Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 685 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264741

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264741

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17100 ne: 21-12-2012, 14:05:05

kujt miqesie i referohesh zemer?
Asaj te tones kurre as mos e co ndermend.
Mu kujtua dikush sot per cudi,dikur kam qene shoqe me te edhe i thura ca vargje.

 • Postime: 12743

#17101 ne: 21-12-2012, 14:15:02
vetem mua qe me ke te pervecme sme thur vargje ti.....ktu vje era tradheti or tijdo shkruaja

Ndoshta jo të gjitha ditët e mia janë të lumtura. Ndoshta jeta ime nuk është e përkryer... Sytë e mi ka kohë që kanë zbuluar se ç'janë lotët, zemra ime e di se si është të jesh i thyer nga dhimbja dhe vuajtja...mirëpo buzëqeshja ime kurrë nuk ka qenë e aftë të zhduket, dhe KURRË NUK DO TË JETË!

 • Postime: 12234

#17102 ne: 21-12-2012, 14:58:50
Keshtu e paramendoja une fundin e botes..... :D :D :D

 • Postime: 12743

#17103 ne: 21-12-2012, 15:03:29
Keshtu e paramendoja une fundin e botes..... :D :D :D

ky qeka degjenerimi i botes jo fundi o lefto...se nuk vje fundi i botes po hape shalet LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17104 ne: 22-12-2012, 23:46:05
The 3 most common lies you will hear: 1. I love you. 2. We will be together forever. 3. You will use algebra in real life..

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull

#17105 ne: 24-12-2012, 22:13:07
DO TE SHKRUAJA...

TE GJITHE DO TAKOHEMI NE DITEN E GJYKIMIT....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17106 ne: 25-12-2012, 20:44:47
O zot me fal durim!

 • Postime: 12743

#17107 ne: 25-12-2012, 23:08:46
miss u  :(

 • Postime: 12743

#17108 ne: 25-12-2012, 23:23:21
Everything's so blurry and everyone's so fake and everybody's empty and everything is so messed up pre-occupied without you I cannot live at all My whole world surrounds you I stumble then I crawl

You could be my someone you could be my scene you know that i'll protect you from all of the obscene I wonder what you're doing imagine where you are there's oceans in between us but that's not very far

Can you take it all away can you take it all away well ya shoved it in my face this pain you gave to me Can you take it all away can you take it all away well ya shoved it my face

Everyone is changing there's noone left that's real to make up your own ending and let me know just how you feel cause I am lost without you I cannot live at all my whole world surrounds you I stumble then I crawl

You could be my someone you could be my scene you know that i will save you from all of the unclean I wonder what you're doing I wonder where you are There's oceans in between us but that's not very far

[Chorus]

Nobody told me what you thought nobody told me what to say everyone showed you where to turn told you when to runaway nobody told you where to hide nobody told you what to say everyone showed you where to turn showed you when to runaway

[Chorus]

This pain you gave to me

You take it all You take it all away... This pain you gave to me You take it all away This pain you gave to me Take it all away This pain you gave to me

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17109 ne: 26-12-2012, 12:39:57

 • Postime: 12743

#17110 ne: 26-12-2012, 13:40:15
Padashje kam dashuruar dashurine…
Me dashje…ty.

 • Postime: 2173

#17111 ne: 27-12-2012, 15:24:28
na bere mendjen lemsh me keto shprehje ..keto kohet e fundit :P

 • Postime: 12743

#17112 ne: 27-12-2012, 17:36:12
kam ra ne dashni me ty grens...po tretem

#17113 ne: 27-12-2012, 19:36:21
I dashur xham. Pse nuk i erdhi fundi botes ne date 21? Pse?

 • Postime: 12743

#17114 ne: 27-12-2012, 19:38:25
sepse ti Gerti nuk beson tek Santa Clauss prandaj

#17115 ne: 27-12-2012, 19:40:15
lol
ju luta dhe lepurushit te pashkeve por as ai nuk mu pergjigj.

 • Postime: 12743

#17116 ne: 27-12-2012, 19:41:35
sepse ti je qenie me inteligjence ne  0 per lepurushin e pashkeve prandaj....

#17117 ne: 27-12-2012, 19:47:25
une si shtatanik qe jam do vdes injorant.
:)

 • Postime: 12743

#17118 ne: 27-12-2012, 19:53:18
do shkruaja o Gerto si me ta thone ...i ke mungu forumit mer shtatanik

#17119 ne: 27-12-2012, 19:56:14
do shkruaja, o Lajme o alpinist; do ti degjeneroj femrat e fisit qe t'ju rris i cik inteligjencen ne trungun familjar per brezat e ardhshem.

 • Postime: 12743

#17120 ne: 27-12-2012, 20:00:58
edhe fjalorin ke fillu me e moderu..bravo ke fillu me bo perparime ne kete fushe

Gerto jam krenare per ty LOL

#17121 ne: 27-12-2012, 20:13:03
Prandaj mos me shaj me kuptove?
Se un jam cun i zgjuar kshu nga brenda por rrot * nga jashte.

 • Postime: 12743

#17122 ne: 27-12-2012, 20:20:02
e di ti nuk dukesh si hajdar ti je nga koka te kembet hajdar LOL

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull

#17123 ne: 28-12-2012, 22:24:25
Sot ne nje xham te veshur nga avulli do te shkruaja vetem

UNE TI DHE ZOTI...

 • Postime: 12743

#17124 ne: 28-12-2012, 22:25:37
une ti ata ato

Temat e fundit