Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 691 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266413

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266413

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17250 ne: 15-03-2013, 10:27:47
:)

cfare ishte???? kam pershtypjen se dhuraten time do e marresh LIVE LOL
Nje temometer per te matur ujin,ma solli siguracioni bashke me urimin:)

 • Postime: 12743

#17251 ne: 15-03-2013, 10:35:47
Citim nga: Before i'm gone ne 15-03-2013, 10:27:47
Nje temometer per te matur ujin,ma solli siguracioni bashke me urimin:)

qyqa sa te shkathet jane ata mi LOL

ktej sigurimeve duhet me i prit i jete me te qit vleren e pageses qe duhet me te bo...as i shko kujt ne mendje me te uru LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17252 ne: 15-03-2013, 10:39:46
qyqa sa te shkathet jane ata mi LOL

ktej sigurimeve duhet me i prit i jete me te qit vleren e pageses qe duhet me te bo...as i shko kujt ne mendje me te uru LOL
Epo dhe 400 euro qe paguaj cdo mua, aahhaa. Jo jo jane te sakte ne keto mardhenie,pardje nisi mjeku letren dje te erdhi urimi.
Edhe 1 qerre me dokumenta per te bere,ama nuk te lene rehat thashe dhe kur je cik e zone  :P

 • Postime: 12743

#17253 ne: 15-03-2013, 10:51:14
he se shtatin ke te zene jo duart

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17254 ne: 15-03-2013, 11:00:09
he se shtatin ke te zene jo duart
Kurs lindje, po kerkoj mami se te vjen tjetra 8 javet e para,i ben kurs burrit si te marri pjese ne lindje, kurs yoga, dorashka per matje PH, rriji maces larg......
kam bere nje fletore se vallahi si mbaj mend detyrat.

 • Postime: 12743

#17255 ne: 15-03-2013, 11:03:43
Citim nga: Before i'm gone ne 15-03-2013, 11:00:09
Kurs lindje, po kerkoj mami se te vjen tjetra 8 javet e para,i ben kurs burrit si te marri pjese ne lindje, kurs yoga, dorashka per matje PH, rriji maces larg......
kam bere nje fletore se vallahi si mbaj mend detyrat.

e marr mend ...do cuditesha po mos e kishe bere ne fakt....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17256 ne: 15-03-2013, 11:09:51
Tushe ika se kam goxha pune,te puth fort nje dite te bukur te uroj dhe fundjave.  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#17257 ne: 15-03-2013, 11:10:53
u 2  :perqafim

hugs & kisses

per te dyja ju  ;)

 • Postime: 1281

#17258 ne: 17-03-2013, 21:01:19
Summer.... :perqafim :perqafim
Te shtoj Miss e Baby -Nensy ne liste Dreamm??

E ty :D

Nga iken te gjithe keta? :)

 • Postime: 12743

#17259 ne: 17-03-2013, 23:55:51
Relax

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17260 ne: 18-03-2013, 13:23:37
Zot më bëj të dua atë që ti më jep.. mos më lër të bie pre e dëshirave të mëdha..

 • Postime: 12743

#17261 ne: 18-03-2013, 13:24:01
Zot më bëj të dua atë që ti më jep.. mos më lër të bie pre e dëshirave të mëdha..
:)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17262 ne: 18-03-2013, 13:53:20
 :perqafim

 • Postime: 12743

#17263 ne: 18-03-2013, 13:56:27
 :perqafim

 • Postime: 322

#17264 ne: 18-03-2013, 14:24:10
rrekin full bas gjepin full hash

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17265 ne: 18-03-2013, 20:10:02
s'kam fjale sot

 • Postime: 12743

#17266 ne: 18-03-2013, 22:52:53
Allah allah

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17267 ne: 19-03-2013, 20:44:24
diell

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#17268 ne: 19-03-2013, 20:59:45
Zot na ruaj !

 • Postime: 12743

#17269 ne: 19-03-2013, 21:37:20
Ruj veten

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#17270 ne: 19-03-2013, 22:09:23
Hahahaha

 • Postime: 266

#17271 ne: 19-03-2013, 22:35:20
Po i del tym akoma  :D

 • Postime: 12743

#17272 ne: 19-03-2013, 22:37:33
Harrome...do jesh me mire...besome

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17273 ne: 19-03-2013, 22:46:12
naten e mire

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#17274 ne: 19-03-2013, 22:49:17
E drejta ime fillon aty ku perfundon e drejta e tjetrit ...

Temat e fundit