Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 105 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52637

 • Postime: 12234

#2600 ne: 05-11-2011, 14:52:42
Po moj hajde hajde me afer se rri s shume larg..... :D...

 • Postime: 12234

#2601 ne: 05-11-2011, 14:54:03
Ska gje qe sna pelqen neve ,ne dy jemi se perbindesha.Cfare te na del perpara e fshijme  :D

 • Postime: 12743

#2602 ne: 05-11-2011, 14:59:31
lurra po ti dashke orgji....mendimesh me xhan????? Nahhhh skam kellqe une per kesi gjerash jo....LOL

 • Postime: 12234

#2603 ne: 05-11-2011, 15:02:38
Cfare te vendosni une pajtohem  :D

 • Postime: 12743

#2604 ne: 05-11-2011, 15:02:54
po ca thua o lurra hahhhahaha une kete nate do doja ta kaloja me shoqerine e shkolles.....te benim serisht ato qyfyret e ath....

 • Postime: 12743

#2605 ne: 05-11-2011, 15:06:17
 ;)

 • Postime: 12234

#2606 ne: 05-11-2011, 15:06:55
Afer e larg...te kemi lartg po ne qender te zemres te kemi  :D

 • Postime: 12743

#2607 ne: 05-11-2011, 15:09:27
qashtu or ti

 • Postime: 12234

#2608 ne: 05-11-2011, 15:10:19
Do deshiroja nee njeren krahe Mishelken ne tjetren kete Lurren  dhe ne mes Shejtanen....LOL

 • Postime: 12743

#2609 ne: 05-11-2011, 15:11:51
jo mo jo...a na mban dot triave mo....hahahhahha

pastaj une mesin se kam zakon ta leshoj.....prandaj shpreh deshiren ndryshe hhaha

 • Postime: 12234

#2610 ne: 05-11-2011, 15:13:20
hahahhaha.....Mundo hem tju mbaj jap gjithe forcen.... :D


Po hajt mo meqe te njof po ta le mesin ty 3 here ketyre nga 1...LOL

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2611 ne: 05-11-2011, 20:50:59
Nja 3-4 gjera :D

 • Postime: 12743

#2612 ne: 05-11-2011, 21:51:02
thesin aga hhahaha

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#2613 ne: 07-11-2011, 09:29:07
Te mos kisha te ftohte :D

 • Postime: 2173

#2614 ne: 07-11-2011, 09:55:48
si do e shtysh dimrin ti moj? ;)

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#2615 ne: 07-11-2011, 10:01:13
si do e shtysh dimrin ti moj? ;)

Vetem kete nate thashe :P
 hmmmmm:
Me pelena ose cokollate te ngrohte :P

 • Postime: 2173

#2616 ne: 07-11-2011, 10:05:24
po kjo nate eshte nga me te ngrohtat,po kur te shkoje -5 grade? ;)

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#2617 ne: 07-11-2011, 10:06:55
po kjo nate eshte nga me te ngrohtat,po kur te shkoje -5 grade? ;)

Varet ku rrin ti
Une srri ne Pol te Veriut. :urra:

 • Postime: 2173

#2618 ne: 07-11-2011, 10:08:30
po te jemi afer(pshm komshi bashke)nuk do e ndjesh aspak dimrin ;)

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#2619 ne: 07-11-2011, 10:09:52
po te jemi afer(pshm komshi bashke)nuk do e ndjesh aspak dimrin ;)

Tani me mjaftoi ky mendim edhe u bera sikur te isha ne ishujt Filipine  :P

 • Postime: 12743

#2620 ne: 07-11-2011, 15:45:01
kete nate do deshiroja qetesine dhe harmonine

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2621 ne: 08-11-2011, 10:48:14

 • Postime: 2173

#2622 ne: 08-11-2011, 12:08:18
kete nate do deshiroja qetesine dhe harmonine
..sa modeste  ;)

 • Postime: 12743

#2623 ne: 08-11-2011, 14:16:47
do doja qe lotet e derdhur te jene lot gezimi....

 • Postime: 2568

#2624 ne: 15-11-2011, 14:17:17
meqe paskan plas lotet te degjojme njer kte kengen PERSH MISHEL
Teuta Selimi-Pi raki e mendoj per ty

Temat e fundit