Cfarë do të bëni nesër...? - 9 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 202 · 14923

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#200 ne: 19-09-2020, 15:38:34
Pushim  :D

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#201 ne: 20-09-2020, 03:01:34
Sot jam mbledh me nacut ne NYC dhe do harbohemi... neser kur Ta na ngreje ajo qe do kemi ne krevat pastaj planet..:P

Temat e fundit