Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 119 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59406

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2950 ne: 28-02-2012, 00:50:52
Jam beqare mo ne realitet po kshu neper forume martohem e ndahem.sipas rastit LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2951 ne: 28-02-2012, 00:55:01
LOL LOL phuu cpaske humbur në realitet LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2952 ne: 28-02-2012, 00:56:09
As kam fituar  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2953 ne: 28-02-2012, 01:00:33
asgje te komplikuar

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2954 ne: 28-02-2012, 01:00:42
:D


Gjume dua!  ^o)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2955 ne: 28-02-2012, 01:01:53
pishmanin  :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2956 ne: 28-02-2012, 01:08:21
Ske frike se Të le burri? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2957 ne: 28-02-2012, 01:08:44
pak jete note :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2958 ne: 28-02-2012, 09:42:07
   Asgje :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2959 ne: 28-02-2012, 10:50:51
 :perqafim hektor pak perqafim...si thua

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2960 ne: 28-02-2012, 12:53:27
...nje jave gjume do doja.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2961 ne: 28-02-2012, 13:08:56
Ezelin  :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2962 ne: 28-02-2012, 13:09:13
Ate cfare e dua cdo dite  :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2963 ne: 28-02-2012, 16:23:30
:perqafim hektor pak perqafim...si thua
Une sta kame prishe kurre, edhe une :perqafim

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2964 ne: 29-02-2012, 00:17:55

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2965 ne: 29-02-2012, 00:44:35
Kush o ky  hmmmmm:
sozia jote lali :p

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2966 ne: 29-02-2012, 15:42:43
pak dru pak zjarr nje te ngroh shpirtin nga ´ky  iftohte i acarte qe na ka pushtuar  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2967 ne: 29-02-2012, 15:43:16
Kam edhe dru edhe zjarr po deshe eja.... :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2968 ne: 29-02-2012, 15:43:55
Jo rrofsh se kemi dru vete

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2969 ne: 29-02-2012, 15:45:05
He mo thash se andej drute jane lagesht...LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2970 ne: 29-02-2012, 15:48:21
i mbajme ne stive ne prandaj dhe nuk i ze shiu

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2971 ne: 29-02-2012, 16:30:49
Asgje!  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2972 ne: 01-03-2012, 11:24:25
....pak kthim kohe mbrapa..do ish saaa mire.. ^o) ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2973 ne: 01-03-2012, 11:26:25
Enderrimtaren.. e din ajo se ku.... :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2974 ne: 01-03-2012, 15:38:31
Ku mo, se u bera kurjoze  :-[

Temat e fundit