Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266600

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266600

 • Postime: 4261

#1000 ne: 13-05-2008, 23:48:05
 :-* :-* ..... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 14-05-2008, 08:52:52
hahhahahha Ku je ti sot more?

 • Postime: 4261

#1002 ne: 14-05-2008, 10:03:49
Ja ketu gjithmone afer me ke :D  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 14-05-2008, 14:03:41
do shkruaja..
"Fjalët e shumta ..fukarallek :D"

#1004 ne: 14-05-2008, 14:09:53
aksion njerez

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 14-05-2008, 17:44:02
aaah dota shkruj me mur malli met puth por larg,,,edheza cigaren ja qita timin   hmmmmm:

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 14-05-2008, 17:44:59
Do shkruaja këtë:
Shi me sy e plas me zemër
kur degjo këtë këngën time
ti degjo dhe unë këndo
shtrengo zemren dhe duro
asnjëherë mos u derzo.
(More vesh ti mo) :D

Une do shkruaja " Me shkrive" :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 14-05-2008, 23:41:49
"Do vemi..do vemi..ne mes te pyllit do vemi" :D :D :P

#1008 ne: 15-05-2008, 01:49:03
do mbeshtesja fytyren mbi xhan dhe do mendoja.......ashtu do kujtoja se dikur ...dikur ..por tashme nuk jemi ata te dikurshmit :( :(

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 15-05-2008, 06:22:52
Sa te duuuuuua veq shpirti im e din ,,te pash ne enderr,,por kur u zgjova jargani te kebet agagagagag,,,

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1010 ne: 15-05-2008, 09:28:01
Do shkruaja kete:
Nuk hengra mengjes se mendova per ty
nuk hengra dreke se mendova per ty
nuk hengra darke se vdiqa per te ngrene. :P
(me ty e kisha kete)

#1011 ne: 15-05-2008, 09:33:37
trendafile ajo pjesa  fundit eshte. ne darke sme zinte gjumi se nuk kisha ngrene,apo dicka e ngjashme. nejse une do shkruaja- ishe s'ishe a do te jesh eshte ceshtja!

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 15-05-2008, 09:38:32
hahah keshtu edi une po nejse.
do shkruaja:
Nese heshtim te dy bashke
dhe heshtja ka dy sy jan syte
e zemres time qe te shohin vetem ty.
Nese sta shpreh dot me fjale sesa te dashuroj
gjithe fajin e ka natyra qe si dha zemres nje goje. :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 15-05-2008, 09:49:31
Do shkruaja:
Nuk e di se cme ka gjetur
qe kur njoha ata sy
nje vuajtje me ka tretur
ma ka bere 8 me 2.
(te pelqen?)
xxxxxxxxxxx

 • Postime: 4261

#1014 ne: 15-05-2008, 11:31:11
Nuk ti ze xhami keto poezi te gjitha :D

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#1015 ne: 15-05-2008, 11:45:59
Te Dua e dashur..

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1016 ne: 15-05-2008, 11:58:46
Përshëndetje Mbret,,hahahaha po nëse nuk te don çka dote besh ,,,,

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 15-05-2008, 12:01:50
Dote shkruaj,
sa shum me djeg malli per ata sy te tu qej isho vetem ne enderr

#1018 ne: 16-05-2008, 23:38:37
vishu se u ftohe

#1019 ne: 16-05-2008, 23:46:13
se ke keq

#1020 ne: 16-05-2008, 23:46:47
pse laskuriq je ahhaaa

#1021 ne: 17-05-2008, 00:03:53
vende vende. pse vetem te te le ty une hahaha

 • Postime: 75

#1022 ne: 17-05-2008, 08:19:05
Nuk ti ze xhami këto poezi të gjitha :D

epo nuk ka problem se ka xhama plot..hahaha

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 17-05-2008, 08:21:28
hahhaha  :D

 • Postime: 75

#1024 ne: 17-05-2008, 08:22:48
do mbeshtesja fytyren mbi xhan dhe do mendoja.......ashtu do kujtoja se dikur ...dikur ..por tashmë nuk jemi ata te dikurshmit :( :(

sa keq.......

Temat e fundit