×
Hyrja
Profili

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 51866

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2700 ne: 03-12-2011, 00:52:39
antoni po ke ftohte vullkani esht gati te vij te rregulloj kaloriferin kuptohet  :) :) :) :)

 • Postime: 12743

#2701 ne: 03-12-2011, 08:08:04
nje gje e madhe po vjen.....TEG
ate doja LOL

 • Postime: 2568

#2702 ne: 03-12-2011, 15:08:17
kur te vi mbremja do ja u them

 • Postime: 2568

#2703 ne: 03-12-2011, 15:08:46
Te me punoje kaloriferi :S
mir e ka gimi vi un me goce se me vjen doresh per ato lloj punesh

 • Postime: 12743

#2704 ne: 03-12-2011, 15:23:08
ate te mbremshmen

 • Postime: 2568

#2705 ne: 03-12-2011, 19:01:53
sot dua te dal se sme rihet ne shpi

 • Postime: 12743

#2706 ne: 03-12-2011, 22:03:45
asgje...dua vetem gjume po nuk paskam

 • Postime: 12743

#2707 ne: 03-12-2011, 22:11:03
kush ma vodhi gjumin....ropte ku ti kete

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2708 ne: 03-12-2011, 22:33:42
mos perdor fjale fyese se nuk te ka hije tash je ba e madhe :) :)

 • Postime: 2568

#2709 ne: 03-12-2011, 23:07:44
te siha pran dikujt dhe te pinim ndonje cigare per qefin tone ;) ;)

 • Postime: 2173

#2710 ne: 05-12-2011, 14:21:40
jam shume mir keshtu si jam, VETEM :D
..e forte je..si nuk ke frike moj? :D

 • Postime: 2568

#2711 ne: 05-12-2011, 14:23:46
2 pjeshka vetem per qefin tim

 • Postime: 12743

#2712 ne: 05-12-2011, 14:46:21
te pija si dikur dhe te kerceja pa fund........me pak fjale te harbohesha dhe mos pyesja se cdo thoshin....pse nuk jam me 20 vjece LOL

 • Postime: 2568

#2713 ne: 05-12-2011, 14:48:49
po ndaje me mendjen ndjonje dit dil ne pub e kerce per qefin tend e futja me alkol deri en mengjes

 • Postime: 12743

#2714 ne: 05-12-2011, 14:49:34
Sot vetem sot...do doja.......

 • Postime: 2568

#2715 ne: 05-12-2011, 14:57:25
hepra shkrepe cfar do...........

 • Postime: 12743

#2716 ne: 05-12-2011, 15:44:45
do doja Enrique Iglesias vetem per sonte....behet? :P


Enrique Iglesias - Why Not Me lyrics

 • Postime: 2568

#2717 ne: 05-12-2011, 19:58:38
po me mishel me thuaj vendin dhe oren e takimit dhe po ta sjell :P

 • Postime: 160

#2718 ne: 05-12-2011, 20:01:51
dua nje papagall te bej pak muabet se jam vetem sot :P

 • Postime: 12743

#2719 ne: 06-12-2011, 10:21:05

 • Postime: 2173

#2720 ne: 06-12-2011, 11:28:00
ku te rraf ty e ku mua :S

 • Postime: 12743

#2721 ne: 06-12-2011, 11:47:49
po he o thuaje ku te rreh LOL

 • Postime: 2173

#2722 ne: 06-12-2011, 11:55:46
e kam te sigurte qe ti e di ;)

 • Postime: 12743

#2723 ne: 06-12-2011, 11:58:50
une dua ta degjoj..... :P

 • Postime: 2173

#2724 ne: 06-12-2011, 12:03:28
jo ketu..vetem ne vesh ;)

Temat e fundit