Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 696 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319496

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319496

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17375 ne: 03-04-2013, 20:04:34
thanks

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17376 ne: 03-04-2013, 20:05:34
Please

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17377 ne: 03-04-2013, 22:51:26
Everyone thinks to change the world....no one thinks to change himself

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17378 ne: 04-04-2013, 09:32:09
Winners never quit and quitters never win.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17379 ne: 04-04-2013, 13:54:21
bitch please. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17380 ne: 04-04-2013, 13:56:25
o Tipi andej nga pallati jot pashe nje postulat te vizatum....shkrunte

let's go to the bitch.....ti e ke shkrujt????? LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17381 ne: 04-04-2013, 13:59:29
une shpreha nje mendim ne ajer por si duket shejtania e ka farketuar ne mur. LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17382 ne: 04-04-2013, 14:00:21
shiko se heren tjeter (po nuk e fshite me boje) kur te kaloj do i bej nje foto.....ta shohi e forumin pallatin tuj te famshem LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17383 ne: 04-04-2013, 14:01:31
i thashe asaj katnares perdor boje tushi por ajo e ka marre jangllisht ka marre dalten dhe e ka skalitur... LOL

Eh cme gjeti me keta rob. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17384 ne: 04-04-2013, 14:17:44
te sugjeroj ta varesh nga dritarja sot...dhe ta ngjyej se late nam....i nxorret bojen vetes , e pallatit te nderuar qe perfaqesoni :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17385 ne: 05-04-2013, 20:42:59

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17386 ne: 05-04-2013, 20:43:18
Isha une dhe ajo kunder gjithe botes.Dhe dije nga une,xhan: ne fund fiton gjithnje bota.Keshtu eshte jeta...
Nuk e pashe me kurre. Ndoshta me mire qe ndodhi keshtu,do te kishte vuajtur,Shume...

Khaled Hosseini

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17387 ne: 05-04-2013, 22:47:47
Une dhe vetmia ime gerryerse si zhurme e cjerre me gervish brendesine time
Doja te shkruaja nje histori....kam kohe qe se bej.....
Do e shkruaj nje histori...do e gdhend diku
Qe ta lexosh ti e mes rreshtash perhumbur te kuptosh
Sa shume te desha dikur....dhe sot!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17388 ne: 08-04-2013, 11:33:06

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17389 ne: 08-04-2013, 11:43:17
miss u yet

#17390 ne: 08-04-2013, 12:25:24
Do te vizatoja "swastika" dhe ne krah VFLP

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17391 ne: 08-04-2013, 15:12:12
L.O.L

Lots of love

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17392 ne: 09-04-2013, 15:12:24
Eshte e dhimbshme te jesh grua,
e te mos ndihesh si grua.
Te denohesh ndonjehere nga nena natyre
duart e tua kurre mos te te prekin qenien qe do rritej
brenda teje
ne imagjinaten tende ti ke jetuar me te
syte e perlotur , e pyet "perse mua".

Sa e dhimbshme eshte te jesh grua,
dhe kur nuk ndihesh si grua.
« Editimi i fundit: 11-04-2013, 13:49:07 nga C'est la vie »

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17393 ne: 10-04-2013, 19:30:21
Citim nga: C'est la vie ne 09-04-2013, 15:12:24
Eshte e dhimbshme je jesh grua,
e mos te (e te mos)ndihesh si grua.
Te denohesh ndonjehere nga nena natyre (Zoti  :P )
duart e tua kurre mos te (te mos) prekin qenien qe do rritej
brenda teje
ne imagjinaten tende ti ke jetuar me te
syte i perlot (sy te perlotur) dhe pyet "perse mua".

Sa e dhimbshme eshte te jesh grua,
(e)dhe kur nuk ndihesh si grua.


Vetem ne kete rast mund te veme "te" pas "mos";

Në mos të gjithë, shumica do të vijnë.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17394 ne: 10-04-2013, 20:11:14
Qetesi

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17395 ne: 10-04-2013, 20:57:34
IKU DHE NJE DITE

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17396 ne: 11-04-2013, 13:47:58
Vetem ne kete rast mund te veme "te" pas "mos";

Në mos të gjithë, shumica do të vijnë.

Po ti cpate ? Apo te pickoi greza
dhe sa per syte i perlotur se di ku e ke gjetur. Une kam dashur te them sy te perlotur ( pra ne nr shumes)  :P
sy te perlotur, dhe pyet perse mua ? Kjo eshte fjalia qe kam dashur te shkruaj.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17397 ne: 11-04-2013, 14:01:30
dua te mendohem..pastaj do shkruaj hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17398 ne: 11-04-2013, 14:02:25
dua te mendohem..pastaj do shkruaj hmmmmm:

GJalle???????????LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17399 ne: 11-04-2013, 14:03:45
vetem fryme po marr asgje tjeter nuk kam ne rregull :P

Temat e fundit