Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 116 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 66054

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2875 ne: 16-02-2012, 13:02:42
Nese i do te gjitha ne nje vend  qe ku me ke mua.... :D


Missin kete nate  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2876 ne: 16-02-2012, 13:06:45
Dmth ti 3 ne 1 :D


Nje gote vere me Lefton  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2877 ne: 16-02-2012, 13:27:51
Missin ne njerin e Enderrimtaren ne tjetrin krah...e per mes ende jam ne mendime... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2878 ne: 16-02-2012, 13:30:11
Per mes lere fare se nuk deshiron te vij njeri :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2879 ne: 16-02-2012, 13:31:47
E di e di te kan friken... :D


Do deshiroje nje shishe vere,nje muzike e lehte  dhe Missin me vete  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2880 ne: 16-02-2012, 13:33:11
Jam dakort.....po behem gati une :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2881 ne: 16-02-2012, 13:35:42
Mos vesh trash se u nxe moti... :D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2882 ne: 16-02-2012, 13:55:07
Ti vesh rraba banjot apo seshte bere aq nxehte? lOL


E imagjinoj te dashuruar me mua, endrren dhe Tatune :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2883 ne: 16-02-2012, 13:55:49
Do i deshiroja te gjitha qe i permendi postuesja me siper...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2884 ne: 16-02-2012, 13:59:09
Hahahaha LOL


Lefto, une do te te doja vetem ty kte nate :) per maeazhin dmth LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2885 ne: 16-02-2012, 14:16:17
Shpirti kemi deshire te njejte..... :D...Vetem te masazhi duhet  icik diskutime  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2886 ne: 16-02-2012, 14:40:04

Lefto, une do te te doja vetem ty kte nate :) per maeazhin dmth LOL

cfare po thoje ????  :P :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2887 ne: 16-02-2012, 21:25:05
...dicka qe ka lidhje te drejtperdrejte me kete...

Guns N' Roses - November Rain

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2888 ne: 17-02-2012, 21:41:43
dreamin dhe nje tufe me zocka te tjera. LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2889 ne: 17-02-2012, 22:19:49
dreamin dhe nje tufe me zocka te tjera. LOL

...kaq pune do i hapesh vetes ti? :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2890 ne: 17-02-2012, 22:20:34
Jo do u hap atyre qe do merren me mua. :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2891 ne: 17-02-2012, 22:23:43
Te perfundoj kete shishen e veres... dhe gjume pastaj :-D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2892 ne: 17-02-2012, 22:24:08
tatun me shishen e veres perpara. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2893 ne: 17-02-2012, 22:24:36
A ka ndonje njeri sagllam ky forumi LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2894 ne: 17-02-2012, 22:25:01
ti besoj :P :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2895 ne: 17-02-2012, 22:26:23
tatun me shishen e veres perpara. :D
           mizerje :-D :-P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2896 ne: 17-02-2012, 22:26:52
pse moj apo deshe dhe proshute. :D LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2897 ne: 17-02-2012, 22:32:24
pse moj apo deshe dhe proshute. :D LOL
              jam e ngopur me proshute sot :-D ,preferoj te shijoj vetem veren per sonte

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2898 ne: 17-02-2012, 22:32:49
edeh une po  jo me gote. ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2899 ne: 17-02-2012, 22:52:37
Sherr te whisky...:-D

Temat e fundit