Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 59633

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 20-08-2009, 01:09:16
si gjithmone...drejt

dhe kur te te vije gjumi me 3go  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 20-08-2009, 01:11:11
hahahaaa po po postimi i fundit dhe e mbyllim

me thene te drejten 5 te takon me mik po te ve 6 per hater te chorrit nje 7 mo.... besoj i kenaqur je me noten  :D


 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 20-08-2009, 01:12:59
jo mos me mbylle noten...dua per ne afatin tjeter  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 20-08-2009, 01:14:08
duku nga vjeshta per permiresim kete sezon nje shtate ke vec po me korruptove e mund te ndryshoj mendje  :D :P LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 20-08-2009, 01:15:58
nuk me takon stilit tim...harove qe jam i sinqert  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 20-08-2009, 01:17:11
hahahaaaa 8 e meriton nuk re pre e provokimit LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 20-08-2009, 01:19:05
thnx  ;) ... :pafshim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 20-08-2009, 01:19:37
naten  gjum:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 20-08-2009, 09:09:55
Nje ore bised pa nderprere me baby_n tim..

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 20-08-2009, 10:54:04
ti shohe armiqet te perkulur para meje  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 20-08-2009, 14:15:50
te takoja miqte e mi te benim ca gallata se kemi kohe pa be :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 20-08-2009, 23:59:23
Ndjenjat dhe kujtimet e femijrise :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 21-08-2009, 00:00:32
ate qe se kam me

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 21-08-2009, 01:16:49
paqe o mike...

as une nuk e kam por do takohemi dikur  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 22-08-2009, 19:45:06
cte me jape zoti

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 22-08-2009, 20:30:49
ate qe kerkoje cdo nate...LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 23-08-2009, 18:13:11
Nje avion personal e te shetisja gjithe naten.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 23-08-2009, 18:14:53
hajd beju gati se po vij te te marr LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 23-08-2009, 18:23:25
Nje avion personal e te shetisja gjithe naten.. :D
me merr edhe mua  :) se kam mbetur vet :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 23-08-2009, 18:28:23
Shejtani ate te kuqin apo te ziun do maresh :P Dreza beju gati e dashur se do udhetojme gjate ;) :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 23-08-2009, 18:43:31
me prit se do te vija shpresoj qe dot kalojm mir? :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 23-08-2009, 18:46:43
Nuk ka si ndodh ndryshe Dreza ;)

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 03-10-2009, 22:14:26
Të pija një shishe verë me ndonjërën nga këto lart
 

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 03-10-2009, 22:25:22
...me te gjithe vajzat e forumit, live ne studion ku po zhvillohet ky konkursi per Mister.. :D  :P

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 03-10-2009, 22:31:18
Më mirë do ishte sikur të kishe qenë vetëm ti në studio.. nuk ka verë për të gjitha ^o)

Temat e fundit