Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52522

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 20-08-2009, 00:19:05
ateher do ju pres juve...sa leht do e marre sfiden ju me tradheti kurse une me sinqeri8  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 20-08-2009, 00:20:11
me kaq sa te njof ketu ne forum me i sinqerte po me duket gjarperi kur takoj havane sesa ti mo  :P LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 20-08-2009, 00:22:16
po e pranoj jam gjarper por nuk sulmoje nga mbrapa...mos ke merak nuk kam as helm  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 20-08-2009, 00:23:12
shyqyr bre u lehtesova tani qe nuk sulmon nga mbrapa  :D :P LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 20-08-2009, 00:25:16
mbasi u shlirove tani hika per ne gjume...naten  :pafshim

e sheh si dale nga forumi...si mund te jem tradhetar LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 20-08-2009, 00:26:21
hehe e di e di  :D

naten  :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 20-08-2009, 00:26:45
 :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 20-08-2009, 00:27:49
do flesh apo do e gdhish ne forum se skam gjume une  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 20-08-2009, 00:28:42
ateher te ha pak buke se do vdes  ;)

e dija qe do jet vone pastaj...

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 20-08-2009, 00:29:31
hajd po te jap 10 minuta kohe  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 20-08-2009, 00:45:25
me duket se u ngopa vetem per nje ore  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 20-08-2009, 00:46:33
mish qingji te pjekur djathe sharri e 1 birre te ftohte  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 20-08-2009, 00:47:45
veze te perzhitura ,djath shari dhe qaj...gjarperinjet nuk pijne birre  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 20-08-2009, 00:48:53
veze omlete djathe sharri ullinj domate kastravec e caj me mjalte  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 20-08-2009, 00:49:29
veze te perzhitura ,djath shari dhe qaj...gjarperinjet nuk pijne birre  :D

por pine cola ama  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 20-08-2009, 00:51:14
pikerisht...po me si nuk pije  :D

e birren me ndaloje molla  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 20-08-2009, 00:52:37
heheeee  :D

ose juice  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 20-08-2009, 00:54:54
te kisha ty afer dhe te benim llafe per jeten dhe fatin  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 20-08-2009, 00:56:32
vetem ne prani te mashtrusave edhe behej  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 20-08-2009, 00:58:22
do behem edhe une mashtues me duket LOL LOL
ne kete bote te mashtrueseve... hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 20-08-2009, 01:00:22
do te marr ne provim chorri ai le ta veje noten  :D  LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 20-08-2009, 01:03:15
do me mbyll noten 10*....LOL LOL
pastaj do dilja taman mashtrues  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 20-08-2009, 01:04:40
ska dert....  :D vec dyshoj per noten 10 une  :D vec po ta vuri me mik LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 20-08-2009, 01:05:30
sa me kishe dhene ti?  hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 20-08-2009, 01:06:49
te verteten do?

Temat e fundit