e ngrohta te me thonin se ti je me mua e ne mua!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 08:37:25
Mezi po pres te shkoj buze detit pa te gjitha do ti bej :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 08:53:26
Do beja banjo nudo :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 08:55:42
uunee uufff zoti e di cdo beja,,,,vetem e di se gjithcka nudo po,,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 09:01:43
Turp tiu vije u zhveshen nudo keto te dyja direkt LOL  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 09:04:02
turp hic ncuq,,,vetem Z ndoshta mua mmhhmm LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 09:05:48
Ehhh cna ka gjet, i ka plasur cipa vajzave fare LOL  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 09:06:43
 LOL LOL Po kemi vap mi goce,,,le qe tani ne behar rendojen rrobat :D Ca turpi mi ku ka tup tani :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 09:08:03
eehh sa fytyre jemi hic,,,, :D,,,,iku kohe  e xhaxhit erdhi kohe e tetes tani LOL LOL
puq te dyjave se nuk vonohem vetem nje dush te shpejte :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Nadja ne 08-07-2008, 10:22:33
do sodisja dhe do shijoja ate cast ne  pafundesi :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 08-07-2008, 11:52:23
do prisja te nesermen..ndoshta do ishte me e bukur...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 12:59:42
une hic do shijoja pamjen,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 13:01:20
Do tia fusia nji gjumi :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 13:38:34
Ne keto momente do futesha me koke ne uje :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 14:19:07
ende nuk ka perenduar qe kshu duke pritur perendimin po zhuritem ne ujin kristal e te ngrohte te sarandes
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2008, 15:30:58
do rrija :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 16:21:04
Tipi ma niz i cinare je qe je kot hahahaha.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 08-07-2008, 16:45:48
do kerkoja syte e ty mes atij perendimi magjepses dhe te besoja dhe nje here se ne jemi bashke... :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-07-2008, 18:26:37
mesa lexova duket qe ju ka rene pika ne koke(nga vapa e madhe e kam fjalen) :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2008, 18:52:37
Tipi ma niz i cinare je qe je kot hahahaha.
Ec avitu :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 18:57:49
shpejt u kujtove. hemmmm une fjeta u zgjova cigarja me mbeti ne dore hahahaha. do rrija mbi ate shkemb qe me pelqen dhe si nje sirene do shihja diellin e kuq tek fundi i detit e perpin. me mendje ,shpirt e zemer do doja te isha ATJE
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2008, 14:14:08
mesa lexova duket qe ju ka rënë pika ne kokë(nga vapa e madhe e kam fjalën) :P
ahaha vdeksh ti qe u bere i gjalle

ty kushedi ky te ka rene pika LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2008, 21:35:59
Do prisja njeren te vinte ta shijonte perendimin me mua. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-07-2008, 16:35:01
do notoja dhe do laja reren me pikat qe do pikonin nga trupi im...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-07-2008, 17:00:17
Do prisja te erresohej si perhere :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 16-07-2008, 19:36:58
do beja pakt me diellin qe erresira kurre mos vinte hahahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 16-07-2008, 20:31:02
do prisja dike ta perqafoja ...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 17-07-2008, 13:41:39
Do kerkoja sensin pse duhet te jetoj  :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2008, 13:59:53
do haja fara kungulli. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 17-07-2008, 14:29:01
do ndihmoja capin te gjente senset e jetes...te kam xhan shume fare...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:22:06
Do prisja L,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:24:15
Do i beja muhabet deri   ne perendim te Diellit, e pastaj do e ftoja ne darke dikume violina.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:26:21
Do i kisha hyre detit not derisa te vije te me shpetoje dikush,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:28:31
Do kisha hyre ne det edhe unete mbytem me te. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:30:50
Do kisha shpetuar L,,se eshte i ri e gjynah,,edhe po martohet,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:38:30
hahahha...Do me kish mbyt edhe me keq. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:39:38
hahha sa mire e din,, :D,,,Do mendoja shume shume per dike,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:41:44
Do ja nderroja mendjen. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:42:42
Do mundoheshe por kot,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:44:22
Do i kisha thene te mendohet dy here. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:45:44
Edhe ky ta provoje nja 3 here,, :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 18:55:41
De i kisha bere magji. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2008, 21:38:01
do rrija e do pija po te kalonte afer ndonje femer do i propozoja ta shtrija. :P :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 00:22:44
ah vec te isha pa dija une cbeja. nuk ka gje me te bukur se te besh not ne perendim...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 18-07-2008, 00:28:32
do i mesoja notin ndonjeres :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 00:51:30
do shikoja kete ufon tek mesonte notin ndonjeres...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 00:52:44
hahah edhe une,,,edhe do mendoja pak,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 18-07-2008, 01:06:20
kjo arrihet me "qejf" jo me inat ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 01:10:59
une spektatore jam ska lidhje qejfi apo inati....nderkohe qe rendesia eshte te protagonistet kupton ti?! do vazhdoja te shihja si i thone atij muhabeti
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 18-07-2008, 16:06:08
Do ulesha ne preherin e detit dhe do kendoja ne heshtje ate kengen

Eja ne preher te te marr
qe te te nxjerr ate merzi
na pret te gjitheve nje gur mbi varr
pak dashuri pak qetesidhe degjoja keto tinguj kenge qe vinin nga nje hotel aty afer..e ndersa une ecja kuturu...pa e kuptuar thelbin e gjerave...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 16:11:42
eh moj capi sa e kam degjuar ne sarande kete kenge!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 18-07-2008, 16:12:48
eh moj capi sa e kam dëgjuar ne sarande këtë kenge!
une e degjova live nga ai qe e kendon..qelloi ketu ne Florida...

po mu kujtuan shume gjera,shume Mishel ne pak vaRGJE TE THENA NE KENGE
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 16:21:34
e qarte e qarte. e boll se u beme si ato shtepiaket e deshperuara. ritem zemer ....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 19-07-2008, 20:35:01
Do te kerkoja ty..e di qe eshte e pamundur po ndoshta zoti ben nje mbrekulli  :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 20-07-2008, 00:31:29
ja tek jam...eja vogelushe
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Dallga ne 20-07-2008, 01:20:13
Fotografi.... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2008, 18:42:25
do te beja ashtu..not me ndonjeren(ose me sakte me dynjerat ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 18:56:50
me ke mo shoku>?>??? hahahhaha

une e kam maru notin per kete vit.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2008, 12:55:38
sı flake do te te pushtoja dhe sdo te lıja te ıkje me kurre nga une :) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 12:56:37
Asgje s'do beja vetem do shijoja ate perendim,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 22-07-2008, 14:56:46
Eh do hiqja rrobat me nje shpejtesi prej skifteri e do i shkoja atij ujit drejt per se drejti e do hidhesha brenda tij :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:43:00
Eh te isha uje. hmmmmm: :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:43:56
Asgje nuk do beja,,,vetem do mendoja shume,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 07:43:12
do shijoja panoramen.... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:12:50
Asgje nuk do bëja,,,vetëm do mendoja shumë,,,

Mos u mendo shume bukuroshe se do te lodhet mendja do te merzitet dhe te iken ajo pastaj LOL dhe ku ta gjejme pa mire LOL  :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:15:50
Do pija nje kafe nga dora e Stefit. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:19:40
Do pija një kafe nga dora e Stefit. :P

Ta kam bere rrusho gati e ke, shko pije shpejt se do te ftohet :D :puth
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:22:17
Moj po une te thashe te embel me pak kurse ti ja ke fut te mesme :P  Mire mire po ec edhe ti se nuk u shtyka kafja vetem ketu buze detit dhe pa thashetheme. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:24:50
Ketu me ke :D buze detit me rroba banje :D cfare nuk e ndjeve prezencen time apo cfare LOL

Kafen ta kam bere sic ma kerkove ore (?)  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:26:11
Jo prezencen e ndieva une por i kam alergji rroba banjot e plazhit te gocave keshtu qe clirohu. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 10:13:55
Ti heq fare thua ti ? :D reziston dot ti se jemi duke pire kafe ne apo jo ? LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 10:20:13
Epo e pijme kafen pastaj shohim sa mbajne rezistencat. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 10:26:38
Eh duhet te me premtosh qe reziston perndryshe nuk i heq LOL kam frike LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 12:10:44
Nuk bej premtime me fjale une po hiqi se iku dielli e hyri hena. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Shej ne 23-07-2008, 12:12:34
do gjuja per peshk  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 23-07-2008, 12:26:43
do e ndihmoja shejtanen  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 12:43:13
Nuk bëj premtime me fjale unë po hiqi se iku dielli e hyri hena. LOL LOL

Ska gje le te iki eshte me bukur ashtu LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 12:44:40
ti  jap  nje  puthje .......,dhe  te  jeme  ne  dileme
se  cila  do  te  jete me  magjepes  perendim  apo  lindia.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 12:54:46
do kapja peshk koran :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 13:04:53
si larg e ke poradecin moj xhane...

une do kapja belushka hahaha  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 13:07:28
si larg e ke poradecin moj xhane...

unë do kapja belushka hahaha  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
\

se di fare ku rritet ky lloj peshku drejt me thene po do preferoja te rrija anes Struges mqs e  njoh me mire si zone...faktikisht do ecja...dhe do mbushesha me fryme duke mos e care koken per asgje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:08:21
Ti afrohesha ngadale nga mbrapa pa u ndjere dhe ti pershperisja me ze te embel " Te kam xhan "
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 13:14:44
Do bindja  veten se asgje nuk eshte e perjetshme dhe do luaja me valet duke pare perendimin e diellit :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 13:32:41
shume  mgjepes  perendimi, por  ne  te  njejten  kohe  edhe triste
do  te  preferoja lindjen  te  pakten  shpresa  do  te  jete.
"  il  buio  la  speraza  non  lo  da"
 ne vend  te misterit
zhgjedh  pa  u  menduar  shpresen.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 13:35:02
Ti afrohesha ngadalë nga mbrapa pa u ndjere dhe ti pershperisja me ze te ëmbël " Të kam xhan "
carina:   bastera secondo  te???
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:43:47
carina:   bastera secondo  te???

Non credo pero e un buon inzio no ?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 13:45:33
Do flisja shqip,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 13:47:59
Do shihja femrat kur kalonin para meje. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 13:48:53
Do flisja shqip,,
[/quo   kenaqesi   eshte  e  dyfisht
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 13:50:21
Do prisja darken me pa durim..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:50:34
Do shihja femrat kur kalonin para meje. :P

Kujdes mos te bjere ndonje infrakt ore LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 13:51:13
E kam te forte zemren por ti kujdes mos me kalo perpara. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:52:11
Do prisja darken me pa durim..

Me sa duket emocionet e pritjes se darkes te kane bere shume te heshtur eee ? :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 13:52:56
Po shume,, :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:04:39
Mire hajde tani lere heshtjen ne pune te vet dhe ngreje lart......... moralin me ne LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 14:06:48
Do fotografoja Stefin duke u lare LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 14:07:35
Non credo pero e un buon inzio no ?
koha  e  mire  shihet  ne  mengjes
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 14:08:36
Do fotografoja Stefin duke u lare LOL
Do i blija kesaj fotografite qe do bente. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 14:16:28
do ta tallja menderen me detin... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:20:40
koha  e  mirë  shihet  ne  mëngjes

Kjo si po te duket ? si tu duk mengjesi ?:D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 14:45:07
Kjo si po të duket ? si tu duk mëngjesi ?:D
per  mua  e  bukur  eshte me  shi, por  te  gjendem
 ne  nje  livadh  me  bare,dhe  ne  qofte  se  vjen  ndo nje  dallendyshe ta  marr  ne  gji.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 14:51:07
.....eja te lozim ne lidhave tring tring tring

une mbledh lule , ti ha bar tring tring tring LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:54:04
për  mua  e  bukur  është me  shi, por  te  gjendem
 ne  një  livadh  me  bare,dhe  ne  qoftë  se  vjen  ndo një  dallendyshe ta  marr  ne  gji.

Ok pergjigjje e bukur por jo ajo qe do doja une ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 14:59:38
to laja kepucet. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 15:01:10
to laja kepucet. :)

Ne buze te detit e ?:D duke perenduar djelli e duke pare nje mrekulli ti do lash kepucet LOL  LOL  LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 15:02:34
Do i blija kësaj fotografite qe do bënte. LOL LOL LOL

Ti nuk ke pune me fotografine time degjove, se ta ve aty te shtylla takimeve ti pastaj LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 15:05:14
Ti nuk ke pune me fotografine time degjove, se ta ve aty te shtylla takimeve ti pastaj LOL
Jo se gjete do ta ve tek emisioni Njerez te Humbur. LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 15:06:46
Jo se gjete do ta ve tek emisioni Njerez te Humbur. LOL LOL

Hahahaha nuk do te eci se do me gjejne akoma pa e nxjerre aty fotografine LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:06:53
pse nuk te besohet qe laj kepucet? :) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 15:08:25
pse nuk te besohet qe laj kepucet?

Opo ty te lumte nuk kam arsye pse mos te te besoj, vetem se kjo do te thote qe nuk ke ndonje gje me te bukur per te bere LOL  LOL  se te lash kepucet LOL me kenaqe LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-07-2008, 15:10:37
Do laja lulet  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:15:13
ehhh skan faj femrat qe me thon skan bir nene qe te te kuptoj ty.

spo te lodhi me shume,po ta shpjegoj.ok..femrat kan qef te shohin perendimin magjepes te shtrira ne kokerr te shpines,mashkulli siper po lan kepucet.loooooooooo l skam si ta shoh perendimin magjepes.looooool besoj se e kuptove larjen e kepucve. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:16:40
Do pija nje redbull
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 15:23:01
ehhh skan faj femrat qe me thon skan bir nene qe te te kuptoj ty.

s'po te lodhi me shumë,po ta shpjegoj.ok..femrat kan qejf te shohin perendimin magjepes te shtrira ne kokerr te shpines,mashkulli sipër po lan kepucet.loooooooooo l skam si ta shoh perendimin magjepes.looooool besoj se e kuptove larjen e kepucve.

LOL LOL LOL LOL shi ore ky sa thelle i paska hyre LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:26:57
akoma s'po i gjej fundit,as llapa e kupuces nuk po ja gjen looooooooooooool
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 15:35:17
do i ulerisja bregut te detit e gjer ta degjonte edhe ai se ti me cave koken! ja kshu
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:37:13
a uaaaaaaaa aaaa?  :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 16:08:47
.....eja te lozim ne lidhave tring tring tring

unë mbledh lule , ti ha bar tring tring tring LOL LOL
nuk  e  pritesha  nga  ti ,sapo  te bera  edhe  nje
compliment, me  fal  ndoshta  jam  gabuer.
sa   per bare  , jam  qen  i  keq  haj  vetem  luleshtaren.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 16:52:33
sa vjec je ti shoku? hahaha eshte vjershe per kalamaj. jo kaq impulsiv djalosh. do rrija ne breg e ti mesoja joy-it qingji vogel pse mendueshem bebeba, pse me rri ashtu trishtueshem bebeba, eja bashke te lozim ne lendina bebeba, une mbedh lule e ti ha bar tring tring
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 23-07-2008, 19:17:02
barbeque..me gjıthe mıqte e mı :) :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 23-07-2008, 21:35:58
sa vjeç je ti shoku? hahaha është vjershe për kalamaj. jo kaq impulsiv djalosh. do rrija ne breg e ti mesoja joy-it qingji vogël pse mendueshem bebeba, pse me rri ashtu trishtueshem bebeba, eja bashke te lozim ne lendina bebeba, unë mbedh lule e ti ha bar tring tring
sa  gjysa  jote ,40 ,por  qingj   i  urte ,si  i  thone  pi  dy  nena,aq  i  urte  sa  pi edhe  bareshen.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 21:46:45
do rrija e do mendoja per gjera qe duhej te mendoja. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 21:47:57
Do rrija kot...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 21:48:53
Do perpiqesha qe ti mbushja mendjen kesaj se te rrish kot nuk eshte zgjidhje por open ur eyes. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 21:50:30
Open i kam,,por kot do rrija e do prisja dike,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 21:52:07
do ija pijen time t epreferuar mbasditeve Birra Corona and Lemon :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 21:59:06
Tash nje redbull nuk do ishte keq,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 23:16:44
sa  gjysa  jote ,40 ,por  qingj   i  urte ,si  i  thonë  pi  dy  nëna,aq  i  urte  sa  pi edhe  bareshen.

Po ti qeke qingj i lodh mo shoku,ske  takat  me terheq qyrret jo me bareshen LOL LOL ehh cna ka gjet na mbyten delinot thuaj
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 23:18:19
Do perpiqesha qe ti mbushja mendjen kësaj se te rrish kot nuk është zgjidhje por open ur eyes. :P
And the legs too hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 00:50:55
And the legs too hahaha
Wrong shume..hahah
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 09:29:00
Po ti qeke qingj i lodh mo shoku,s'ke  takat  me tërheq qyrret jo me bareshen LOL LOL ehh cna ka gjet na mbyten delinot thuaj
grazie  signorina-io  ti  voglio  bene  lo  steso-

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2008, 09:40:57
do gjuja detin me guricka hahaha
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:47:39
Do rrija e do prisja......... :engjell:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:49:14
Mua besoj LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:49:28
Do shqetsoja Tipin se me ka shqetsu mbreme :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:56:06
Une do i merrja te dyja e do u flisja per perendimin e diellit dhe pasojat qe ndodhin kur bie erresira. LOL LOL LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 11:58:47
Kujdes se mos keputesh ti qe do na mesosh pasojat ne LOL

Une do shtrihesha ne breg me trupin gjysem ne uje duke ndjere dallget e fresketa tek perplasen mbi trupin tim ehhh cfare kenaqesie :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 12:21:15
Kujdes se mos keputesh ti qe do na mesosh pasojat ne LOL

Unë do shtrihesha ne breg me trupin gjysëm ne ujë duke ndjere dallget e fresketa tek përplasen mbi trupin tim ehhh çfarë kenaqesie :D
kujdes  se te vjen  ndonje  peshkqen.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 12:25:59
kujdes  se te vjen  ndonjë  peshkqen.

Ku ka peshkaqen ne breg mo zemer LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 14:01:13
Do prisja amoren....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 15:06:35
Do prisja amoren....
me  fare  vjen me  gomone. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 15:11:07
Ai vjen eehh ishalla vjen se me cfare atehere eshte pune tjeter..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 15:14:53
po  prite  sigurish  qe  po,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 15:42:22
Do ndertoja nje mur te madh dhe do beja roje tere naten..roje bregdetare LOL


Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 15:45:22
do te  therrisia  o  roje  kape  shterngoje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 15:48:42
do të  therrisia  o  roje  kape  shterngoje
ahaahhah ca gallate LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 15:57:33
Kur te them une leshoje. LOL  (Vazhdimi)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 16:13:48
uhhh po me hane mizat LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 16:18:43
birra do pija por nuk do me piheshin vetem. :D  Kush do vinte? :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 16:21:40
do lahesha me birre :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 17:11:21
do te beheshin floket kallama kallama...une do ulesha dhe do lozja me reren duke shtrenguar gjunjet ne gjoks...dhe nen ze do kendoja ate kenge qe mua me pelqen shume...them kaq do beja..por ja qe sjam aty dhe me duhet te leviz duart te punoj...kete poooo  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 17:14:27
do të bëheshin floket kallama kallama...unë do ulesha dhe do lozja me reren duke shtrenguar gjunjet ne gjoks...dhe nën ze do këndoja atë kenge qe mua me pëlqen shumë...them kaq do bëja..por ja qe sjam aty dhe më duhet te leviz duart te punoj...këtë poooo  :(


a te vi dhe une ?
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 24-07-2008, 17:19:11
une do kisha qendruar me capkenen... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 17:23:59

a te vi dhe unë ?


Hajde shoqe dua une...shoket me jane merzitur hahahahaha

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Kisss ne 24-07-2008, 17:24:41
^^^--->>edhe mua.... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 17:26:12
unë do kisha qëndruar me capkenen... :)
hec hec..se shoqeri dua une :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 24-07-2008, 17:54:35
...do mendoja..per shume gjera.. ^o)


hı ppl. :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 17:57:52
Boll te kam menduar sa nuk thuhet...me mendo ti tani po deshe...

do shkoja ne breg dhe do clirohesha njehere e mire nga gjithe kjo peshe e panevojshme.... hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 25-07-2008, 12:09:30
Thjesht do shijoja flladin e fresket mbi fytyre.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: meriana ne 25-07-2008, 12:33:06
Do mendoja per kohen qe iken.
Nuk e di pse por mua momente te tilla me trishtojne shume  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2008, 14:46:12
Shume gjera do beja....cemndurira pa fund nga nervat...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2008, 14:58:09
Buze detit do rrija e do degjoja
zhurmen e dallgeve qe shume e enderroja,

befas mendja te ty do fluturonte
dhe sa hap e mbyll syte tek ty do me conte.

dhe bashke te dy me puthje e perqafime
do kalonte dita pa shume hezitime,

por ndodhem ketu prane detit blu
qe dhe perendimi magjepses sme sjell aty...

autor ... shejtania hahaha  :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 25-07-2008, 15:34:31
do  te  degjoja  me  kenaqesi  shejtanen te  recitoj
mi  piace -poezia -duhe  te  recitoje  bukur
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2008, 15:43:53
per te recituar sja them aspak,
por per te shkruar e kam me merak.

Pizi bej per qejfin tim
ndonje tek tuk e postoj pa hezitim.... :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 25-07-2008, 16:15:02
për te recituar sja them aspak,
por për te shkruar e kam me merak.

Pizi bëj për qejfin tim
ndonjë tek-tuk e postoj pa hezitim.... :P

qenke  patriote  e  gjinit  (top. ch)
rendesi  ka  te  keshe  lapsin  per  te  shkruar,
se per  te  recituar meson e  hu  ke  kohe.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2008, 18:38:58
asgje per sot. ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-07-2008, 00:47:22
do rrija dhe do humbisja shikimin diku larg...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-07-2008, 16:35:08
Do ecja dhe te falenderoja zotin per shume gjera,por mbi te gjitha per qetesine shpirterore qe me ka dhene ne kete kohe.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 17:16:16
Do rrija dhe mezi do prisja te nesermen...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 26-07-2008, 18:45:15
do kujtoja castet me te bukura te kaluara deri me tani...dhe ti je nje nder to
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 26-07-2008, 23:01:18
Do degjoja kengen

Pa fat -Nora &Sinan

Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 23:02:44
Asgje sdo beja..vetem do mendoja..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2008, 19:47:51
Do rrija per qejf te komshies. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:57:59
Asgje sdo beja...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 20:06:51
Do ta merrja kete me vete dhe kush e di se ca do benim yhhhh :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 20:08:50
Yyyhh a thua ti do kisha qef une me ardh me ty? hmmmmm: :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 20:10:20
Ehh nuk e di valla nuk me ka shku menja qe do te refuzoje tiii :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 20:12:50
Nuk refuzoj jo,,,,hajde per hajer per here te dyte LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 27-07-2008, 20:17:54
Do recitoja ca vargje nen ze te mekur


E paputhur ndarje

E kush do e dinte se buzet e tona
sdo te putheshim kurre
ashtu e merzitur e zbrita kemben nga ajo makine
nje dore u vu mbi xham te plurosur
dhe ne lote te thashe "Te kam dashur shume "


Dhe ika prej teje as buzet sti zgjata
se lotet shkonin rreke nen qerpike
u ndame aty ku skemi per tu takuar me jete
te paputhuren ndarje perjetuam te dy....dhe jeta vazhdon....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2008, 23:04:49
Do rrija per qejf te komshies prap. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 11:22:28
Do freskaja trupin dhe mendjen ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 12:18:17
Asgje te vecante vetem do shijoja shkembimin e shikimeve me zemren time,,, :X :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 13:23:34
asgje te vecante....gjera te pergjithshme
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 29-07-2008, 18:30:57

meshkuj maskarenj
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2008, 10:12:09
cke Capkene? hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 10:14:02
cke Capkene? hmmmmm:
Gjalle qenke ti

ka ikur Misheli..boh sa keq ndihem ne kete forum pa te

po largohem dhe une pak nga pak...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2008, 10:16:55
pse ka ikur..di gje? dhe ku njehere .?.se ka disa drejtime ne jete qe iken njeriu hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:27:12
Do flija ne krahet e tij
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Blue sky ne 01-08-2008, 20:20:18
Asgje me shume se tani qe jam duke e shijuar hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-08-2008, 10:12:55
Do tresja mendimet e mija me valet e detit. :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 11:16:11
Asgje sdo beja....do qetsoja trurin se ka nevoje..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: tkamzemer ne 02-08-2008, 14:23:39
do ti  futsha  i  gjirim   gomave.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2008, 19:32:50
Do ecja....dhe sdo degjoja asgje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 02-08-2008, 23:22:52
Do vrapoja ,,,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Dallga ne 03-08-2008, 02:01:09
Do ecja, do bisedoja dhe do buzeqeshja...gjithm one me pranine e dikujt.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 03-08-2008, 10:06:26
-vorrei  stare seduto con  te  sulla  spiaggia..
-cosi  avrei  il  mare  di  fronte...
-il  cilo  sopra, e accato a me il  paradiso...tu
-  amore  mio.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-08-2008, 10:29:25
Do beja banjo nudo ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 03-08-2008, 10:41:35
vetem une dhe ti :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 03-08-2008, 10:44:00
vetem une dhe ti :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-08-2008, 11:11:29
Do mundeshe??
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 03-08-2008, 11:14:35
duhet ta provojme qe ta shijojme :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-08-2008, 11:17:38
Une po te pres por ti nuk vjen :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 03-08-2008, 11:20:57
ne jete nuk i dihet me dashuri cdo gja arrihet ^o)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Ndryshe ne 03-08-2008, 11:22:34
sa puthje interesante
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-08-2008, 11:34:25
Do prisja dhe perseri do prisja,te vinte (ai),,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 03-08-2008, 11:36:22
deshiroj qe pritja juaj te shperblehet :engjell:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-08-2008, 11:51:11
do prisja Mishelin e Capkenen :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Shej ne 04-08-2008, 11:43:00
do thosha u mbyt dielli......... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Oqeani ne 04-08-2008, 11:45:09
sa bukur kur mbytet dielli... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 11:46:16
do te prisja ty per nje takim romantik hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 11:51:25
dua  te rrije  ulur  ne breg
keshtu  do  te  keme ,detin perballe
qijellin  siper,e  per  brinje parajsen,
ty  moj  shej...  ime.
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-08-2008, 11:53:19
Do takoja ate qe po me pret, dhe do ti ipja shum pothie pa fund...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 11:55:01
do tu zhusja ne erresiren e puthjeve te tua ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-08-2008, 11:56:44
Do ndjeja afshin e buzve te tua,,,
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 11:58:55
shume  nxehte  keni  ngatrru  spiaggia
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 12:04:05
Do te kujtoja se ke kohe pa me kafshuar mbi buzet e vogla  :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 12:13:08
molla qe kafshohet bukuria i cudohet ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-08-2008, 14:04:57
Do prisia dicka qe nuk ka per te ardhur kurr :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2008, 14:08:59
do prisja trenin :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 08:33:20
Do beja banjo ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 08:40:59
Do bëja banjo ;)
e ftasa
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 09:21:09
Ela pou eisai se perimeno :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 09:36:28
Ela pou eisai se perimeno :P
tha  i  thela  na  ise  pos  prokthes!
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 09:40:14
Ahhh panta eci imai ego,,sto banjio gimni... :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 09:45:55
tote   anikse  ta  p..., na  se  kano  eftiqismeni :D hmmmmm: :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 09:53:08
Anihta ta eho LOL
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lura ne 05-08-2008, 17:26:23
Me duket se ketu duhet te flisni shqip - nuk eshte sektori i grekofoneve
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 19:06:48
Mire e ke ti mire ...:D


Ju lutem te shkruani shqip ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 06-08-2008, 07:53:00
Do pija kafen  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-08-2008, 21:38:28
 :engjell:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lura ne 06-08-2008, 21:42:06
Do puthesha...pa fund
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-08-2008, 21:44:38
ide e mire dhe kjo.:P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: joy&joy ne 06-08-2008, 21:44:58
vetem  amore
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-08-2008, 10:51:22
Do mendoja dhe vetem do mendoja,,dhuke pir ndo nji birr...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 10-08-2008, 14:40:13
do prisja dike qe nuk esht ketu
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-08-2008, 14:43:18
Asgje sdo beja..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 10-08-2008, 15:55:10
do mundohesha qe te harroj te kaluaren duke menduar se neser do te linde nje dite e re me shume fate dhe miresi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-08-2008, 17:50:19
Une do shoqeroja kete siper ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 11-08-2008, 04:44:10
do rrija me kto dy bukuroshet siper dhe poshte meje hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-08-2008, 08:23:13
Do shkruaja nji leter per...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 11-08-2008, 14:22:13
Të dal te kerkoj Mishelin nëpër plazh dhe te me iki nja 10 kile gjak..... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-08-2008, 14:53:33
do tja fusja. ;).duart asaj qe do me dilte përpara :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Triology ne 11-08-2008, 16:27:32
do prisja te dashuren dhe do e perqafoja
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 12-08-2008, 07:43:29
hic do rrija a do flija a do beja ndonje gje tjeter ...sipas rastit...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-08-2008, 09:02:37
do prisja te dashuren dhe do e perqafoja
O te keqe une ty sa romantik qe te kam... :perqafim
Une do beja banjo qe te me dilte gjumi :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 13-08-2008, 05:01:47
do te kujdesesha per ket siper qe mos te hynte ne thellesi :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Sikur ne 13-08-2008, 05:53:17
Pa diskutim do haja kumlla shahine.....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-08-2008, 08:56:51
do të kujdesesha për ket sipër qe mos te hynte ne thellesi :perqafim
Do beja banjo pa frik se do kisha dike afer qe do kujdesej per mua :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: mishel ne 13-08-2008, 13:16:08
do vizatoja nje zemer te madhe dhe brenda do koracoja me guacka emrat tane  :XX
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 09:34:44
Do mendoja per ty,,dhe do vizatoja zemra ne reren e lagur emrin tend dhe timin ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 09:49:33
deshiroj qe deshira te plotesohet dhe dy zemrat sa me shpejt te bashkohen,dhe dy emrat origjinal ne nje kurorezim te komunikohen,armiku te hidherohet dhe miqesia te gezohen. perq
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:11:53
Do prisja kete qe te me afrohej :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 10:29:19
do prisja me pa durim tragetin e pare dhe te beja nje udhetim surprize per ty mike hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:41:03
Une do prisja surprizen ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 10:52:16
nje takim me miken time qe te mbushe boshllekun ne zemren time
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:56:52
Do shkruaja,,,
Dua te te mbush zemren...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-08-2008, 13:59:05
Do pija dhalle dhe do ruaja nje kope
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Sikur ne 15-08-2008, 16:38:14
Do thyeja guacka.....
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 17:57:35
Do pija dhalle dhe do ruaja një kope
LOL LOL Me sill dhe mua pak dhall :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 09:47:02
do te shijoja me endje perendimin e diellit dhe gjithashtu at siper meje duke pritur dhall ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 10:05:02
do të shijoja me endje perendimin e diellit dhe gjithashtu at sipër meje duke pritur dhall ;)
Do pija dhall dhe ky siper do me mbante stin angalia tou :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 10:10:24
Do pija dhall dhe ky sipër do me mbante stin angalia tou :perqafim
megjithe kenaqesi do te mbaja ne krahet e mi dhe te dy se bashku do ta pinim me nje gote
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 10:38:20
Do pija nje birre Korona me njerin  ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 10:44:02
do te shijoja ato buze te njoma te lagura nga nje birre corona hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 11:04:37
do të shijoja ato buzë te njoma te lagura nga një birre corona hmmmmm:
hmmmmm: Nuk mun te them me se qfar do beja :-[ :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 11:11:31
do tja leme kohes qe ta vertetoje ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 11:20:55
DHe detin deshmimtar ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 19-08-2008, 04:47:30
do ti bija detit me kembe dhe te takoja te bukuren e detit
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-08-2008, 18:29:27
Ne këtë moment vetëm po e shijoj. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 08:57:33
une do te gdhendja me shkronja te medha inicialet e dy te dashuruarve dhe ajo te quhej pema e dashuris
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:17:14
Do beja s.... :P
Do prisja qe te vinte pran meje ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 09:22:10
do te rrethoja pemen e dashuris dhe do te shkruaj monument kulture ruhet nga dashuria
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:34:41
Do shkoja tek pema e dashurise dhe do mendoja :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 09:37:01
Do te shkoja ti beja shoqeri tek ajo pema kesaj :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 09:40:53
Do shkoja tek pema e dashurisë dhe do mendoja :)
do qendroja prane pemes se dashuris dhe do shijoja nje moment te pa harruar ne shoqerine e kesaj bukurosheje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:52:51
Hemmm ca do beja ca do beja gjtshkaaaaa ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 09:58:26
do te pres ate takim te pa harruar :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 10:16:48
Do pres dike qe te bie ne krahet etij hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 10:20:26
Do pres dike qe te bie ne krahet etij hmmmmm:ta mbaj ne krahe dhe ta mbys me puthje
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 10:32:40
Te me m... me p..... :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 10:42:58
do te humbja ne perqafimin e saj dhe ai perqafim te mos perendoje kurre :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 11:08:10
Do shkruaja,,
Te isha diku larg :S
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:12:56
Do shkruaja,,
Të isha diku larg :S
te ishim diku larg vetem une dhe ti deri ne perjetesi
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 14:09:46
Do beja magji... :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 14:10:53
Ne mua me siguri :D :perqafim
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 14:16:21
hahahhaha....Po pikerisht per ty e pata fjalen. :D :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 14:18:25
hahaha ...hajt filloja iher :-* :-*
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 14:19:55
Kam filluar moti. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 14:27:13
Hic mos u ndal :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 14:28:48
As ndermend se kam  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 14:30:01
Hajt hallall ta beft ai :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Diamanta11 ne 24-08-2008, 14:31:21
Eshte koha kur une vrapoj. :D Shtepine e kam buze oqeanit eshte shume bukur vertet! :)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 15:15:19
Do prisja dike qe mu tha shpirti per te... :(
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Diamanta11 ne 24-08-2008, 17:29:45
PO ti mi yllo ca pret, kur s'te durohet dhe e do kaq shume, vish kepucet dhe nisu ke ai haha :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: sorelina ne 24-08-2008, 19:08:22
Do zija peshk :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 19:14:22
DO PIJA NJI BIRR TE FTOHT hmmmmm:
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 24-08-2008, 21:02:08
Do ta admiroja, do ta fotografoja, dhe do enderroja...
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 21:30:30
Do i ndihmoja qe te  admiron, te fotografon, dhe te enderron...  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 24-08-2008, 21:35:22
haha lol, es si do me ndihmoje? Me Kikiriki kikirikiKIKIK . Bo bo na shurdhove  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 21:37:52
hahhaa..Jo me taktita tjera. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 24-08-2008, 21:40:25
haha lol nuk e dija qe je nudiste :P
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2008, 21:43:23
hhahahaha... jo do veshem  me tesha te skijimit. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 24-08-2008, 21:47:31
hhahahaha... jo do veshem  me tesha te skijimit. :D

More sdi unë shqip apo kanë dalë fjale të reja këto dhjetë vitet e fundit? çfare është "skijimit"  lol

 :perqafim

 
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 22:39:21
Skijim eshte te besh Ski ne bore :D


Une buze deti do ti mesoja kesaj siper fjale shqipe se si duket i mungojn ca :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 24-08-2008, 23:30:10

Unë buzë deti do ti mesoja kësaj sipër fjale shqipe se si duket i mungojn ca :D

haha nje me zero  :P  Do e mbaj mend. 

Po deshe me sill nje pinakolada ( pije spanjolle )
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: tkamzemer ne 25-08-2008, 00:24:48
haha një me zero  :P  Do e mbaj mend. 

Po deshe me sill një pinakolada ( pije spanjolle )
me vjen keq vetem kacolata kan mbetur  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: tkamzemer ne 25-08-2008, 00:30:06
Do zija peshk :P
ishalla  te  del  krap :D :D :DTitulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: tkamzemer ne 25-08-2008, 00:33:12
Do ta admiroja, do ta fotografoja, dhe do enderroja...
e i shkreti  une  vetm  trombes  di  ti  bi :D :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 25-08-2008, 10:11:39
Atehere futja vrapit  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2008, 17:09:38
do ndalja dıellın ne vend :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2008, 17:35:43
Do i dilja sikur Dielli para syve. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 25-08-2008, 19:15:06
Do perzeja eklipsin: Lefterin  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2008, 19:35:14
Do e krijoja eklipsin me kete siper. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 25-08-2008, 20:20:00
Do e krijoja eklipsin me këtë sipër. :D

lol si bën ky sikur se kuptoi!
Po eklipsi eshe ti pra.  :P


Unë do shkuaja një poezi:

O diell qe perendon
A e mer me vete
Atë, Lefterin qe shikon

O diell qe po shkon
A e di sa qejf kam
qe Lefterin ta qerrosh  :D

O diell qe po zhkukesh
... ne vazhdim lol
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 23:06:12
Do beja banjo se eshte shum vap ;)
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Dor!na ne 26-08-2008, 00:53:37
 hmmmmm:  hmmmmm: do vrapoja..
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Lefter ne 26-08-2008, 01:23:51
Edhe une do ja  ktheja asaj brunes poezine:  :D


O Diell qe me qerrove
e lekuren ma shkaterrove
po merre edhe ate brunen me vete
e mos me le ketu te jem shkrete  :D

Mos me le se une vuaj pa zocka
se pa to ndihem sikur pa kocka :D
se dashnija per to me mban gjalle
se per ate kam ne zemer shume mall. :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: Claraa ne 26-08-2008, 01:42:42
WaWWWW!!!
Lefter, Bravo  :puth E meriton


Ne buze te detit me nje prendim magjeps do ti beja fresk Lefterit si egjipsjanet faraonit ketu ne foto :lolo)
lol  :D
Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
Postuar nga: skiatori ne 26-08-2008, 04:58:55
sapo hapa kompjuterin pashe ne foto
nje vajze me fustan me lara
ku siper fotos ishte shkruar emri i saj z..
kjo foto magjepse me beri kureshtar
te shohe brenda saj nje njeri ideal
megjithse nuk njihemi fizikisht
te deshiroj nje jete te lumtur shpirterisht
nga pamja e jashtme njeriu mund te genjehet
por thelle ne zemren e tij eshte veshtir te shihet
prandaj une uroj qe kjo miqesi te zgjase sate jete jeta per mu dhe per ty
ndoshta dhe vjen dita qe fizikisht te takoj
ne qoftese edhe ti kete takim pranon
kto fjale dalin nga nje zemer e vuajtur
ku ty te uron qe ti te jesh e lumtur
me respekt skiatori :perqafim
 • Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 08:02:41
  Do mendoja gjat per bukuroshin tim,do endarro ja siau te ishte afer meje hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 08:25:12
  Do perqafohesha me dallget e detit dhe do beja not kronkrondili....dhe do kerkoja ate kodosh peshkaqeni qe me humbi se di ku....LOL LOL LOL

  Kam gjithe veres si e kerkoj....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 09:06:10
  Do freskoja pak trute ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 09:25:28
  Edhe une trute si kjo lart :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 14:57:07
  qyqa mi geru.....sa llafe te modh si ke thone hahahahha
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 26-08-2008, 19:44:59
  Do e beja funksionin tim si kodosh qe jam. :D :D LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2008, 14:12:41
  do mendoja per njeren. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 27-08-2008, 14:34:20
  Qyqa...sa e eger je bo se fundmi ...


  Une do bertisja me sa fuqi te kisha...


  MBAROI VERAAAAAAAAA,,,,,mos...na e lliu vera LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:27:28
  jo jo asgje me rendesi,si ma ke ate plaçken? :-[
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:29:14
  Do ja lidhje Grens-it nje gurre te madh  ne kembe dhe do e hedhja ne mes te detit. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:31:02
  o Lefter mos me del para sot se nuk jam mire ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 19:35:44
  do tallja lesht me ndonje
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:35:52
  hahh...skam ku shkoj Grenso. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:37:25
  hahh...skam ku shkoj Grenso. :D
  atehere nuk kam cfar te bej :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 19:39:45
  Do ja lidhje Grens-it një gurre të madh  ne këmbë dhe do e hedhja ne mes te detit. :D

  LOL

  Do e lidhja Lefterin mbas gruas  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:41:53
  hajde moj shpejt se eshte keq puna(e lere Lefterin) hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:43:17
  hahahah...Grens ti shiko e shpeto koken,se Claren do e mbaj te te shikojm ty se si mbytesh. :D

  Jam romantik apo jo? :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:44:34
  ku jane grate e vajzat e forumit more Lefter? hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:46:45
  Ju ka dal emri per ushtare. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 19:49:30
  do shikoja Lefterin  dhe Grencin duke u perleshur  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:50:33
  Pasi qe e kisha rahatu Grensin do i beja magji kesaj siper. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 19:52:33
  Pasi qe e kisha rahatu Grensin do i bëja magji kësaj sipër. :D

  Do i shkulja puplat nje nja nje Lefterit.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 19:53:54
  hahahah do ja falja puplat komplet se edhe une kam qejf te jem pa pupla kur ta takoj kte. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 20:55:17
  Do ta ngulfatja kete siper diku ne mes te detit :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 20:57:52
  Do rrija ulur ne rere me kete siper meje.. dhe do llafoseshim ca :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:01:17
  Nuk do te mundesha pa e puthur iher kete siper sa do te qendronim aty :D  :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 21:03:45
  Do isha shtrire ne preherin e këtij sipër meje ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:05:54
  Do ta puthja pa nderpres kete siper :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 21:06:22
  Do bashkoja kokat e ketyre te dyve qe te puthesin se kan ngecur  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:08:46
  Do ta ftoja edhe kete ne ate aheng :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 21:09:46
  jo be se cfar u bëre ti :P

  do pija çaj me clareen, do i qanim hallet ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 21:12:40
  Dor!na e di qe ke idera fantastike. :)
  Charlie, na sill nja dy çajra po spertove dhe po të presim te na ndezesh edhe një zjarr qe ta kemi për gjithë nate.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:15:29
  Po po per keto gjera romantike nuk pertoj une fare :D

  Do te ju hyja me mes ketyre dhe do ti ngrohja me shpejt :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 21:17:02
  hehe Do loznim pastaj se bashku me top :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:17:45
  Po po me topa do te lozim patjeter :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 21:20:52
  ahhh dreq ti :P

  pastaj do na zinte gjumi..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 21:22:03
  Po po me topa do të lozim patjetër :D

  haha LOL LOL LOL haha 

  bo bo ishalla kemi te njejtin perkufizim te topit!!! lol
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 21:23:29
  Jo se besojj qe kemi te njetat perkufizime gjithmone te juajat kan qene me te medha :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 21:28:53
  Jo se besojj qe kemi te njetat perkufizime gjithmonë te juajat kan qenë me te mëdha :D :D

  LOL LOL  haha
  O dreq i vetes, ku te ka shku menja.
  Unë e kisha pa drredhi, top qe shkon dhe të vij. ( futbolli) lol
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 21:33:25
  heheh po këtij nga nuk i shkon mendja.. po duke ndejtur s'ka faj  :P

  do ta fitonim Charlin, se atij do i ikte mendja kush e di se ku dhe kështu qe do i merrnim piket ne :P

  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 21:36:13
  sigurisht ka me i rene te fiket djalit ( 4 topa) LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:19:16
  Hahaha vallai eshte rrezik te ndodh ajo :D plus dy te mijat 6 topa ihaa per topa nuk do te heqim keq ne joo :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:26:57
  Charlie po deshe ti jap te miat,se tuat jane te buta. :D LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:29:25
  Jo merri futi ne goje dhe mbaje aty luaj me to :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 23:30:07
  ej sjeni ne mend ju.... po trego claraa njer se na mjaftojne tonat :P.. skemi nevojë për tjera ne :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:32:17
  Ehhh ca te bej mos rrush ja ka lloj lloj kalamoni ketu qee nuk ka fjalor fare :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 23:35:34
  ...do e merrja ket Charlin edhe ket Lefterin dhe do i lidhja te dy..qe tu mbushet mendja pak se bosh e kan puston :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:36:22
  hahaha..do emerrja Dorinen dhe do ja shpjegoja te mirat dhe te keqijat e topit. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:37:22
  Do ta merrja kete Dorine dhe do te iknim diku ku nuk na shqeteson asnje kalama ...a po jo rrush  :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:39:06
  E di qe ke qejf ti Dorentinen,po me te te kaloj jeta more i shkrete. :D

  Une do e merrja Claren me vete se i kam ca fjale per ti thene. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:40:50
  Oo qe te dyjat ishin me mua dhe lerna rehat o kopuk hec ik atje luaj me topa LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 23:41:07
  ej sjeni ne mend ju.... po trego claraa njer se na mjaftojnë tonat :P.. skemi nevojë për tjera ne :D

  Po Dori s'kemi nevoj fare po te duam i hedhim te zjarri  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 23:41:23
  hahaha..do emerrja Dorinen dhe do ja shpjegoja te mirat dhe te keqijat e topit. :D

  ska nevoje i dashur, i di une edhe te mirat edhe te keqijat..


  Do ta merrja këtë Dorine dhe do të iknim diku ku nuk na shqeteson asnjë kalama ...a po jo rrush  :perqafim

  heheh nese do me merrje me kale ateher po ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:43:10
  Me kale te bardh biles te marr :D

  Clara ti kujdes me ate zjarr se po digjesh :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:44:21
  Une do e mirrja me vete Claren e Dorinen dhe do e gjuanim Charlien me hisla. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 23:45:13
  O çuna, mos u zini mos u grindi
  shkoni kerkoni nja ca birra
  se mbase ju ze gjumi qe te dy tek badanija :D

  Do mundohesha te shmangja Olion me Stelion ( L and C) :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:47:20
  Nuk zihemi jo se nuk ja vlen te zihem me ate kopuk :D

  E di ai se kush eshte Bossi ktu :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:52:29
  ha ha ha ha... :D


  Do e merrja Claren  me vete dhe do ja tregoja vitaminat e mushmolles. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:54:26
  Ha ha :D

  Hec ore mytu dikund shko kap merre vitaminat e topave ti se te bejn mire :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 23:56:21
  ha ha ha ha...


  Do e merrja Claren  me vete dhe do ja tregoja vitaminat e mushmolles. :D

  haha LOL

  Ore ju!!! Do mar njeren do mar tjetren po prisni se ne goj kemi
  dhe mbi te gjitha gjera nuk jemi.
  As me njerin as me tjetrin , do zgjedh Dor!nen dhe vetveten :P
  Per nje gjiro pa lolo dhe nje mbremje pas maloket  :D LOL
  Sory çuna eshte shaka
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 23:58:19
  Hahaha ske faj jo se ky Lefteri malok eshte :D :D


  Hajde moj ju marr une qe te dyjat dhe do te ju dergoj ne nje parajse
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 29-08-2008, 00:41:45
  Vallai tani me kete vap do hidhesha keshtu sic jam :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 10:28:42


  Të ndare,po qe duhemi ende është kjo historia jonë.[/b]

  Ehhh moj capkene c'na preke me këtë rrjesht  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 11:25:09
  Jam dakort me ty Capkene por jane disa gjera te tjera qe po nuk dite ti vlersosh ne momentin e duhur i ke humbur pergjithmone  :( dhe nuk ke me mundesi te kthehesh mbrapa  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 29-08-2008, 12:33:03
  Do i shkoja mbrapa Capkenes :P (para sguxoj se mi keput veshet ;) )
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: stalion ne 29-08-2008, 13:10:08
  une do luaja volejboll. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2008, 14:03:25
  Do shihja dhe admiroja femrat e bukura qe do me kalonin afer. ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Diamanta11 ne 29-08-2008, 15:32:14
  Do prisja te parakalonin zeristat!
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 29-08-2008, 15:37:22
  Do e kapja këtë Charlin edhe Trendafilin për dorE dhe do i binim murit me kokë ><
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2008, 20:22:01
  do e kapja me dore dhe do e shtisja bregut te detit ate. :-[.dmth njeren ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: tkamzemer ne 31-08-2008, 11:59:51
  çar stili e  do :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-09-2008, 12:25:21
  Do prisja dike..qe ka ik dhe nuk kthehet me...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 16:29:50
  do ecja dhe do pija gllenqka me vodka here pas here. :P :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 06:10:13
  ..do vallzoja :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 05-09-2008, 17:00:07
  Do rrija me dike dhe do shijoja perendimin me shishen e shampanjes ne dore
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-09-2008, 17:14:06
  Do prisja dike..qe ka ik dhe nuk kthehet me...

  Kete prap
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 05-09-2008, 17:16:19
  Do veshtroja syt e saj te pafajshem dhe do i fshija lotet e vegjel qe binin pa u kuptuar......
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 23:12:48
  Do veshtroja syt e saj te pafajshem dhe do i fshija lotet e vegjel qe binin pa u kuptuar......

  hmmm sa me pelqeu kjo..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 07-09-2008, 11:10:08
  do te prisja me endje nje takim me shpirtin time binjak hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: tkamzemer ne 07-09-2008, 23:08:39
  sa here  qe kaloj këtej nga   breg këtu te gjej

  duhet te jete  i shpetimimit :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 08-09-2008, 14:43:32
  Do shijoja freskine e dallgeve qe me lagin trupin....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 08-09-2008, 14:58:14
  mbase do prisja te ndodhte ndonje mrekulli..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 08-09-2008, 15:07:52
  Do lexoja brendesine e detit, Do pikturoja kaltersine e tij,do dashuroja sirenat e tij
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2008, 18:57:22
  ma kepute shpirtin :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 08-09-2008, 21:16:40
  do meditoja  :S
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 09-09-2008, 08:44:55
  do ecja bregut te detit dhe shikimin do e hidhja larg ne horizontin e pafund dhe me shprese se dicka do shihja e do kuptoja.....e urrej heshtjen  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-09-2008, 19:19:13
  ohhhh zemer. :engjell:.plasa ><
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 09-09-2008, 19:27:10
  do te sodisja me endje ne reren e lagur nga dallget qe perplasen lehte ne kembet e mia, dhe do futesha thelle ne kujtimet e mia te cilat perplasen lehte sikur valet e detit dhe papritmas perpara syve te mi cfaqesh ti ...... pritjaaaaaa)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 10-09-2008, 13:44:17
  do prisja te vinte dikush
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: joy&joy ne 10-09-2008, 14:54:51
  Do shijoja  trupin....

  Citim
  ..........
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:03:18
  Citim
  ..........  Hej ti i poshtër mos i prek fjalët e mia ore ;) shijoje trupin e ke shkruar ti jo unë ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2008, 15:19:49
  Do mendoja thelle e thelle.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:24:42
  Do mbyllesha ne boten time i shoqeruar me nje shishe VODKA. :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:27:50
  Do mbyllesha ne botën time i shoqëruar me një shishe VODKA. :(

  Me lejon mua te te bej shoqeri & ta pime bashke ate shishen e votkes ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2008, 15:28:35
  Edhe mue. :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:29:43
  Prit ti marrim leje Sterios :D se mbase nuk na do me vete :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2008, 15:31:31
  Po veshim nga nje bikini se menjehere na lejon? :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:34:02
  Po veshim nga një bikini se menjehere na lejon? :D :D

  Hahaha ok prit ti vesh une se ti i ke gati :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:44:48
  Me lejon mua te te bëj shoqeri & ta pimë bashke atë shishen e votkes ;)
    Hajde po pas mbarimit te shishesh se vodkes. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:45:58
  Po veshim nga një bikini se menjehere na lejon? :D :D
  Kur t a kem perfunduar shishen ju zhvesh me sy une mos kini merak. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 15:48:04
  Do prisja capkenen dhe do i thoja ne vesh me ze te ulet...Tipi qeka TAP... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:50:47
  Ore ku me iken ato me bikini se e mbarova shishen une. e po erresohet. :P LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 15:52:28
  Ja doli edhe Tipi trimi ....te iken more te shkiten si ngjalka...


  Capi ke te perdhunojme moj derman??? Tipin????? jo jo i leme rradhe shoqeve nga ritmi i rruges  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:54:23
  Ej Sterio une doja te pija votken me ty se bikinin e heq vete ne vende te tjera une pa merak ti LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:54:39
  T'emen  o na ngeli shishja varur e dielli po perendon. LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 15:55:37
  Ej Sterio unë doja te pija votken me ty se bikinin e heq vete ne vende te tjera unë pa merak ti LOL
  Po ec pra se si e thashe me poshte na ngeli shishja varur. LOL LOL ;P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 15:58:33
  Po ec pra se si e thashë me poshte na ngeli shishja varur. LOL LOL ;P

  Varur si ???? me koke poshte apo me koke lart :D se po qe me koke poshte me mire nuk po vi fare :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2008, 16:00:03
   :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 16:00:08
  Varur si ???? me kokë poshte apo me kokë lart :D se po qe me kokë poshte me mirë nuk po vi fare :D
  epo shishe eshte dreqi edhe e komandojme vete po te qe ndonje muskul atij skishim cti benim sepse do e kishe ne dore ti. :P LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 10-09-2008, 16:02:04
  epo shishe është dreqi edhe e komandojme vete po të qe ndonjë muskul atij skishim cti benim sepse do e kishe ne dorë ti. :P LOL LOL

  Mire atehere komandoje te rrije me koke lart dhe me prit se erdha LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:03:00
  po pra këtyre me bikini

  do e kenë me te lehtë sesa unë,unë dua 10 vjet me heq shallvaret LOL


  i ziu ja qaj hallin ehhhhh....po pse mi pallate shallvare vesh ti moj????

  uuuu Capkene...Shajak i thone zakonisht
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 16:03:34
  Mirë atëherë komandoje te rrije me kokë lart dhe me prit se erdha LOL
    Bo bo sa te paska egersuar ky perëndimi i diellit tyyyyyy. :P LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-09-2008, 16:04:13
  Mirë atëherë komandoje te rrije me kokë lart dhe me prit se erdha LOL

  Stefee qysh tii kshtuu eee ..hajt hajtt :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:05:02
  hejjj e ka pare kush ate Peshkaqenin sy lejla...me bisht te prere??? dhe me floke te ondonizuara??? kam gjithe veren e kerkoj...do e ve te kendi i lajmerimeve  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:05:54
  Stefee qysh tii kshtuu eee ..hajt hajtt :D

  po lere mo vajzen te shprehet lirshem..cke...e thote edhe ajo nje deshire ne qiell te hapur... :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 16:08:00
  Qe ju realizofte ishalla. LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:09:40
  LOL LOL...sa i djegur qenka njeri...kshu eshte kur e harrojne robin ne sobe te druve.... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 16:10:29
  Mos ma ngacmo grun e komshiut mu se te vdes ne dajak te vdes, dhe ta jap buze detit ate dajak romantik. :P :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:10:54
  sa here te kam thënë mos u merr me halucinacione

  si sme degjove një here mo gru e komshiut LOL


  A me mu e kishe aaaaa!!!

  Po ti ca halli ke timin apo te peshkaqenit??
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-09-2008, 16:11:12
  po lere mo vajzen te shprehet lirshem..cke...e thotë edhe ajo një dëshirë ne qiell të hapur... :P

  Se le joo se nuk eshte ky muhabet per te joo :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2008, 16:15:05
  ngrije pak kemben te them një llaf ke veshi LOL

  Misheli,kam hallin e peshkaqenit mos bien e dashuri me ty..se gjërat e tokes nuk jetojne dot me ato te ujit  :D
    kam hall se ma ha kemben pastaj ne vend te veshit. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-09-2008, 16:15:29
  E kam nje special qe ti se ke :D po e preke pelcet :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 16:16:28
  \Une jam shenje zjarri moj...dhe zjarri me ujin shuajne njeri tjetrin...qe keshtu hap krahun dhe dil bregut me kerko Peshkaqenin tim hajt  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-09-2008, 16:21:04
  Ehh hec preke dhe e verteton se nga se eshte :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-09-2008, 16:31:52
  Jo tek une nuk te ze po e preke ne vendin e duhur :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 10-09-2008, 17:58:06
  s'e di... ^o)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 10-09-2008, 19:31:47
  Do i notoja mes peshkaqeneve. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-09-2008, 19:49:13
  \Unë jam shenjë zjarri moj...dhe zjarri me ujin shuajne njëri-tjetrin...qe kështu hap krahun dhe dil bregut me kërko Peshkaqenin tim hajt  :D
  sa mire eshte kjo shenja jote per dimer. ;)..mishel :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 11-09-2008, 10:58:01
  do degjoja cd-ne e Anna Nygren...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 11-09-2008, 13:52:30
  Kam nje pune shuem te madhe...por nuk kam nerva per asgje....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 11-09-2008, 14:13:09
  Kush e tha kete???? Une skam perveluar njeri...hemmmm shkrumbuar edhe  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 11-09-2008, 19:01:58
  ..do i fshiheshim nates.. :-[ :D :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 11-09-2008, 19:08:18
  do endesha bregut me shprese se ty do te takoja...dhe mallin ne ty te shuaja...dhe te dashuroheshim porsi te marre.....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2008, 21:19:00
  do gjeja ndonje cep t ebeja cicin. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2008, 21:23:25
  Do perdhunoja Capin ... :P :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2008, 21:29:01
  LOL LOL LOL   te rente rrufeja ne .... jarebi. LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 11-09-2008, 22:33:52
  do prisja te vinte nai zock e te me bente shoqeri e te pinim nia shishe uiski
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Claraa ne 11-09-2008, 23:47:52
  do i bija çiftelis LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 11-09-2008, 23:53:46
  Do  i beja show kesaj siper. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 10:45:42
  Do shetisja bregut e vetme...
  nen ze do kendoja kengen e preferuar
  dhe do ulesha ne breg....me ty perqafuar 
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 12:16:22
  ma kane rrembyer ..sekuestruar pale edhe gatuar ..mosssssss
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: joy&joy ne 12-09-2008, 13:59:27
  Do ........o Joi72 atë puthjen qe me ke borxh do ma japësh ne këtë perëndim deti,jo për gjë po svjen me rasti
  pse kur ma ke dhene     :(ti puthjen qe ta kam borgj. :)


  do te mbyll syte  e dike tjeter  do puth!
  DUKE TE MENDUAR  TY. :)


  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: joy&joy ne 12-09-2008, 14:37:01
  jo pra me pate thënë qe nëse te përgjigjja një mesazhi unë si Capkene te kam ty një puthje borxh dhe borxhi kthehet ama........
  tepër filizofike kjo puna jote,po mos mendo shumë për mua se te prishet mendja  :engjell:
  Citim
  MOS KI MERAK ...VETE NE PREZENCEN TENDE
  ME PRISHET  mendja.   haha:perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 14:49:07
  do kendoja .....Hasta quando!!!!
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 12-09-2008, 14:55:32
  Do i bëja shoqeri Mishelit me një Kitare akustike, :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 14:57:46
  jo do do doja te isha e vetme.....  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 12-09-2008, 14:59:45
  ok largohem aq sa nuk me shef,vetem tingjt degjoi..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 12-09-2008, 15:01:19
  Do i shikoja zockat qe do me kalonin verdall. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: joy&joy ne 12-09-2008, 15:02:59
  prit te te ve një foto mos te prishet dhe mendja prej fotos LOL
  nuda? noooooooooooo. hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 15:07:56
  u lodhaaaaaaaa,,,po ulem  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 15:08:37
  Do lyeja ndonjeren me kos. LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 15:12:36
  sa u ula une e gjete kete postim ti more...


  Capi ndihme..se me mbyti ky kushedi sa ka pa u shkarkuar LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 15:13:39
  Edhe per Capin ka kos me kile. LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 15:17:03
  auuuuu...kjo ishte bombe po kjo nuk te lyen moj xhane...kjo te merr e te hedh tej...


  nejse jepi ti Tipi se fresk duam ne... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 15:17:15
  do rrija e do pija birra per esapin tim. :D :engjell:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 15:24:21
  Po afroheshe njehere vete e me pas vendosje do therrisje policine apo do prenotoje ndonje dhome. LOL :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 15:26:34
  LOL LOL

  maniaku???? uaaa mami ....kape Capi se ste vje mo ky rast LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 15:27:30
  Mos na kufizo vetem me Capin ti shoqna. :P LOL LOL Hape horizontin edhe per te tjerat. LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: joy&joy ne 12-09-2008, 15:33:21
  sdo e mirë mirë LOL
  Citim
  te du ...por kam  frike se laget fotografia hahaha.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 15:42:08
  Do shetisja sikunder ne endrrat e mia....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 12-09-2008, 22:20:56
  do mendoja pse ca njerez zoti u ka dhen vullnet por mendjen sua ka dhen ee haahahah
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 12-09-2008, 22:51:07
  do kerkoja mendjen LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 22:55:32
  do shikoja yjet ne qiell dhe me yllin me te shndritshem do te krahasoja...sepse i tille je per mua
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 12-09-2008, 23:02:10
  do shifja mishelin qe ka ikur fare  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 12-09-2008, 23:10:25
  do shikoja si kan ikur nga mend e kokes kto gocat ndoshta nga vapa LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 12-09-2008, 23:11:33
  Do  ja lidhje nje gure ketij ne kembe. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 23:24:55
  TJA FUS GJUMIT SE KSHU SI JAM 8 BALLESH DO FILLOJ TE DELIROJ. NATEN PERENDIM I DIELLIT!
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 13-09-2008, 09:27:46
  do prisja me dashuri princeshen e endrrave te mia  qe tme zgjoje nga ky gjumi i gjate qe kam ra dhe te vazhdoja jeten aty ku e kam lane :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2008, 18:28:32
  Do e leshoja kengen ,,Guantanamera,, dhe do i shikoja te  gjitha zockat qe do me kalonin rethit. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: tkamzemer ne 14-09-2008, 10:09:23
  hajde  banane!
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 11:57:46
  do shtrihesha aty,siper(pa dashje) :-[dhe do kerkoja falje pas 1 ore) ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:06:09
  do shetisja me mikun tim me te mire ne keto caste........Vetmin  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:07:25
  do mundohesha te hiqja dhembjen qe kam nga dhembi qe po me dhemb kto dit
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:09:51
  do shetisja me mikun tim me te mirë ne këto çaste........Vetmin  :(
  do ja largoja vetmine mishelit ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:11:17
  do i thoja Grens....nuk mundesh te me largosh asgje....sepse nuk te lejoj!!!!  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:14:07
  do largohesha nga keta te dy vetem per pak.....per te ndjere ne nje perqafim ere....gjithe ngrohtesin e shpirtit tim....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:14:18
  do do hidesha te mbytesha se esht jet koti  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 14-09-2008, 12:14:35
  Do beja dicka reale do i lija POEZITE do perqafoja njeriun e zemres time dhe do shijoja perendimin e bukur.....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:15:18
  Do bëja diçka reale do i lija POEZITE do perqafoja njeriun e zemrës time dhe do shijoja perendimin e bukur.....


  dhe me pas do te te kalonte nder buze ....ahhh sikurrr
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:15:59
  do largohesha nga këta te dy vetëm për pak.....për te ndjere ne një perqafim ere....gjithë ngrohtesin e shpirtit tim....
  do i afroja keto te dyja dhe do jetonim si ne endrra :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 14-09-2008, 12:16:57

  dhe me pas do të te kalonte nder buzë ....ahhh sikurrr
  Ah sikurrr te....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:19:12
  Ah sikurrr te....

  Por nuk ka ahh sikur...

  Dielli zhytet ne perëndim....
  por harron qe kthehet serisht ne agim!!!!


  Do shtrengoja ne gjoks...duart e mia fort dhe me pellemb do formoja një zemër te vogël ....por zemren me te bukur
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:20:10
  vdes për orgji ti ahhhaa
  nuk ju ndaj dot moj jo se kam deshire te kem dy hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 14-09-2008, 12:20:58
  Do Qeshja derisa e qeshura te kthehej ne lot pafundesie.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:22:24
  do merrja mishin e ti hiqja merzin me nje xhiro me skaf  :P :P :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:22:30
  e pafundesia ne thellesi te te perpinte
  e me pas koken pas te mund te ktheje
  e te shihje sa shume brenga pas ti ndeze  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 14-09-2008, 12:23:01
  do merrja mishin e ti hiqja merzin me një xhiro me skaf  :P :P :P  jo kam frike nga gjerat e shpejta....merr nje gondola dhe vi me qejf  :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:24:45
  ti nuk je per tu shitur hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:27:00
  macja te hengert djathin ty :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:27:09


  jo kam frikë nga gjërat e shpejta....merr një gondola dhe vi me qejf  :perqafim


  cke mi se do eci me shpejtsi breshke un :P ne te dy vetem ne detin e pafund te perqafuar :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:35:14
  epo tashi dashuria ben te vten  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 22:20:18
  asgje...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Masha ne 15-09-2008, 10:32:32
  thjesht do e shijoja këtë moment romantik me njeriun e zemrës afer..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 10:52:25
  Do lutesha qe shiu mos pushonte....
  dhe floket e lagura nder supe te mi pushtonte....
  e me asgje me shume sdo kerkoja...
  do caste te bukura e te praruara   :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 11:18:18
  Po ti qeke vete Pulicia mi...... :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 11:19:27
  Harrova ca do bojsha une....leje s'jam tu bo gjo se bi shi shume knej  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 15-09-2008, 11:21:38
  Po ti qeke vete Pulicia mi...... :P

  c'pulici ajo moj..ajo qenka tap për vete.. :D :P


  unë do këndoja refrenin tonë te preferuar ;) :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 11:25:42
  Capiiiiii...iku me ushqy zorren kjo me duket....ika edhe une se na mori qafe perendimi i qiellit...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 13:52:11
  dukesh qe je ne terezi...se Dreamm ke cituar e mua me ke shkruar LOL LOL

  edhe pendet mbaji per vete more veshte hahahah


  Do shihja sa cifte te ciftezuar do kishte bregut dhe nese kishte pa ciftezuar do i jepja nje dore te ciftezoheshin,,ja kshu  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 13:55:19
  Do ciftezohesha me Mashen :)dhe rezultati i ketij ciftezimi te ishin 2 binjake si une dhe vllai im :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Masha ne 15-09-2008, 13:56:38
  Do ciftezohesha me Mashen :)dhe rezultati i këtij ciftezimi te ishin 2 binjake si unë dhe vllai im :)

  Po sikur te dilnin 2 vajza?
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 13:57:45
  Po sikur te dilnin 2 vajza?

  Ska problem edhe 2 vajza mjafton te ishin binjake :)  :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 13:58:48
  jo jo nuk quhen vajzat....jane familje pushke ata LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 14:00:05
  jo jo nuk quhen vajzat....janë familje pushke ata LOL

   LOL LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 14:10:26
  Do kapja Mishelin dhe ti jepja ujë deti ahahahhaha  po do vinte Grensi dhe do hidhej hupthi.........Capk ene lënë shpirtin zemren time..upps harrova unë jam zemra e Grensit dhe Misheli shpirti

  bahhhhhhhhhh kohe te vështira :D


  Moj ti xhane moj...po cke me djallin moj..ai fle ti shkon e zgjon

  Pastaj une jam zemra e shpirti i nje njeriu...mos me ngaterro veten qe e ke bere zemren dhe shpirtin si han me 700 porta hahahahahhaha


   :perqafim :perqafim

  Hajde Grenso se te ka dale emri per ushtar  hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 14:20:15
  e mire kur ta gjesh bej nai fishkellime ketej se na beri merak qorri hahahhaha


  une do shetisja me ca foto ne duar dhe di ti shperndaja ne neper dallge....me shprese qe ai peshkaqeni im i bukur dhe i vecante te behej i gjalle...  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 14:21:15
  Do luaja futboll me fokat
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 14:27:48
  qëkur paskan dalë fokat ne Shqipëri LOL LOL

  Ka kohe se i sjellin nga viset e largeta te ftohta dhe vijne ne Shqiperi se ka me shume kushte :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 14:29:21
  do degjoja kengen qe me pelqen shume dhe shpresoj qe ne koncertin e Pezes ta kendojne....Lucifer's Angel nga The Rasmus
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 14:32:42
  Do zihesha me qent, dhemb per dhemb sy per sy
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 15-09-2008, 14:39:24
  Do thithja edhe une noj gjo si mushkonjat, :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-09-2008, 14:43:18
  Do ulesha dhe vetem do shikoja rrugen se kur vjen ai.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 15-09-2008, 14:47:34
  Kush more :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-09-2008, 14:50:07
  Njeriu i zemres time loqk hee?
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 15-09-2008, 14:51:35
  Aa ..kush eshte ai more a thue :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-09-2008, 14:57:49
  Nje eshte..nuk e njeh ti jo...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:09:10
  Do vrisja mushkonjat,kam dëgjuar qe te thithin gjakun LOL

  Kujdes se te ngjisin edhe AIDS -in mishkonjat hahahahahhya
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 16:11:02
  Do i bie kitarres me kenget e BeaTLeSS
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:16:56
  cilen kenge??? Mishel????? uaaaaaaaa
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 16:19:32
  cilën kenge??? Mishel????? uaaaaaaaa

  Te gjitha edhe Mishel
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:21:34
  Mishel ne vecanti ...thuaj  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 15-09-2008, 16:24:40
  e mirë Mishel ne veçanti :)
  Ja dhe teksti i kenges Tende e kanë bërë BeaTLeS rahmet past

  Michelle, ma belle.
  These are words that go together well,
  My Michelle.

  Michelle, ma belle.
  Sont des mots qui vont très bien ensemble,
  Très bien ensemble.

  I love you, I love you, I love you.
  That's all I want to say.
  Until I find a way
  I will say the only words I know that
  You'll understand.

  Michelle, ma belle.
  Sont des mots qui vont très bien ensemble,
  Très bien ensemble.

  I need to, I need to, I need to.
  I need to make you see,
  Oh, what you mean to me.
  Until I do I'm hoping you will
  Know what I mean.

  I love you...

  I want you, I want you, I want you.
  I think you know by now
  I'll get to you somehow.
  Until I do I'm telling you so
  You'll understand.

  Michelle, ma belle.
  Sont des mots qui vont très bien ensemble,
  Très bien ensemble.

  I will say the only words I know that
  You'll understand, my Michelle.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 15-09-2008, 16:29:10
  do i bija ciftelis per te kenaqur shijet tuaja :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 18-09-2008, 21:21:37
  rrezik do i beja magji dikujt..  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 18-09-2008, 21:28:37
  Do isha magjepsur .... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 18-09-2008, 21:35:47
  ne gjume leteragjik do kisha vu kete siper :D :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 18-09-2008, 21:38:47
  Do me kishte marr gjumi  vetem pas seancave te shumta magjie. :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-09-2008, 12:07:24
  Do i thoja ketij siper pse genjen zockat? :D :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2008, 13:50:59
  Do meditoja. hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Shej ne 19-09-2008, 14:05:38
  Do kujtoja gjera qe nuk perseriten me.......
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 19-09-2008, 14:43:11
  Do shetisja pergjate bregut ne qetesi dhe harmoni me veten  :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 19-09-2008, 17:22:08
  ..gjurmet qe dikur bashke lame do i kerkoja perseri.. ^o)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Emira ne 19-09-2008, 17:23:11
  Do mblidhja guacka per kalamajte e lagjes... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 19-09-2008, 17:31:56
  te parin ne liste ver tim bir...degjove se me cmendi per akuariumin... :perqafim :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Emira ne 19-09-2008, 17:43:05
  Epo mire mi Mishel, qenka si im shoq cuni yt, po me can veshet per nje akuarium,ka disa vjet qe e ka bere kerkesen...po nuk biem dakort, pasi une dua te kem nje lepur ne ballkon...e ai me ben presion duke me thene: "Mire, po te dhuroj nje lepurush qe te me leshe te mbaj peshq ne shtepi!!" Pika atij!! Edhe kjo me duhet...sikur nuk na mjafton macja dhe cuni per pislliqe...ec mo...bote kafshesh hesapi   :D

   :perqafim :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 19-09-2008, 17:45:26
  aaaaaaaaaa lepur???? mos e bej ate gafe...se peshqit ndyjne akuariumin por lepuri....pfffff apo ska nje ere ....uffff

  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: moçali ne 19-09-2008, 17:58:06
  Do merzitesha...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: AngelDeviled ne 19-09-2008, 20:37:13
  Do ulesha aty ne breg te detit, ku rera eshte akoma e thate. Nen qiellin e kuqerremte do derdhja ca pika loti e do shikoja reren e lagur te kembet e mia. Do mendoja per tere ato nete qe kam enderruar te isha perballe asaj pamjeje dhe sa me kishte marre malli per te pare diellin te futej ne detin e flakte. Mendimet do merrnin rruget dhe e vetmja gje qe do ngelte do ishin kokerrizat e reres se lagur nen syte e mi dhe zhurma e dallgeve te qeta qe perplasen ne bregdet. E vetmja menyre per te ruajtur ate pamje do ishte te nxirrja kameren e te fotografoja madheshtine e ngjyrave qe kam perpara syve. Ajo fotografi do ishte e vetmja gje qe do ngelte... e ne fakt ajo foto eshte e vetmja gje qe me ka ngelur edhe sot...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 19-09-2008, 20:38:05
  do qetsoja iick nervat ...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: moçali ne 19-09-2008, 21:12:23
  Do ulesha aty ne breg te detit, ku rëra është akoma e thate. Nën qiellin e kuqerremte do derdhja ca pika loti e do shikoja reren e lagur te kembet e mia. Do mendoja për tërë ato nete qe kam enderruar te isha përballë asaj pamjeje dhe sa me kishte marrë malli për të parë diellin te futej ne detin e flakte. Mendimet do merrnin rrugët dhe e vetmja gjë qe do ngelte do ishin kokerrizat e reres se lagur nën sytë e mi dhe zhurma e dallgeve te qeta qe përplasen ne bregdet. E vetmja mënyrë për te ruajtur atë pamje do ishte te nxirrja kameren e te fotografoja madheshtine e ngjyrave qe kam përpara syve. Ajo fotografi do ishte e vetmja gjë qe do ngelte... e ne fakt ajo foto është e vetmja gjë qe më ka ngelur edhe sot...

  Eshte gabim, shkruhet kokrrizat.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 19-09-2008, 21:45:42
  Do rrija me dike dhe do e puthja fort fort fare do ia haja buzet
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 19-09-2008, 22:07:38
  Do i beja shoqeri mistrecit dhe do i thoja -te kam xhan o kalamon i shpif LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 19-09-2008, 22:10:58
  ee moj ee xhan 2 dit te rri pa u fut ne forum un edhe emrin ma harron :P:P duhet me nejt 24 or online :P


  do perqafoja mishin dhe do pinim nji cigare bashk :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 20-09-2008, 01:28:19
  Do beja  gjume  mbi avatar te Babyt. :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-09-2008, 01:33:27
  Do futja avatarin ne thes e ne boot te makines se mos ta gjej Leftoja :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 09:49:49
  Do shetisja dhe pikat e shiut te me binin faqeve....sepse siç ishim me nuk jemi dot........Jemi me shumë
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 09:54:52
  si do ta gjuanim??? me kallama apo me duar??? :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 09:59:15
  ahhhh....shiko  ^o)

  une drejt e drejt si drapri hahahaha


  nejse ti po pate nai nevoje eja te mesojme edhe ty hahahahha


   :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 10:07:40
  eoi hajde na e meso...se jo per gje po ne peshkatare me nam hahahhaha

  edhe sna mbeti gje te tjeter te bejme moj... :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 10:08:47
  Do shetisja bregut si dikur dhe do mundohesha te mblidhja kujtimet me te bukura te kaluara ne te dhe me to do krijoja nje varg notash muzikore dhe do e quaja.....Dashuria
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 22-09-2008, 14:52:47
  do kerceja me dike nen muziken e muharrem ahmetit :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 22-09-2008, 14:58:35
  do kerceja me dike nën muziken e muharrem ahmetit :P

  Haha me pranon mua si shoqeruese ne kete kercim  :P :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 22-09-2008, 15:05:15
  Stefi po patjeter nqs di me e kercy mir kte  :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Stefi ne 22-09-2008, 15:06:32
  Stefi po patjetër n.q.s. di me e kercy mir kte  :P

  Eh po pikerisht ngaqe di ti kercej te thashe dhe une qe te te shoqeroj :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 22-09-2008, 15:15:21
  Do kerceja Samba braziliane me njeren..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 22-09-2008, 15:21:01
  Eh po pikërisht ngaqë di ti kercej të thashë dhe unë qe te te shoqeroj :D


  eee sa mir te del kofsha me fustanin qe ke vesh per kercim :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2008, 15:50:07
  Do pija shampanje dhe do haja luleshtrydhe me dikend...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 19:12:42
  Te shtrengohesha fort rreth teje engjelli im dhe bashke te vraponim sic beme gjate veres, per mishelin.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 22-09-2008, 20:07:04
  do meditoja ne shoqerin e nje shoshe vodke
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 17:06:18
  Do rrija me shishen e vodkas ulur ne breg te detit e do mendoja per ty...  padrejtesi qe je ulur kembkryq ne kete fu.cking bote.  >< :@
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2008, 17:18:21
  do merja dy gota me vodka 1 me limon 1 pa limon e do pija per ty.......
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-09-2008, 20:14:30
  do..ashtu. :-[.deri ne mengjes mee zemren dhe shpirtin tim :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 25-09-2008, 20:54:57
  Do e shpteoja Capkenen :D do ia fali 300 euro,,gjynaf nuk ben te vdes kjo  :D,,nuk dua shperblim Capi :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 25-09-2008, 21:04:28
  E di qe je e fort ti :engjell:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 21:42:58
  do dendesha me vodka. ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 21:45:17
  Do i afroja kesaj kallamin tim per frymemarrje se mos me mbytej ne det. LOL LOL :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 27-09-2008, 18:21:15


  do ndertoja mendime..do i prishja prape..e perseri do i ndertoja...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 00:11:54
  Do degjoja kengen Valerie dhe do kerceja..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 00:35:40
  do te prisja te bukuren e  detit :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 28-09-2008, 11:57:53
  Do pija nji kafe :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 13:51:44
  Do shfryja nervat...se po cmendem..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:04:56
  Do bej show. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 16:14:04
  do shqepja ndonje zogez. LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 28-09-2008, 23:57:28
  Do qendroja ne breg e mbeshtjelle me petkun e vetmise...e ndoshta do te qaja ...e ndoshta do vuaja...e ndoshta do lutesha...e ndoshta asgje sdo beja ...mjaft te perhumbesha ne lemshin e kuq...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:18:26
  mos ke humbur celesin e shtepise moj? hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 21:47:54
  Do shtrihesha ne rere..duke shikuar qiellin dhe duke kenduar ashtu do rrija.....derisa te me shqetsonte dikush :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 01-10-2008, 21:50:07
  Do kisha qene ai qe ne fillim do e shqetesoja e pastaj do ju bashkoja edhe une ishim bere nje. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 21:51:46
  Ahh zot sikur ta dijsha se do me shqetsoje..kot nuk e thashe ate pjesen e fundit :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 01-10-2008, 21:53:33
  Po de qejf nuk kam vetem une eshte reciproke. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 21:54:55
  Po de une kam qef vetem breee.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 01-10-2008, 21:58:28
  Po de edhe une po them vetem une me ty. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 21:59:24
  O une po them vetem...Me Myself and I.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 01-10-2008, 22:02:58
  Ok ska problem sbej ze une.... :D..Plus te te tregoj ca prralla ta kenaqi shpirtin. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 22:04:49
  O milet merr vesh...vetem bre vetem po due.. :D

  Ama vec hic mos me ta degjue zerin..nese don qeshtu se ndryshe jo.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 22:08:13
  A po aaa ...ok okk kot pasna ardh une praa
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2008, 22:09:23
  Do rrija per qejfin tim dhe nuk do lejoja njeri te ma prishte kenaqesine e atyre momenteve.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 01-10-2008, 22:10:16
  Do shkruja ne rere "dicke" derisa te vjen njera,, :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-10-2008, 06:26:28
  do isha ulur mbi rere dhe do i kisha shtrire kembet ne buze te detit duke i lene kembet te me mbulohen nga dallget dhe do kisha preferu nje pije te ftohte....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: AleksB ne 02-10-2008, 08:10:45
  Do shtrihesha ne rere..duke shikuar qiellin dhe duke kenduar ashtu do rrija.....derisa te me shqetsonte dikush :D

  Erdhe shqetsuesi, he tash cka? :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 08:40:39
  do ecja dhe do hidhja shikimin tutje ne perendim dhe do kujtoja me mall te gjithe ata qe iken e su kthyen me....do i therrisja ne emer dhe me pas do kthehesha ne ngrohtesine time  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Shej ne 02-10-2008, 11:19:03
  asgje sepse ska me vlere asgje tani pa te.........
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Emira ne 02-10-2008, 11:34:18
  Do mblidhja midhje qe t´i gatuaja per darke  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 11:57:23
  do merrja mishkon dhe tim shoq dhe do vraponim te palodhur....sot kam nevoje vetem per ta......vetem per dashurine pa kushte te tyre....  dhe do i thoja te dyve...Ju kam JETE sepse vete jeta jeni per mua...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 16:17:39
  te mbeti mendja per laraska moj.....  Do ecja dhe do shihja sa guacka do kishte e ti mblidhja e te beja nje kurore te bukur
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2008, 16:18:28
  do shikoje si do zhdepte Tipi ndonjë zogez LOL
  Po ti nga eksperienca flet apo nga pervoja. LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Shej ne 02-10-2008, 16:21:24
  Shkruaj emrin tënd në rërë,
  Një zë më thotë ta fshij,
  Nuk arrijë të kuptoj asgjë,
  Pse vallë duhet të largoj nga kujtimi
  E larg teje duhet te rrij ?!

  Rri e shtangur në rëren e lagur,
  E kujtojë kohën me nostalgji,
  Dua të shkruaj emrin tënd në rërë
  E as koha të mos mundet ta fshijë… !
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 16:31:23
  e bete corap kete buzmbremje....moj vajze moj nuk je ne salle operacioni....shko hiq apandesitin se te plasi temthi.... :P  Une do qetesohesha ose do notoja...ose ose edhe do flija
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 16:38:09
  o minorene ika edhe per sot dhe me fal qe sta vara....


  po e ke te qarte si jam ...nejse hajde se do flasim serish ne nje buzmbremje si kjo!!!  :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 19:46:28
  do beja. :-[.vetem not jo se do harroja :S
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 03-10-2008, 15:23:57
  Grens ku je...........do dilja bregut dhe do kerkoja kete qe me ka zemer..apo shpirt  e he se nje M.. jane ahahahhaha
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 03-10-2008, 18:08:48
  Do ia sjellja kesja delfinin se e ka zemru e i ka ik ne Oqean,,tek une, :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 03-10-2008, 18:14:07
   Ateher e ke tek Zaranika duke notu :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 03-10-2008, 20:45:42
  do kerkoja... " Genie in a bottle"..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 03-10-2008, 20:47:54
  Do haja karamele zana qe vijne nga Tirana
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-10-2008, 21:29:01
  Do mendoja dhe do thoja "Pse eshte jeta a f*cking b*tch??"
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: tkamzemer ne 03-10-2008, 21:30:50
  do  te  pres  se mos  vjen noj gagjie
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SocialNetwork ne 03-10-2008, 21:31:58
  (http://www.bridesclub.com/clientphotos/large_9433-1758583046.jpg)

  (http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1491/PreviewComp/SuperStock_1491R-1015968.jpg)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 05-10-2008, 21:46:09
  po e gjete le një dëshirë për mua

  p.sh. dreamm dhe progres :)

  hi sugar..thnx :)

  do mbeshtillesha  me frymen tende dhe do prisja  mengjesin e deshiruar..  :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Oqeani ne 06-10-2008, 00:56:36
  Do te dehesha me puthjet e tua,, :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 00:57:46
  Ne rere do vizatoja nje zemer dhe brenda do shkruaja emrin tim..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 00:59:21
  Dhe atyy afer emrin te kesaj do ta shkruaja edhe une timin dhe nje shigjet :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:05:17
  Nuk ta zen zemra se e kam emrin e madh une.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 01:06:51
  Shkruje vetem shkronjen e pare qyyy :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:08:37
  Joooooo une due me shkru krejt emrin tim komplet maaaaa... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 01:08:57
  Ani dee se e vizatojna zemren ma te madhee qyyy :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:13:14
  O zemra nuk eshte 7km..eshte e vogel sa nje gogel.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 01:14:57
  Hajttt tiii qashtu te thashh qyyy :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:17:05
  Oooo qysh kur te marr vesh ty une more aaa???.. :D...Jemi ne Evrope gruja drejton..burri degjon e vepron.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 16:34:39
  Jo...veri emrin...ahhh ti je trape mi e shkrete LOL LOL


  Do shetisja dhe ne ato caste do lutesha qe flladi i lehte te me perkedhelte ashtu si dikur beje ti.....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: stalion ne 07-10-2008, 17:00:36
  une me letrat e divorcit qe i gjeta siper tavolines do ja levizja sikur te ishte fllad i lehte i eres  siq beja une dikur me floket e saj te bute. :( :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 17:51:33
  Do zhvishesha lakuriq, do i hidhja rrobat aty tek rerá dhe me koke ne uje...o s´do me behje vone fare per njerezine! Ah sa bukur eshte te lahesh ne uje ashtu pa rroba banje!!!!!!!!!!!!!! do e ndjeja veten si peshk-femer, ose si hyjneshe uji...e nejse...do ndjehesha mireeeeeeeee...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 07-10-2008, 18:14:04
  do te ishte mire te laheshe pa rroba banje por kujdes se ka peshq te vegjel dhe mos te besdisin keshtu qe do ishte mire qe une te ndodhesha prane teje dhe ti ruaja egersirat e detit qe te mos afrohen edhe une do te deshiroja te njejten gje  hmmmmm:
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 22:26:40
  Mos u zgjo skiator mos u zgjo, enderro edhe ca, enderro...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: tkamzemer ne 07-10-2008, 22:54:23
  Do zhvishesha lakuriq, do i hidhja rrobat aty tek rerá dhmireeeeeeeee...
  Citim
  e kur te pyesin car njyre i ke ato....
  eeee!
  sikur te isha  peshk! :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 23:17:49
  Ne rere do shkruaja fjalen "Ketu u takuam"...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 08:30:35
  unë me letrat e divorcit qe i gjeta sipër tavolines do ja levizja sikur te ishte fllad i lehtë i eres  siç bëja unë dikur me floket e saj te bute. :( :)


  Do kapja perdore Stalonin dhe do i thoja...zemra ishte vetem nje shaka e hidhur...qe keshtu boll u qaravite se ste shqitem kollaj jo ......he pusht ke bo fest mrome eeeeeee LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 08-10-2008, 19:39:09
  gjera te pamundshme do ndertoja me mendje.. :) :D

  hajt me...enderrimet jane for free :D :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 09-10-2008, 10:34:21
  i ke qite enderrimet ne oferte gje??? hahaha

  une do shetisja bregut te detit...ashtu sic bera kete vere dhe me gisht do shkruaja emrin tend....te qarkuar nga i imi dhe nga emri yne i dashur....si dikur  :(
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: moçali ne 09-10-2008, 23:37:15
  Do vrapoja. Vrapi te ben mire, mban trupin ne forme
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-10-2008, 23:49:05
  Ne rere do shkruaja..."Valle ku je..a mendon qe jam gjalle diku.?"
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 09-10-2008, 23:55:00
  Do ti thoja kesaj siper a ben te shkruaj edhe une diqka aty :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-10-2008, 23:58:16
  Do i thoja ketij siper..deti eshte per te gjithe... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:02:11
  Hahah do te vazhdoja ate te ka shkru ajoo ..dmth ..Valle ketu me ke dhe po more poo normale qe je gjall :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:07:51
  Une do shkruaja ne rere...Pse nuk ndjehem e gjalle?
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:09:11
  Une do ta kisha shkru afer shkrimit te kesaj ...Po je e gjall dhe e fort bile :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:10:24
  Atehere do kisha shkruuu...Kush je ti? :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:12:04
  Une do ta kishe leviz kemben ne rërë dhe duke hesht :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:13:12
  Qysh e kishe leviz..si rruspihe a? :LOL :LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:15:06
  Jo bre jooo shihh kjooo :D e kisha leviz ne ate menyre sikur me kishte ardh marre breeeee :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:17:44
  Uuuuhh naneee hera e pare qe po shoh mashkull me marree..:D

  Une e kisha pague nje kinez me ardh ne det dhe te me masazhojeeeeee....a ahhh bree....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:18:55
  Ti kisha masazhu une pa lek hiq more :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:21:52
  Po po pe di po kinezi po me pelqen ne kete rast.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:22:58
  Une do te kisha ika nga aty dhe e kisha lene te qete kete :( :( :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:24:38
  I kisha thene ketij siper..a po me ben fllad me nje gjethe??.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:25:55
  Une nuk kisha fol gje vetem kisha marr rruge te pa fund buze deti :( :( :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 00:31:30
  Mbi rere kisha shkruar firmen time.. ;)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 10-10-2008, 00:31:38
  Do shikoja si i dilte jeta Lefterit pasi t'ia kisha vene shqelmin pas qafe :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:38:13
  Ahhh nuk do ta kisha humbas ate rast te shikoja edhe unee nga afer kete :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 10-10-2008, 00:42:46
  Jo, jo nuk behen keto gjera me deshmitare se me vjen e me kerkon Machori per hasnmeri pastaj...dhe ajo me duhet te ....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 00:44:55
  Hahah mos ke dert ti per Machorin jooo ate e heq qafe uneee e mashtroj lehte :D :D vetem ti vazhdo me punen :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Nadja ne 10-10-2008, 22:15:34
  ndonje shetitje me varke me siguri :)
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 11-10-2008, 10:28:32
  DO TE PRISJA QE TE VINTE NJERA,DHE ME PUTHJET E MIA TJA LEHTESOJA SADOPAK DHIMBJET E SHPIRTIT :perqafim
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 11-10-2008, 10:59:12
  Dho shkuruaj emrin tend ne rere :S
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 11-10-2008, 11:05:54
  do të pikturoja një zemër dhe një celes ku me atë celes mund te hapja zemren e cila ndodhet e mbyllur ta hapja dhe  te qendroja ne te deri ne vdekje
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ZUZUNA ne 11-10-2008, 11:14:42
  Do enderroja.......... ..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: skiatori ne 11-10-2008, 11:18:01
  do prisja me endje qe kjo enderr te behet realitet
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 12-10-2008, 14:04:57
  do shihja pulebardhat...tek ndjekin njera-tjetren.....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-10-2008, 19:50:17
  Do i pija ca birra. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-10-2008, 22:25:09
  Do luaja me rere...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 13-10-2008, 05:50:43
  Do ndaloja ndonje fshatar qe po mundohej te me shiste kilen e fundit te fiqve te shtypur qe i kishte mbetur dhe do ta sfidoja ne nje dore domino......po te humbja do i paguaja fiqte 4 fish :S

  Por po te fitoja ama do beja nje xhiro me gomarin e fshatarit :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: mishel ne 13-10-2008, 08:13:08
  I ziu gomar cdo hiqka...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 13-10-2008, 13:08:19
  ..buzeqeshjen tende..prapa kraheve kam per ta harruar..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Shej ne 13-10-2008, 14:55:19
  do pushoja.........
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-10-2008, 20:27:39
  ate qe bej gjithmone. :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-10-2008, 21:00:33
  Mir shume. :P   Se mos afroheshe edhe ti aty se pastaj kush te heq  edhe ty tegel. LOL LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-10-2008, 21:11:09
  Po rrija dhe do mendoja.....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2008, 21:46:03
  Do ja lidhja një gurë të madh ne kemben e Capkenes. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-10-2008, 21:47:55
  Edhe plaku do e shtynte Capken ne Dët ene kur ajo te kerkoj ndihme, plaku do bej sehir te shikoj nese ky kodosh Lefto do i jap nje dore ndihme apo sdo ja mbaj sumatricja.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2008, 22:03:02
  Do ja mbushja benevreket e plakum me xhize per te zene peshqi. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-10-2008, 22:07:25
  Do ja mbushja benevreket e plakum me xhize për te zënë peshqi. :D

  Te dalin te gjithe peshqit me barkun lart siper detit mo?
  Pika qe ste bie ty :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-10-2008, 22:08:14
  ahahah po po vjen policia kështu mos u shqeteso

  Xha Milo........po çdo me besh aman


  Ta trego plaku se cdo te bej, vetem te shikojme do te te vij Leftoja te te shpetoj apo jo.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2008, 22:13:22
  Si se shpetoj ore plakush...Sle Leftoja qe te shkoj ndonje Zocke dem jooooooooooo.... :D...I kam   ngjare plakut eeeeeeeeee......... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-10-2008, 22:16:59
  Si se shpetoj ore plakush...Sle Leftoja qe te shkoj ndonjë Zocke dem jooooooooooo.... :D...I kam   ngjare plakut eeeeeeeeee......... :D


  He me te lumte, ashtu sic te ka mesuar plaku vepro. Ciften perpjete mbaje dhe mos le asnje zocke te fluturoj ne koken tone dhe te na ike.
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2008, 22:20:24
  Leftooooooooooooooooooooooooooooooo hajde se me ngordhi ky me dajak


  Kujdes Capkene se e ka kamzhikun e rrezikshem  plaku. :D LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 00:49:06
  do te bisedoja me capkenen si dikur
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 14-10-2008, 01:06:22
  do tundja peshqirin ...mos me bezdisnin mushkonjat ...aman se mbasdite te grine te shkretat...
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 01:09:15
  Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes? 

  thuaj lisa  te verteten  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 01:10:13
  Do meditoja..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 14-10-2008, 01:40:26
  Do e lidhja ne mes te zallit dhe do e lij aty nene Diell ku eshte 50 grade pa asnje pike uje. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 02:39:59
  Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes? 

  thuaj lisa  te vërtetën  :D


  hahahah po ta dij Lisa kush je do te cmendej :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 02:45:59
  Do e merrja kete siper dhe do e zhytsha ne uje me koppppp.... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 02:48:00
  A do te mundje see :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 02:49:09
  Vec me nje te shkelur syri ti direkt kishe fishkellu ne det... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 02:50:24
  Sikur te ishte aq lehte :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 02:52:53
  Lehte krejt kur ka te bej me mue :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 02:54:07
  ska me lehte
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 02:54:37
  Lehte krejt kur ka te bëj me mue :D


  Se besojj :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 02:55:41
  Ndac beso ndac joo...shpejt mu gjuajt ne det...thashe UNE!!.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 02:56:37
  Ftoft moree :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 02:56:56
  Ndac beso ndac joo...shpejt mu gjuajt ne det...thashë UNE!!.. :D

  ashtu bre loqk  
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 02:59:09
  NDALOHET..eksitimi buze detit :LOL :D


  Shpejt thashe UNE ne uje... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 03:01:10
  Hahah OK breee si urdheronii shefee :D :D


  A po shkojm bashkkk
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 03:03:57
  Hahah OK breee si urdheronii shefee :D :D


  A po shkojm bashkkk

  ncncncnc sa light qenke bere po une per burr kam dite more kopuk,ani bashk ik bre mere lefton edhe mytu
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 03:05:24
  Hahaha ehhh  more kopuk kan ndryshu ligjet ktuu tashhh :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 03:07:17
  Ketu udheheqin grate tash e pas... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 03:11:12
  jo deri sa te mare une fryme prej shpirtit te shejte :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 03:12:01
  Ahhh edhe sa shpirta te kan mbet bree tyyyy :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 03:13:38
  jo deri sa te mare unë fryme prej shpirtit te shejte :D

  Me ty kane udheheq qe motiiii...deee.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 03:15:17
  Ali Baba ty veq Lisen ta leshoj te ben lesh per 1 min :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 03:15:48
  Ahhh edhe sa shpirta te kan mbet bree tyyyy :D :D

  e keshtu me te mire ja bon mire vetit :D,apo jo baby :P
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 03:17:15
  Nja dy ti kam marr une dhe nja dy lefto dhe dy tjere lisa edhe nje te paska mbet keshtu qe kujdes tashhh :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 03:20:28
  Rrofte dora shoket e partise :LOL :LOL :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 03:21:42
  ok dot kem parasysh ,po ikeq jam me nje,pa meshire jam  :D

  hahahahhaa he more kopuk si po tallet baby ncncncn paskeni maru bre
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 03:22:40
  Ec ne uje edhe tiiii plsss... :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 03:28:22
  e shef mor kopuk si lutet femra ,por une nuk i besoj deri sa te bjen ne dy gjunje :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 14-10-2008, 03:50:32
  Mos me thuaj qe eshte Machori se do vdes ne vend ......

  Se e dini c'do ti bej......(lene me thoni kush eshte njehere pastaj te zberthehem..e mo eee nga gishtat pra mo jo nga kopsat :D )

  hahahah po ta dij Lisa kush je do të cmendej :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 14:57:42
  Hahhaa dora vet ai :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 14-10-2008, 15:00:08
  joooooooooooooooooo ooooooooooooooooo nuk ka mundesi ...

  Machori ????

  Noooooo.....

  Sille njehere ta puth ne lule te ballit pastaj di une ci bej pisevengut me ate qe me mban ne dore ....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 15:01:20
  Hahaha po nuk besove lexoj ca postime te tij ketu mbreme dhe bindesh shum lehte sepse po ai i njejti kopuk kishte mbet :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 15:02:21
  Yes yes believe.. :D

  Do kendoja buze detit..kengen Kalle...shoqeruar me dredhje beli. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 14-10-2008, 15:08:00
  Me vrap ta nderroje nickun ne Machor se erdha dhe e vrava...."Ali Baba " ai .....
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 15:10:39
  Thuaji ti se ka thene qe ta ka friken tyyy  :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 15:12:35
  Hahah edhe une i thash po nuk me ndegjoj :D eja sonte dhe thuaj ti vet :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 14-10-2008, 23:13:52
  Me vrap ta ndërroje nickun ne Machor se erdha dhe e vrava...."Ali Baba " ai .....

  Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes? 

  lisa vetem me ty mund te rija buz detit ,se cdo beja  hmmmmm: lisa thuaj ti per mua
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: dreamm ne 14-10-2008, 23:16:52
  do i ngjisja mbrapa ketij siper edhe 40 hajdutet..i paska harruar :D :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 23:18:08
  Do kercejaaaaa napolonin.. :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Charlie ne 14-10-2008, 23:21:15
  I kan vdek hajdutet atij o Dreamm edhe nje i ka mbet Lefto edhe ky duke dhene shpirt eshte :D  Do ta kerceja napolonin bashk me kete :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 15-10-2008, 00:10:00
  Do ledhatoja Machokun ..do ti kruaja barkun kur te kthehej me kembe perpjet nga qefi do ti beja foto dhe ti vija ne forum ....

  Te gjitha fotot me nje perendim fantastik :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 15-10-2008, 00:36:52
  Do ledhatoja Machokun ..do ti kruaja barkun kur te kthehej me këmbë perpjet nga qejfi do ti bëja foto dhe ti vija në forum ....

  Të gjitha fotot me një perëndim fantastik :D


  ja kalamaja  cduhet bere  buze detit me nje perendim  fantastik  magjepes,me te gjitha opsionet e mundshme,
  tema mbyllet 40 minuta deri sa lisa ti bej fotot LOL LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 00:18:39
  Asgje..
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 00:21:32
  Asgje..


  ahahahahhahahhahaaa  e smut je tybe LOL i l;ove u
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 00:24:08
  Ne rere do shkruaja "FO"
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 00:56:32
  do ti shtoja një "u" asaj qe kishte shkruar Babygirl.....:D

  Duke ja kushtuar Lefterit gjithmon :D
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lefter ne 16-10-2008, 00:58:45
  hahahaha......Do luaja k*qe me ato qe do shkruanin neper rere. :D :D LOL
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 01:01:46
  Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes? 

  lisa me trego te lutem cdo beja
  Titulli: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes?
  Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 01:02:10
  ato qe shkruajn nepe