Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 66006

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 23-05-2009, 22:45:37
hahaha te qe kalipsoja e kish boshatis barin  :D

Po keto te fundit ishin se nuk kish lene gje ajo :D :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 23-05-2009, 22:46:49
corona me limon eeeedheeee :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 23-05-2009, 22:47:50
pikerisht te te lehtesoja pak desha une :D

 hmmmmm: nuk e besoj jo :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 23-05-2009, 22:48:50
corona me limon eeeedheeee :D

Si te duash vodka Tipi,nqs ka mbetur ndonje gote urdhero LOL LOL :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 23-05-2009, 22:50:28
jo kaq shpejt ne konkluzione misss ;) :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 23-05-2009, 22:52:50
Nuk nxorra konkluzione jo me nje gote vodka po te ndihmoja LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 23-05-2009, 22:54:57
jo jo se me shton rezistencen pastaj. ;) LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 23-05-2009, 22:56:32
ndonje bauuuuuuuuu  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 23-05-2009, 22:57:04
Ehh.. mire se mos ke nevoje Tipi LOL LOL :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 23-05-2009, 22:59:04
hmmmmm: nuk e besoj jo :D
jo mo nje redbull desha dhe une, pashe kte reklamen e re te red-bull thashe ta provoja njehere sa reale eshte kjo reklama  :D<e ke pare kte reklamen e re te red-bull ti Miss LOL>

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 23-05-2009, 22:59:19
ku e pe? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 23-05-2009, 23:00:20

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 23-05-2009, 23:01:10
jo mo nje redbull desha dhe une, pashe kte reklamen e re te red-bull thashe ta provoja njehere sa reale eshte kjo reklama  :D<e ke pare kte reklamen e re te red-bull ti Miss LOL>

 hmmmmm: nuk e kam pare :S

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 23-05-2009, 23:01:18
thashe se e ke pare... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 23-05-2009, 23:03:43
 :P ncuk ncuk... :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 23-05-2009, 23:06:52
e mire se nuk eshte faji jot jooo :P :P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 23-05-2009, 23:08:44
Eheee...po nuk eshte deshire e imja kjo.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#667 ne: 24-05-2009, 18:08:44
E deshiroj kte ne pjate... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 24-05-2009, 22:23:31
te bej njecike tsunami ketej  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 24-05-2009, 22:25:02
e solle lekuren ti eeee :D

dush seks & alkool. :P LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 24-05-2009, 22:27:05
e solla ngela si mumje ne autostrade sot u poqa ne diell rruges LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 25-05-2009, 00:21:08
Kete siper per pak tsunami ;) :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#672 ne: 06-08-2009, 10:02:31
do deshiroja asgje

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#673 ne: 14-08-2009, 20:41:11
sa pretendime ke moj :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 15-08-2009, 00:01:16
Te gjitha i kam :P

Temat e fundit