Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 66061

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 23-05-2009, 22:05:21
Nje aspirine :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 23-05-2009, 22:07:50
nej zocke :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 23-05-2009, 22:08:54
Nje aspirine :P
tip viagre thua ti LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 23-05-2009, 22:09:34
Pas aspirines nje cigare :D

Do noj nji Tipi? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 23-05-2009, 22:10:16
tip viagre thua ti LOL

Titi qenke keq fare me duket.. LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 23-05-2009, 22:12:11
Pas aspirines nje cigare :D

Do noj nji Tipi? :P
nje here nuk me mjafton si thua mbi dy.? :P :P: :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 23-05-2009, 22:14:01
Nqs nuk e pi mos e kalo 1-shin se te ben keq. :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 23-05-2009, 22:14:41
une thashe per gje tjeter se aspirinen se pi jo.;) :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 23-05-2009, 22:16:07
ahh ti the per cigaren edhe ajo te njejtin efekt ka.. ;) :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 23-05-2009, 22:18:46
si te dush ti  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 23-05-2009, 22:20:41
...Do te deshiroja te padeshirueshmen... ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 23-05-2009, 22:21:35
e me mja... :P

CA o kjo? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 23-05-2009, 22:23:07
Ke kuriozitet ti? :D

Nuk ta them jo.. :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 23-05-2009, 22:24:43
si te dush, mu me lusin. LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 23-05-2009, 22:26:01
 :P

Uuuu sa deshira paskam sonte.  :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 23-05-2009, 22:33:47
na thuj nje  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 23-05-2009, 22:35:19
Ja sapo me erdhi nje deshire,nje cigare dhe ate vodken RB me ty.. ;) :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 23-05-2009, 22:37:34
ide e mire hajd mbushi gotat  :perqafim

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 23-05-2009, 22:38:37
ate te avatarit te Shejtankes, jo makinen e :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 23-05-2009, 22:39:56
po deshe makinen ajo e avatarit e ka pronesine  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 23-05-2009, 22:41:24
Na mi se kishte rradhe te lokali... :P
Me duket se ishte Kalipsoja dhe po porosiste :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 23-05-2009, 22:43:15
o Misssi i ploteson kerkesat e mia ti hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 23-05-2009, 22:43:53
hahaha te qe kalipsoja e kish boshatis barin  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 23-05-2009, 22:44:06
o Misssi i ploteson kerkesat e mia ti hmmmmm:

Vallai Tito jam e zene me te miat... LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 23-05-2009, 22:45:18
Vallai Tito jam e zene me te miat... LOL LOL
pikerisht te te lehtesoja pak desha une :D

Temat e fundit