×
Hyrja
Profili

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 51861

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#2650 ne: 16-11-2011, 15:36:47
Lurren afer meje, dhe leftoja prapa xhamit duke u pare e duke i shkuar goja leng... LOL

 • Postime: 12743

#2651 ne: 16-11-2011, 15:38:31
kete nate do deshiroja shume por edhe asgje......do doja qe lajmi qe mora te jete i vertet dhe te ndodhi ajo qe presim te gjithe......

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#2652 ne: 16-11-2011, 22:46:05
kete nate do deshiroja shume por edhe asgje......do doja qe lajmi qe mora te jete i vertet dhe te ndodhi ajo qe presim te gjithe......

 :perqafim

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2653 ne: 16-11-2011, 23:10:35
nje shishe vere te kuqe ta ndaja me dike....nen tingujt e mrekullueshem .......

Amy Winehouse - Back To Black (Lyrics On Screen)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2654 ne: 16-11-2011, 23:13:22
te mos flej vetem sonte po te kem nje nga keto :P

 • Postime: 2568

#2655 ne: 17-11-2011, 00:43:42
vetem ti plotesohej deshira njehere gimit

 • Postime: 12743

#2656 ne: 17-11-2011, 09:23:43
:perqafim

dhe lajmi nuk ishte i vertet,........ :S

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2657 ne: 17-11-2011, 12:20:52
sonte do te doja ate te lyer te terin me shllak ne nje pjate te argjende :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2658 ne: 17-11-2011, 12:22:55
sonte do te doja ate te lyer te terin me shllak ne nje pjate te argjende :D


ate ....????  :O :O

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2659 ne: 17-11-2011, 12:24:10
sigurisht "ate " por bashke me te zotin hahah LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2660 ne: 17-11-2011, 12:25:17
sigurisht "ate " por bashke me te zotin hahah LOL

dmth une isha ne medyshje ate te madhin apo ate te voglin  LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2661 ne: 17-11-2011, 12:26:38
po pandaj t'u pergjigja qe te mos lija vende per keqkuptime :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2662 ne: 17-11-2011, 12:28:07
po pandaj t'u pergjigja qe te mos lija vende per keqkuptime :D

po pse do keqkuptohem une o xhan....ne pergjithesi une kerkoj dhe luleshtrydhe tek - tuk ..... pervec shllakut  LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2663 ne: 17-11-2011, 12:29:42
po me qumesht panda e ke provuar?

ose me cokollate te shkrire (por ngrin shpejt dreqi)

ta rekomandoj qumeshtin Panda

 • Postime: 12743

#2664 ne: 17-11-2011, 12:30:54
jalla jalla.....hahahahah ah hajde konsulta pa para hajde

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2665 ne: 17-11-2011, 12:32:43
do ti qe kur qenke pa pune te pjelle mendja vetem shejtanlliqe hahahha

 • Postime: 12743

#2666 ne: 17-11-2011, 12:33:31
e di me xhan e di.....se kam qene vete e re LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2667 ne: 17-11-2011, 12:35:16
jalla jalla.....hahahahah ah hajde konsulta pa para hajde


eeeeeeeee mishel ke inat ti????? do te dish si behet keku mishel????  LOL

 • Postime: 12743

#2668 ne: 17-11-2011, 12:36:53
moj ti....mishelit i tregon fushat ti??? hajde se te tregon misheli ara me gjithe te mbjella LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2669 ne: 17-11-2011, 12:37:08
hahahah LOL

 • Postime: 12743

#2670 ne: 17-11-2011, 12:37:24

eeeeeeeee mishel ke inat ti????? do te dish si behet keku mishel????  LOL

vetem se me kane rene burgjite per keto lloj perzierjesh LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2671 ne: 17-11-2011, 12:37:51
moj ti....mishelit i tregon fushat ti??? hajde se te tregon misheli ara me gjithe te mbjella LOL LOL


po thashe o mishel...... di a s'di te besh ti kekun si timin  LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2672 ne: 17-11-2011, 12:38:24
varet nga mielli i seciles LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2673 ne: 17-11-2011, 12:39:18
varet nga mielli i seciles LOL


eeeeeee dhe doza qe i hedh  LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2674 ne: 17-11-2011, 12:40:15
pastaj ca e duan me sherbet ca jo... mgjthse sa me shume te jete i lagur (i regjur) aq me mire besoj

Temat e fundit