Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 694 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 282655

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 282655

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17325 ne: 26-03-2013, 21:39:33
kot e shkruaj, kot me goje e them......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17326 ne: 26-03-2013, 22:40:12
Me cave koken

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17327 ne: 26-03-2013, 22:43:02
 :( eehhh....sikur ta dija qe ne kohe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17328 ne: 26-03-2013, 22:45:24
Sa keq po me vikerka

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17329 ne: 26-03-2013, 22:47:03
eeehhh.....eeeh...e h....he...e...h..e. .. kot eshte...fryma e fundit i dha fundin lapsit tim ne nje leter te bardhe....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17330 ne: 26-03-2013, 22:48:25
Merr dhe mpref lapsin

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17331 ne: 26-03-2013, 22:52:34
Merr dhe mpref lapsin

nuk ka te beje me lapsin lapsin tamam lapsin, ka te beje me diç tjeter!!!!!!!!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17332 ne: 26-03-2013, 22:56:20
Pi nje gote, pastsj rrekelle te dyten , te e treta fillo mendo per te katren e kur te arrish tek e 5 do harrosh gjthcka

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17333 ne: 26-03-2013, 23:42:49
E bofshi t'omel ,,,,,,,,,,gjumin! :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17334 ne: 27-03-2013, 07:08:19
Mos kerko te pamunduren nga une

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17335 ne: 27-03-2013, 10:55:16
Lamtumirat nuk ekzistojnë! Rrugët e jetës janë të ngatërruara aq bukur...sa një ditë apo tjetër...Kryqëzohen prapë !

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17336 ne: 27-03-2013, 10:58:11
Të dashurosh dikë do të thotë të shohësh një mrekulli që është e pakapshme për të tjerët.

Francois Mauriac

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17337 ne: 27-03-2013, 15:43:43
asgje, ne xhamat e mi s'ka avull

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17338 ne: 27-03-2013, 15:53:57
shkruaj ato qe i marr diku

nuk shkruaj ato qe ndjej ne brendesi...kam frike qe dikush te me lexoj ne thellesi

do gjente vec gjullurdi :P

#17339 ne: 27-03-2013, 22:38:31
Tani qe e mendoj do ngecja ne mendim...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17340 ne: 27-03-2013, 22:43:20
Sha banet

#17341 ne: 27-03-2013, 22:47:39
Waiting for the miracle to come

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17342 ne: 27-03-2013, 22:50:38
Mos hy o trim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17343 ne: 28-03-2013, 12:32:39
Tomorrow never dies..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17344 ne: 28-03-2013, 13:06:12
Tomorrow never dies..

as 007 nuk vdes kurre :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17345 ne: 28-03-2013, 13:21:34
me fal se te fika llullen lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17346 ne: 28-03-2013, 13:22:43
fluturo fluturo kurre mos ndalo

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17347 ne: 29-03-2013, 20:54:10
Për të kuptuar se sa na duan miqtë tanë, mjafton ti trajtojmë keq vetëm një herë..! :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17348 ne: 30-03-2013, 12:21:34
FIFA13...online.... 57000 pike

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17349 ne: 30-03-2013, 13:13:06
Për të kuptuar se sa na duan miqtë tanë, mjafton ti trajtojmë keq vetëm një herë..! :P

Eshte shume e vertet!
E kam testuar dhe ka rezultuar i sakte

Temat e fundit