Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 700 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 292979

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 292979

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17475 ne: 03-05-2013, 22:26:08
Qe te shkosh mire me nje femer duhet ti japesh gjithmone te drejte..!!


Kush e ka shkruar kete,se e Sokratit ia ka pas kaluar? :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17477 ne: 05-05-2013, 19:47:09
Jepni nga pasuria e juaj, qofte edhe vetem nje molle.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17478 ne: 08-05-2013, 20:48:50

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17479 ne: 09-05-2013, 09:22:09

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17480 ne: 09-05-2013, 12:21:51

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17481 ne: 09-05-2013, 12:31:58
Me mire te jesh vetem se sa me nje person qe te ben te ndjehesh e vetme.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17482 ne: 09-05-2013, 13:17:00

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17483 ne: 09-05-2013, 13:46:39
mbaje veten mishel :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17484 ne: 09-05-2013, 14:21:39
jam leshu shume eeee....e mire mos u merzit...heren tjeter do shkruj nai gjo e per ty :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17485 ne: 11-05-2013, 13:53:53
be all mine

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17486 ne: 11-05-2013, 14:26:40
Ok. :D :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17487 ne: 16-05-2013, 21:24:34
Mina & A. Celentano _ Parole parole _ 1972

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17488 ne: 16-05-2013, 22:08:53
Nje flete u fshi nga kalendari ne te cilen shenohej,,,,16/5/2013! :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17489 ne: 16-05-2013, 22:17:44
Po iki..
Sa gjera me mbeten pergjysme
tek ti..
Sorkadhja ,qe prej duarsh,
ja nxora gjahtarit, ende ri shtrire, e paprekur
Portokallin ,qe keputa ne dege
As ta qeroj , nuk arrita dot!
Deri midis yjesh u ngjita
po s’arrita , t'i numeroja.
Me dashuri akoma s'qesh ngopur..
Po iki..
Sa gjera me mbeten pergjysme , tek po iki..

Nazim Hikmet

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17490 ne: 16-05-2013, 22:43:18
jam ketu nga ti e per ty....te kam jete!

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17491 ne: 17-05-2013, 17:16:26
uuffffffff

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17492 ne: 18-05-2013, 12:36:05
Edhe une ufff edhe une uffff.... :D :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17493 ne: 18-05-2013, 20:32:11
Nje firme amerikane ben marreveshje me Serbine per Trepçen, megjithese shteti amerikan me 2008 njohu Krahinen e Shqiperise shtet te pavarur dhe sovran. Tradhti, apo?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#17494 ne: 18-05-2013, 20:52:36
Nje firme amerikane ben marreveshje me Serbine per Trepçen, megjithese shteti amerikan me 2008 njohu Krahinen e Shqiperise shtet te pavarur dhe sovran. Tradhti, apo?
Rastesisht ka ngel pezull veriu i Kosoves mendon?? hmmmmm:

Bushtra Amerike gjuan larg,edhe nxjerr pjella si Kisinger ;)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17495 ne: 18-05-2013, 21:07:09
JETE

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17496 ne: 18-05-2013, 21:24:21
Rastesisht ka ngel pezull veriu i Kosoves mendon?? hmmmmm:

Bushtra Amerike gjuan larg,edhe nxjerr pjella si Kisinger ;)

Nje gje di sigurt, qe, Amerika, nderhyn kudo vetem per interesa vetjake.

Pajtohem.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17497 ne: 18-05-2013, 23:44:39
Jeta ecen e kalon duke dashuruar ate qe s'do na dashuroje asnjehere e duke na dashuruar ajo qe s'du mund ta dashurojme asnjehere.

#17498 ne: 18-05-2013, 23:46:36
Jeta ecen e kalon duke dashuruar ate qe s'do na dashuroje asnjehere e duke na dashuruar ajo qe s'du mund ta dashurojme asnjehere.

E bone telef xhamin  :P

Besoj se tek ai I vetrates se ballkonit se tuhet ca tablo per kaq fjali te gjate   :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17499 ne: 18-05-2013, 23:47:37
 :)

Temat e fundit