Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 697 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 293892

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 293892

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17400 ne: 11-04-2013, 14:26:02
edhe kisha dyshuar qe dicka nuk shkonte me ty......komshijet mire i ke?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17401 ne: 11-04-2013, 14:37:10

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17402 ne: 12-04-2013, 18:33:22
Buzëqeshjet më të bukura fshehin sekretet më të mëdha..!!
Sytë më të bukur kanë hedhur më shumë lot..!!
Dhe zemrat më të sjellshme kanë provuar dhimbjet më të mëdha..!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17403 ne: 12-04-2013, 18:48:28
Se ne bote ka dy lloje njerezish, ata qe bejne qe thashetheme dhe ata qe thone se nuk bejne

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17404 ne: 12-04-2013, 19:14:39
me ne fund Qetesi :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17405 ne: 12-04-2013, 20:26:17
Po pres kerrin te iku ne shtepia

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17406 ne: 12-04-2013, 20:40:13
mbremje shume e bukur :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17407 ne: 12-04-2013, 22:12:43
Buzëqeshjet më të bukura fshehin sekretet më të mëdha..!!
Sytë më të bukur kanë hedhur më shumë lot..!!
Dhe zemrat më të sjellshme kanë provuar dhimbjet më të mëdha..!!
:)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17408 ne: 12-04-2013, 22:26:02
sa e bukur eshte jeta kur zgjohesh me trendafila dhe fle serish me trendafila

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17409 ne: 12-04-2013, 22:53:35
cfare do shkruajme tani qe erdhi pranvera dhe xhamat  s'do te kene avull hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17410 ne: 12-04-2013, 23:15:12
Do shkruaja...valle e dini ju qe iket ne rruge pa kthim se sot une jam nje njeri pa shpirt?
Nuk pyetet nese me dhimbte ,por shkulet prej meje shpirt mbi shpirt
Aq sa sot nuk di ne vuaj.....
Ndjesia me thote se kurre skam me per te dashuruar

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17411 ne: 14-04-2013, 21:17:55
AMORE

#17412 ne: 14-04-2013, 22:44:46
Fuck off

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17413 ne: 15-04-2013, 07:21:11
Me perqafo fort ashtu sic di vetem ti te besh

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17414 ne: 15-04-2013, 07:37:28


Une si Pikaso :D

Piktor si ai :P


 :) :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17415 ne: 15-04-2013, 08:19:53
Miss u

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17416 ne: 15-04-2013, 10:16:23
Ti more gjithe gezimin qe ishte perreth, zhurmen e jetes, motivet e saj. Pas ke lene vetem zbratesi mike.
Edhe pse koha iken, vec koha nuk mund te te fshij imazhin tend E...edhe pse mendon se ne harrohemi ne te tashmen kthehemi serisht tek ti.
Dhe kthimi e ka emrin dhimbje.

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17417 ne: 15-04-2013, 10:29:09
Me lendove

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17418 ne: 15-04-2013, 10:32:29
Citim nga: C'est la vie ne 15-04-2013, 10:16:23
Ti more gjithe gezimin qe ishte perreth, zhurmen e jetes, motivet e saj. Pas ke lene vetem zbratesi mike.
Edhe pse koha iken, vec koha nuk mund te te fshij imazhin tend E...edhe pse mendon se ne harrohemi ne te tashmen kthehemi serisht tek ti.
Dhe kthimi e ka emrin dhimbje. :S :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17419 ne: 15-04-2013, 10:37:44

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17420 ne: 15-04-2013, 14:19:30

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17421 ne: 15-04-2013, 19:44:01
ndjenje e bukur

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17422 ne: 15-04-2013, 20:22:36
oh, crap...now what!? I made everyone sad in here.....sensitivit y climate is so boring

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17423 ne: 15-04-2013, 20:25:00
what do you want?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17424 ne: 15-04-2013, 20:28:19
oh, nothing....just nothing.....you guys make me feel locked in silence..... I see dead people?!

Temat e fundit