Cfarë do të bëni nesër...? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 202 · 14924

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-09-2005, 15:35:06
Nesër un ka me shku me punu  e ju çka.
« Editimi i fundit: 23-04-2006, 03:50:22 nga Aida »

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-09-2005, 15:48:06
Ne shkolle , ne pune dhe pastaj ne forum  ^o)
« Editimi i fundit: 26-09-2005, 17:36:33 nga M A X »

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-09-2005, 19:08:54
Neser nuk e di as vete cfar e ka shkruajtur zoti  ^o)

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-10-2005, 08:56:10
neser se di po ne plan e kom me msu,,,

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-10-2005, 19:33:49
paradite shpi,ne drek ne shkoll dhe kafe,dark internet

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-11-2005, 10:08:04
neser do vizitoj farefisin dhe do i urojme Fiter Bajramin njeri tjetrit ;)
urime

#6 ne: 02-11-2005, 10:31:59
ne leksione gjithe diten ngordh se ftohti atje,pastaj me vone se di se kam plan te shkoj te mjeku per nje kontroll te dhembeve

 • Postime: 776
 • Karma: +2/-0

#7 ne: 02-11-2005, 12:04:14
ne leksione gjithe diten ngordh se ftohti atje,pastaj me vone se di se kam plan te shkoj te mjeku per nje kontroll te dhembeve

edhe une kam leksion nja 4ore.. :( :(..
kush iken  :(

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-11-2005, 12:11:32
 do dal do festoj bajramin me familjen time me shoket me farefisin kjo do te jet dia e neserme

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 09-11-2005, 15:58:52
neser do jem ne pune qe nga ora 7 deri ne oren 23.00 :(

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 13-11-2005, 09:43:39
Do te shkoje ne pune  :)

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 23-11-2005, 13:03:40
Neser?Neser e pasneser kam punet m te zorshme te jetes time...te pakten deri me sot...shpresoj qe te ndahem mire...

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 12-01-2006, 22:54:18
Neser... eh.. shkolle deri ne 2:40 pastaj do vij te marr nje doze forumi  LOL pastaj do shkoj pak te nje shoqe dhe ne darke prape ne shtepi... te kacafytem pak me grupin e darkes te Bar kafeja  LOL

 • Postime: 313
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 25-02-2006, 19:08:27
do shkoj te luj futboll m.q.s eshte e djele

 • Postime: 41
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 27-02-2006, 19:06:33
paradite ne shkoll e pasdite se di

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 27-02-2006, 19:46:12
paradite ne pune mbasdite ne pune prap

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 05-03-2006, 20:18:29
do shkoj te mar permeson e soggiornos

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 06-03-2006, 12:36:30
do shkoj te mar permeson e soggiornos


urime ragno Pije nje kafe nga une  :P


Une nese s di qka bej por sidoqoft i kam disa pun te njejta ter javen keshtu diqka speciale skam ju pershendes gjithve presim dit te mira te gjith  :)

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 10-03-2006, 19:30:26
oooooo che giornata di merda

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 19-03-2006, 14:15:43
oooooo che giornata di merda

Perke amigos hmmmmm:

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 23-03-2006, 23:50:24
Nesër do shkoj ne kinema, po se kam vendosur akoma çfarë filmi te shikoj hmmmmm:

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 31-03-2006, 06:56:00
ne rrug

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-04-2006, 15:14:15
pall ariu

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 17-04-2006, 15:38:38
Ne dashte i madhi Zot, une neser do te kthehem nga puna se punoj naten ne  fabrike, dhe pastaj do te mesoj pak ne mengjes, dhe pastaj do shkoj ne college, dhe pastaj do te kthehem nga college, dhe do te flej per disa ore  se ne darke shkoj ne pune perseri. dhe keshtu e njejta gje eshte edhe me ditet tjera Ishalla.
ju pershendes te gjitheve dhe ja kalofshi sa me bukur. tung

 • Postime: 198
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 23-04-2006, 03:43:34
beh... hmmmmm: dite e re kismet i ri

Temat e fundit