Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 136749

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-07-2006, 04:44:02
O njerez pershendetje..

Imagjinoni cdo te benit buze detit kur dielli eshte i kuq ne perendimin e tij...
« Editimi i fundit: 30-04-2007, 03:35:52 nga Charlie »

#1 ne: 07-07-2006, 04:50:47
sa romantik ambjenti ketej  pa pa pa
Thjesht do beja xhiro :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-07-2006, 04:53:38
edhe nje xhiro mire do te te bente por ............  do te te ngarkonte me shume jod :D

#3 ne: 07-07-2006, 04:56:00
Une do mbylla syte dhe sdo mendoja per asgje....po qe se do isha me dike prane do preferoja te flisnim ne qetesi !

#4 ne: 07-07-2006, 04:56:58
cfare jodi more LOL ecja ne uje LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 07-07-2006, 04:57:53
do te deshiroja qe te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii

#6 ne: 07-07-2006, 05:03:40
çfarë jodi more LOL ecja ne ujë LOL
...une do ti fusja....koken posht ujit... mishelit...por vetem gjysem ore ,se do ta lija pastaj...te shetiste e qete... hmmmmm:

#7 ne: 07-07-2006, 05:07:26
nese do isha vetem do mbyllja syte dhe do mendoja qe po jetoj nje mrekulli,dhe qe jam e lumetur.keshtu me ka than dikush
nese do isha me personin e zemres do e puthja pa limit....ne pafundesi

#8 ne: 07-07-2006, 05:10:05
...unë do ti fusja....koken poshtë ujit... mishelit...por vetëm gjysëm ore ,se do ta lija pastaj...te shetiste e qete... hmmmmm:

se mos ta zhysja une ty  LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 07-07-2006, 05:14:20
Mnedoj qe nje moment te tille do e shijoja vete ne radhe te pare se akoma nuk ka ardhur ajo dite qe dikush ta meritoje te ndaje keto momente kaq magjike me mua.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 07-07-2006, 05:23:33
e shoh qe ne shqiptaret vuajme shume per fantazi dhe per momente te tilla

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 07-07-2006, 05:45:43
Dola nje dite te bukur buze detit...
perendimi i kuq te eksitonte....
c'eshte kjo gje e kuqe thashe ....
o dreq me vete thashe ...
qenka nje xham qe kemben po ma kafshonte.... :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 07-07-2006, 07:05:16
ua ua ua cfare teme  

Ah te isha ne Divjake tani,  po 24 ore buze detit do rrija.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 07-07-2006, 07:35:20
ne divjake te hane mushkonjet mi goce

nuk e di se cfare momenti romantik  do ndiesh aty nen ate presion psiqik qe te bejme mushkonjat.

nuk te vjen as te ulesh e as te kalosh ....


ja paske kaluar vertet bukur

#14 ne: 07-07-2006, 07:42:20
Une do ti thosha diellit,,po ti tani e gjete per te ikur kur edha une LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#15 ne: 07-07-2006, 07:43:42
Kete Steriotipin do e kete picku mushkonja ne ndonje ved te keq, e i ka mbetur mendja aty me duket
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 07-07-2006, 07:44:37
ne divjake te hane mushkonjet mi goce

nuk e di se çfarë momenti romantik  do ndiesh aty nën atë presion psiqik qe te bëjmë mushkonjat.

nuk te vjen as te ulesh e as te kalosh ....


mos  sheteso  hic ore    
une jam e vendit e me njohin ato  ...e keshtu nuk me pickojne..... :D :P


ja paske kaluar vërtetë bukur


#17 ne: 07-07-2006, 07:47:03
ja kete pamje te kisha sa do kenaqesha.........s i te thuash logoja ime :)
imagjinoni vetem momentin kur dielli prek fillimin e tokes ne syrin tone....ate zhurme shurdhe....oh zot ca ndjej ne ato momente..........
vetem atehre mendoj qe jeta eshte e bukur,nuk do lodhesha kurre me nje pamje te tille,here-here do doja ta shijoja e vetme,here-here do te doja te kisha nje njeri te zemres aty prane per ti thene se cfare ndjej une ne ato momente se vetem atehere mund te tregoj me te vertete ndjesite magjike qe me pushtojne

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 07-07-2006, 07:49:29
ky ujku i epirit duhet ta kete pesuar nje eksperience te keqe me pickimet   se mushkonjat se ndonje gje tjeter vetem ne (sirtarin e tij gjendet ky sekret i lashte) sa vet epiri LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 07-07-2006, 07:52:42
Ana vertet te shoh shume romantike ...


eshte nje pamje shume e bukur.

 jam i ri ketu sa nuk kam akses as te bej edhe nje mesazh privat me kupton besoj  ;)


 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#20 ne: 07-07-2006, 07:53:53
Aha e paske pas endrren ne sirtar plako e te qenka kujtuar si padashje LOL LOL LOL

#21 ne: 07-07-2006, 07:54:56
 
Ana vërtetë te shoh shumë romantike ...


është një pamje shumë e bukur.

 jam i ri këtu sa nuk kam akses as te bëj edhe një mesazh privat me kupton besoj  ;)mesa kuptoj i dike te gjitha proceset e forumit

se besoj se je fare i ri ketu hmmmmm:  ;)
po nejse jam ca si shume romantike  :)

#22 ne: 07-07-2006, 07:58:36
Plasen cokollatat ketej...

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 07-07-2006, 08:00:29
dje ishte hera e pare qe u rregjistrova ketu ndoc beso ndac jo

#24 ne: 07-07-2006, 08:05:44
eeeeeeeepo mire te besoj......
ej kush do me baje nje xhiro nga filipinet :P :D ;)

Temat e fundit