Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 110 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 56934

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2725 ne: 06-12-2011, 12:03:57
hahahahahha grens po pres te ma thuash...ne mos hajt nosh

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2726 ne: 06-12-2011, 14:40:14
shume......

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2727 ne: 06-12-2011, 14:41:49
a pe do edhe ti njo :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2728 ne: 06-12-2011, 14:43:34
a pe do edhe ti njo :)


o gim po mos ja kaj nonen muhabetit se je jugor....s'te shkon kjo e folur ;)  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2729 ne: 06-12-2011, 14:50:38
e cte ngren po i ben kjo asaj :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2730 ne: 06-12-2011, 14:51:17
e cte ngren po i ben kjo asaj :)

nashi ke inat qe s'ha dot ti apo cfare????  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2731 ne: 06-12-2011, 14:54:37
jo avash avash se ka me te met nfyt :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2732 ne: 06-12-2011, 14:55:23
jo avash avash se ka me te met nfyt :)


e ke provuar ti ????  hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2733 ne: 06-12-2011, 15:00:43
e di qe je shum e gojes se e kam provuar te ty dhe je vertet ashtu i puno zbor :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2734 ne: 06-12-2011, 15:03:40
e di qe je shum e gojes se e kam provuar te ty dhe je vertet ashtu i puno zbor :)

je shume larg meje o gimi....ndoshta e enderron , po per kete s'kam faj une  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2735 ne: 06-12-2011, 15:09:28
pse kush je ti anxhelin xholi kshu :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2736 ne: 06-12-2011, 15:11:16
pse kush je ti anxhelin xholi kshu :)

ndoshta jam me shume se ajo, ku i dihet  . por ty te pelqen angjelin xholi......perseri nuk eshte faji yt :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2737 ne: 06-12-2011, 15:15:05
enderro tatu enderro :) thu se e sheh anxhelina postimin tend :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2738 ne: 06-12-2011, 15:16:50
enderro tatu enderro :) thu se e sheh anxhelina postimin tend :)

rendesi ka qe e ke pare ti...dhe e ke "kuptuar" postimin tim  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2739 ne: 06-12-2011, 15:21:55
do e kuptoj me nje kusht qe ti te rrish 1 muaj te plazhi im :) shkruaja ne fcb se aty do e shikoj patjeter :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2740 ne: 06-12-2011, 15:24:06
bir Selman i nenes ...ke te qaj me pare ..........

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2741 ne: 06-12-2011, 15:26:37
tatu te rafti librave kerko aty do gjesh nje pistolet futja vetes mos perto :) :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2742 ne: 06-12-2011, 15:29:15
tatu te rafti librave kerko aty do gjesh nje pistolet futja vetes mos perto :) :)

ëhë...mos e ki hiç merak . u tha , u bë  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2743 ne: 06-12-2011, 15:34:12
neser do nis dita mbare se ti do jesh vetvrar :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2744 ne: 06-12-2011, 15:35:15
nje nate te qete ...pa llafe ,pa merira...vetem gjume dhe askend qe te me shqetesonte

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2745 ne: 06-12-2011, 19:22:52

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2746 ne: 06-12-2011, 19:32:49

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2747 ne: 06-12-2011, 21:30:02
do deshiroja dicka....po nuk ia vlen sinqerisht. Deshirat duhet te jene ato qe na ndihmojne apo na shkaterrojne??? Kete ende se kam kuptuar

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2748 ne: 06-12-2011, 22:28:38
po e pres po akoma spo behet e gjalle

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2749 ne: 06-12-2011, 23:50:36
te shoh ate tatun nfoto se live nuk dua..

Temat e fundit