×
Hyrja
Profili

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 51875

 • Postime: 12234

#675 ne: 16-08-2009, 23:56:51
1 shishe shampanje ,nje jakuzzi dhe Missin ne te... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 17-08-2009, 00:15:27
Vallaj Lefto per nje gote Shampanje behem ;) :D

 • Postime: 12234

#677 ne: 17-08-2009, 00:16:59
hahahhha...Jo nje gote po nje bidon po vetem hajde....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 17-08-2009, 00:21:55
Lefto e ben vete Shampanjen qe e shperndan me bidona LOL

Jo raki rrushi te bere vete jo LOL

 • Postime: 12234

#679 ne: 17-08-2009, 00:25:19
Po per ty jo shampanje po edhe uranium bej une....LOL


Missin ne jakuzzi... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 17-08-2009, 00:29:30
Lefton te beje uranium LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 17-08-2009, 08:58:35
nje miss per ta pire ne kupe :P

 • Postime: 206

#682 ne: 18-08-2009, 16:57:46
luleshtrydhe me krem dhe shampanje....me dike....

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 18-08-2009, 22:12:20
Pak qetesi.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 18-08-2009, 23:15:37
nje gjume te embel e meritoj pas kesaj dite te lodhshme

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 19-08-2009, 17:37:54
Naten e kaluar  ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 19-08-2009, 18:08:24
Zonjushen nga....sikur-dikur  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 19-08-2009, 18:23:04
zhurmen e lumit

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 19-08-2009, 19:59:31
stilolaps dhe nje cope leter...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 19-08-2009, 22:01:16
sa shume kerkon ti LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 19-08-2009, 22:13:04
zockat nga tirana...nje nga nje  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 19-08-2009, 22:25:54
te isha ne maje te kalase ne PRZ mu fiks te topi e te provoja a ndizte akoma apo jo  :D LOL

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 19-08-2009, 23:27:05
...kete siper...por jo ke kalaja..... :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 19-08-2009, 23:37:06
te isha ne maje te kalase ne PRZ mu fiks te topi e te provoja a ndizte akoma apo jo  :D LOL
hahahahahah LOL kur do vjen do provojme kete ide crazy :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 19-08-2009, 23:38:13
hahahahahah LOL kur do vjen do provojme kete ide crazy :D

po tybe se kam nete qe e mendoj kete gje qe kur isha ne kala me sakte LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 19-08-2009, 23:40:20
une kur ulem ne te gjinje paramendoj personin e dikurshem duke sulmuar qytetin apo me sakte vendin e poshtem...ashtu ndihem ne mendime

 • Postime: 12234

#696 ne: 19-08-2009, 23:41:16
hahahahhahhaha..... .Do deshiroja shume.... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 19-08-2009, 23:42:15
lefto  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 19-08-2009, 23:42:26
te isha me Lefton Chorrin e Kjametin ne PRZ te gjuanim per zocka  :P LOL LOL

 • Postime: 12234

#699 ne: 19-08-2009, 23:45:22
Do doja shejtanen me kusherire...LOL

Temat e fundit