Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 695 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266448

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266448

#17350 ne: 30-03-2013, 20:01:49
Nje rreth te crregult dhe do fyja mbi te duke pare se si vishej pjesa e shkruar :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17351 ne: 30-03-2013, 20:08:49
asgje ,do shkarravisja me dore ,ashtu kot

 • Postime: 12743

#17352 ne: 31-03-2013, 01:18:15
do shkruaja emrin tim...e kam fiksim ta shkruaj neper dritare me avull

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#17353 ne: 31-03-2013, 13:06:06
gjurmen e pellembes sime

 • Postime: 12743

#17354 ne: 31-03-2013, 13:50:47
Me mungon

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17355 ne: 01-04-2013, 21:24:22
emrin tim

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17356 ne: 01-04-2013, 21:28:21

 • Postime: 12743

#17357 ne: 01-04-2013, 23:16:49
Stay away from me!

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17358 ne: 02-04-2013, 17:38:21
Diell

 • Postime: 12743

#17359 ne: 02-04-2013, 17:47:37
Fuck off

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17360 ne: 02-04-2013, 17:59:21
Qiell

 • Postime: 12743

#17361 ne: 02-04-2013, 18:00:25
i was ...i was ur number one....

 • Postime: 18

#17362 ne: 02-04-2013, 18:14:41
dite e bukur sot

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17363 ne: 02-04-2013, 18:16:36
Yje

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#17364 ne: 02-04-2013, 18:17:06
A.
E.
D.
D.

:X

 • Postime: 12743

#17365 ne: 02-04-2013, 19:31:41
jo nuk e prek ate xham se kush te duro ty....po do ngelet shenje mi :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17366 ne: 02-04-2013, 21:08:21
Erresire

 • Postime: 12743

#17367 ne: 02-04-2013, 22:59:25
U lost me

 • Postime: 12743

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17369 ne: 03-04-2013, 15:53:51

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17370 ne: 03-04-2013, 16:24:01

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17371 ne: 03-04-2013, 19:43:33

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17372 ne: 03-04-2013, 19:54:32
I will

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17373 ne: 03-04-2013, 19:56:18
let it be sooooooon.....thoug h.....come on, girl....I miss you already

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17374 ne: 03-04-2013, 20:00:01
Miss you too

Temat e fundit