Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52597

 • Postime: 2568

#950 ne: 22-11-2009, 01:13:04
Jo mos e merr vullkanin...LOL
fjalen e fundit e ka shejtania.hepra ka vend per mua thoj lefeterit qe un kam dhe vendin e pare biles

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 22-11-2009, 01:13:42
 Shejtane mere vullkanin se nuk e besoj te kete frike LOL

Lefto ke organizu pritjen me ceremoni ti se ndryshe svi une LOL :P

 • Postime: 2568

#952 ne: 22-11-2009, 01:14:50
Shejtane mere vullkanin se nuk e besoj te kete frike LOL

Lefto ke organizu pritjen me ceremoni ti se ndryshe svi une LOL :P

shum flm per mbeshtetjen misss un kam besim tek aftesit e shejtanes dhe skam arsye te kem frik

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 22-11-2009, 01:17:10
meqe tha Missi po dakort jam dhe une por ti mbrapa sepse para eshte Missi

he Lefto ta marrim hahahaa
Post Merge: 22-11-2009, 01:17:57
shum flm per mbeshtetjen misss un kam besim tek aftesit e shejtanes dhe skam arsye te kem frik

1 muaj kam qe kam marre patenten keshtu qe siguro jeten para se te hypesh ne makine cuno hahahaaa

 • Postime: 12234

#954 ne: 22-11-2009, 01:19:33
Shejtane mere vullkanin se nuk e besoj te kete frike LOL

Lefto ke organizu pritjen me ceremoni ti se ndryshe svi une LOL :P


Po moj po t'gjitha gati jane edhe kengetarin e rezervova gati po te pret....... :D

 • Postime: 2568

#955 ne: 22-11-2009, 01:20:37
meqe tha Missi po dakort jam dhe une por ti mbrapa sepse para eshte Missi

he Lefto ta marrim hahahaa
Post Merge: 22-11-2009, 01:17:571 muaj kam qe kam marre patenten keshtu qe siguro jeten para se te hypesh ne makine cuno hahahaaa
ok kam respekt le te ri misi para seshte problem
Post Merge: 22-11-2009, 01:21:20
ok kam respekt le te ri misi para seshte problem
edhe pa patent fare te jesh un do vi me ty se je shejtane ti nuk te ndodh gje ty jo prandaj do jem i sigurt

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 22-11-2009, 01:21:47
Po moj po t'gjitha gati jane edhe kengetarin e rezervova gati po te pret....... :D

po kitaristin hahahaa aman se per ate me ka marre malli shume LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 22-11-2009, 01:22:28
Vullkane je I sigurt vlla ? LOL

Lefto e ti I bleve lulet qe do me dhurosh? :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 22-11-2009, 01:22:59
ok kam respekt le te ri misi para seshte problem
Post Merge: [time]22 Nntor 2009, 01:21:20[/time]edhe pa patent fare te jesh un do vi me ty se je shejtane ti nuk te ndodh gje ty jo prandaj do jem i sigurt

per te vdek nuk vdes jo mos ki frike shume shume do perfundosh ne spital... gjera pa qeder jo mos ki frike hahahaaa

 • Postime: 2568

#959 ne: 22-11-2009, 01:23:53
Vullkane je I sigurt vlla ? LOL

Lefto e ti I bleve lulet qe do me dhurosh? :P LOL
besoj se jam te pakten dhe ju me jipni shpres mos me demoralizoni qe tani :P :P
Post Merge: 22-11-2009, 01:24:54
per te vdek nuk vdes jo mos ki frike shume shume do perfundosh ne spital... gjera pa qeder jo mos ki frike hahahaaa
spitali mrekulli fare do kemi krevatet ngjitur te dy atje dhe do flasim gjer e gjat

 • Postime: 12234

#960 ne: 22-11-2009, 01:25:05
Jo shpirti i vodha ne oborr te shkolles....LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#961 ne: 22-11-2009, 01:26:35
besoj se jam te pakten dhe ju me jipni shpres mos me demoralizoni qe tani :P :P
Post Merge: [time]22 Nntor 2009, 01:24:54[/time]spitali mrekulli fare do kemi krevatet ngjitur te dy atje dhe do flasim gjer e gjat

po pate goje me fol deshe me thene ti lool

 • Postime: 2568

#962 ne: 22-11-2009, 01:27:46
po pate goje me fol deshe me thene ti lool
o me goj o me shenja do e gjej nje menyre po he

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#963 ne: 22-11-2009, 01:29:11
larg qofte ishalla se sdu me i pa me sy spitalet

po te thote Lefto po jam dakort te marr pa problem kur te iki ne KS me Misss

 • Postime: 2568

#964 ne: 22-11-2009, 01:30:36
larg qofte ishalla se sdu me i pa me sy spitalet

po te thote Lefto po jam dakort te marr pa problem kur te iki ne KS me Misss
si thua ti lefto sma ha mendja ta kesh prblem qe te me kthesh nga ruga

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 22-11-2009, 01:36:49
Shejtanen per muhabet me nga nje cigare  :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 22-11-2009, 01:37:52
hajd tesoro vetem per ty ne dispozicion me ke  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 22-11-2009, 01:42:02
 E mire se erdha kafet I bej une  :D
 :perqafim

 • Postime: 12234

#968 ne: 22-11-2009, 13:33:22
Prape do deshiroja Missin ne krevat te shejtanes....apo ne kolltuk....LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 22-11-2009, 14:27:37
nje jet ne dispozicion per nja 10 ore  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 22-11-2009, 16:47:30
Prape do deshiroja Missin ne krevat te shejtanes....apo ne kolltuk...

Te paska bere keq lengu i portokallit qe pive zemer... se mbreme ishe vetem ne ballkon...te mbahet mend kur kerkove nje batanije nga i ftohti  :P LOL


Post Merge: 22-11-2009, 16:48:11
nje jet ne dispozicion per nja 10 ore  :D

Ja ku jam Dreamm  :D  :perqafim

 • Postime: 2568

#971 ne: 22-11-2009, 16:51:10
Prape do deshiroja Missin ne krevat te shejtanes....apo ne kolltuk....LOL
po pse vetem misin ne krevat te shejtanes.po shejtania ca do beje???

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 22-11-2009, 16:59:31
Vullkan ka nje kolltuk Shejtania e tani Leftoja e ka qejf edhe me thote mua qe ta ndihmoj tia mbushim mendjen tia marrim kupton?   :P LOL

 • Postime: 2568

#973 ne: 22-11-2009, 17:01:51
Vullkan ka nje kolltuk Shejtania e tani Leftoja e ka qejf edhe me thote mua qe ta ndihmoj tia mbushim mendjen tia marrim kupton?   :P LOL
ehhhhhhhhhhhhh tani po po mir po e ndihmojm lefton te mari kolltukun kurse un po mar shejtanen :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 22-11-2009, 17:04:17
Eshte e pakapshme ajo Vullkano... ;)

Temat e fundit