×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 263544

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 263544

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
ne: 02-07-2007, 17:54:43
përpara kenë një xham te veshur nga avulli. çfarë do ishte gjeja e pare qe do të shkruanit, apo vizatonit?

un për vete gjithmon vizatoj gjembaca, nemper xhama apo para provimit sipër bankes me laps :P :D :D
« Editimi i fundit: 11-06-2008, 12:27:45 nga Mishel »

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 02-07-2007, 18:09:38
Cfare ste pjell ajo koke ty ore qe cte te them  :D

Vizatoj nje zemer me dy iniciale  :D
guest11984
#2 ne: 02-07-2007, 18:59:04
varet si do isha nga gjendja emocionale...nese do isha e merzitme do shkruaja naj " fuck all "  ;) :D :P
nese do isha e qete do shkruaja "...kam nevoje per ty..."

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#3 ne: 02-07-2007, 20:48:36
do shkruaja te duaaaaaaaaaaaa hahahahha
wiliams
#4 ne: 02-07-2007, 20:57:11
do shkruaja "Belinaa,mos u frikeso por guxo te jetosh.." hmmmmm:

 • Postime: 5949
SmiLey
#5 ne: 02-07-2007, 21:03:32
emrin tim dhe te tijen :engjell:
Capkenja
#6 ne: 02-07-2007, 22:09:42
emrin e tij....teme shume shume e bukur kjo :D

ahaha nje here duke udhetuar neper SHqiperia me benz 2005 te nje tregtari une shkruajta emrin e tij po harrova ta fshija..kur shkoi ne shtepi ky e kishte ´pare dhe kishte qeshur me te madhe...moj dreqke kaq shume e dashke :D

 • Postime: 1580
sorelina
#7 ne: 03-07-2007, 13:53:48
Emrin tim do shkruaja :)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#8 ne: 03-07-2007, 14:24:31
edhe un emirn tend do shkruaja :P :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#9 ne: 03-07-2007, 15:15:49
Me siguri do te beja ndonje vizatim si disenjo veshjeje sepse me jepet per keshtu gjerash dhe me pelqen te bej skica veshjesh qe i disenjoj vete.

Megjithate avulli i xhamit me kujton dicka tjeter, edhe me te nxehte: seksin dhe dashurine, keshtuqe varet nga gjendja apo humori im (mood-i) sepse nese isha ne humor apo qejf per te bere pak dashuri dhe romance do vizatoja zemrat e dynjase atje, ndonje qiell me yje, dy te dashuruar, ndonje puthje, shishe shampanje me gota, etj. si keto. :)


P.S. Urime per temen atij qe e ka hapur. :)
Capkenja
#10 ne: 03-07-2007, 15:24:53
Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi kete te fundit e dua mbi cdo gje ne bote..eshte dashuria ime me me madhe !

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#11 ne: 03-07-2007, 15:27:00
Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi këtë te fundit e dua mbi çdo gjë ne botë..është dashuria ime më me madhe !

Awww sa e embel qe je moj. Lum ata qe te kane xhan dhe je pjese e familjes se tyre. :) Po zgjedhjet e mia mbi xham, si tu duken?!
Capkenja
#12 ne: 03-07-2007, 15:28:22
ate me zemer e bejne te tere ne kur na nxehet gjaku..po kete me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur nje shoqe pak a shume te njejten gje bente...dmth ke shpirt artisti :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#13 ne: 03-07-2007, 15:34:38
atë me zemër e bëjnë te tërë ne kur na nxehet gjaku..po këtë me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur një shoqe pak a shumë te njëjtën gjë bënte...d.m.th. ke shpirt artisti :)

Sigurisht moj zemer Shpirt Artisteje une. :) Ahhh moj ti, po te jete Art dhe Lende Sociale mua me jepet 1000%: qe nga veglat muzikore, vallezimi e kenga (prandaj qe ne klase te pare kam qene ne Lice Artistik, une) deri tek Gjuhet e Huaja, Filozofia, Disenjimi dhe Kompozimi i Muzikes. Kimine, Shkencat, Fiziken apo ku ta di se c'fare tjeter t'i kam lene ty (edhe SmiLey-t :d).

 • Postime: 1580
sorelina
#14 ne: 03-07-2007, 17:20:10
edhe un emirn tënd do shkruaja :P :D


Epo ku e di emrin tim ti :D :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#15 ne: 03-07-2007, 17:28:36
e gjej un e gjej :D :D

 • Postime: 1580
sorelina
#16 ne: 03-07-2007, 17:31:54
Po kot sje i rrezikshem ti :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#17 ne: 03-07-2007, 17:36:32
Mos u siguro shum tii :D


Une kur kam qene i vogel gjithmon vizatoja shtepia neper xhama te avullosur :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#18 ne: 03-07-2007, 17:40:52
tani sa me ra ndermend :D :D

ahere kur kam qene nga klasa e peste mesova celesin e solit, e skam lene me vend pa e be LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#19 ne: 03-07-2007, 17:42:14
E djali ka dash me u be kompozitor :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#20 ne: 03-07-2007, 18:04:20Edhe une emrin tim do shkruaja. • Postime: 1580
sorelina
#21 ne: 03-07-2007, 21:26:51
Me siguri do të bëja ndonjë vizatim si disenjo veshjeje sepse me jepet për kështu gjërash dhe me pëlqen te bëj skica veshjesh qe i disenjoj vete.

Megjithatë avulli i xhamit me kujton diçka tjetër, edhe me te nxehte: seksin dhe dashurinë, kështuqë varet nga gjendja apo humori im (mood-i) sepse nëse isha ne humor apo qejf për te bërë pak dashuri dhe romance do vizatoja zemrat e dynjase atje, ndonjë qiell me yje, dy te dashuruar, ndonjë puthje, shishe shampanje me gota, etj. si këto. :)


P.S. Urime për temën atij qe e ka hapur. :)


Per sa meter katror xham behet fjale moj Elegance??  :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#22 ne: 03-07-2007, 21:34:34

Për sa meter katror xham bëhet fjale moj Elegance??  :D :D

Moj ti, une s'do i kisha shkruajtur te gjitha keto ne te njejtin mur. Po flisja per opsione, pra ne ndonje rast do kisha vizatuar ndonje disenjo si tip i asaj qe kam vene ne firmen time. E ne ndonje rast melankolik apo moment romantik do kisha vizatuar ato gjerat e dashurise. Pra o njeren, o tjetren. Oj kjo. :D
Capkenja
#23 ne: 04-07-2007, 12:52:21
Une shkruaj dhe here pas here I miss you....

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#24 ne: 04-07-2007, 14:29:14
Unë shkruaj dhe herë pas herë I miss you....

E kujt i'a shkruan kete mesazh moj yllo?!
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X