Cfare deshironi te dini per antarin siper?..:) - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cfare deshironi te dini per antarin siper?..:)

   Cfare deshironi te dini per antarin siper?..:)

  · 935 · 23908

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 28-11-2010, 15:22:31
   hmmmmm:

  • Postime: 3749
  • Karma: +319/-212
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 29-11-2010, 00:22:24
  Sa vjeç eshte dhe me çfare merret?  :D

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 29-11-2010, 11:49:08
  jam 80 po ngjaj per 14  :P i papune jam rehat pi kafe nga ora 8 deri ne 5 mbasdite jam shume i mire ne kete profesion :P
  « Editimi i fundit: 25-06-2011, 17:26:04 nga N.O.R.E »

  • Postime: 609
  • Karma: +21/-7
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 29-11-2010, 14:47:25
  a ka biciklete  :P :D

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 29-11-2010, 15:24:05
  lol kam dy nje do ja bej dhurate shej per festat :P

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 29-11-2010, 20:24:53
  Pse nderron emrat kaq shpesh? :D

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 29-11-2010, 20:52:29
  kot per hoby :)

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 29-11-2010, 21:49:05
  Pse "Borziloku"?? :D

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 29-11-2010, 22:40:21
  sepse jam i ndryshimit  :P             nga ty dreamm dua te di se nuk je merzit nga kto ndryshime qe bej her pas here  :D

  • Postime: 1161
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 29-11-2010, 23:36:38
  pse eshte i kendshem ne shkresa?

  (Ej, ej, as kete here s'do te thote se jam Gay vetem pse thash i kendshem ne shkresa)

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 29-11-2010, 23:51:24
  jo cne lol e kam pas qe kur isha nshkolle gjithmon merrja te lumte dora :P             dua te di a ta solli babagjyshi celularin e ri qe i kerkove  :D

  • Postime: 1161
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 29-11-2010, 23:55:02
  po e pres, ende...  :)


  a e ka ndermend te martohet?

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 30-11-2010, 00:12:21
  po ama per ja 10 vjet                  se nga eshte me origjine  :)     

  • Postime: 1161
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #13 ne: 30-11-2010, 00:29:44
   :P nga Kosova


  per c'skuader ben tifo?

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 30-11-2010, 00:44:41
  per interin :)        nga lajmerohet ky cuni  :P
  « Editimi i fundit: 25-06-2011, 17:27:34 nga N.O.R.E »

  • Postime: 1161
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 30-11-2010, 00:51:16
  Malmëja e Suedise.  :)


  pse ka vene gjelin te veshur me xhinsi ne avatar  :P

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 30-11-2010, 19:57:40
  se nuk ka len pule te komshies pa shtyp  dje per pak te shtypte dhe komshien :D                               se sa copa i rrotullon ne dit  (per birra e kam fjalen  :)

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 30-11-2010, 21:24:41
  Po ti borzilok, cfare doje te dije per vagabondin?? :D

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 30-11-2010, 21:46:44
  nga vagabond pse thot gjithmon nuk jam ga.. ..y  :D                    ndersa nga ty dreamm dua te di a ke ende inat me mua  :)

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 30-11-2010, 21:49:28
  E ke gabim lol dreamm, nuk mban kollaje inat, por kush e di perse e ke shqetesu  ^o)

  Pse poston pas cdo postimi?

  Temat e fundit