Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 225 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 128151

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#5600 ne: 30-03-2019, 15:23:20
Une breg jam...not sdi , se haj ate koqe ullini me hy e mos me dal mo LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5601 ne: 30-03-2019, 15:28:29
Ngelet buze detit jarebi 😂😂

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5602 ne: 30-03-2019, 15:35:08
Une per vete buze liqenit.. Nuk e nderroj me detin qameti u boft :P

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5603 ne: 30-03-2019, 16:00:04
Do mesoja notin🤣

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#5604 ne: 30-03-2019, 16:21:43
Berni ik ne liqen se ta meson Bekimi me gjithe zhaba lol

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5605 ne: 30-03-2019, 16:24:45
Hahahahahaha me mire po e le me zhabat LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5606 ne: 02-04-2019, 17:32:29
Opo asigjo sdo beja ...max do pija i corona  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5607 ne: 02-04-2019, 17:35:56
Do hidhja grepat dhe do boshoja nje arke me birra thjesht paster e bukur. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5608 ne: 02-04-2019, 17:42:52
Do i cinare Tipi? :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5609 ne: 02-04-2019, 17:57:13
Pas sexit lol ashtu pas perenimit. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5610 ne: 02-04-2019, 20:03:35
Provoje i here edhe pergjate LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5611 ne: 02-04-2019, 20:25:08
Nuk pret aq gjate perendimi Mishele, keshtuqe tak e fak e bap e marojm pune. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5612 ne: 02-04-2019, 20:29:03
Shiko se po me duket vetja si sorre meqe ske pula ktej lol

Mos abuzo o burre kshu LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5613 ne: 02-04-2019, 20:48:08
ca t'jet a bo keq, jete burgu me xhan edhe peshkaqenin e shklym. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5614 ne: 02-04-2019, 20:57:48
Une kam gjet i oktapodh dhe po loz.....do i tentakul borxh LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5615 ne: 02-04-2019, 21:06:57
Une kam gjet i oktapodh dhe po loz.....do i tentakul borxh LOL
Ce dua apo te luaj shpatash. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5616 ne: 02-04-2019, 21:18:14
Di une.....thashe te jepja nje meqe ka shume lol

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#5617 ne: 06-03-2020, 14:19:35
 
 


Kafene :)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5618 ne: 06-03-2020, 22:04:14
Buze lagunes  :D

 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5619 ne: 27-03-2020, 12:03:55
Done pija me qejf nje ekspress dhe nje teke konjak.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5620 ne: 27-03-2020, 20:26:36
Do vrapoja  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5621 ne: 28-03-2020, 14:52:42
Aty jam itash.... jam ul ne karrige ene po shoh valet.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5622 ne: 03-04-2020, 20:42:09
Lum si ti  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5623 ne: 29-09-2020, 21:19:50
Di un ... lol

Temat e fundit