Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 95 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52578

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2350 ne: 22-08-2011, 14:42:09
Mishelin,dream,summer e shejtania e ujkut per nje dark me peshk :D :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2351 ne: 22-08-2011, 14:45:37
tju porosis nga nje lepirese mishel erela shej misss lamia dreamm :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2352 ne: 22-08-2011, 14:47:21
hhahahah pa merak se e kena zgjidh kete pune ,

ti bli ndonje per vete qe te zeri gjumi rehat se ngele duke thithur gishtin e madh :D :D

 • Postime: 12234

#2353 ne: 22-08-2011, 14:53:42
ncncncncn.....Do iu falja nga lepirese te gjithe grupit  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2354 ne: 22-08-2011, 14:54:36
aha qenkeni shume keq ju cunat e forumit...

Jojo: qenkeni shume rende puffff

 • Postime: 12234

#2355 ne: 22-08-2011, 14:56:43
Jo moj se ju ishit ne teme....Se per mua  do ju hapja nje shishe me votke e pastaj te beheshim tape  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2356 ne: 22-08-2011, 14:57:53
e di qe keni po sot kam deshir tju qeras une me nga nje llepirese :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2357 ne: 22-08-2011, 14:58:26
hahahah lefter me nje shishe do dehemi ne mo...po ajo eshte ne vend te ujit LOL

 • Postime: 12234

#2358 ne: 22-08-2011, 14:59:44
Ani me nga nje shishe  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2359 ne: 22-08-2011, 15:01:50
secila edhe mund te na sjelli ne qejf por prape sna deh, dhe per tia kalur mire ty te leverdis te na dehesh prandaj hidhu , na qeras me te tjera pije te shohim :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2360 ne: 22-08-2011, 15:02:24
sot do pi qyl sot :D

 • Postime: 2568

#2361 ne: 22-08-2011, 21:24:23
vetem gjum dua sot se jam i lodhur

 • Postime: 12743

#2362 ne: 22-08-2011, 22:51:05
dua te te kisha ketu vetem per te te thene se asgje dhe askush vendin tend se ze!!! Sa me mungon vetem zoti e di

 • Postime: 12743

#2363 ne: 22-08-2011, 23:37:38
Mishelin,dream,summer e shejtania e ujkut per nje dark me peshk :D :P

se me paske listu edhe te paren,...me siguri si krietare mua kshu. Po ja del dot me ne te 4 or ti????? Se vetem une jam sa per 5 hahahahahhahaha.... ne te ngrene e kisha llafin or ti cun...

 • Postime: 12743

#2364 ne: 22-08-2011, 23:41:50
tju porosis nga nje lepirese mishel erela shej misss lamia dreamm :D

shiko se misheli e ka kalu moshen e lepirseve,,,,,nuk genjehem me aq pak une or ti.....hihihihihi lepirese hhahahahahhahahah

 • Postime: 2173

#2365 ne: 23-08-2011, 14:35:22
pse te genjej..kete nate dhe netet tjera seks do kisha deshire..te mban gjalle :-[

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#2366 ne: 23-08-2011, 14:37:02
nje  :lule

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2367 ne: 23-08-2011, 15:39:38
te beja nje xhiro me kete siper :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2368 ne: 23-08-2011, 15:47:01
nje darke te nxehte me dike :)

 • Postime: 4261

#2369 ne: 23-08-2011, 16:11:53
Oouuuu .... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2370 ne: 23-08-2011, 18:19:49
Mishelin,dream,summer e shejtania e ujkut per nje dark me peshk :D :P

une du karkaleca peshkun mbaje per vete :P LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2371 ne: 23-08-2011, 18:31:46
une du karkaleca peshkun mbaje per vete :P LOL

LOL LOL
Te ngelet qefi t'i parashtroj edhe une kete kerkese regrets?? LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2372 ne: 23-08-2011, 23:03:12
nje darke te nxehte me dike :)
me mua :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2373 ne: 23-08-2011, 23:04:00
jo me mua :P

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2374 ne: 23-08-2011, 23:05:29
jo me mua :P
hmmmmm :perqafim :perqafim vetem me ty dhe me as nje tjeter :engjell:

Temat e fundit