Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 112 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 51892

 • Postime: 2173

#2775 ne: 13-12-2011, 15:22:31
te vetat apo te tuat moj? :-[

 • Postime: 12743

#2776 ne: 13-12-2011, 15:22:35
keqkuptime leshi grenso te qe noj tjeter ja kisha ven breket ne maje te kokes nashti

ate thuaj LOL

 • Postime: 2568

#2777 ne: 14-12-2011, 21:24:55
asgje tjeter pervec ktyre te dyjave

 • Postime: 12743

#2778 ne: 15-12-2011, 10:31:48
kete nate nuk te dua me ty

 • Postime: 2568

#2779 ne: 16-12-2011, 20:03:46
do deshiroja dicka sonte

 • Postime: 160

#2780 ne: 16-12-2011, 20:04:28
vallai vetem sot qe sme mungon asgje i kam te tera :D :D

 • Postime: 12743

#2781 ne: 17-12-2011, 18:05:41
do doja te isha ne shtepine time dhe krevatin tim me putulushet e mi.......

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2782 ne: 17-12-2011, 18:14:22
do doja te isha ne shtepine time dhe krevatin tim me putulushet e mi.......

pse mi ku je?

 • Postime: 2568

#2783 ne: 17-12-2011, 20:58:29
alkol qef muzik

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2784 ne: 18-12-2011, 21:51:20
...nje avion privat ne dispozicion.

 • Postime: 2568

#2785 ne: 18-12-2011, 21:59:02
ja ku e kam parkuar ik mere nje xhiro i ke celsat brenda  :P


 • Postime: 12743

#2786 ne: 18-12-2011, 22:34:03
pupupu avion leshi i turbulence ajri te del shpirtti nga bytha hahahahahaha
kete nate do deshiroja te kisha dike ketu ne shtrat LOL

 • Postime: 2173

#2787 ne: 19-12-2011, 10:45:41
..ehhhhh  ;) nejse :-[

 • Postime: 12743

#2788 ne: 19-12-2011, 12:23:38
grens te humbi shanci...ska me LOL


kete nate do deshiroja shume por edhe asgje ....te gjitha te mundura

 • Postime: 2173

#2789 ne: 19-12-2011, 15:40:32
po deshe kafe te jap une..gje tjeter nuk kam mundesi :D

 • Postime: 12743

#2790 ne: 19-12-2011, 16:05:31
jo sdua as kafe.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2791 ne: 19-12-2011, 21:44:54
Ty vullkan te eshte merzitur jeta gje? :P

 • Postime: 2568

#2792 ne: 19-12-2011, 21:51:27
kto ma shtojne jeten mua me dream

 • Postime: 12743

#2793 ne: 19-12-2011, 22:07:31
nje fjale te ndjere do doja kete nate...

 • Postime: 2568

#2794 ne: 19-12-2011, 23:06:23
qe mishelit ti plotesohen deshirat qe ka  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2795 ne: 29-01-2012, 17:07:52
Somewhere..... :)

 • Postime: 12743

#2796 ne: 30-01-2012, 09:21:00
kete nate do doja....qe endrrat e mia te ktheheshin ne realitet, por jo vetem per nje nate .....per gjithe kohen

 • Postime: 1283

#2797 ne: 30-01-2012, 09:28:12
kete nate do doja....qe endrrat e mia te ktheheshin ne realitet, por jo vetem per nje nate .....per gjithe kohen
Duken shenjat duken,bosh qe je :)

 • Postime: 12743

#2798 ne: 30-01-2012, 09:30:34
PPSL

 • Postime: 1283

#2799 ne: 30-01-2012, 10:06:58
HAHAHAHAHA

JASHTE KONTROLLIT JE :D

Temat e fundit