Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59635

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 20-05-2009, 17:16:59
Al Pacinon  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 20-05-2009, 17:21:00
shalkiren. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 20-05-2009, 17:22:19
 :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 20-05-2009, 22:11:06
Buke e kripe e zemer te gjere :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 20-05-2009, 22:28:32
nje zemergjere si puna e kesaj :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 20-05-2009, 22:31:55
Bujrum mer kripen vetem LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 20-05-2009, 22:35:47
e rendesishme eshte ajo <bujrum> se cfare eshte kopetence e imja LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 20-05-2009, 22:38:56
Sjan kompetencat e tua Zemergjeresia ime ore :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#558 ne: 20-05-2009, 22:42:52
Sjan kompetencat e tua Zemergjeresia ime ore :D
zemergjerat si ty jane kopetenc e imja :P,pervec se zemergjere je dhe e bukur :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 20-05-2009, 22:45:40
eee me pe te ajo fotoja ti.. :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 20-05-2009, 22:48:28
eee me pe te ajo fotoja ti.. :P
te kam pare live ca fotoje ajo e fotos eshte shume inferiore   :)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 20-05-2009, 22:49:29
Ate qe pata ne mengjes dhe ne dreke. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 20-05-2009, 22:51:15
Çfare ishte ajo gje mo Tipo... :D

Ndersa une ate dreken e shijshme qe hengra sot :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 20-05-2009, 22:51:58
te kam pare live ca fotoje ajo e fotos eshte shume inferiore   :)

Titi mos nxirr sekretet :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 20-05-2009, 22:52:48
Çfare ishte ajo gje mo Tipo... :D


C'te duhet ty apo ke kurreshtje? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 20-05-2009, 22:54:34
C'te duhet ty apo ke kurreshtje? :P

Jo ore po per te qare nje hall...jemi ketu :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#566 ne: 20-05-2009, 22:55:10
Avatarin tim... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 20-05-2009, 22:55:50
LOL LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 20-05-2009, 22:56:59
Jo ore po per te qare nje hall...jemi ketu :P
Pse kisha idene qe kete teme e kisha hap per qejf une/?  hmmmmm: LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 20-05-2009, 23:00:09
Pse kisha idene qe kete teme e kisha hap per qejf une/?  hmmmmm: LOL LOL LOL

Epo nuk ka qejf po halle ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 20-05-2009, 23:00:57
Al Pacinon une  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#571 ne: 20-05-2009, 23:01:43
Angelinen une.... :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 20-05-2009, 23:08:07
Epo nuk ka qejf po halle ;)
relaks take it easy moj shoqe. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 20-05-2009, 23:09:10
drumbane LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 20-05-2009, 23:09:25
relaks take it easy moj shoqe. :P

E thashe per ty se une qete e marr :D ;)

Temat e fundit