×
Hyrja
Profili

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 51879

 • Postime: 12743

#2675 ne: 17-11-2011, 12:40:36
jo jo kete kakun nuk e kam bere ndonjehere ne fakt LOL LOL....

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2676 ne: 17-11-2011, 12:41:08
pastaj ca e duan me sherbet ca jo... mgjthse sa me shume te jete i lagur (i regjur) aq me mire besoj

eeeee varet dhe kjo..... ca e duan shume te lagur e ca me pak  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2677 ne: 17-11-2011, 12:42:02
ca e duan te fryre e ca te holle

ehhuuu ku iu gjendet karari njerzve sot :D

 • Postime: 12743

#2678 ne: 17-11-2011, 12:42:18
une e dua te thate per psh....arsyen spo e them se kam hall se ju ndez nepsin LOL LOL

 • Postime: 12743

#2679 ne: 17-11-2011, 12:42:54
ca e duan te fryre e ca te holle

ehhuuu ku iu gjendet karari njerzve sot :D

Karari nuk iu gjindet....po Karar gjejme LOL LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2680 ne: 17-11-2011, 12:44:10
me shumice e 2-3 vijme po ti duash ahhaha LOL

qyqja ora 6 e une muhabet karari hajde fillim dite hajde LOL

 • Postime: 12743

#2681 ne: 17-11-2011, 12:45:02
hajde se do te te eci mbare dita sot...se keshtu thone..kur e fillon me azualle ne goje te ecen mbare :LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2682 ne: 17-11-2011, 12:46:54
amin ishalla :D


cupa po si u prish kjo bote moj amani? LOL

 • Postime: 12743

#2683 ne: 17-11-2011, 12:48:16
kush e prishi me aman........ ^o)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2684 ne: 17-11-2011, 12:57:20
po me boten c'paten ???  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2685 ne: 17-11-2011, 12:59:03
ajo mund te ishte motra juaj :D

 • Postime: 2568

#2686 ne: 17-11-2011, 14:39:30
sonte do te doja ate te lyer te terin me shllak ne nje pjate te argjende :D

vetem me shllak apo dhe me ndonje gje tjeter  :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2687 ne: 17-11-2011, 14:44:38
edhe me qumesht panda... LOL

 • Postime: 2568

#2688 ne: 17-11-2011, 14:49:57
tu shtrike ne krevatin tend ti te ktheke ne pastashu ;) :D :P LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2689 ne: 17-11-2011, 14:51:39
ahahahha vecse s'ankohet ai :D e shijon ne max LOL

 • Postime: 2568

#2690 ne: 17-11-2011, 14:53:10
pse kush eshte ai qe ankohet do vinin em deshire
i kthyer ne pastashu dhe duke i lepire nga ti do ishta momenti me i bukur

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2691 ne: 17-11-2011, 17:07:27
mishel dhe lalin te tregonim perralla me partizane LOL

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2692 ne: 17-11-2011, 17:19:07
Hahaa nuk ju them jo :P per asgje :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2693 ne: 17-11-2011, 17:20:34
ske se si te na thuash jo ne shtrigave LOL

 :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2694 ne: 17-11-2011, 19:17:24
Shoqen time...dhe gjithe naten te kercenim dhe te pinim dhe te gjuanim  :D

 • Postime: 2568

#2695 ne: 18-11-2011, 00:04:55
te pija nje got ver ne shoqerine e lures

 • Postime: 2568

#2696 ne: 18-11-2011, 00:06:55
se pi veren gimi  :D

 • Postime: 2568

#2697 ne: 18-11-2011, 00:10:03
jo spo ndihet do te na lej te dyve vetem
apo jo gimi??????????

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#2698 ne: 03-12-2011, 00:14:11
Te me punoje kaloriferi :S

 • Postime: 2568

#2699 ne: 03-12-2011, 00:18:08
te paska zen ndryshk me duket paske koh pa e vene ne pune

Temat e fundit