Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 65998

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 19-08-2009, 23:46:34
bonusin po deshe ta fal fare se du hic LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#701 ne: 19-08-2009, 23:49:49
hahahahhaha...Dua dhe bonus plus...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 19-08-2009, 23:50:57
a te vij te djelen ta sjell me doren time  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#703 ne: 19-08-2009, 23:53:49
Po me pelqn si ide,apo te vij une e marr me doren time...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 19-08-2009, 23:54:53
shif si te behet mbare tuneli te enjten hapet vec me lajmero  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#705 ne: 19-08-2009, 23:56:05
Vij vij te marr e  ikim ne Budva... ;) :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 19-08-2009, 23:57:18
wooowwwwwwwwwwwwwww great  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#707 ne: 19-08-2009, 23:58:18
Do deshiroja te fitoj  ne rulet kete nate...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 19-08-2009, 23:59:00
lene se ske fat sot ta them une ... do kesh fat me zockat sonte  :D LOL LOL

jam pasardhsja e nostradamusit kshu me ra te facebook-u LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 19-08-2009, 23:59:23
bujrum luaj tek une...e me nxer nga situata LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#710 ne: 20-08-2009, 00:00:23
Po luajta te ju do kesh situata edhe me te renda...LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 20-08-2009, 00:02:41
ne i duam kesoj lojtare qe hyjne trim e dalin me breke LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 20-08-2009, 00:03:47
Lefto mos shko vetem me prit mua e shkojme bashke ta leme Kjametin me underwear LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 20-08-2009, 00:05:34
ohohohohoh bujrum bujrum ju pres tju shoh cullak sidomos gjinin femrore LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 20-08-2009, 00:06:48
hahahaaa mos shpreso se jam dreqi me brire sme njef mua ti  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 20-08-2009, 00:08:27
ti e ke radhen qe te vendosesh do vjen apo jo...te 3gova pasojat LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 20-08-2009, 00:09:13
e pranoj sfiden .... pranoj patjeter do vij me 2 mashtrusa e une vete 3 LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 20-08-2009, 00:10:54
mbledhi te gjithe mashtruesit tjere...perseri nuk do mjaftonin per mua...e konsideroj kete sfide si loder LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 20-08-2009, 00:11:32
njeri veq te tradhetoj LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 20-08-2009, 00:11:40
i mbledh edhe mashtrusat tjere nuk do mjaftonin per mua loder e femijeve LOL LOL

loder e femijeve  hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 20-08-2009, 00:12:23
njeri veq te tradhetoj LOL LOL

ncuq nuk tradhtojme njeri tjetrin moto mashtrusve eshte 1 per te gjithe e te gjithe per njeri tjetrin LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#721 ne: 20-08-2009, 00:13:57
LOL LOL ashtu mendon ti? ateher je ne anen e gabuar LOL LOL

une jam i vetmuar une dhe zoti askush tjetr  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 20-08-2009, 00:15:07
hehe po fillon te me besh mua te tradhtoj heeee por harroje nuk tradhtoj e pike  :P LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 20-08-2009, 00:16:13
dmth do vazhdosh te jesh e tradhetuar  :D

mua nuk ka kush te me tradhetoje sepse jam i vetmuar...mendo dhe njeher mire  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 20-08-2009, 00:17:18
ueeeeeeeeee qenkemi njesoj LOL LOL nuk tradhtoj e pike ore LOL LOL

Temat e fundit