Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 690 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266683

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266683

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17225 ne: 13-03-2013, 20:39:34
ah...homonim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17226 ne: 13-03-2013, 21:51:17

 • Postime: 12743

#17227 ne: 13-03-2013, 22:56:26
ah...homonim

ashtu them e une HOMOnim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17228 ne: 13-03-2013, 23:06:59
Bajerni nuk e meritoi kualifikimin sonte!

 • Postime: 12743

#17229 ne: 13-03-2013, 23:08:25
por do kualifikohet :P forca bayern

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17230 ne: 13-03-2013, 23:11:51
por do kualifikohet :P forca bayern

Urrej kur nje skuader kualifikohet ne kete menyre....

 • Postime: 12743

#17231 ne: 13-03-2013, 23:13:19
hajt se kalon mos u merzit

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17232 ne: 13-03-2013, 23:14:07
hajt se kalon mos u merzit

faleminderit, loçke....zemerbardh a

 • Postime: 12743

#17233 ne: 13-03-2013, 23:14:32
ca do me thene locke?

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17234 ne: 13-03-2013, 23:18:09

 • Postime: 12743

#17235 ne: 13-03-2013, 23:18:57
ncuq

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17236 ne: 13-03-2013, 23:28:39
ncuq

p.sh. femijet tu jane loçkat e zemres sate (me te shtrenjtet/perzemert)

 • Postime: 12743

#17237 ne: 13-03-2013, 23:31:01
padiskutim...askush pervec tyre

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17238 ne: 13-03-2013, 23:35:18
padiskutim...askush pervec tyre

nuk e vija ne dyshim kete fakt.....ne rastin tend assesi s´mund te jete burri

 • Postime: 12743

#17239 ne: 13-03-2013, 23:39:43
burri eshte ai qe mundesoi te kisha une keta qe kam..lockat si i thu ti

i jam shume mirenjohese

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17240 ne: 14-03-2013, 00:00:17
burri eshte ai qe mundesoi te kisha une keta qe kam..lockat si i thu ti

i jam shume mirenjohese

une them Zoti....sidoqofte.. ..paçin fat dhe te jene me jete te gjate.....

 • Postime: 12743

#17241 ne: 14-03-2013, 00:56:12
rrofsh


skam gjumeee

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17242 ne: 14-03-2013, 14:07:19
Dua gjumee :D

 • Postime: 12743

#17243 ne: 14-03-2013, 14:24:48
Shes mall

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17244 ne: 14-03-2013, 14:49:29
Dua byrek me lakra  :P

 • Postime: 12743

#17245 ne: 14-03-2013, 16:57:49

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17246 ne: 14-03-2013, 17:00:28
Oj grua, ke vene apo jo çaj "rusi"?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17247 ne: 14-03-2013, 20:46:04
Sa me pelqen shiu

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17248 ne: 15-03-2013, 09:57:39
U emocionova shume kur mora dhuraten e pare per ty  :perqafim deri tani kam filluar te te imagjinoj si je :)

 • Postime: 12743

#17249 ne: 15-03-2013, 10:12:23
:)

cfare ishte???? kam pershtypjen se dhuraten time do e marresh LIVE LOL

Temat e fundit