Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266956

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266956

#1125 ne: 21-05-2008, 22:32:12
jo te ndershmen e shesin....po sjane te tilla

pra e paraqesin veten me keq se jane...kurse  k....bohhhhh te thajne ne kulm... LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 21-05-2008, 22:35:46

" Noone is a virgin in this world, life f... us all"

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 21-05-2008, 22:39:40
sey it again

#1128 ne: 21-05-2008, 22:41:05
" Noone is a virgin in this world, life f... us all"
vallahi...drejt me thene neve ahstu tjeter kush nejse nejse kur iku virgjeriaLOL me vone pastaj e beri jeta pune e vet

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1129 ne: 21-05-2008, 22:47:41
vallahi...drejt me thënë neve ahstu tjetër kush nejse nejse kur iku virgjeriaLOL me vonë pastaj e bëri jeta pune e vet

LOL LOL
ne kuptimin figurativ e kishte ajoLOL LOL

#1130 ne: 21-05-2008, 22:48:37
nuk kuptoj me figura me une...i dua gjerat reale LOL

#1131 ne: 21-05-2008, 22:49:44
ishe e gjithe bota me beso!

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1132 ne: 21-05-2008, 22:51:03
mishel... kush te ka lenduar zemer?

#1133 ne: 21-05-2008, 22:52:13
asnjeri.......nuk ia ka lendu :) e njoh une eshte kocke e forte ajo

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 21-05-2008, 22:58:47
nuk kuptoj me figura me unë...i dua gjërat reale LOL

...sa mire qe sje cun ti..
  do te te kisha kidnapuar :D :P


"Jeta eshte e bukur..per ate qe ka fat" :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1135 ne: 21-05-2008, 23:01:01
eeehhhhh... pac fatin e ktheses i thone kesaj...

#1136 ne: 21-05-2008, 23:02:32
dreammmm e kam kohen te kufizuar ne jete..kam nevoje per gjera qe prekem degjohen........nuk me kap radari me gjera me figureNjeriu e krijon vete fatin e vet.........por vetem me vullnet

#1137 ne: 21-05-2008, 23:03:05
do notoja larg shume larg dhe do gjeja nje vend ne fund te detit te groposja dhimbjen qe ma fale e qe kurre se kuptove!!!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 21-05-2008, 23:03:48


Njeriu e krijon vete fatin e vet.........por vetëm me vullnet

sa do doja ta besoja kete... ^o)

#1139 ne: 21-05-2008, 23:08:52
do notoja larg shumë larg dhe do gjeja një vend në fund te detit te groposja dhimbjen qe ma fale e qe kurrë se kuptove!!!
mos ik thelle se kane ardhe peshkaqenet nga anet tona

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1140 ne: 21-05-2008, 23:10:17
keshtu si qenka bere ajo.... i ha peshkaqenet....

#1141 ne: 21-05-2008, 23:14:03
e di qe me merr malli per ty....dhe pse jam teper e zene :(

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1142 ne: 21-05-2008, 23:30:58
naten o popull

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 21-05-2008, 23:36:03
naten :)

#1144 ne: 21-05-2008, 23:42:02
do shkruaja- perse me dhemb kjo heshtje?

#1145 ne: 21-05-2008, 23:42:18
fitoi Manchesteri....ndes hje e bukur sot kjo

#1146 ne: 21-05-2008, 23:48:15
kurre se kuptove cndodh me mua! kurre se njohe shpirtin tim dhe pse the se shume e doje! naten te gjithve

#1147 ne: 22-05-2008, 09:07:30
mirmengjes bote!

#1148 ne: 22-05-2008, 09:58:26
mirmengjesi pjese perberse e botes!

#1149 ne: 22-05-2008, 10:48:24
vonohesh shume?

Temat e fundit