Cdo te deshironit te kishit kete nate? - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

· 3368 · 52785

 • Postime: 2568

#975 ne: 22-11-2009, 17:06:25
Eshte e pakapshme ajo Vullkano... ;)
mos fol e kaq siguri miso se asnje gje nuk eshte e pakapshme.me pun dhe vullnet do e arj shejtanen ne kte jet

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 22-11-2009, 17:09:27
Epo suksese se paske goxha pune... :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 22-11-2009, 17:10:23
Vullkan ka nje kolltuk Shejtania e tani Leftoja e ka qejf edhe me thote mua qe ta ndihmoj tia mbushim mendjen tia marrim kupton?   :P LOL

shif tani se shtepine e mund tjua jap por kolltukun as qe behet fjale hahahaa

 • Postime: 2568

#978 ne: 22-11-2009, 17:10:32
Epo suksese se paske goxha pune... :P LOL
flm dhe cik kurajo nga ju me duhet sepse e di qe me pret nje pune e gjate dhe e veshtire

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 22-11-2009, 17:11:36
mos fol e kaq siguri miso se asnje gje nuk eshte e pakapshme.me pun dhe vullnet do e arj shejtanen ne kte jet

degjo keshillat e te tjereve vullkano se ste del keq

 • Postime: 2568

#980 ne: 22-11-2009, 17:12:40
degjo keshillat e te tjereve vullkano se ste del keq
normale qe do ja degjon keshillen misit se me pelqeka si goc.por degjo 20 vet dhe bej si di vet tha ai i pari

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 22-11-2009, 17:15:18
Vullkano nga Kosova te paskemi mo djale? :D

 • Postime: 2568

#982 ne: 22-11-2009, 17:16:47
Vullkano nga Kosova te paskemi mo djale? :D
jo mis jo jam nga shqiperia,biles ne kosov skam vajt asnjehere dhe e ka fiksim te vete ta shikoj

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 22-11-2009, 17:21:46
Do vemi do vemi  :P

Thashe ngaqe vura re nje fjale ndryshe nga ne prandaj

 • Postime: 2568

#984 ne: 22-11-2009, 17:23:16
Do vemi do vemi  :P

Thashe ngaqe vura re nje fjale ndryshe nga ne prandaj
hepra kur do vem bejme ca gallata.po kam hall mos nuk pranon lefto per mua se e shikoj qe me ka vene syrin si rival..
Post Merge: 22-11-2009, 17:23:34
hepra kur do vem bejme ca gallata.po kam hall mos nuk pranon lefto per mua se e shikoj qe me ka vene syrin si rival..
te siguroj mis qe jam shqipetar

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#985 ne: 22-11-2009, 17:25:02
Lefto eshte mikprites i mire se besoj se do merzitet po ti shkosh ti

 • Postime: 2568

#986 ne: 22-11-2009, 17:26:55
Lefto eshte mikprites i mire se besoj se do merzitet po ti shkosh ti
ate dua dhe une te jet mikprites se do bej te mundur qe ne te bejme nje udhetim bashke

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#987 ne: 22-11-2009, 17:27:47
kush ne... ti me Lefton po thoje?

 • Postime: 2568

#988 ne: 22-11-2009, 17:28:51
kush ne... ti me Lefton po thoje?
jo un ti misi dhe lefto na pret atje

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 22-11-2009, 17:29:46
u po ... po sikur mua e Misss na pret ty sikur ste tha hajde

 • Postime: 2568

#990 ne: 22-11-2009, 17:30:34
u po ... po sikur mua e Misss na pret ty sikur ste tha hajde
po prandaj pra po them se mua me shikon si rival ai dhe nuk me ben ftes vetem po me moret ju

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 22-11-2009, 17:31:17
Rival per ke more???

 • Postime: 2568

#992 ne: 22-11-2009, 17:32:18
Rival per ke more???
per kte pyet lefton seai behet xheloz kur flasim ne te dy.nuk e di cfar kini ju/??

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 22-11-2009, 17:33:19
Nje udhetim per Kosove doja kete nate... LOL Shejtane gati :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 22-11-2009, 17:34:21
hahahaaaaaaaaaaaa xheloz Lefto per mua LOL LOL

Gati Misss po jo sot e leme ne fundjaven tjeter e ikim  ;)

 • Postime: 2568

#995 ne: 22-11-2009, 17:36:36
me lajmeroni dhe mua kur te ikni ne kosov.ok goca.tani po ju le flasim ne darke kl te dyja ciao ju puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 22-11-2009, 17:37:46
ahahhaaahaaaaaa vallai shume xheloz eshte Leftoja vullkan prandaj eshte pak me konflikz kjo puna jote,,,  :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 22-11-2009, 17:38:28
klm e ti

Misss deri ne 6 ketu me ke pastaj do dal e une

ec na bej ndonje muhabet se shyqyr iku ky llapazani

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 22-11-2009, 17:38:42
me lajmeroni dhe mua kur te ikni ne kosov.ok goca.tani po ju le flasim ne darke kl te dyja ciao ju puth

Une e kam buurrin xheloz kur me puthin tjeret  :D

ciao
Post Merge: 22-11-2009, 17:40:31
klm e ti

Misss deri ne 6 ketu me ke pastaj do dal e une

ec na bej ndonje muhabet se shyqyr iku ky llapazani

Pupuupup çllapazan LOL
Mire se ne 6 do dal e une
Shejtane ke pune neser apo je pushim?

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#999 ne: 22-11-2009, 17:41:53
pune mi goc cne pushim

pastaj kam nga e premtja deri te marten pushim ... thashe po ikim ne Kosove se dhe ketu ca do bejme me ndru cike ambjent si thu ti do vish?

Temat e fundit