Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 700 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264675

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264675

 • Postime: 1283

#17475 ne: 03-05-2013, 22:26:08
Qe te shkosh mire me nje femer duhet ti japesh gjithmone te drejte..!!


Kush e ka shkruar kete,se e Sokratit ia ka pas kaluar? :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17477 ne: 05-05-2013, 19:47:09
Jepni nga pasuria e juaj, qofte edhe vetem nje molle.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17478 ne: 08-05-2013, 20:48:50

 • Postime: 12743

#17479 ne: 09-05-2013, 09:22:09

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#17480 ne: 09-05-2013, 12:21:51

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17481 ne: 09-05-2013, 12:31:58
Me mire te jesh vetem se sa me nje person qe te ben te ndjehesh e vetme.

 • Postime: 12743

#17482 ne: 09-05-2013, 13:17:00

 • Postime: 2173

#17483 ne: 09-05-2013, 13:46:39
mbaje veten mishel :P

 • Postime: 12743

#17484 ne: 09-05-2013, 14:21:39
jam leshu shume eeee....e mire mos u merzit...heren tjeter do shkruj nai gjo e per ty :P

 • Postime: 12743

#17485 ne: 11-05-2013, 13:53:53
be all mine

 • Postime: 12234

#17486 ne: 11-05-2013, 14:26:40
Ok. :D :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17487 ne: 16-05-2013, 21:24:34
Mina & A. Celentano _ Parole parole _ 1972

 • Postime: 1283

#17488 ne: 16-05-2013, 22:08:53
Nje flete u fshi nga kalendari ne te cilen shenohej,,,,16/5/2013! :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17489 ne: 16-05-2013, 22:17:44
Po iki..
Sa gjera me mbeten pergjysme
tek ti..
Sorkadhja ,qe prej duarsh,
ja nxora gjahtarit, ende ri shtrire, e paprekur
Portokallin ,qe keputa ne dege
As ta qeroj , nuk arrita dot!
Deri midis yjesh u ngjita
po s’arrita , t'i numeroja.
Me dashuri akoma s'qesh ngopur..
Po iki..
Sa gjera me mbeten pergjysme , tek po iki..

Nazim Hikmet

 • Postime: 12743

#17490 ne: 16-05-2013, 22:43:18
jam ketu nga ti e per ty....te kam jete!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#17491 ne: 17-05-2013, 17:16:26
uuffffffff

 • Postime: 12234

#17492 ne: 18-05-2013, 12:36:05
Edhe une ufff edhe une uffff.... :D :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17493 ne: 18-05-2013, 20:32:11
Nje firme amerikane ben marreveshje me Serbine per Trepçen, megjithese shteti amerikan me 2008 njohu Krahinen e Shqiperise shtet te pavarur dhe sovran. Tradhti, apo?

 • Postime: 1283

#17494 ne: 18-05-2013, 20:52:36
Nje firme amerikane ben marreveshje me Serbine per Trepçen, megjithese shteti amerikan me 2008 njohu Krahinen e Shqiperise shtet te pavarur dhe sovran. Tradhti, apo?
Rastesisht ka ngel pezull veriu i Kosoves mendon?? hmmmmm:

Bushtra Amerike gjuan larg,edhe nxjerr pjella si Kisinger ;)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#17495 ne: 18-05-2013, 21:07:09
JETE

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17496 ne: 18-05-2013, 21:24:21
Rastesisht ka ngel pezull veriu i Kosoves mendon?? hmmmmm:

Bushtra Amerike gjuan larg,edhe nxjerr pjella si Kisinger ;)

Nje gje di sigurt, qe, Amerika, nderhyn kudo vetem per interesa vetjake.

Pajtohem.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17497 ne: 18-05-2013, 23:44:39
Jeta ecen e kalon duke dashuruar ate qe s'do na dashuroje asnjehere e duke na dashuruar ajo qe s'du mund ta dashurojme asnjehere.

#17498 ne: 18-05-2013, 23:46:36
Jeta ecen e kalon duke dashuruar ate qe s'do na dashuroje asnjehere e duke na dashuruar ajo qe s'du mund ta dashurojme asnjehere.

E bone telef xhamin  :P

Besoj se tek ai I vetrates se ballkonit se tuhet ca tablo per kaq fjali te gjate   :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17499 ne: 18-05-2013, 23:47:37
 :)


Temat e fundit