Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59405

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#675 ne: 16-08-2009, 23:56:51
1 shishe shampanje ,nje jakuzzi dhe Missin ne te... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 17-08-2009, 00:15:27
Vallaj Lefto per nje gote Shampanje behem ;) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#677 ne: 17-08-2009, 00:16:59
hahahhha...Jo nje gote po nje bidon po vetem hajde....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 17-08-2009, 00:21:55
Lefto e ben vete Shampanjen qe e shperndan me bidona LOL

Jo raki rrushi te bere vete jo LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#679 ne: 17-08-2009, 00:25:19
Po per ty jo shampanje po edhe uranium bej une....LOL


Missin ne jakuzzi... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 17-08-2009, 00:29:30
Lefton te beje uranium LOL

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 17-08-2009, 08:58:35
nje miss per ta pire ne kupe :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#682 ne: 18-08-2009, 16:57:46
luleshtrydhe me krem dhe shampanje....me dike....

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 18-08-2009, 22:12:20
Pak qetesi.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 18-08-2009, 23:15:37
nje gjume te embel e meritoj pas kesaj dite te lodhshme

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 19-08-2009, 17:37:54
Naten e kaluar  ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 19-08-2009, 18:08:24
Zonjushen nga....sikur-dikur  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 19-08-2009, 18:23:04
zhurmen e lumit

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 19-08-2009, 19:59:31
stilolaps dhe nje cope leter...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 19-08-2009, 22:01:16
sa shume kerkon ti LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 19-08-2009, 22:13:04
zockat nga tirana...nje nga nje  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 19-08-2009, 22:25:54
te isha ne maje te kalase ne PRZ mu fiks te topi e te provoja a ndizte akoma apo jo  :D LOL

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 19-08-2009, 23:27:05
...kete siper...por jo ke kalaja..... :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 19-08-2009, 23:37:06
te isha ne maje te kalase ne PRZ mu fiks te topi e te provoja a ndizte akoma apo jo  :D LOL
hahahahahah LOL kur do vjen do provojme kete ide crazy :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 19-08-2009, 23:38:13
hahahahahah LOL kur do vjen do provojme kete ide crazy :D

po tybe se kam nete qe e mendoj kete gje qe kur isha ne kala me sakte LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 19-08-2009, 23:40:20
une kur ulem ne te gjinje paramendoj personin e dikurshem duke sulmuar qytetin apo me sakte vendin e poshtem...ashtu ndihem ne mendime

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#696 ne: 19-08-2009, 23:41:16
hahahahhahhaha..... .Do deshiroja shume.... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 19-08-2009, 23:42:15
lefto  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 19-08-2009, 23:42:26
te isha me Lefton Chorrin e Kjametin ne PRZ te gjuanim per zocka  :P LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#699 ne: 19-08-2009, 23:45:22
Do doja shejtanen me kusherire...LOL

Temat e fundit