Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 693 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266819

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266819

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17300 ne: 21-03-2013, 22:06:14
The truth doesn't need to fight to be proven as the truth, It will remain the truth no matter what you believes. Truth shall only prevail...

 • Postime: 12743

#17301 ne: 21-03-2013, 22:22:15
Pfffff

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17302 ne: 21-03-2013, 22:52:15
Tema thote "Ç´do te shkruanit ne nje xham....." por, me sa lexoj, Mishel dhe Tomas Hardi paskeshin xhama HIGH DEFINITION....te dyja keto mundkan te shikojne edhe nga YOUTUBE....pfffffff f

 • Postime: 12743

#17303 ne: 21-03-2013, 22:58:59
jo se gjete e kam 3D une..shume shpejt do e bej upgrade ne 4D

 • Postime: 12743

#17304 ne: 21-03-2013, 22:59:29
o shkruaja....mos e krruj me qeramidhke se te del gjak kot

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#17305 ne: 22-03-2013, 10:40:58
Ufff na plasen getat LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17306 ne: 22-03-2013, 12:26:38
Citim nga: Before i'm gone ne 22-03-2013, 10:40:58
Ufff na plasen getat 

Ke nisur shume heret ankesat :P prit dhe ca muaj kur te mos bjere asnje rrobe, e kur te mos ecesh dot si me pare, e kur te hash diten e naten si derr, e kur te mos flesh dot ne asnje pozicion pervec pozicionit "Shpine" :D

..e pas 9 muajsh nje vit te tere pa asnje minute gjume as naten as diten :P
But...it's worth it!! :engjell:

 • Postime: 12743

#17307 ne: 23-03-2013, 01:12:00
Pervec gjumit ti.dream qe mu prish anej nga funi sa nuk rrotullohesha dot...ato te tjerat si kam perjetu hic

Per mu ishte sikur te me shaje me liber shpie po te me thoshe ha

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17308 ne: 23-03-2013, 11:22:07
The truth doesn't need to fight to be proven as the truth, It will remain the truth no matter what you believes. Truth shall only prevail...

Ne shqip: E verteta dhe realiteti jane moter e vella. Gjithnje ishin dhe vazhdojne ende te jene, pavaresisht qendrimit tend dhe timit. E verteta te djeg.

 • Postime: 12743

#17309 ne: 23-03-2013, 15:50:57
E verteta qenka Ferri

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17310 ne: 23-03-2013, 16:05:46
Ne shqip: E verteta dhe realiteti jane moter e vella. Gjithnje ishin dhe vazhdojne ende te jene, pavaresisht qendrimit tend dhe timit. E verteta te djeg.
Ejvallah per perkthimin

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17311 ne: 23-03-2013, 17:41:04
Ejvallah per perkthimin

ishte paksa veshtire por megjithate ia dola

 • Postime: 12743

#17312 ne: 24-03-2013, 01:17:43
I miss u

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17313 ne: 25-03-2013, 18:04:50
I lodhur nga intensiteti i dites.........

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17314 ne: 25-03-2013, 18:16:30
me 2

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer

#17315 ne: 25-03-2013, 21:09:06
Vdekshin Pedofilat  alien))

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17316 ne: 25-03-2013, 21:11:23
sa e bukur kjo targa e makines

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17317 ne: 25-03-2013, 21:13:28
unike

#17318 ne: 25-03-2013, 21:29:46

 • Postime: 12743

#17319 ne: 25-03-2013, 21:31:37
A don me ta thy apo don me ma thy

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer

#17320 ne: 25-03-2013, 21:34:48
WTF?

C'pate me ate WTF Gerti? Thjesht tu mor shkak nga ai mostra!!!

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17321 ne: 25-03-2013, 21:37:05
me ty e kam me ty

 • Postime: 12743

#17322 ne: 25-03-2013, 21:37:46
Kce tash fucking a bitch lol

#17323 ne: 25-03-2013, 21:38:07
C'pate me ate WTF Gerti? Thjesht tu mor shkak nga ai mostra!!!

Ah ok. Akoma aty ti dmth. Ok.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17324 ne: 26-03-2013, 21:20:45
Ai po largohet, largohet ngadale,
tretet ne mjegull koka rrumbullake,
ketu ku jam kitares i bie...
mbyll syte te ruaj..kujtimin e Tij..

Temat e fundit