Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 111 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59634

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2750 ne: 07-12-2011, 00:23:49
Ty prane. ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2751 ne: 13-12-2011, 14:43:20
ate prane.....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2752 ne: 13-12-2011, 14:44:33
qetesine time dua....se kush mutin ma ka vjedh.... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2753 ne: 13-12-2011, 15:06:53
mos shifja dhe mos degjoja vetem per sonte  :P

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2754 ne: 13-12-2011, 15:09:09
Banderasonin :P
(Antonio lol)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2755 ne: 13-12-2011, 15:09:20
mos shifja dhe mos degjoja vetem per sonte  :P

gje qe behet eshte....ik ne pyll , mbyll cenlularin,mbyll lapitopin, mbyll veshet dhe mos i hap syte

ti do jesh e qete me ne fund LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2756 ne: 13-12-2011, 15:09:34
qetesine time dua....se kush mutin ma ka vjedh.... :P
..çfar tiparesh kishte? :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2757 ne: 13-12-2011, 15:10:34
gje qe behet eshte....ik ne pyll , mbyll cenlularin,mbyll lapitopin, mbyll veshet dhe mos i hap syte

ti do jesh e qete me ne fund LOL

kam fryke mos me ha noj gjo e eger LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2758 ne: 13-12-2011, 15:10:56
nuk te ha..shume shume do te te ruaj LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2759 ne: 13-12-2011, 15:11:24
nuk te ha..shume shume do te te ruaj LOL

cte me ruaj moj  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2760 ne: 13-12-2011, 15:11:46
po ty kush do te ruaje se? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2761 ne: 13-12-2011, 15:12:30
une nuk dua shkeputje nga bota......jetoj ne zhurme....dhe dua te jem e perhumbur ne kaosin e zhurmes....me kuptoveeee

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2762 ne: 13-12-2011, 15:12:53
cte me ruaj moj  :D

qe mos te te haj egersira de LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2763 ne: 13-12-2011, 15:15:19
une nuk dua shkeputje nga bota......jetoj ne zhurme....dhe dua te jem e perhumbur ne kaosin e zhurmes....me kuptoveeee
une po..per Shejin nuk jam i sigurte :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2764 ne: 13-12-2011, 15:15:29
:(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2765 ne: 13-12-2011, 15:15:58

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2766 ne: 13-12-2011, 15:16:33
une po..per Shejin nuk jam i sigurte :P

une du me u shkeput o grenso ne maje te hundes ma ka sjelle zhurma

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2767 ne: 13-12-2011, 15:17:01
ca ke putulushja ime? :)

keqkuptime leshi

te tipit

je ti atje jam une ketu, asaj i djeg :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2768 ne: 13-12-2011, 15:18:25
uuu sa bukur....hidhi uje ti shuhet ose thuaji....Kruaje se te djeg e me shume LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2769 ne: 13-12-2011, 15:19:04
uuu sa bukur....hidhi uje ti shuhet ose thuaji....Kruaje se te djeg e me shume LOL

edhe kur e ke robin tat :( sja them dot

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2770 ne: 13-12-2011, 15:19:17
Nje loje xhingli mingli  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2771 ne: 13-12-2011, 15:19:45
rremuje si gjithmone  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2772 ne: 13-12-2011, 15:19:45
edhe kur e ke robin tat :( sja them dot

epo thuaji hap ventilatorin te te freskoj pak.....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2773 ne: 13-12-2011, 15:20:10
keto jane keqkuptime te mirekuptushme :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2774 ne: 13-12-2011, 15:21:17
keqkuptime leshi grenso te qe noj tjeter ja kisha ven breket ne maje te kokes nashti

Temat e fundit