Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 117 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59636

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2900 ne: 17-02-2012, 22:53:30
qenka keq per sherr sot kjo, do i them Ard ta mbylli ose mos e pranoje .. LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2901 ne: 17-02-2012, 22:58:06
qenka keq per sherr sot kjo, do i them Ard ta mbylli ose mos e pranoje .. LOL LOL
   nuk me le jashte Meridiani :-D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2902 ne: 17-02-2012, 22:59:53
   nuk me le jashte Meridiani :-D
hajde pra shihena kur te shihena atje. ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2903 ne: 18-02-2012, 20:34:43
Gjume :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2904 ne: 20-02-2012, 11:25:55
....kete dite do doja te isha diku ne Durres. Me mungon Shqiperia. ^o)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2905 ne: 21-02-2012, 21:47:49
misin

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2906 ne: 21-02-2012, 21:50:42
Qetesi.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2907 ne: 21-02-2012, 21:51:46
ca ka endra shum pergjumesh sot

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2908 ne: 21-02-2012, 21:52:47
E raskapitur Vuli  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2909 ne: 21-02-2012, 21:53:40
e di un cte duhet ty sonte po cte bej qe te kam larg

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2910 ne: 21-02-2012, 21:55:02
LOL. Ajo te rraskapit me shume LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2911 ne: 21-02-2012, 21:55:58
kot se ke emrin shejtan se mendja vetem per shejntalleqe te vete :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2912 ne: 21-02-2012, 21:57:38
Jo mo ty hic shenjtori im LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2913 ne: 21-02-2012, 21:59:22
LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2914 ne: 21-02-2012, 22:00:20
Vetem ne nje gje je shenjtor se e ben me shpirt me cdo lloj specie LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2915 ne: 21-02-2012, 22:00:53
nji gote vere dhe njonin per qejf

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2916 ne: 21-02-2012, 22:01:17
jam djal i ndjeshem un po jo me cdo lloj se i zgjedh

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2917 ne: 21-02-2012, 22:01:50
nji gote vere dhe njonin per qejf
kam nje shishe te  pa hapur do bashkohesh  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2918 ne: 21-02-2012, 22:02:23
Ste besoj Vuliii  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2919 ne: 21-02-2012, 22:03:10
beso dhe kontrollo  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2920 ne: 21-02-2012, 22:03:58
Jo se harxhoj kohen me ty une ti do dedektiv privat LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2921 ne: 21-02-2012, 22:04:58
jo me jo ke krijuar pershtypje te gabuar pyet ndonje shoqe dhe ke per te me besuar  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2922 ne: 21-02-2012, 22:05:56
I besoj pershtypjes se pare une  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2923 ne: 21-02-2012, 22:06:53
cke ti se do e regulloj opinionin me kalimine  kohes ;)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2924 ne: 21-02-2012, 22:08:25
U plaka une deri atehere  :D

Temat e fundit