Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 113 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 57053

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2800 ne: 30-01-2012, 10:29:58
 hihihihi)) hihihihi)) Jojo: maybe u??!!!! heeeeee

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2801 ne: 30-01-2012, 12:45:14
Linjen Durres-Tirane...ne pellembe te dores.. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2802 ne: 30-01-2012, 16:08:47
kete nate?...mishelin dhe Capin :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2803 ne: 30-01-2012, 16:10:06
mos shpreh deshira qe nuk te realizohen kete nate....duro edhe ca nete LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#2804 ne: 31-01-2012, 12:29:11
te ishim dhe nje here ne forum si dikur....por eshte e  pamundur

kane ikur shume persona..ka kapluar monotonia


pershendes gjithe grupin e vjeter

dream,mishel,leto,tipi,aida,emira,erlehta,bernon,charlien,choron
william,babyn e vogel,karatistin,etje etje
;) ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2805 ne: 31-01-2012, 12:44:05
Ate qe e kam cdo nate. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2806 ne: 31-01-2012, 12:44:34
Bej nje ndryshim te vogel  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2807 ne: 31-01-2012, 13:28:46
Ate qe e kam cdo nate. :D

edhe une ate qe kam cdo nate...jo tendin ,timin LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2808 ne: 31-01-2012, 14:08:31
Nje shishe raki  :P

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#2809 ne: 31-01-2012, 14:19:06
1 shishe uje :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2810 ne: 31-01-2012, 14:23:39
;) ;)

Tashi ti kush nga keta te gjithe je,dil vete para se te nxjerrim ne  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2811 ne: 31-01-2012, 14:27:22
;) ;)

e kush nga keta qe ka permendur Capi je ti????? Karatisti???? do me habisje...apo je charli?? prape do me habisje.....vetem nese je chorii :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2812 ne: 31-01-2012, 14:27:32
kete nate?...mishelin dhe Capin :engjell:
Avash nje here se nuk u lirua ketu  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2813 ne: 31-01-2012, 14:28:00
Chorrin e ka marr makina me vete te siguroj qe sjan anje prej tyre  ;) :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2814 ne: 31-01-2012, 14:28:13
e moj mire se edhe ai shaka ka bere...mos e merr me te perpjekur... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2815 ne: 31-01-2012, 14:28:34
Chorrin e ka marr makina me vete te siguroj qe sjan anje prej tyre  ;) :D

lefto???? LOL....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2816 ne: 31-01-2012, 14:29:15
Mduket se po,por une jam me lypes....LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2817 ne: 31-01-2012, 14:29:30
e kush nga keta qe ka permendur Capi je ti????? Karatisti???? do me habisje...apo je charli?? prape do me habisje.....vetem nese je chorii :P

Charli nuk eshte se ska ate menyre te te shprehuri !
Chori nuk besoj

moj ky qe na njeh na njeh.......dmth eshte dore e vjeter !

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2818 ne: 31-01-2012, 14:30:08
e moj mire se edhe ai shaka ka bere...mos e merr me te perpjekur... :P
Po jo desha me i thene Willin jo kaq gjera me nje here  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2819 ne: 31-01-2012, 14:30:46
e kush nga keta qe ka permendur Capi je ti????? Karatisti???? do me habisje...apo je charli?? prape do me habisje.....vetem nese je chorii :P

Une kam pershtypje tj krejt.... :D

Mundem te siguroj 100%..charli nuk eshte  :engjell:

Karatisti me sa e mbaj mend..sbesoj te jete.. hmmmmm:

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2820 ne: 31-01-2012, 14:31:29
Une kam pershtypje tj krejt.... :D

Mundem te siguroj 100%..charli nuk eshte  :engjell:

Karatisti me sa e mbaj mend..sbesoj te jete.. hmmmmm:

Mos eshte femer moj ama ahahahhaha  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2821 ne: 31-01-2012, 14:31:41
hejjjj mjaft se ne vend qe te bejme qyfyret tona...merremi dhe i japim rendesi kesaj qenies nje qelizore....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2822 ne: 31-01-2012, 14:32:17
Citim nga: C'est la vie ne 31-01-2012, 14:31:29
Mos eshte femer moj ama ahahahhaha  :D

edhe kjo mund te jete LOL..perderisa e paska fiksim Banalen dhe Semaforin LOL LOL....shume paska kalu neper ato ujra

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2823 ne: 31-01-2012, 14:32:57
edhe kjo mund te jete LOL..perderisa e paska fiksim Banalen dhe Semaforin LOL LOL....shume paska kalu neper ato ujra
Une them eshte femer se pretendonte te kishte degjuar zerin LOL LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2824 ne: 31-01-2012, 14:33:26
Se di Capi...se di pse nuk me ngreh ti jap rendesi as 1%.... :D

Sot eshte e flet knej..neser qetesi do jete.. :D

Temat e fundit