Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 101 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52782

 • Postime: 12743

#2500 ne: 14-09-2011, 18:47:59
cke mi tushe????

 • Postime: 2173

#2501 ne: 15-09-2011, 12:07:06
te me zbrisnin kacabujat se spo shoh me , :D
...pika i rente atij qe te ka nxehur :perqafim

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2502 ne: 15-09-2011, 14:06:28
...pika i rente atij qe te ka nxehur :perqafim
Nuk eshte ai,eshte ajo  :D

 • Postime: 12743

#2503 ne: 15-09-2011, 14:24:19
Tipin vazhdoj ta dua edhe sonte.....fiksimi gjo e madhe LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2504 ne: 15-09-2011, 14:24:50
Lere fiksimin po puno bacen ate bej. LOL

 • Postime: 12743

#2505 ne: 15-09-2011, 14:27:32
ta krasis mo??? ...e mire se po ta bej gati per ne darke LOL :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2506 ne: 15-09-2011, 14:27:58
LOL

 • Postime: 266

#2507 ne: 15-09-2011, 20:50:51
Nje shishe skenderbe konjak.

 • Postime: 12743

#2508 ne: 15-09-2011, 21:46:13
kaq pak ooooo...na mo me jep adresen se te nis une 2 shishka....

 • Postime: 266

#2509 ne: 15-09-2011, 22:07:30
 :perqafim

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2510 ne: 16-09-2011, 15:34:01
te kem kohe per te bere bagazhet per neser se me duket do iki me duar ne xhepa  :P

 • Postime: 12743

#2511 ne: 16-09-2011, 15:37:30
ku do ikesh neser tushe?

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2512 ne: 16-09-2011, 15:38:29
ku do ikesh neser tushe?
#
Eladha  :D

 • Postime: 12743

#2513 ne: 16-09-2011, 15:48:01
uaaaaa po ketej sdo vic moj.... :perqafim

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2514 ne: 16-09-2011, 15:52:18
uaaaaa po ketej sdo vic moj.... :perqafim
po une tani isha andej lart e poshte sikur ska lezet.
Ehh ne fakt do iki se behem teze  :D

 • Postime: 12743

#2515 ne: 16-09-2011, 15:54:34
uuuu i erdhi vakti motres....me te lehta thuaji....dhe ishalla te jete nje goce e bukur si tezja....

tushe te kam xhan e di besoj  ;)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2516 ne: 16-09-2011, 15:55:25
uuuu i erdhi vakti motres....me te lehta thuaji....dhe ishalla te jete nje goce e bukur si tezja....

tushe te kam xhan e di besoj  ;)
e kam futur thelle ne neoronin qe do plaket i fundit fare kete fakt  :perqafim me krahe te lehte ishalla..po na vjen rradha  :D

 • Postime: 12743

#2517 ne: 16-09-2011, 15:57:05
jo jo ke kohe...duro edhe pak LOL LOL

shijoje edhe ca burrin moj LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2518 ne: 16-09-2011, 15:59:06
jo jo ke kohe...duro edhe pak LOL LOL

shijoje edhe ca burrin moj LOL
po mundohemi ne ne muaj mjalti kemi ngelur akoma  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2519 ne: 16-09-2011, 16:00:53
Jepi mjalte dhe arra burrit qe mos e konsumosh para kohe. LOL LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2520 ne: 16-09-2011, 16:01:57
Jepi mjalte dhe arra burrit qe mos e konsumosh para kohe. LOL LOL
mos na e qaj halli po he  :P

 • Postime: 12743

#2521 ne: 16-09-2011, 16:03:53
Kete nate do doja te kisha Capin dhe te gdhinim duke kujtuar ato qe kemi bere nder vite ne kete forum....o zot sa gallata LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2522 ne: 16-09-2011, 16:05:28
Sot e kam nda mendjen ca vodka dhe ta shtyj sa ta shtyj deri sa ta mbaroj shishen.... :) :D

Me pas do shoh nr e telefonit qe te bej ndonje telefonate per sherbime taksi. LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2523 ne: 16-09-2011, 16:06:27
Kete nate do doja te kisha Capin dhe te gdhinim duke kujtuar ato qe kemi bere nder vite ne kete forum....o zot sa gallata LOL
iku vapa me gushtin cupe  :D

 • Postime: 12743

#2524 ne: 16-09-2011, 16:07:04
tipi do takohemi online ne forum naten vone ...une po marr edhe capin LOL

Temat e fundit