×

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 196 · 10191

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#175 ne: 06-02-2020, 13:17:50
Ja Ta mendojme njehere..:P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#176 ne: 07-02-2020, 07:51:36
Tani fillojne karnavalet ketej e nje dynja organizimesh. Po Influenca thote, shmangni masen🙄

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#177 ne: 07-02-2020, 08:40:32
Eshte fundjave, mund te shkoje ne skijim :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#178 ne: 07-02-2020, 22:36:35
Gjume, kafe prap gjume dhe ne darke hallakatie klubeve...  :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#179 ne: 08-04-2020, 07:47:21
E shumta deri porta  ose lumi 🙈🙈

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#180 ne: 08-04-2020, 15:16:48
Ska me variacione, avazi I perditshem si cdo dite tash e tre jave..:)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#181 ne: 08-04-2020, 15:17:25
Ehe po ikim per lesh po I japim vetes like... 😂

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#182 ne: 08-04-2020, 21:57:12
Ehe po ikim per lesh po I japim vetes like... 😂

😂😂😂😂😂😂😂

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#183 ne: 22-04-2020, 20:58:03
Rutina e perditshme

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#184 ne: 25-04-2020, 23:15:48
Ate qe bera edhe sot edhe dje edhe pardje edhe ato qe kam bere nje muaj e ca ne karantine..:P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#185 ne: 05-05-2020, 19:59:02
Neser, sërish rutinën e perditshme 🙄

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#186 ne: 10-05-2020, 20:24:39
Neser, sërish rutinën e perditshme 🙄
futi ndonje gje  te vecante.. ;).qe ta thyesh rutinen :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#187 ne: 13-05-2020, 08:40:57
Dhe ato të veçantat, përsëriten e behen rutin o Grenzo 😁

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#188 ne: 13-05-2020, 22:29:12
Shume pesimiste po me dukesh :P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#189 ne: 01-06-2020, 15:41:04
Filloj puna, s'ka me pushime 🙄

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#190 ne: 02-06-2020, 11:31:17
Rutinë edhe këndej, por që ka një datë skadimi njëvjeçare  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#191 ne: 02-06-2020, 14:55:39
Jam ne dileme se cdo bej sot se per neser Ec se folim..:P

 • Postime: 223
Passion
#192 ne: 10-06-2020, 23:22:56
Pune!
Me shprese te numeroj ca leke. 🙄

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#193 ne: 30-06-2020, 06:30:00
S' ka me plane për të bredhur 😛
Pune deri në mes të korrikut, pastaj prapë pushime 🙈

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#194 ne: 02-07-2020, 08:09:02
... do beje pergatitjet e ditelindjes...

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#195 ne: 02-07-2020, 16:03:57
Do bej ca pazar se pres njerez per forth of July.
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X