Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52581

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#825 ne: 14-10-2009, 21:28:53
Game over...LOL

 • Postime: 12234

#826 ne: 14-10-2009, 21:32:45
Te vazhdoja lojen e dyte... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 14-10-2009, 21:34:01
No more game... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 14-10-2009, 21:35:13
no more pain  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 14-10-2009, 21:36:55
Kijametin qe me ndihmon gjithmone me plane LOL :P

 • Postime: 12234

#830 ne: 14-10-2009, 21:40:51
Kallashin  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 14-10-2009, 21:42:01
missin dhe planet tona perq

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 14-10-2009, 21:45:08
 ;) Yess  :D

Lefto do vish ti? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 14-10-2009, 21:48:15
po po te gjithe se bashku  ;)

 • Postime: 12234

#834 ne: 14-10-2009, 21:48:54
Do deshiroja te gjuaj me kallash...LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 14-10-2009, 21:52:06
une me shotgun :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#836 ne: 14-10-2009, 21:57:08
sniper ;)

 • Postime: 2173

#837 ne: 15-10-2009, 14:03:00
kos :-[

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#838 ne: 15-10-2009, 14:05:48
turshi :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 15-10-2009, 14:19:41
ndonje tajlandeze te me bente masazh se  i kam muskujt cop cop sot

 • Postime: 2173

#840 ne: 15-10-2009, 14:23:15
ate tajlandezen kur te mbaroj pune kjo siper :-[

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 15-10-2009, 15:08:47
Eshte nje deshir qe srealizohet dote
me mir mos te flas...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#842 ne: 15-10-2009, 23:10:46
Thuaje dëshirën se jemi kuriozë ta dimë   :shastis)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#843 ne: 15-10-2009, 23:11:39
beyoncen ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 15-10-2009, 23:12:08
te kisha ndonje piktor para ta zhgaravisja fare  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 15-10-2009, 23:12:54

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#846 ne: 15-10-2009, 23:12:59
buke thate e pjeshke pernate. :D

 • Postime: 12234

#847 ne: 15-10-2009, 23:13:25
I bashkangjitem tipit...LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 15-10-2009, 23:14:43
ju dy keni fillu t'me beni te dyshoj :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 15-10-2009, 23:15:37
pse moj ne pjeshka na hahen ti do ndonje banane meqe na begenise ne kete teme. LOL LOL

Temat e fundit