Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 5 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 294947

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 294947

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#100 ne: 05-09-2007, 00:08:40
do shkruaja "ketu vduq njera duke shkruajtur me gjakun qe i rridhte nga dora se preu damaret ne xham nga dashuria" :D :D

#101 ne: 05-09-2007, 10:51:18
do shkruaja es te vdeksha se je si shpirt LOL LOL

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#102 ne: 05-09-2007, 14:11:42
un do shkruaja mblidh veten moj shpirt mos u hallakat shum.. !!!

#103 ne: 05-09-2007, 16:51:30
me mua e pate LOL LOL LOL LOL

#104 ne: 05-09-2007, 16:56:15
Po cne me ty moj????...Une do Shkruaja...


do vizatoja nje nga ato karikaturat kur kemi qene kalamaj...me gjithe nje top dielli...dhe me shtepine me oxhak hahahaha  :P :P

#105 ne: 05-09-2007, 16:57:24
po sepse ashtu thote nenshkrimi im prandaj reagova ne ate menyre Mishel :)

#106 ne: 05-09-2007, 17:02:15
Qyqa mi Capi...se kisha vu re jo per gjo...na fal se te fika llullen shoqja brigadiere hahahaa  :P :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#107 ne: 05-09-2007, 18:40:56
do shkruaja"nuk te dua se dua te jetoj.." :D

#108 ne: 05-09-2007, 18:58:03
Shume thenje e bukur...po kujt do ja thoje keto more "Grens"???  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#109 ne: 05-09-2007, 19:29:58
do shkruaja " je nje cope tyte qe harxhon kohen dhe lexon kete qe kam shkruar une " :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#110 ne: 05-09-2007, 23:35:08
Shumë thenje e bukur...po kujt do ja thoje këto more "Grens"???  :D
asaj qe dua me shume ne jeten time(ne fakt nuk dua njeri me shume se veten po nejse) :engjell:

#111 ne: 05-09-2007, 23:43:21
do shkruaja..."Une jam A.M dhe prape meje eshte ulur nje plak qe me cmendi duke cuar gazra LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#112 ne: 05-09-2007, 23:50:05
ai pensionisti i shkrete eshte moj?(uaaah ja shkrive pensionin me duket) :D

#113 ne: 05-09-2007, 23:55:45
navash Wili se eshte me plaken ai afer :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#114 ne: 05-09-2007, 23:58:26
navash Wili se është me plaken ai afër :D
ejj e hallakatme,kush eshte ky Wili se te ka ngel ne maje te buzes hmmmmm:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 05-09-2007, 23:59:48
Ca do pse shef ?

#116 ne: 06-09-2007, 00:01:31
do shkruaja "pertoj te shkruaj LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#117 ne: 06-09-2007, 00:03:58
sa te lexoja kete shkrimin une do thyeja xhamin(do e fshija avullin perpara) :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 06-09-2007, 00:07:39
po te ishte ne xhamin e makines do shkruaja ..."Ma kap po ta mbajti " :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#119 ne: 06-09-2007, 00:09:40
do shkruaja une pastaj..jam i pambajtshem ne kapje :D...

#120 ne: 06-09-2007, 00:09:49
ke te kapi moj ahahaha

une pata shkruar nje here tek xhami i makines se te dashurit tim tra... e kishte lexuar babi i ti se nuk ishte fshire  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#121 ne: 06-09-2007, 00:11:23
ke te kapi thote kjo :S ate pra?(e di vete ajo) :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#122 ne: 06-09-2007, 00:12:25
eeeee une nuk kisha shkruar asgje tek makina e ish te dashurit tim se te them te drejten pasi mbarova pune une nuk kishte me xhama ku te shkruaja :D

#123 ne: 06-09-2007, 00:12:47
he tregoje ti mqs je me i qut se une :D

#124 ne: 06-09-2007, 00:13:29
ia theve xhamat a me te lumte o shoqe :D

Temat e fundit